Tepličtí ve 14. minutě otevřeli skóre po Trubačově střele, ale domácí třetiligové mužstvo za čtvrt hodiny odpovědělo Veselého gólem z brejku. Trápení favorita ukončil až v 58. minutě Moulis ranou do horního růžku. Poté hosté ještě dvakrát trefili tyč.

Loko Vltavín - FK Teplice 1:2 (1:1)

Branky: 31. Veselý - 14. Trubač, 58. Moulis.

Sestava Teplic: Němeček - Vondrášek, Jeřábek, Král, Shejbal - Moulis, Soungole, Trubač, Žitný (78. Dressler) - Jindráček (66. Červenka), Hora (59. Hyčka). Trenér: Hejkal.

Slovácko deklasovalo třetiligový Radotín 5:0 a částečně si spravilo chuť po sérii čtyř porážek v nejvyšší soutěži. Tým z Uherského Hradiště vstřelil úvodní gól ve 12. minutě díky Krejčímu. Krátce po změně stran zvýšili Kalabiška s Kuchtou a v závěru ještě debakl domácích zvýraznili střídající Kohút se Zajícem.

Olympia Radotín - 1. FC Slovácko 0:5 (0:1)

Branky: 12. Krejčí, 48. Kalabiška, 52. Kuchta, 82. Kohút, 88. Zajíc.

Sestava Slovácka: Trmal - Juroška, Hofmann, Krejčí, Divíšek - Kalabiška (70. Zajíc), Sadílek, Hellebrand, Machalík, Rezek (55. Kohút) - Kuchta (57. Kubala). Trenér: Kordula.

Příbram hladce porazila druholigovou Vlašim 4:1. Domácí poslal do vedení v 25. minutě Pejša, o chvíli později zvýšil Rezek z přímého kopu a třetí branku dal v nastavení první půle Mingazov. Čtvrt hodiny před koncem snížil Fortelný, ale chvíli po něm vrátil nováčkovi nejvyšší soutěže tříbrankový náskok Voltr.

1. FK Příbram - Sellier & Bellot Vlašim 4:1 (3:0)

Branky: 25. Pejša, 33. Rezek, 45.+2 Mingazov, 79. Voltr - 76. Fortelný.

Sestava Příbrami: Kočí - Nový, Kodr (79. Soldát), Tregler (46. Nitrianský), Antwi (68. Průcha) - Kilián, Katidis - Mingazov, Pejša, Rezek - Voltr. Trenér: Csaplár.

Na svém hřišti si zastřílela také Olomouc, která přejela druholigový Třinec 7:0. Po dvou gólech dali Plšek s Faltou, trefili se také Jemelka, Texl a Sladký. Předposlední tým prvoligové tabulky navázal na sobotní vítězství 1:0 nad Duklou, předtím Hanáci prohráli šest soutěžních zápasů po sobě.

SK Sigma Olomouc - Fotbal Třinec 7:0 (3:0)

Branky: 31. z pen. a 38. Plšek, 57. a 60. Falta, 36. Jemelka, 61. Texl, 83. Sladký.

Sestava Olomouce: Reichl - Sladký, Polom, Jemelka, Vepřek - Hála (32. Texl), Houska (66. Zmrzlý), Kalvach, Plšek (59. Matoušek), Falta - Yunis. Trenér: Jílek.

Liberec začal v Brně výborně a už v první minutě ukončil bezbrankový stav Ševčík výstavní ranou. Další góly ale už ve vyrovnaném duelu nepadly. Druholigová Zbrojovka sahala po vyrovnání, ale hosty několikrát podržel brankář Nguyen.

FC Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec 0:1 (0:1)

Branka: 1. Ševčík.

Sestava Liberce: Nguyen - Mikula, Kačaraba, Karafiát, Kerbr - Breite, Ševčík (89. Nešický) - Potočný, Oscar, Pešek (83. Koscelník) - Mashike Sukisa (72. Oršula). Trenér: Hornyák.

Slavia v Ústí v letech 2012 a 2015 v poháru vypadla, ale tentokrát proti čtvrtému týmu druhé ligy z Ústí nad Labem překvapení nepřipustila, i když trenér Jindřich Trpišovský nasadil náhradníky. Z poslední ligové základní sestavy začali jen tři hráči, naopak soutěžní premiéru v červenobílém dresu si odbyl Vejvar, šanci dostali i další mladík Valenta či náhradní brankář Kovář a po roce nastoupil za A-tým po dlouhém zranění Mešanovič. Bosenský kanonýr oslavil návrat do sestavy vedoucí gólem, když v 37. minutě proměnil penaltu po Dvořákově ruce ve vápně. Pojistku v 67. minutě přidal střelou k tyči Vejvar, který se mohl radovat z premiérové soutěžní trefy v A-týmu Slavie.

SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 2:0 (1:0)

Branky: 37. Mešanovič z pen., 67. Vejvar.

Sestava Slavie: Kovář - Bořil (86. Vlček), Frydrych, Kúdela, Zelený - Valenta, Traoré - Baluta, Matoušek, Vejvar - Mešanovič (66. Olayinka). Trenér: Trpišovský.