22. 6. 2018

Tréninkový kemp Hráčské fotbalové unie odstartoval, vede ho Pavel Malura

V pražských Třeboradicích zahájili přípravné soustředění hráči, kteří ještě nemají zajištěné angažmá pro příští sezonu. Tréninkový kemp, který zorganizovala Hráčská fotbalová unie, potrvá dva týdny a na programu jsou i přípravné zápasy.

Členové HFU za účast na kempu neplatí, a v průběhu soustředění se na něj mohou dodatečně přihlásit další zájemci prostřednictvím e-mailu info@hfu.cz

Joma kemp Hráčská fotbalová unie pod záštitou Unie českých fotbalových trenérů vedou Pavel Malura, který působil například ve Slovácku a v Baníku Ostrava, s Romanem Bednářem (bývalým hráčem Sparty Praha a také West Bromwich Albion).

„Hráči, i když nemají smlouvu, dostávají jedinečnou možnost připravovat se v kolektivu a mohou zaujmout ještě před startem soutěží některé z klubů. Kluci budou připraveni na případné testy, které čekají na každého hráče před podpisem nové smlouvy. Jsem rád za spolupráci se zkušeným trenérem Malurou a Romanem Bednářem, který trenéřinu studuje a má ke klukům hodně blízko. Tréninky probíhají ve velmi dobrém zázemí, kluci mají k dispozici zdravotní péči, servis maséra,“ říká Tomáš Pešír, předseda HFU.

Více informací naleznete na www.hfu.cz