Řídící komise pro Moravu › 2016 F1S - SpSM-U 13 SEVER

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 16:15

Branky: 6. Kedroň David, 16. Šudák Radim, 21. Šín Matěj, 27. Kedroň David, 2. Kocián Vojtěch, 12. Šudák Radim, 16. Kedroň David, 18. Kedroň David, 21. Šudák Radim, 26. Šudák Radim, 8. Šudák Radim, 21. Kocián Vojtěch

Rozhodčí: Čecháček Petr.

Neděle 6. 11. 2016 14:30

Branky: 35. Králík Lukáš, 40. Králík Lukáš, 45. Kubeša Richard, 62. Cubo Tomáš, 89. Králík Lukáš - 5. Mach Tobiáš, 18. Beneš David, 32. Navrátilová Eliška, 50. Koutný Jiří, 70. Uriča Adam, 82. Uriča Adam

Rozhodčí: Žurovec David.

Neděle 6. 11. 2016 14:15

Branky: 29. Jílek Dominik, 30. Komínek David - 66. Bundil Tomáš, 60. Hrazdil Daniel

Rozhodčí: Kološ Pavel.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 69. Nohavica Jakub (pen.) - 42. Rusek Václav, 48. Kunz Pavel

Rozhodčí: Šabacký Filip.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 8. Vala Filip, 10. Vala Filip, 19. Katschmarz Petr, 21. Krömer Matěj, 33. Katschmarz Petr, 36. Pastyřík Šimon, 38. Katschmarz Petr, 44. Zavadil Nikola, 50. Sotorník Alan, 53. Pastyřík Šimon, 64. Kavan Adam, 77. Hendrych Robin, 78. Krömer Matěj, 81. Katschmarz Petr, 83. Věntus Tadeáš, 86. Katschmarz Petr - 42. Veselý René, 46. Vozák Václav

Rozhodčí: Šafrán Martin.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 12. Szostek Pawel, 35. Kaleta Adam, 37. Kaleta Adam, 85. Holub Robin - 29. Dostalík Jan, 62. Látal Denis, 68. Maršálek Petr

Rozhodčí: Sivera Jan.

13. kolo

Úterý 1. 11. 2016 15:00

Branky: 8. Králík Lukáš, 83. Cubo Tomáš - 1. Juřica Lukáš, 11. Kunz Pavel, 45. Juřica Lukáš, 50. Gráf Adam, 55. Juřica Lukáš, 57. Besta Benedikt, 65. Kunz Pavel, 70. Kunz Pavel, 72. Kunz Pavel, 80. Kunz Pavel

Rozhodčí: Karabina Václav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Frýdek-Místek 14 12 1 1 167:43 37 0 0
2. Ostrava 14 12 0 2 174:38 36 0 0
3. Vítkovice 14 11 1 2 175:52 34 0 0
4. Opava 14 9 1 4 150:43 28 0 0
5. Uničov 14 7 3 4 59:39 24 0 0
6. Hlučín 14 7 1 6 73:59 22 0 0
7. Karviná 14 6 3 5 55:102 21 0 0
8. Přerov 14 6 0 8 70:78 18 0 0
9. Valašské Meziříčí 14 5 2 7 48:125 17 0 0
10. Třinec 14 4 1 9 49:71 13 0 0
11. Olomouc 14 4 1 9 63:113 13 0 0
12. Bílovec 14 4 0 10 54:131 12 0 0
13. Šumperk 14 1 4 9 30:155 7 0 0
14. Hranice 14 1 0 13 40:158 3 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Bílovec - Valašské Meziříčí

Rozhodčí: Kyselý Jiří.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Ostrava - Karviná

Rozhodčí: Jedlička Jan.

Sobota 25. 3. 2017 13:30
Šumperk - Vítkovice
Sobota 25. 3. 2017 14:30
Přerov - Třinec

Rozhodčí: Kulička Radek.

Sobota 25. 3. 2017 14:30
Hranice - Olomouc

Rozhodčí: Kontoršikov Maxim.

Neděle 26. 3. 2017 14:30
Hlučín - Uničov

Rozhodčí: Valošek Vladimír.

Úterý 28. 3. 2017 16:30
Opava - Frýdek-Místek

Rozhodčí: Dedek Vojtěch.

Rozpis zápasů