Řídící komise pro Moravu › 2016 D1A - SCM U 17

Odehrané zápasy

17. kolo

Neděle 27. 11. 2016 11:00

Branky: 7. Vrba Tadeáš, 58. Pavlas Jakub (pen.), 67. Lokvenc Marek, 71. Pavlas Jakub (pen.), 79. Crha Daniel, 80. Svoboda Tomáš

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Dvořák Jiří, Nestrojil Zbyněk.

Neděle 27. 11. 2016 10:00

Branky: 8. Urban Milan, 21. Urban Milan, 37. Heller Jakub

Rozhodčí: Šamárek Jan - Šafrán Martin, Šabacký Filip.

Neděle 27. 11. 2016 10:00

Branky: 17. Jurníček Adam, 73. Jašíček Jiří (pen.) - 5. Bloksch Petr, 21. Vrzal Petr, 23. Gregus Denis, 25. Gregus Denis, 44. Praus Matěj, 48. Firášek Patrik, 70. Moučka Ondřej

Rozhodčí: Buček Vítězslav - Šafařík Petr, Kryl Stanislav.

Sobota 26. 11. 2016 10:30

Branky: 61. Weigl Roman

Rozhodčí: Líkař Petr - Vondryska Luboš, Jonáš Petr.

Sobota 26. 11. 2016 10:30

Branky: 15. Dobrovodský Tomáš, 34. Procházka Lukáš, 64. Pachlopník Ondřej, 66. Svoboda Dominik, 72. Lhotecký Claude, 75. Lhotecký Claude (pen.), 79. Dobrovodský Tomáš

Rozhodčí: Galář Jakub - Suchar Zdeněk, Richter František.

Sobota 26. 11. 2016 10:15

Branky: 60. Hladký Marcel - 17. Raab Lukáš, 20. Zlatohlávek Tomáš, 24. Raab Lukáš, 30. David Jan, 44. Cikryt Vojtěch, 49. Zlatohlávek Tomáš, 51. Řípa Jakub, 73. Zlatohlávek Tomáš, 75. Raab Lukáš, 76. Zlatohlávek Tomáš

Rozhodčí: Kozubík Jiří - Marek Milan, Polonec Milan.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 62. Šánek Martin - 71. Maršálek Radek

ČK: Sotolář

Rozhodčí: Koláček Jan - Slováček Adam, Bršlica Pavel.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 26. Szotkowski Adrian, 78. Holzer Jan - 12. Katschmarz Lukáš, 19. Katschmarz Lukáš

Rozhodčí: Vrťo Peter - Novák Daniel, Jurček Ondřej.

16. kolo

Neděle 20. 11. 2016 11:00

Branky: 65. Pafka Jiří - 36. Koudela Miloš

Rozhodčí: Poláček David - Zpěvák Petr, Kotačka Rostislav.

Neděle 20. 11. 2016 10:15

Branky: 5. Kostka Marek (vl.), 38. Galus Michal, 72. Řípa Jakub

Rozhodčí: Páral Roman - Drápal Petr, Ehrenberger Tomáš.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sigma Olomouc 18 15 2 1 74:18 47 0 0
2. Ostrava 18 15 0 3 78:15 45 0 0
3. Brno 18 14 1 3 57:20 43 0 0
4. Slovácko 18 13 1 4 52:27 40 0 0
5. MFK Frýdek-Místek, a.s. 18 12 2 4 51:32 38 0 0
6. Jihlava 18 11 3 4 52:22 36 0 0
7. Opava 18 11 2 5 44:20 35 0 0
8. Karviná 18 8 4 6 51:29 28 0 0
9. Vítkovice 18 8 2 8 41:26 26 0 0
10. Zlín 18 6 7 5 28:16 25 0 0
11. Třinec 18 7 2 9 34:37 23 0 0
12. Líšeň 18 6 2 10 27:40 20 0 0
13. Prostějov 18 6 1 11 41:55 19 0 0
14. Znojmo 18 5 2 11 28:66 17 0 0
15. Kroměříž 18 4 2 12 15:59 14 0 0
16. Hlučín 18 3 1 14 16:56 10 0 0
17. HFK Olomouc 18 2 3 13 12:43 9 0 0
18. Vyškov 18 2 3 13 29:85 9 0 0
19. Hodonín 18 2 2 14 17:81 8 0 0
Tabulky