Řídící komise pro Moravu › 2016 F1J - SpSM-U 13 JIH

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Valenta Filip, 10. Dobrovodský Martin, 42. Kovařík Marek, 43. Čilingaryan Gor Kareni, 45. Roštínský Lukáš, 82. Kozelek Jakub, 84. Čilingaryan Gor Kareni, 86. Dobrovodský Martin - 37. Jurda Jakub, 44. Jurda Jakub, 79. Holeček Jakub

Rozhodčí: Lenfeld Oldřich.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 1. Žourek Patrik, 8. Dočkal Matěj, 19. Dočkal Matěj, 55. Bláhová Klára, 60. Hamala Tomáš, 63. Dočkal Matěj, 74. Stavinoha Marek - 83. Hrabec Tomáš, 86. Zavadil David

Rozhodčí: Novák Radek.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Slavíček Jakub, 21. Slavíček Jakub, 25. Slavíček Jakub, 65. Slavíček Jakub, 81. Černý Kamil - 27. Beran Štěpán, 29. Stříž Martin, 36. Zapletal Adam, 83. Zapletal Adam

Rozhodčí: Paulík Martin.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 3. Studený Simon, 6. Studený Simon, 9. Michl Patrik, 10. Cahel Mikeš, 11. Doležel Dalibor, 14. Doležel Dalibor, 18. Hapal Štěpán, 19. Studený Simon, 22. Trefil Jan, 24. Michl Patrik, 26. Kovařík Jan, 28. Michl Patrik, 45. Hrdlička Erik, 48. Sova Petr, 49. Studený Simon, 55. Josefčuk Viktor, 58. Grulich Jakub, 60. Grulich Jakub, 65. Studený Simon, 70. Doležel Dalibor, 74. Michl Patrik, 85. Cahel Mikeš, 86. Grulich Jakub - 46. Petroušek Ondřej

Rozhodčí: Řezníček Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 1. Nekarda Erik, 3. Polanský Lukáš, 10. Mustafa Lír, 12. Slatinský Jakub, 15. Slatinský Jakub, 26. Mustafa Lír, 27. Jakubíček Petr, 29. Slatinský Jakub, 29. Mustafa Lír, 36. Krist Ondřej, 42. Nekarda Erik, 50. Mišík Martin, 59. Mustafa Lír, 66. Vacula Viktor, 68. Slatinský Jakub, 76. Krist Ondřej, 85. Jakubíček Petr

Rozhodčí: Vinklárek Filip.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Slončík Tom, 17. Šťastný David, 18. Šmilauer Lukáš, 25. Slončík Tom, 28. Krystek Jan, 34. Slončík Tom, 50. Bužek Alexandr, 51. Šťastný David, 57. Polášek Šimon, 63. Ovesný Radek, 64. Švach Marek, 73. Slončík Tom, 75. Hlavňovský Jakub, 76. Slončík Tom, 77. Vrla Martin, 79. Krystek Jan, 82. Polášek Šimon - 15. Zavadil Matěj

Rozhodčí: Liška Petr.

13. kolo

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 43. Slončík Tom, 70. Slončík Tom, 67. Bužek Alexandr, 68. Bužek Alexandr, 87. Švach Marek - 10. Vaníček Matyáš, 26. Farka Dominik, 27. Jonáš Adam

Rozhodčí: Ruman Josef.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Olomouc 14 14 0 0 192:25 42 0 0
2. Zlín 14 12 0 2 186:39 36 0 0
3. Hodonín 14 11 0 3 132:35 33 0 0
4. Zbrojovka Brno 14 10 0 4 143:74 30 0 0
5. Slovácko 14 10 0 4 137:83 30 0 0
6. Jihlava 14 8 0 6 122:62 24 0 0
7. Kroměříž 14 8 0 6 104:81 24 0 0
8. Sparta Brno 14 8 0 6 83:65 24 0 0
9. Znojmo 14 6 1 7 73:87 19 0 0
10. Líšeň 14 3 0 11 38:141 9 0 0
11. Havlíčkův Brod 14 3 0 11 43:166 9 0 0
12. Třebíč 14 2 1 11 67:151 7 0 0
13. Prostějov 14 2 0 12 40:117 6 0 0
14. Vyškov 14 0 0 14 20:254 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Olomouc - Líšeň

Rozhodčí: Smékal Jan.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Třebíč - Prostějov

Rozhodčí: Nestrojil Zbyněk.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Hodonín - Slovácko

Rozhodčí: Vajdík Marek.

Sobota 25. 3. 2017 13:30
Sparta Brno - Havlíčkův Brod

Rozhodčí: Hovorka Miroslav.

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Znojmo - Zbrojovka Brno

Rozhodčí: Ďurko Michal.

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Zlín - Kroměříž

Rozhodčí: Kostelník Tomáš.

Neděle 26. 3. 2017 10:00
Vyškov - Jihlava

Rozhodčí: Lazar Martin.

Rozpis zápasů