Řídící komise pro Moravu › 2016 F2J - SpSM-U 12 JIH

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Hospodar Eduard, 6. Pšikal Dominik, 26. Pšikal Dominik, 45. Votava Ondřej, 49. Schoř Ondřej, 88. Hamrle Lukáš (pen.) - 11. Zimmermann Tomáš, 20. Hynek Martin, 35. Záviška Jakub, 40. Braun Ondřej, 53. Záviška Jakub, 56. Záviška Jakub (pen.), 65. Sedláček Marek (vl.), 70. Braun Ondřej, 74. Vostal Jakub, 83. Dlouhý Vojtěch, 85. Braun Ondřej

Rozhodčí: Pleskač Jiří.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 31. Bata Tomáš, 36. Svozil Matyáš - 21. Cupal Jakub, 30. Kamoj Jan, 88. Hochman Václav

Rozhodčí: Zapletal Jan.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Pantok Tomáš, 11. Osvald Tomáš, 35. Černý Martin, 55. Kučera Pavel, 72. Kopr Tomáš - 37. Kowalczyk Tadeáš, 40. Kowalczyk Tadeáš, 49. Kowalczyk Tadeáš, 62. Kowalczyk Tadeáš, 79. Kowalczyk Tadeáš

Rozhodčí: Nováček Radek.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 3. Zifčák Martin, 22. Foukal Vojtěch, 29. Foukal Vojtěch, 53. Pavlíček Vítězslav, 75. Zifčák Martin, 79. Proniuk Adam, 88. Judas Kryštof - 65. Martínez Puche Andrés

Rozhodčí: Petr Zdenek.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 2. Václavík Petr, 4. Toman Sebastian, 6. Pelikán Marek, 10. Dunka Tibor, 14. Václavík Petr, 23. Trojan Alex, 29. Vašíček Marián, 34. Charvát Ondřej, 36. Charvát Ondřej, 37. Vašíček Marián, 47. Zicháček Filip Josef, 57. Pelikán Marek, 61. Pelikán Marek, 69. Vašíček Marián, 81. Dunka Tibor, 83. Trojan Alex, 88. Pelikán Marek - 5. Klouček Mikuláš, 11. Kábela Jiří

Rozhodčí: Vajdík Marek.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 3. Petruta Stanislav, 15. Antolák Adam, 35. Petruta Stanislav, 41. Petruta Stanislav, 57. Antolák Adam, 60. Antolák Adam, 71. Petruta Stanislav, 75. Červinka Jadyn, 82. Petruta Stanislav, 85. Petruta Stanislav - 18. Páleník Jakub, 62. Ošlejšek Michal, 90. Burget Michal

Rozhodčí: Pospíšil Štěpán.

13. kolo

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Petruta Stanislav, 14. Petruta Stanislav, 54. Petruta Stanislav, 63. Petruta Stanislav, 20. Červinka Jadyn, 25. Červinka Jadyn, 40. Červinka Jadyn, 50. Červinka Jadyn, 25. Grygera David, 46. Průcha Štěpán - 15. Záruba Tadeáš, 45. Záruba Tadeáš, 74. Záruba Tadeáš, 75. Záruba Tadeáš, 88. Záruba Tadeáš, 17. Jirků Hynek, 5. Kocmánek Vladimír

Rozhodčí: Daněk Roman.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Zbrojovka Brno 14 13 1 0 148:56 40 0 0
2. Olomouc 14 13 0 1 172:45 39 0 0
3. Slovácko 14 10 1 3 136:64 31 0 0
4. Líšeň 14 9 1 4 76:71 28 0 0
5. Jihlava 14 9 0 5 173:89 27 0 0
6. Hodonín 14 8 1 5 96:72 25 0 0
7. Vyškov 14 8 1 5 62:52 25 0 0
8. Zlín 14 7 0 7 131:85 21 0 0
9. Prostějov 14 6 0 8 96:72 18 0 0
10. Kroměříž 14 3 0 11 49:95 9 0 0
11. Znojmo 14 3 0 11 53:112 9 0 0
12. Sparta Brno 14 2 2 10 59:170 8 0 0
13. Havlíčkův Brod 14 2 0 12 43:170 6 0 0
14. Třebíč 14 1 1 12 54:195 4 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Olomouc - Líšeň

Rozhodčí: Hrbáček Adam.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Třebíč - Prostějov

Rozhodčí: Holík David.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Hodonín - Slovácko

Rozhodčí: Budovič Pavel.

Sobota 25. 3. 2017 13:30
Sparta Brno - Havlíčkův Brod

Rozhodčí: Smetana Petr.

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Znojmo - Zbrojovka Brno

Rozhodčí: Gáfrik Robert.

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Zlín - Kroměříž

Rozhodčí: Daněk Roman.

Neděle 26. 3. 2017 10:00
Vyškov - Jihlava

Rozhodčí: Marek Milan.

Rozpis zápasů