Řídící komise pro Čechy › 2016 C3B - ČLD U 17 B

Odehrané zápasy

1. kolo

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Branky: 31. Paterna Adam, 40. Paterna Adam, 41. Dlouhý Jiří, 57. Jirkovský Václav - 74. Gažík Jakub

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Šmat David, Šmat Robert.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 56. Tesař Jan, 80. Kaisler Martin

Rozhodčí: Petřík Jan - Klička Jiří, Tesárek Karel.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 16. Čonka Jan, 20. Hejtmánek Jan - 69. Schramhauser Patrik

Rozhodčí: Šimeček Libor - Krutina Radek, Javorek Jiří.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 42. Masopust Matěj - 24. Voženílek Vojtěch, 43. Kužma Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Řípa Jiří, Babák Jan.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 23. Jůza Marek - 38. Doubek Jan, 70. Souček David, 71. Doubek Jan

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Kohout Pavel, Konečný Josef.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 30. Petr Lukáš, 58. Netík Boris - 14. Turek Filip, 37. Sedláček Vít, 43. Jakš Karel

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Skřivánek Miloš, Soukup Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 09:00

Branky: 31. Jung Marek, 47. Jung Marek, 65. Trnka Dominik, 77. Trnka Dominik - 29. Lupač Adam

Rozhodčí: Milner Michal - Geče Marcel, Kutiš Jaroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Ústí nad Labem 13 11 0 2 31:15 32 1 0
2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 13 10 0 3 31:13 29 1 0
3. Mostecký fotbalový klub o.p.s. 13 10 0 3 33:22 28 2 0
4. FC MAS Táborsko 13 8 0 5 29:13 25 0 1
5. FC Slavoj Vyšehrad 13 8 0 5 28:15 25 0 1
6. FK Admira Praha 13 8 0 5 29:27 24 1 1
7. SK Kladno 13 6 0 7 18:21 19 1 2
8. FK Motorlet Praha 13 5 0 8 24:26 17 0 2
9. FK Baník Sokolov 13 5 0 8 20:29 14 1 0
10. MFK Chrudim 13 5 0 8 11:20 14 1 0
11. FK FC PÍSEK 13 5 0 8 9:27 13 3 1
12. FC Olympia Hradec Králové 13 4 0 9 21:40 12 1 1
13. SK Benešov 13 3 0 10 17:27 11 1 3
14. FK Čáslav 13 3 0 10 20:26 10 1 2
Tabulky

Nejbližší zápasy

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - SK Kladno
Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Ústí nad Labem
Sobota 18. 3. 2017 12:45
MFK Chrudim - FC MAS Táborsko
Sobota 18. 3. 2017 13:15
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FK Čáslav - FK FC PÍSEK
Rozpis zápasů