Řídící komise pro Čechy › 2016 D3B - ČLD U 16 B

Odehrané zápasy

1. kolo

Neděle 13. 11. 2016 13:15

Branky: 20. Botev Petr - 38. Kvasnička Ondřej

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Šmat David, Šmat Robert.

Neděle 13. 11. 2016 12:15

Branky: 21. Macák Roman - 37. Strejček Kevin, 60. Kahoun Miloš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Javorek Jiří, Krutina Radek.

Neděle 13. 11. 2016 12:15

Branky: 29. Šrédl Jan, 75. Šnobl Matěj

Rozhodčí: Petřík Jan - Klička Jiří, Tesárek Karel.

Neděle 13. 11. 2016 11:45

Branky: 8. Šindelář Michal, 25. Holeček Vojtěch, 27. Holeček Vojtěch, 40. Slavík Tomáš, 45. Slavík Tomáš, 58. Slavík Tomáš, 68. Holeček Vojtěch, 71. Vosyka Pavel, 76. Bureš Daniel

Rozhodčí: Trska Adam - Řípa Jiří, Babák Jan.

Sobota 12. 11. 2016 12:15

Branky: 4. Kočí Tomáš, 17. Lehovec Radek, 19. Lehovec Radek, 33. Lehovec Radek

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Kohout Pavel, Konečný Josef.

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Skřivánek Miloš, Soukup Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 11:15

Branky: 4. Kočí Kryštof, 14. Meszáros Tomáš

Rozhodčí: Milner Michal - Geče Marcel, Kutiš Jaroslav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Kladno 13 11 0 2 36:13 32 1 0
2. FK Motorlet Praha 13 9 0 4 42:15 29 0 2
3. MFK Chrudim 13 9 0 4 34:10 29 1 3
4. SK Benešov 13 11 0 2 33:10 29 4 0
5. FK FC PÍSEK 13 9 0 4 28:16 27 1 1
6. FK Baník Sokolov 13 7 0 6 23:19 23 1 3
7. FK Admira Praha 13 6 0 7 38:26 19 0 1
8. FC MAS Táborsko 13 7 0 6 28:27 19 2 0
9. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 13 5 0 8 33:30 16 0 1
10. FC Olympia Hradec Králové 13 6 0 7 23:43 16 3 1
11. FK Ústí nad Labem 13 5 0 8 17:30 13 2 0
12. Mostecký fotbalový klub o.p.s. 13 4 0 9 16:35 12 0 0
13. FK Čáslav 13 2 0 11 11:56 6 1 1
14. FC Slavoj Vyšehrad 13 0 0 13 18:50 3 0 3
Tabulky

Nejbližší zápasy

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - SK Kladno
Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Ústí nad Labem
Sobota 18. 3. 2017 14:45
MFK Chrudim - FC MAS Táborsko
Sobota 18. 3. 2017 15:30
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 19. 3. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 12:15
FK Čáslav - FK FC PÍSEK
Rozpis zápasů