Řídící komise pro Čechy › 2016 F2C - ČLŽ U 12 C

Odehrané zápasy

1. kolo

Neděle 13. 11. 2016 14:45

Branky: 23. Makowský Toni Ludovic, 39. Makowský Toni Ludovic, 57. Negru Lukáš, 59. Makowský Toni Ludovic - 56. Metelka Ondřej

Rozhodčí: Hrbáček Jan - Paulus Petr.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Petera Maxmilián, 0. Miňovský Filip, 0. Miňovský Filip, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Tobiška Ondřej, 0. Dymák Lukáš, 0. Hampl Matěj

Rozhodčí: Šlezingr Lukáš - Krucký Dušan.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Váša Luboš.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 27. Šíl Martin, 65. Pavlík Ondřej (pen.) - 12. Spáčil Benjamin, 18. Paták Vojtěch, 34. Šablystyy Alexander, 39. Moc Filip, 45. Rolenec Tomáš (pen.), 55. Hybler David, 59. Novák Patrik, 63. Hybler David, 68. Moc Filip, 77. Paták Vojtěch, 86. Hybler David, 88. Paták Vojtěch, 90. Moc Filip, 65. Moc Filip

Rozhodčí: Beránek David - Kubálek Lukáš.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 4. Kubín Matěj, 13. Kubín Matěj, 23. Štefan Jan, 34. Husenica Tadeáš, 50. Sýkora Vojtěch, 68. Malý Antonín, 69. Holečko Vojtěch, 71. Voldán Ondra, 85. Gaši Jakub, 89. Bejda Stanislav - 87. Votava Lukáš, 90. Votava Lukáš

Rozhodčí: Havel Tomáš - Zlatník Jakub.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 28. Nepovím Ondřej, 48. Nepovím Ondřej, 69. Vaníček David, 72. Lang Matyáš - 10. Reil Martin, 42. Malina Daniel, 74. Podhajský Tomáš

Rozhodčí: Pagáč Ladislav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC SLOVAN LIBEREC 11 10 0 1 111:35 30 0 0
2. FK Mladá Boleslav 11 10 0 1 80:35 30 0 0
3. FK Pardubice 11 8 0 3 76:31 24 0 0
4. FK Jablonec 11 8 0 3 70:38 24 0 0
5. FC Hradec Králové 11 7 1 3 103:38 22 0 0
6. MFK Chrudim 11 5 1 5 46:56 16 0 0
7. FK Meteor Praha VIII 11 4 0 7 59:74 12 0 0
8. RMSK "Cidlina" 11 3 1 7 55:66 10 0 0
9. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 11 3 1 7 39:68 10 0 0
10. FK Náchod 11 3 0 8 37:72 9 0 0
11. FK Čáslav 11 2 2 7 30:71 8 0 0
12. MFK Trutnov 11 0 0 11 29:151 0 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 11:00
MFK Trutnov - FK Náchod
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - MFK Chrudim
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK Jablonec - FK Pardubice
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - RMSK "Cidlina"
Neděle 2. 4. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK Mladá Boleslav
Rozpis zápasů