Řídící komise pro Čechy › 2016 F1B - ČLŽ U 14 B

Odehrané zápasy

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 13:45

Branky: 21. Gonda Marek, 43. Miláček Štěpán, 57. Miláček Štěpán, 58. Šveřepa David, 70. Mužátko Dominik - 10. Kašpar Jan, 16. Plechatý Lukáš, 29. Kašpar Jan, 42. Růžička Karel, 47. Vyčítal David

Rozhodčí: Vnuk Josef - Zoufalý David, Kučera Jaroslav.

Sobota 26. 11. 2016 12:00

Branky: 3. Kochánek Jaroslav, 6. Černák Michal, 26. Černák Michal, 35. Řezníček David, 52. Reiner Vojtěch, 61. Kochánek Jaroslav, 67. Černák Michal, 70. Polák Matěj

Rozhodčí: Šťastný Vít - Rympler Roman, Bukvička Dušan.

Sobota 26. 11. 2016 12:00

Branky: 23. Tatdanov Magomedali - 7. Ulman Filip, 30. Novotný Jaroslav, 32. Ulman Filip

Rozhodčí: Dobrý Jan - Kutiš Jaroslav, Kutiš Jaroslav.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 16. Zelenka Daniel, 17. Doucek Denis, 33. Ludvík Michael, 37. Doucek Denis, 38. Doucek Denis, 55. Lukáš Ondřej, 57. Balcar Jaroslav, 67. Hrubý Denis - 40. Rybyšár Tadeáš

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Nožka Lukáš, Hofman Miloš.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 14. Musílek Roman, 18. Musílek Roman, 27. Juliš Petr, 29. Juliš Petr, 38. Procházka David, 46. Špičák Jiří, 54. Klesal Ondřej, 57. Musílek Roman, 58. Musílek Roman, 63. Musílek Roman

Rozhodčí: Kvaček Jan - Zita Miloslav, Smitka Michal.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 28. Čechovič Štěpán, 62. Čechovič Štěpán - 53. Cicko Pavel

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Šiling Karel, Žerovnický David.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Jablonec 18 18 0 0 112:16 53 1 0
2. FC SLOVAN LIBEREC 18 14 0 4 77:28 42 2 2
3. MFK Trutnov 18 14 0 4 62:27 42 1 1
4. FK DUKLA Praha 18 11 0 7 73:28 35 0 2
5. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 18 11 0 7 44:35 34 0 1
6. FK Náchod 18 10 0 8 65:55 30 2 2
7. MFK Chrudim 18 8 0 10 64:39 26 0 2
8. FK Čáslav 18 6 0 12 38:67 18 2 2
9. FK Admira Praha 18 6 0 12 29:69 17 3 2
10. RMSK "Cidlina" 18 5 0 13 12:75 11 4 0
11. Povltavská fotbalová akademie 18 3 0 15 28:77 10 1 2
12. FK Varnsdorf 18 2 0 16 13:101 6 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 11:45
FK Varnsdorf - FK Admira Praha
Neděle 12. 3. 2017 11:45
FC SLOVAN LIBEREC - MFK Chrudim
Neděle 12. 3. 2017 11:45
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - RMSK "Cidlina"
Neděle 12. 3. 2017 11:45
FK Čáslav - MFK Trutnov
Neděle 12. 3. 2017 11:45
Povltavská fotbalová akademie - FK DUKLA Praha
Středa 15. 3. 2017 14:45
FK Náchod - FK Jablonec
Rozpis zápasů