Řídící komise pro Moravu › 2016 D2D - MSDD-D ml.

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 12:15

Branky: 39. Kalina Petr, 51. Borovský Marián - 3. Homola Šimon

Rozhodčí: Chabiča František - Denev Alex, Hrubý Josef.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 61. Šmíd Vojtěch (pen.), 78. Florian Tomáš - 29. Voborník Jakub, 74. Žáček Daniel

Rozhodčí: Tůma Petr - Petr Zdeněk, Matouš Jakub.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 7. Jarůšek Martin, 44. Rek Alexandr, 47. Doležel Martin, 52. Ševčík Radim, 60. Sehnal Marek, 68. Jarůšek Martin

Rozhodčí: Peringer Jakub - Líkař Petr, Růžička Aleš.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 1. Bence Vojtěch, 35. Maleta Vladimir, 37. Maleta Vladimir, 38. Bence Vojtěch, 39. Maleta Vladimir, 42. Bence Vojtěch, 63. Mitáš Patrik, 65. Mitáš Patrik, 73. Bence Vojtěch, 75. Maleta Vladimir, 79. Maleta Vladimir - 13. Titauer Jan, 20. Poul Jan, 26. Večeřa Petr

Rozhodčí: Nestrojil Zbyněk - Nováček Ivo, Dlouhý Lukáš.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 8. Drábek Adam, 13. Šustek Jakub, 17. Šustek Jakub, 37. Šustek Jakub, 51. Drábek Adam, 66. Drábek Adam

Rozhodčí: Dunda Roman - Pospíšil Pavel, Bršlica Pavel.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 17. Kučerňák Vít, 39. Partl Pavel, 49. Sysel Matěj, 66. Sysel Filip - 10. Hilscher Ondřej

Rozhodčí: Masopust Václav - Ságl Petr, Myška Roman.

Sobota 5. 11. 2016 12:15

Branky: 15. Rybníček David, 18. Štrobl David, 19. Rybníček David, 21. Veškrňa Matěj, 35. Rybníček David, 64. Veškrňa Matěj - 45. Dobrovolný Vojtěch, 72. Liška Jan

Rozhodčí: Hajdík Tomáš - Rosický Jakub, Pavliš David.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Blansko 14 14 0 0 67:5 42 0 0
2. Břeclav 14 10 1 3 26:24 31 0 0
3. Havlíčkův Brod 14 8 3 3 40:23 27 0 0
4. Svratka Brno 14 9 0 5 41:27 27 0 0
5. Velké Meziříčí 14 6 5 3 34:29 23 0 0
6. Otrokovice 14 6 3 5 27:24 21 0 0
7. Třebíč 14 6 2 6 55:41 20 0 0
8. Sparta Brno 14 6 2 6 26:24 20 0 0
9. Boskovice 14 5 2 7 30:34 17 0 0
10. Žďár 14 4 4 6 25:32 16 0 0
11. Kohoutovice 14 5 1 8 24:43 16 0 0
12. Vrchovina 14 2 2 10 19:51 8 0 0
13. Pelhřimov 14 2 2 10 12:49 8 0 0
14. Humpolec 14 1 1 12 15:35 4 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 12:15
Třebíč - Sparta Brno

Rozhodčí: Novotný František - Voneš Jakub, Dvořák Jiří.

Sobota 25. 3. 2017 12:30
Blansko - Kohoutovice

Rozhodčí: Vejtasa Simon - Martinec Michal, Mrázek Marek.

Sobota 25. 3. 2017 12:30
Otrokovice - Svratka Brno

Rozhodčí: Novák Radek - Částečka Michal, Dostálek Josef.

Sobota 25. 3. 2017 12:30
Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod

Rozhodčí: Kopřiva Miroslav - Fabeš Roman, Šetek Jiří.

Sobota 25. 3. 2017 12:30
Pelhřimov - Humpolec

Rozhodčí: Krondráf Jan - Ságl Petr, Bouda Josef.

Sobota 25. 3. 2017 15:15
Břeclav - Vrchovina

Rozhodčí: Uher Radek - Dohnálek Jan, Ujčík Václav.

Neděle 26. 3. 2017 12:15
Boskovice - Žďár

Rozhodčí: Jelínek Lukáš - Buček Vítězslav, Maňoušek Radim.

Rozpis zápasů