Řídící komise pro Moravu › 2016 F2S - SpSM-U 12 SEVER

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 16:15

Branky: 10. Šebesta Jan, 25. Šebesta Jan, 28. Šebesta Jan, 35. Krupička David, 38. Káňa Ondřej, 51. Čech Samuel, 75. Šebesta Jan, 79. Krupička David, 84. Czolko Tomáš - 31. Pieter Patrik, 67. Morcinek Michal

Rozhodčí: Glomb Vojtěch.

Neděle 6. 11. 2016 14:30

Branky: 12. Vaculík Josef, 26. Vaculík Josef, 48. Kunovský Radim (pen.), 19. Honeš Tomáš, 35. Pečeňa Vojtěch, 58. Pečeňa Vojtěch, 29. Kamidra Dominik, 42. Kamidra Dominik, 53. Šíbal Marek, 78. Zdražil Lukáš - 21. Malenda Martin

Neděle 6. 11. 2016 14:15

Branky: 5. Strapek Petr, 31. Žižka Jakub - 10. Trávníčková Ema, 20. Komárek Ondřej, 56. Mazuryková Anatolia, 70. Komárek Ondřej, 83. Odstrčil Roman

Rozhodčí: Zahradníček Miroslav.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 60. Fuljer Patrik, 69. Sapara Jakub, 90. Mokrý Ondra - 86. Krayzel Pavel

Rozhodčí: Havlík Přemysl.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Vyležík Lukáš, 7. Kovárník Richard, 17. Stareček Dominik (pen.), 30. Nováček Tomáš, 34. Šrek Pavel, 45. Wehowský Patrik, 75. Kovárník Richard, 90. Nováček Tomáš - 24. Koňařík Bořek, 55. Zahradníček Václav, 62. Koňařík Bořek

Rozhodčí: Tvrdý Zbyněk.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 45. Matuška Lukáš, 60. Miškovič Nikola, 79. Baumgartner Daniel - 6. Kantor Tomáš, 10. König Ondřej, 39. Kantor Tomáš, 61. Bubík Patrik, 67. Trantina Samuel - patrik, 70. Trantina Samuel - patrik, 81. König Ondřej

Rozhodčí: Machala Petr.

13. kolo

Úterý 1. 11. 2016 15:00

Branky: 5. Zdražil Lukáš, 44. Vaculík Josef, 70. Šíbal Marek, 73. Zdražil Lukáš, 77. Zdražil Lukáš - 6. Honeš Václav, 49. Honeš Václav, 66. Čavera Lukáš

Rozhodčí: Frydrych Zdeněk.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Frýdek-Místek 14 13 0 1 108:35 39 0 0
2. Ostrava 14 12 0 2 169:45 36 0 0
3. Vítkovice 14 10 0 4 102:69 30 0 0
4. Opava 14 9 1 4 95:47 28 0 0
5. Valašské Meziříčí 14 9 0 5 90:64 27 0 0
6. Karviná 14 8 0 6 98:76 24 0 0
7. Hlučín 14 7 1 6 52:46 22 0 0
8. Olomouc 14 7 0 7 67:73 21 0 0
9. Hranice 14 7 0 7 71:92 21 0 0
10. Třinec 14 6 2 6 55:56 20 0 0
11. Bílovec 14 3 0 11 47:81 9 0 0
12. Uničov 14 3 0 11 41:127 9 0 0
13. Šumperk 14 1 0 13 55:137 3 0 0
14. Přerov 14 1 0 13 55:157 3 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Bílovec - Valašské Meziříčí

Rozhodčí: Seidler René.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Ostrava - Karviná

Rozhodčí: Godfryd Vojtěch.

Sobota 25. 3. 2017 13:30
Šumperk - Vítkovice
Sobota 25. 3. 2017 14:30
Přerov - Třinec
Sobota 25. 3. 2017 14:30
Hranice - Olomouc
Neděle 26. 3. 2017 14:30
Hlučín - Uničov

Rozhodčí: Jurajda David.

Úterý 28. 3. 2017 16:30
Opava - Frýdek-Místek

Rozhodčí: Šafrán Martin.

Rozpis zápasů