Řídící komise pro Čechy › 2016 F2A - ČLŽ U 12 A

Odehrané zápasy

1. kolo

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 18. Píša Max - 26. Čtrnáctý Marek, 66. Klinger Jakub, 73. Procházka Otakar, 88. Hronek Karel

Rozhodčí: Sliacký Petr.

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Branky: 14. Sieber Tadeáš, 44. Vetengl Filip - 17. Rehák Filip, 27. Deml Ondřej, 36. Plot Matyáš, 55. Bálek Marek, 79. Plot Matyáš

Rozhodčí: Frgal Lukáš.

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Rozhodčí: Schwarz Rudolf.

Sobota 12. 11. 2016 13:00

Branky: 74. Baďura Rostislav, 78. Maroušek Marek - 4. Hašek Pavel, 10. Trojan Lukáš, 12. Gadač Lukáš, 24. Houdek Samuel, 18. Soupír Matěj, 21. Hašek Pavel, 25. Šot Martin, 29. Suchý Daniel, 31. Hašek Pavel, 33. Hašek Pavel, 40. Horváth Simon, 43. Gadač Lukáš, 45. Šedivý Martin, 49. Houdek Samuel, 55. Vilímek Viktor, 63. Gadač Lukáš, 66. Gadač Lukáš, 82. Suchý Daniel

Rozhodčí: Landík Filip.

Sobota 12. 11. 2016 10:30

Branky: 0. Teterya Roman, 0. Teterya Roman, 0. Teterya Roman, 0. Marek Patrik, 0. Marek Patrik, 0. Tichý Jakub - 0. Holub Ondřej (vl.), 0. Žukov David

Rozhodčí: Sklenář Petr.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. AC Sparta Praha fotbal 11 10 0 1 146:35 30 0 0
2. SK Slavia Praha - fotbal 11 9 0 2 103:31 27 0 0
3. SK Dynamo České Budějovice 11 9 0 2 100:41 27 0 0
4. 1. FK Příbram 11 8 0 3 82:55 24 0 0
5. FC Viktoria Plzeň 11 7 1 3 136:49 22 0 0
6. FC TEMPO PRAHA 11 5 0 6 94:110 15 0 0
7. Bohemians Praha 1905 11 4 0 7 57:89 12 0 0
8. SK Benešov 11 3 2 6 45:68 11 0 0
9. FK FC PÍSEK 11 3 0 8 46:87 9 0 0
10. FC MAS Táborsko 11 3 0 8 50:118 9 0 0
11. SK PETŘÍN PLZEŇ 11 2 1 8 34:66 7 0 0
12. Povltavská fotbalová akademie 11 1 0 10 22:166 3 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

22. kolo

Sobota 25. 3. 2017 16:00
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko

12. kolo

Neděle 26. 3. 2017 15:30
FC TEMPO PRAHA - SK Dynamo České Budějovice

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - FC MAS Táborsko
Sobota 1. 4. 2017 10:15
SK Slavia Praha - fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 1. 4. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 2. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK FC PÍSEK
Rozpis zápasů