Řídící komise pro Moravu › 2016 C2E - MSDD-E st

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 19. 3. 2017 14:00

Branky: 27. Frank Jan, 31. Exner David - 43. Staněk Marek, 86. Klepáč Jakub

Rozhodčí: Duda Radim - Podracký Pavel, Závodný Vít.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 25. Flajšinger Tomáš - 15. Křenek Pavel, 20. Křenek Pavel

Rozhodčí: Buček Vítězslav - Labaš Roman, Šuta Jan.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 4. Gajdoš Martin, 9. Vrána Šimon, 16. Gajdoš Martin, 31. Gajdoš Martin, 34. Gajdoš Martin, 45. Vrána Jonáš, 57. Gajdoš Martin, 81. Pobořil Petr - 36. Janák Jan

Rozhodčí: Částečka Michal - Smýkal Miroslav, Skalický Libor.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 25. Dobeš Jan, 62. Maček Jaroslav, 83. Vojtášek Michal

Rozhodčí: Podhajský Matěj - Janáček Lukáš, Příhoda Ladislav.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 70. Křivánek David - 3. Skalník Jan, 85. Hruban Dominik

Rozhodčí: Vojáček Milan - Šafařík Petr, Vachutka Dušan.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 28. Pučan Martin (pen.), 83. Zetek Jiří

ČK: Všetička

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Šimeček Michal, Yeghiazaryan Vachik.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 52. Nevřiva Adam, 55. Janáč Tomáš, 61. Kocián Dominik

Rozhodčí: Lysák Václav - Mikolanda Vlastimil, Vrábel Petr.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Hranice 14 13 0 1 46:7 39 0 0
2. Nový Jičín 14 8 3 3 45:21 27 0 0
3. Jeseník 14 8 3 3 26:16 27 0 0
4. Vsetín 14 8 2 4 37:22 26 0 0
5. Krnov 14 8 1 5 47:24 25 0 0
6. Frenštát 14 8 0 6 35:30 24 0 0
7. Šumperk 14 7 2 5 28:27 23 0 0
8. Uničov 14 7 1 6 24:16 22 0 0
9. Valašské Meziříčí 14 5 4 5 32:30 19 0 0
10. Přerov 14 4 1 9 19:38 13 0 0
11. Havířov 14 3 3 8 19:28 12 0 0
12. Zábřeh 14 3 1 10 12:45 10 0 0
13. Čechovice 14 2 3 9 20:54 9 0 0
14. Opava 14 0 4 10 15:47 4 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Uničov - Nový Jičín

Rozhodčí: Hubený Lukáš - Vláčil Svatopluk, Brázda František.

Sobota 25. 3. 2017 10:15
Jeseník - Havířov

Rozhodčí: Lakomý Lukáš - Zbýňovec Josef, Gilík Přemysl.

Neděle 26. 3. 2017 10:00
Frenštát - Hranice

Rozhodčí: Galásek Michal - Mitura Michal, Hykl Dominik.

Neděle 26. 3. 2017 10:15
Valašské Meziříčí - Čechovice

Rozhodčí: Částečka Michal - Kovářová Jarmila, Plesník Ondřej.

Neděle 26. 3. 2017 10:15
Vsetín - Zábřeh

Rozhodčí: Kontoršikov Maxim - Kýr František, Gargulák Tomáš.

Neděle 26. 3. 2017 10:15
Přerov - Opava

Rozhodčí: Lysák Václav - Rosskohl Ladislav, Šafařík Petr.

Neděle 26. 3. 2017 15:00
Krnov - Šumperk

Rozhodčí: Šamárek Jan - Helekalová Marie, Robenek Bohumil.

Rozpis zápasů