Řídící komise pro Moravu › 2016 C2D - MSDD-D st

Odehrané zápasy

14. kolo

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Rozhodčí: Denev Alex - Chabiča František, Hrubý Josef.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 29. Doležal Daniel (pen.), 79. Novák Pavel - 17. Švoma Stanislav, 53. Lhotský Filip, 58. Sláma Bohumír

Rozhodčí: Nováček Ivo - Nestrojil Zbyněk, Dlouhý Lukáš.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 6. Prudil David, 36. Němec Richard - 55. Novák Jan

Rozhodčí: Líkař Petr - Peringer Jakub, Růžička Aleš.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 17. Dvořáček Dominik, 26. Dvořáček Dominik, 50. Červenka Petr, 73. Horák Daniel, 89. Hába Marek

Rozhodčí: Pospíšil Pavel - Dunda Roman, Bršlica Pavel.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 56. Zedník Matěj, 75. Zedník Matěj, 85. Vlk Adam, 80. Houdek Lukáš - 43. Pyšík Ondra, 70. Widder Thomas (pen.)

Rozhodčí: Ságl Petr - Masopust Václav, Myška Roman.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Mazanec Toby, 22. Mazanec Toby, 27. Mazanec Toby, 44. Mazanec Toby, 65. Mazač Tomáš

ČK: Vaněček

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Tůma Petr, Matouš Jakub.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 13. Svoboda Oldřich, 34. Fessl David, 47. Svoboda Oldřich, 55. Hlavai Patrik, 59. Svoboda Oldřich, 60. Malůšek Daniel, 63. Svoboda Oldřich (pen.), 70. Hlavai Patrik, 71. Malůšek Daniel, 90. Smejkal Dominik

Rozhodčí: Rosický Jakub - Hajdík Tomáš, Pavliš David.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Svratka Brno 14 10 3 1 68:18 33 0 0
2. Třebíč 14 11 0 3 55:24 33 0 0
3. Blansko 14 10 0 4 41:19 30 0 0
4. Pelhřimov 14 9 1 4 39:23 28 0 0
5. Žďár 14 8 2 4 44:37 26 0 0
6. Velké Meziříčí 14 8 1 5 31:33 25 0 0
7. Kohoutovice 14 7 2 5 29:23 23 0 0
8. Otrokovice 14 6 0 8 33:24 18 0 0
9. Břeclav 14 4 4 6 9:21 16 0 0
10. Havlíčkův Brod 14 4 3 7 17:29 15 0 0
11. Boskovice 14 4 1 9 20:40 13 0 0
12. Humpolec 14 3 2 9 14:33 11 0 0
13. Sparta Brno 14 3 2 9 11:41 11 0 0
14. Vrchovina 14 0 1 13 19:65 1 0 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Pelhřimov - Humpolec

Rozhodčí: Ságl Petr - Krondráf Jan, Bouda Josef.

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Třebíč - Sparta Brno

Rozhodčí: Voneš Jakub - Novotný František, Dvořák Jiří.

Sobota 25. 3. 2017 10:15
Blansko - Kohoutovice

Rozhodčí: Martinec Michal - Vejtasa Simon, Mrázek Marek.

Sobota 25. 3. 2017 10:15
Otrokovice - Svratka Brno

Rozhodčí: Částečka Michal - Novák Radek, Dostálek Josef.

Sobota 25. 3. 2017 10:15
Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod

Rozhodčí: Fabeš Roman - Kopřiva Miroslav, Šetek Jiří.

Sobota 25. 3. 2017 13:00
Břeclav - Vrchovina

Rozhodčí: Dohnálek Jan - Uher Radek, Ujčík Václav.

Neděle 26. 3. 2017 10:00
Boskovice - Žďár

Rozhodčí: Buček Vítězslav - Jelínek Lukáš, Maňoušek Radim.

Rozpis zápasů