Vyškov › 2016 A1A - muži OP

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 13. 8. 2016 16:30

Rozhodčí: Machala Karel - Horváth Ladislav, Ploc Petr.

3. kolo

Sobota 20. 8. 2016 16:30

Branky: 78. Chalupa Jiří, 88. Cenek Michal - 44. Hladký Jan, 58. Stříž Jiří

Rozhodčí: Paulík Radek - Jelínek Petr, Svoboda Dominik.

4. kolo

Neděle 28. 8. 2016 16:30

Branky: 50. Hladký Lukáš, 81. Přecechtěl Karel, 85. Stříž Jiří, 86. Hladký Jan - 16. Fučík Vladimír

ČK: Zourek

Rozhodčí: Smutník Josef - Štrajt Jindřich, Horváth Ladislav.

5. kolo

Neděle 4. 9. 2016 16:00

Branky: 20. Svoboda Michal, 21. Svoboda Michal, 33. Svoboda Michal, 52. Svoboda Michal - 54. Novotný Jakub, 86. Stříž Jiří

Rozhodčí: Sekerka Jaroslav - Bělohoubek Matěj, Svoboda Dominik.

6. kolo

Sobota 10. 9. 2016 16:00

Branky: 47. Hladký Jan, 56. Hladký Jan, 80. Novotný Martin, 87. Hladký Jan (pen.) - 13. Kavečka Lukáš

Rozhodčí: Burian Miloslav - Kratochvíl Milan, Štrajt Jindřich.

7. kolo

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 74. Mašek Zdeněk, 90. Tylšar Michal (pen.)

Rozhodčí: Rek Lubomír - Pokorný Petr, Bělohoubek Matěj.

8. kolo

Sobota 24. 9. 2016 15:30

Branky: 48. Novotný Martin, 68. Hladký Jan - 7. Dufek Roman, 14. Chadima Jan, 35. Havránek Marek, 37. Chadima Jan, 88. Chadima Jan

Rozhodčí: Jelínek Petr - Julínek Jakub, Dadák David.

9. kolo

Neděle 2. 10. 2016 15:00

Branky: 13. Maruška Ondřej, 55. Staněk Martin, 57. Frank Patrik, 90. Sedlář Roman - 19. Hrnčiřík Rostislav, 24. Novotný Martin (pen.), 28. Novotný Jakub, 71. Novotný Martin

Rozhodčí: Smutný Roman - Kučera Josef, Svoboda Dominik.

10. kolo

Sobota 8. 10. 2016 15:00

Branky: 2. Hladký Jan, 41. Hladký Jan - 37. Piňos Stanislav, 44. Svoboda Filip

ČK: Svoboda

Rozhodčí: Pindeš Miroslav - Machala Karel, Svoboda Dominik.

11. kolo

Neděle 16. 10. 2016 10:30

Branky: 83. Adler Tomáš - 7. Kuška Vladimír, 45. Novotný Martin, 74. Petřek Michal (vl.)

Rozhodčí: Smutný Roman - Šišma Ondřej, Julínek Jakub.

12. kolo

Sobota 22. 10. 2016 14:30

Branky: 11. Hladký Lukáš, 47. Hladký Lukáš

Rozhodčí: Kypr Jan - Kučera Roman, Nafa Daniel.

13. kolo

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 61. Radil Miroslav - 43. Novotný Martin, 89. Novotný Jakub

Rozhodčí: Sychra Jiří - Landa Karel, Rek Lubomír.

1. kolo

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 92. Snídal Petr - 21. Stříž Jiří

Rozhodčí: Vrážel Václav - Januš Václav, Weiser Luděk.

14. kolo

Sobota 25. 3. 2017 15:00
Švábenice - Pustiměř

Rozhodčí: Sekerka Jaroslav - Dadák David, Smutník Josef.

15. kolo

Neděle 2. 4. 2017 15:30
Radslavice - Švábenice

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 15:30
Švábenice - Křižanovice

17. kolo

Neděle 16. 4. 2017 10:15
Letonice - Švábenice

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Švábenice - Otnice

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:00
Bohdalice - Švábenice

20. kolo

Sobota 6. 5. 2017 16:30
Švábenice - Brankovice

21. kolo

Neděle 14. 5. 2017 10:00
Vícemilice - Švábenice

22. kolo

Sobota 20. 5. 2017 16:30
Švábenice - Nesovice

23. kolo

Neděle 28. 5. 2017 16:30
Kobeřice - Švábenice

24. kolo

Sobota 3. 6. 2017 16:30
Švábenice - FKD

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 16:30
Hodějice - Švábenice

26. kolo

Sobota 17. 6. 2017 16:30
Švábenice - Rousínov B

Export do kalendáře