Řídící komise pro Čechy › 2016 D3A - ČLD U 16 A

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 12:00

Branky: 23. Plíšek Svatopluk, 14. Nejeschleba Ondřej, 25. Horák Dominik, 64. Horák Dominik, 78. Seniv Roman - 46. Nezhoda Jakub, 80. Kavan Šimon

Rozhodčí: Leška Martin - Klička Jiří, Mesežnikov Roman.

Sobota 20. 8. 2016 12:30

Branky: 9. Urban Tomáš, 23. Dostál Daniel, 56. Dostál Daniel - 16. Vrzák Matěj

Rozhodčí: Brda Jan - Nebáznivý Jan, Laštovička Stanislav.

Neděle 21. 8. 2016 12:15

Branky: 18. Pouzar Jakub, 29. Hložek Adam, 72. Jansa Luboš (vl.), 74. Bláha Václav, 79. Vokřínek Jan

Rozhodčí: Lafek David - Kutiš Jaroslav, Zloch Roman.

Neděle 21. 8. 2016 12:30

Branky: 55. Vrba Adam (pen.), 58. Pecháček Ondřej, 61. Fišer Dominik, 68. Kodýdek Matyáš, 75. Václavík Lukáš - 79. Kubeš Matěj

ČK: Čížek

Rozhodčí: Hodek Jakub - Maroušek Karel, Schveinert Radek.

Neděle 21. 8. 2016 13:15

Branky: 69. Králíček Milan, 73. Králíček Milan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Glogar Lukáš, Vácha Lukáš.

Neděle 21. 8. 2016 16:45

Branky: 9. Lukáč Valentýn, 35. Lukáč Valentýn

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Živnůstka Filip, Sedláček Jiří.

Neděle 21. 8. 2016 17:00

Branky: 30. Krobot Ladislav, 49. Krobot Ladislav, 73. Vlček Tomáš

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Habada Jan, Zíka Lukáš.

3. kolo

Středa 24. 8. 2016 12:30

Branky: 9. Šilhavý Václav, 75. Coufal Jakub - 10. Nejeschleba Ondřej, 73. Musil Lukáš, 79. Čakurda Hugo

Rozhodčí: Šťastný Vít - Frýda Lukáš, Švajdler Ondřej.

Sobota 27. 8. 2016 15:00

Branky: 29. Zaspal Jaroslav, 37. Fabián Daniel, 60. Zaspal Jaroslav

Rozhodčí: Rais Ondřej - Hrbáček Jan, Peřina Marián.

Neděle 28. 8. 2016 12:15

Branky: 5. Slepička Lukáš, 10. Slepička Lukáš - 17. Jeřábek Jakub, 37. Dostál Daniel, 53. Watkins Ivan, 57. Kozel David, 72. Mládek Tomáš

Rozhodčí: Musil Jiří - Šaróka Július, Plzák Jakub.

Neděle 28. 8. 2016 13:15

Branky: 38. Kubart Tomáš, 55. Formáček Tomáš, 62. Lebiš Libor - 28. Vohradský Matěj

Rozhodčí: Svoboda Radek - Morávek David, Kolbaba Pavel.

Neděle 28. 8. 2016 13:15

Branky: 6. Ryneš Matěj, 29. Ryneš Matěj - 34. Pecháček Ondřej

Rozhodčí: Matyš Jakub - Ondra Milan, Dimitrov Nikolaj.

Středa 21. 9. 2016 17:00

Branky: 23. Krobot Ladislav, 28. Krobot Ladislav, 41. Krobot Ladislav, 50. Krobot Ladislav

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Středa 5. 10. 2016 12:15

Branky: 69. Podsadlo Štěpán - 10. Hložek Adam, 12. Hložek Adam, 80. Jonáš Tomáš

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Pešava Otakar, Trejbal Adam.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 12:30

Branky: 47. Kozel David, 61. Březina Lukáš, 76. Matoušek Filip, 80. Dostál Daniel - 14. Ryneš Matěj, 25. Ryneš Matěj, 62. Ryneš Matěj

Rozhodčí: Hurych Jan - Polena Jiří, Nebáznivý Jan.

Neděle 4. 9. 2016 12:00

Branky: 3. Kubeš Matěj, 17. Slepička Lukáš

Rozhodčí: Petřík Jan - Hradil Jakub, Klička Jiří.

Neděle 4. 9. 2016 12:15

Branky: 33. Lukáč Valentýn, 54. Vozáb Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Glogar Petr, Burian Petr.

Neděle 4. 9. 2016 12:15

Branky: 48. Králíček Milan, 72. Králíček Milan - 80. Kubart Tomáš

Rozhodčí: Kazda Jan - Bečvář Lubomír, Kánská Blažena.

Neděle 4. 9. 2016 12:15

Branky: 13. Kozák Matyáš, 40. Sláma Jakub, 44. Čejka Felix, 69. Bláha Václav - 75. Demeter Aleš

Rozhodčí: Musil Jiří - Jakl Tomáš, Šimek Jan.

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Branky: 26. Vlasák Adam, 48. Krobot Ladislav, 57. Zeronik Jakub, 59. Vít Matěj, 60. Vít Matěj, 71. Vlček Tomáš - 15. Špinka Ondřej, 44. Lochman David

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Andras Lukáš, Zíka Lukáš.

Středa 26. 10. 2016 13:00

Branky: 33. Zaspal Jaroslav, 69. Šimůnek Josef (vl.)

Rozhodčí: Šimeček Libor - Klimpl Miroslav, Karásková Monika.

5. kolo

Středa 7. 9. 2016 16:30

Branky: 33. Mašek Michal, 39. Lukáč Valentýn, 63. Chleborád Erik, 67. Plotnárek Jan - 11. Poláček Marek, 55. Králíček Milan, 60. Podsadlo Štěpán

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Neděle 11. 9. 2016 12:15

Branky: 29. Ryneš Matěj, 35. Červený Martin

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Novák Roman, Talíř Milan.

Neděle 11. 9. 2016 12:15

Branky: 14. Dastych Jakub - 25. Bláha Václav, 52. Gabriel Šimon, 60. Hapal Ondřej

Rozhodčí: Starý Dominik - Bleša Oldřich, Smitka Michal.

Neděle 11. 9. 2016 12:30

Branky: 33. Yuzvak Andriy

Rozhodčí: Svoboda Radek - Kvítek Michael.

Neděle 11. 9. 2016 13:00

Branky: 47. Černý Matěj, 50. Černý Matěj - 11. Rollinger Radek, 43. Emmer Jakub, 55. Krogner Matěj, 60. Zaspal Jaroslav, 64. Emmer Jakub

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Rod Miroslav, Šimek Jan.

Neděle 11. 9. 2016 16:45

Branky: 5. Kodýdek Matyáš, 19. Koranda Daniel, 49. Ruda Martin, 63. Pecháček Ondřej, 77. Vrba Adam

Rozhodčí: Simbartl Václav - Šlajs Jakub, Schveinert Radek.

Středa 12. 10. 2016 13:00

Branky: 4. Zeronik Jakub, 13. Walter Jan, 15. Eichler David, 19. Krobot Ladislav, 63. Žambůrek Jan

Rozhodčí: Milner Michal - Kvítek Michael, Dvořák Jan.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 12:00

Branky: 56. Ruda Martin

Rozhodčí: Musil Jiří - Laštovička Stanislav, Mesežnikov Roman.

Sobota 17. 9. 2016 12:15

Branky: 48. Kubart Tomáš, 68. Gočaltovský Filip - 38. Mašek Michal, 46. Řezníček Radek (vl.)

Rozhodčí: Šob Aleš - Klír Jonáš, Pagáč Ladislav.

Sobota 17. 9. 2016 12:45

Branky: 25. Červeňák Dominik - 46. Horáček Ladislav, 62. Podzimek Ondřej, 73. Podzimek Ondřej (pen.)

Rozhodčí: Janda Marek - Jarolímek Miloš, Šusta Miloslav.

Neděle 18. 9. 2016 12:15

Branky: 24. Hložek Adam, 26. Pudhorocký Petr, 30. Pouzar Jakub, 34. Kozák Matyáš, 45. Penner Nicolas, 63. Gabriel Adam, 73. Bláha Václav, 79. Sláma Jakub - 71. Šátek Jan

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Laštovička Stanislav, Lafata Matěj.

Neděle 18. 9. 2016 16:45

Branky: 38. Sejk Václav, 54. Zaspal Jaroslav, 79. Navrátil Jiří - 4. Carda Jan, 66. Trnka Pavel

Rozhodčí: Šimeček Libor - Klimpl Miroslav, Karrmann Milan.

Neděle 18. 9. 2016 17:00

Branky: 2. Kosek Daniel, 22. Kubiš Ondřej, 29. Eichler David, 50. Kosek Daniel, 58. Vlasák Adam, 70. Vlasák Adam, 74. Vlasák Adam, 79. Zeronik Jakub - 62. Kubeš Matěj

Rozhodčí: Hocek Petr - Pytloun Ladislav, Honzíček Pavel.

Středa 28. 9. 2016 11:45

Branky: 22. Kosař Jakub (pen.), 63. Kejř Marek (pen.)

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Rychtár Tomáš, Říha Luboš.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 12:15

Branky: 13. Král Jan - 6. Červeňák Dominik, 7. Vohradský Matěj, 50. Matoušek Adam

Rozhodčí: Trska Adam - Váša Luboš, Lipár Dominik.

Sobota 24. 9. 2016 12:30

Branky: 29. Drobný Filip, 70. Lochman David - 28. Formáček Tomáš, 63. Kubart Tomáš

Rozhodčí: Novák Michal - Blaschke Petr, Linhart Martin.

Sobota 24. 9. 2016 12:30

Branky: 68. Vilímek Daniel, 79. Dostál Daniel - 11. Nejeschleba Ondřej

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Vojnovič Michal, Mesežnikov Roman.

Sobota 24. 9. 2016 16:45

Branky: 7. Pecháček Ondřej, 80. Lehký David

Rozhodčí: Kastl Jan - Bogdan Gabriel, Lejsek Pavel.

Neděle 25. 9. 2016 12:30

Branky: 54. Firbacher Filip, 57. Firbacher Filip, 75. Štipák Jakub (pen.), 78. Firbacher Filip

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Řeháček Lubomír, Ďörď Mário.

Neděle 25. 9. 2016 15:15

Branky: 46. Ryneš Matěj (pen.) - 7. Vít Matěj, 12. Krobot Ladislav, 19. Vít Matěj, 30. Zeronik Jakub, 60. Krobot Ladislav, 79. Vincour Tomáš

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Klimeš Jiří, Schwarz Rudolf.

Středa 9. 11. 2016 12:30

Branky: 17. Mašek Michal - 48. Gabriel Adam

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Nejedlo Tomáš, Pažout Petr.

8. kolo

Středa 28. 9. 2016 12:15

Branky: 9. Bláha Václav, 33. Bláha Václav, 45. Hložek Adam, 60. Hložek Adam - 14. Yukhymenko Valeriy, 16. Plíšek Svatopluk

Rozhodčí: Brda Jan - Rodová Alena, Rod Miroslav.

Sobota 1. 10. 2016 12:15

Branky: 17. Firbacher Filip - 71. Machytka Patrik

Rozhodčí: Pekař Eduard - Junek Matěj, Ludvík Jakub.

Neděle 2. 10. 2016 12:30

Branky: 78. Lebiš Libor

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Papáček Libor, Jehlár Radek.

Neděle 2. 10. 2016 12:30

Branky: 39. Havlina Tomáš, 55. Havlina Tomáš, 72. Vozáb Jan - 11. Lochman David, 16. Yuzvak Andriy

Rozhodčí: Krejsa Josef - Nejedlo Tomáš, Vaňousek Patrik.

Neděle 2. 10. 2016 13:15

Branky: 58. Červeňák Dominik, 77. Červeňák Dominik - 1. Trnka Pavel, 26. Ryneš Matěj (pen.), 28. Trnka Pavel, 34. Ryneš Matěj, 37. Červený Martin

Rozhodčí: Hocek Petr - Soukup Marek, Dubský Jindřich.

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Branky: 3. Vlasák Adam, 76. Brojo Dominik - 49. Demeter Aleš

Rozhodčí: Štefan Michal - Kolář Radek, Matouš Vladimír.

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Branky: 25. Stružinský Matyáš, 33. Krogner Matěj

Rozhodčí: Plzák Daniel - Doležal Marek, Rouček Karel.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 12:00

Branky: 33. Topol Tomáš, 75. Horák Dominik, 78. Dostál Filip - 17. Fabián Daniel (pen.), 62. Emmer Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Kutiš Jaroslav, Zloch Roman.

Sobota 8. 10. 2016 12:15

Branky: 20. Jarovský Albert - 7. Formáček Tomáš, 43. Kubart Tomáš, 65. Lebiš Libor, 74. Lebiš Libor, 79. Řehák Sedrik (pen.)

Rozhodčí: Vnuk Josef - Burda Tomáš, Tsarev Alexej.

Sobota 8. 10. 2016 12:30

Branky: 53. Březina Lukáš, 57. Březina Lukáš, 65. Dostál Daniel - 15. Eichler David, 24. Vlasák Adam, 27. Brojo Dominik, 48. Žambůrek Jan, 59. Martinec Patrik, 70. Vincour Tomáš

Rozhodčí: Musil Jiří - Orlov Nikita, Vítek Matouš.

Sobota 8. 10. 2016 12:30

Branky: 21. Hapal Ondřej, 25. Pudhorocký Petr (pen.), 65. Hložek Adam

Rozhodčí: Rais Ondřej - Horáček Michal, Kotek Jiří.

Neděle 9. 10. 2016 12:30

Branky: 25. Pecháček Ondřej, 56. Václavík Lukáš, 62. Kotěšovec Lukáš, 71. Václavík Lukáš, 73. Dotzauer Wolfgang - 9. Červeňák Dominik

Rozhodčí: Janda Marek - Kříž Lukáš, Schveinert Radek.

Neděle 9. 10. 2016 12:30

Branky: 78. Podzimek Ondřej - 29. Lukáč Valentýn, 57. Lukáč Valentýn

Rozhodčí: Krupa Jan - Blaschke Petr, Juris Juraj.

Neděle 9. 10. 2016 15:15

Branky: 20. Radychovskyj Michal, 35. Trnka Pavel, 50. Trnka Pavel - 1. Firbacher Filip, 41. Firbacher Filip, 55. Kosař Jakub, 73. Firbacher Filip

Rozhodčí: Němec Václav - Talíř Milan, Škoda Martin.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 12:30

Branky: 23. Mašek Michal (pen.), 27. Skramuský Filip, 40. Žádný Matěj, 69. Vozáb Jan - 51. Kubeš Matěj

ČK: Baborák

Rozhodčí: Plzák Daniel - Chrastina Petr, Stejskal Jaroslav.

Sobota 15. 10. 2016 13:15

Branky: 28. Králíček Milan, 45. Králíček Milan - 50. Václavík Lukáš, 72. Fišer Dominik

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Junek Matěj, Rychtár Tomáš.

Neděle 16. 10. 2016 12:15

Branky: 21. Vohradský Matěj, 27. Červeňák Dominik, 49. Vohradský Matěj - 24. Hodek Jakub, 64. Dostál Daniel

Rozhodčí: Leška Martin - Stehlík Jan, Kuchař Emil.

Neděle 16. 10. 2016 12:15

Branky: 30. Sláma Jakub, 53. Hapal Ondřej, 67. Kozák Matyáš - 1. Fabián Daniel

Rozhodčí: Hurych Jan - Gryc Leoš, Novotný Lubomír.

Neděle 16. 10. 2016 12:30

Branky: 5. Yuzvak Andriy - 4. Podzimek Ondřej

ČK: Bulejko

Rozhodčí: Kvaček Jan - Blaschke Petr, Halama Miroslav.

Neděle 16. 10. 2016 13:15

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Ujec Jiří, Zeman Josef.

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 33. Kosek Daniel, 60. Walter Jan, 66. Kubiš Ondřej, 69. Schneider Jan, 80. Schneider Jan - 31. Yukhymenko Valeriy

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kvapil Mikuláš, Jandus Milan.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 22. Kolařík Adam, 49. Černý Matěj, 58. Kubeš Matěj - 61. Novák Patrik

Rozhodčí: Lafek David - Chrenko Pavel, Heinzel Matyáš.

Sobota 22. 10. 2016 12:30

Branky: 72. Vlček Tomáš (vl.) - 6. Zeronik Jakub, 35. Hošek Michal, 77. Bárta Alexandr

Rozhodčí: Štěrba Martin - Stejskal Karel, Harenčák Jan.

Sobota 22. 10. 2016 12:30

Branky: 30. Lihařík Vojtěch, 34. Štipák Jakub, 59. Králíček Milan, 71. Donát Denis, 72. Kosař Jakub

Rozhodčí: Krejsa Josef - Andras Lukáš, Klesal Tomáš.

Neděle 23. 10. 2016 12:00

Branky: 23. Yukhymenko Valeriy - 20. Vokurka Stanislav, 44. Žalud Martin

Rozhodčí: Leška Martin - Lafata Matěj, Zíka Lukáš.

Neděle 23. 10. 2016 13:15

Branky: 22. Václavík Lukáš (pen.), 26. Kavka Pavel, 70. Dotzauer Wolfgang - 73. Musil Daniel

Rozhodčí: Šlapák František - Bogdan Gabriel, Ruda Daniel.

Neděle 23. 10. 2016 13:15

Branky: 12. Lukáč Valentýn, 49. Chleborád Erik, 78. Mašek Michal

Rozhodčí: Matyš Jakub - Hučík Michal, Talíř Milan.

Středa 2. 11. 2016 12:30

Branky: 13. Michálko Marek - 12. Kozák Matyáš, 72. Penner Nicolas

Rozhodčí: Šťastný Vít - Hnětynka Jaroslav, Ouředník Pavel.

12. kolo

Čtvrtek 27. 10. 2016 14:15

Branky: 5. Špinka Ondřej, 30. Špinka Ondřej, 49. Špinka Ondřej, 65. Novák Patrik (pen.), 80. Kaiser Matyáš

Rozhodčí: Ježek Václav - Špidlen Patrik, Frýda Lukáš.

Pátek 28. 10. 2016 13:15

Branky: 7. Malinský Václav - 66. Jeřábek Jakub

Rozhodčí: Stieber Filip - Ujec Jiří, Suchomel Karel.

Sobota 29. 10. 2016 12:15

Branky: 69. Králíček Milan

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Krotil Ondřej, Bečvář Lubomír.

Neděle 30. 10. 2016 12:15

Branky: 16. Penner Nicolas - 2. Kosek Daniel

ČK: Bárta

Rozhodčí: Klupák Petr - Stěhule Borek, Kutiš Jaroslav.

Neděle 30. 10. 2016 12:30

Branky: 37. Lehký David, 43. Václavík Lukáš

Rozhodčí: Martínek Petr - Kuka Vladimír, Pažout Petr.

Neděle 30. 10. 2016 12:45

Rozhodčí: Krejsa Josef - Glogar Lukáš, Slepička Milan.

Neděle 30. 10. 2016 14:00

Branky: 15. Vosecký Lukáš, 16. Podzimek Ondřej, 18. Podzimek Ondřej (pen.), 37. Michálko Marek, 59. Velich Oliver, 66. Velich Oliver

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Vydra Jan, Blaschke Petr.

13. kolo

Pátek 4. 11. 2016 13:15

Branky: 5. Kavan Matouš (vl.), 10. Vrba Adam, 26. Václavík Lukáš, 34. Vrba Adam, 43. Václavík Lukáš, 63. Koranda Daniel

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Doksanský Tomáš, Duspiva Václav.

Sobota 5. 11. 2016 12:00

Branky: 2. Penner Nicolas, 40. Penner Nicolas, 49. Kozák Matyáš, 59. Bláha Václav, 74. Hapal Ondřej

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Petrášek Pavel, Řehák Marek.

Sobota 5. 11. 2016 12:45

Branky: 2. Havlina Tomáš

Rozhodčí: Trska Adam - Maťátko Roman, Heinc Lukáš.

Sobota 5. 11. 2016 13:15

Branky: 62. Krogner Matěj - 18. Vávro Peter, 35. Podsadlo Štěpán, 38. Podsadlo Štěpán

Rozhodčí: Krupa Jan - Davignon Jan, Mráz Miroslav.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 5. Vlasák Adam, 17. Eichler David, 67. Vincour Tomáš

Rozhodčí: Krejsa Josef - Janků Tomáš, Kříž František.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 53. Nejeschleba Ondřej - 25. Formáček Tomáš

Rozhodčí: Musil Jiří - Lafata Matěj, Bužo Martin.

Neděle 6. 11. 2016 14:15

Branky: 9. Hrušovský Radim

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Dimitrov Nikolaj, Pečenka Miroslav.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Branky: 33. Slepička Lukáš, 75. Kubeš Matěj - 5. Glaser Vojtěch

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Petrášek Pavel, Plzák Jakub.

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Branky: 44. Kiec Martin, 70. Králíček Milan - 10. Zeronik Jakub, 29. Vincour Tomáš, 46. Zeronik Jakub

Rozhodčí: Stieber Filip - Kos Kristian, Ludvík Jakub.

Sobota 12. 11. 2016 13:15

Branky: 12. Řezníček Radek, 33. Formáček Tomáš - 46. Hora Jakub

Rozhodčí: Starý Dominik - Halda Petr, Šlor Robert.

Neděle 13. 11. 2016 12:15

Branky: 4. Hložek Adam, 11. Kozák Matyáš, 26. Hložek Adam, 55. Jonáš Tomáš, 57. Pudhorocký Petr

Rozhodčí: Krejsa Josef - Šesták Matěj, Sandr Václav.

Neděle 13. 11. 2016 12:30

Branky: 51. Drobný Filip - 17. Kozel David, 43. Neruda Javier

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Halama Miroslav, Švajdler Ondřej.

Neděle 13. 11. 2016 16:15

Branky: 25. Chleborád Erik - 63. Šmejda Václav (vl.)

ČK: Horák

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Nejedlo Tomáš, Tvaroh Petr.

Neděle 12. 3. 2017 14:00
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Hnětynka Jaroslav, Zlatník Jakub.

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 12:00
FK Meteor Praha VIII - FC Viktoria Plzeň
Sobota 18. 3. 2017 12:30
FK Mladá Boleslav - FK TEPLICE
Sobota 18. 3. 2017 13:15
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram
Sobota 18. 3. 2017 14:45
FC SLOVAN LIBEREC - Bohemians Praha 1905
Neděle 19. 3. 2017 12:30
FK Jablonec - FK DUKLA Praha
Neděle 19. 3. 2017 12:30
FK Pardubice - SK Slavia Praha - fotbal
Středa 5. 4. 2017 13:15
SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha fotbal

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 12:00
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
Sobota 25. 3. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - FK Meteor Praha VIII
Sobota 25. 3. 2017 13:15
FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 26. 3. 2017 12:30
FK TEPLICE - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 26. 3. 2017 13:15
1. FK Příbram - FK Pardubice
Neděle 26. 3. 2017 15:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Mladá Boleslav
Středa 12. 4. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - FC Hradec Králové

17. kolo

Sobota 1. 4. 2017 12:00
FK Meteor Praha VIII - Bohemians Praha 1905
Sobota 1. 4. 2017 12:15
FC SLOVAN LIBEREC - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 2. 4. 2017 12:15
SK Dynamo České Budějovice - FK DUKLA Praha
Neděle 2. 4. 2017 12:30
FK Pardubice - FC Hradec Králové
Neděle 2. 4. 2017 12:30
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
Neděle 2. 4. 2017 12:30
FK Jablonec - FK TEPLICE
Neděle 2. 4. 2017 16:15
FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha fotbal

18. kolo

Sobota 8. 4. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - FC Viktoria Plzeň
Neděle 9. 4. 2017 12:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Jablonec
Neděle 9. 4. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - FK Pardubice
Neděle 9. 4. 2017 12:15
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
Neděle 9. 4. 2017 13:15
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 9. 4. 2017 13:15
1. FK Příbram - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 9. 4. 2017 16:30
FK TEPLICE - FK Meteor Praha VIII

19. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 13:15
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
Čtvrtek 13. 4. 2017 13:15
FK Jablonec - 1. FK Příbram
Pátek 14. 4. 2017 12:15
FK Meteor Praha VIII - SK Slavia Praha - fotbal
Pátek 14. 4. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - AC Sparta Praha fotbal
Pátek 14. 4. 2017 12:30
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
Sobota 15. 4. 2017 12:15
FC SLOVAN LIBEREC - FC Hradec Králové
Neděle 16. 4. 2017 14:15
SK Dynamo České Budějovice - FK TEPLICE

23. kolo

Čtvrtek 20. 4. 2017 12:15
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 13. 5. 2017 12:00
FK Meteor Praha VIII - FK Mladá Boleslav
Sobota 13. 5. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - 1. FK Příbram
Neděle 14. 5. 2017 12:30
FK Jablonec - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 14. 5. 2017 14:15
SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
Neděle 14. 5. 2017 15:15
FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové
Neděle 14. 5. 2017 16:45
FK TEPLICE - AC Sparta Praha fotbal

20. kolo

Sobota 22. 4. 2017 12:15
FC Hradec Králové - FK Jablonec
Neděle 23. 4. 2017 12:00
SK Slavia Praha - fotbal - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 23. 4. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - FK Mladá Boleslav
Neděle 23. 4. 2017 12:15
Bohemians Praha 1905 - FK DUKLA Praha
Neděle 23. 4. 2017 12:15
1. FK Příbram - FK Meteor Praha VIII
Neděle 23. 4. 2017 12:30
FK Pardubice - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 23. 4. 2017 16:45
FK TEPLICE - FC Viktoria Plzeň

21. kolo

Středa 26. 4. 2017 12:15
Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 29. 4. 2017 12:00
FK Meteor Praha VIII - FC Hradec Králové
Sobota 29. 4. 2017 12:15
FC SLOVAN LIBEREC - FK Mladá Boleslav
Sobota 29. 4. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - FK TEPLICE
Neděle 30. 4. 2017 12:30
FK Jablonec - FK Pardubice
Neděle 30. 4. 2017 13:15
SK Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram
Neděle 30. 4. 2017 16:15
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha - fotbal

22. kolo

Sobota 6. 5. 2017 12:30
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
Sobota 6. 5. 2017 13:15
FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 7. 5. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 7. 5. 2017 12:15
1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň
Neděle 7. 5. 2017 12:30
FK Pardubice - FK Meteor Praha VIII
Neděle 7. 5. 2017 16:45
FK TEPLICE - Bohemians Praha 1905
Neděle 7. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK DUKLA Praha

24. kolo

Sobota 20. 5. 2017 12:15
FC Hradec Králové - FK DUKLA Praha
Sobota 20. 5. 2017 13:15
FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 20. 5. 2017 15:15
FC SLOVAN LIBEREC - FK Meteor Praha VIII
Neděle 21. 5. 2017 12:15
1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905
Neděle 21. 5. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - FK Jablonec
Neděle 21. 5. 2017 13:15
FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň
Neděle 21. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK TEPLICE

25. kolo

Čtvrtek 25. 5. 2017 13:15
SK Dynamo České Budějovice - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 27. 5. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - FK Pardubice
Neděle 28. 5. 2017 12:00
FK Meteor Praha VIII - FK Jablonec
Neděle 28. 5. 2017 12:15
Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové
Neděle 28. 5. 2017 14:00
SK Slavia Praha - fotbal - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 28. 5. 2017 15:15
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
Neděle 28. 5. 2017 16:45
FK TEPLICE - 1. FK Příbram

26. kolo

Středa 31. 5. 2017 14:00
AC Sparta Praha fotbal - FK Meteor Praha VIII
Středa 31. 5. 2017 14:15
FC SLOVAN LIBEREC - FC Viktoria Plzeň
Sobota 3. 6. 2017 12:30
FK Mladá Boleslav - FK DUKLA Praha
Sobota 3. 6. 2017 13:15
FC Hradec Králové - FK TEPLICE
Neděle 4. 6. 2017 12:15
1. FK Příbram - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 4. 6. 2017 12:30
FK Pardubice - Bohemians Praha 1905
Neděle 4. 6. 2017 15:15
FK Jablonec - SK Dynamo České Budějovice

14. kolo

Sobota 10. 6. 2017 12:30
FK DUKLA Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 11. 6. 2017 12:15
AC Sparta Praha fotbal - 1. FK Příbram
Neděle 11. 6. 2017 12:15
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav
Neděle 11. 6. 2017 13:15
SK Dynamo České Budějovice - FK Meteor Praha VIII
Neděle 11. 6. 2017 13:15
FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec
Neděle 11. 6. 2017 14:00
SK Slavia Praha - fotbal - FC Hradec Králové
Neděle 11. 6. 2017 16:45
FK TEPLICE - FK Pardubice

Export do kalendáře