Řídící komise pro Moravu › 2016 J4F - MSDŽ - B

Rozpis a výsledky

4. kolo

Sobota 27. 8. 2016 14:00

Branky: 65. Chadimová Lenka - 7. Svobodová Hana

Rozhodčí: Barašová Veronika - Ondrouch Tomáš, Bělák Marek.

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 12:30

Branky: 10. Jansová Yvonne, 16. Jansová Yvonne, 24. Bízová Markéta, 36. Lysáková Lucie, 41. Lamáčková Lenka, 47. Brožovičová Michaela, 62. Bízová Markéta, 66. Pavková Lucie - 84. Konečná Michaela

Rozhodčí: Galář Jakub - Paulík Martin, Martinec Michal.

6. kolo

Sobota 10. 9. 2016 13:30

Branky: 47. Štípová Aneta

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Vavřinová Gabriela, Malík Petr.

7. kolo

Neděle 18. 9. 2016 15:30

Branky: 3. Kocourková Martina, 23. Dvořáková Eliška, 35. Konečná Michaela, 64. Konečná Michaela, 66. Chadimová Lenka, 76. Konečná Michaela, 88. Konečná Michaela

Rozhodčí: Slabý Jiří.

8. kolo

Sobota 24. 9. 2016 13:00

Branky: 3. Kuchařová Vendula, 6. Šustová Alena, 21. Šilhárová Monika, 43. Kuchařová Vendula, 54. Šilhárová Monika, 76. Šilhárová Monika

Rozhodčí: Kocman Jakub - Vrbka Jan, Rodina Robert.

10. kolo

Neděle 9. 10. 2016 12:30

Branky: 12. Barošová Sára, 18. Kubová Martina, 33. Kopečková Martina, 44. Strnadlová Tereza, 58. Mokrušová Michaela, 59. Nováková Romana, 68. Mokrušová Michaela, 78. Strnadlová Tereza

Rozhodčí: Hlubinka Jakub - Štětka Zdeněk, Odstrčil Martin.

11. kolo

Sobota 15. 10. 2016 15:00

Branky: 10. Strouhalová Tereza, 15. Strouhalová Tereza, 25. Strouhalová Tereza, 28. Pitáková Martina, 50. Strouhalová Tereza, 70. Zahradníčková Nikola, 73. Strouhalová Tereza, 85. Kaňáková Diana

Rozhodčí: Polonec Milan - Veverka Lukáš, Veverka František.

1. kolo

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 22. Novosadová Edita, 40. Šiblová Pavla, 64. Horáčková Klára, 73. Hlaváčová Anna

Rozhodčí: Tomanec Josef - Knotek Tomáš, Kukula Ladislav.

2. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 47. Švecová Šárka - 2. Konečná Iveta, 34. Čtvrtníčková Romana, 41. Čtvrtníčková Romana (pen.), 63. Čtvrtníčková Romana, 76. Rytířová Simona

Rozhodčí: Vavřinová Gabriela - Schaffer Antonín, Dubec Karel.

3. kolo

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Slabý Jiří - Motal Radek, Majer Pavel.

15. kolo

Sobota 25. 3. 2017 12:00
Šardice - Podivín

Rozhodčí: Blažková Monika - Horňáček Kamil, Lukáš Pavel.

16. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
Podivín - Mutěnice

17. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:30
Velké Pavlovice - Podivín

Rozhodčí: Tomanec Josef.

18. kolo

Sobota 15. 4. 2017 13:30
Podivín - Prostějov

19. kolo

Neděle 23. 4. 2017 14:30
Holešovské holky - Podivín

21. kolo

Sobota 6. 5. 2017 14:00
Podivín - Nové Sady

22. kolo

Neděle 14. 5. 2017 13:30
Kostelec - Podivín

12. kolo

Sobota 20. 5. 2017 14:00
Podivín - Vlkoš

13. kolo

Neděle 28. 5. 2017 10:00
Kotvrdovice - Podivín

14. kolo

Sobota 3. 6. 2017 14:00
Podivín - Mostkovice

Export do kalendáře