Řídící komise pro Čechy › 2016 C3B - ČLD U 17 B

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 12. Bouchal Martin, 22. Horváth Marek, 65. Říha Matěj (pen.)

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Polák Jiří, Pícha Vojtěch.

Sobota 20. 8. 2016 13:30

Rozhodčí: Janda Marek - Mareš Bohumil, Říha Jaroslav.

Sobota 20. 8. 2016 15:00

Branky: 9. Vít Marek, 39. Jakš Karel, 71. Kunc Petr - 74. Tesař Jan

Rozhodčí: Šimeček Libor - Mollinger Lukáš, Vacek Jan.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 12. Hladík Filip, 13. Babka František, 63. Doubek Jan, 68. Babka František, 71. Steinbart Damian - 66. Dlouhý Jiří (pen.)

Rozhodčí: Cichra Matěj - Polena Jiří, Jeřábek Michal.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 18. Baštýř Jakub, 23. Baštýř Jakub, 28. Baštýř Jakub, 36. Baštýř Jakub, 55. Štrajt Martin

Rozhodčí: Krejsa Josef - Balík Martin, Budil Daniel.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 6. Rulf Daniel, 12. Havlín Richard, 30. Rulf Daniel, 32. Hejtmánek Jan, 38. Čonka Jan - 69. Trnka Dominik

Rozhodčí: Kapoun Michal - Javorek Jiří, Šifalda Dominik.

Neděle 21. 8. 2016 14:00

Branky: 72. Vašek Martin

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Landík Filip, Trčka Dominik.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 33. Jůza Marek, 56. Javůrek Jakub - 23. Jakš Karel, 29. Hudec Bohumil (pen.), 52. Jakš Karel

Rozhodčí: Krejsa Josef - Volák Michal, Maťátko Roman.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 40. Rybczuk Aleš, 42. Rybczuk Aleš, 66. Bedan Tomáš - 39. Havlín Richard, 58. Kryl Milan

Rozhodčí: Ježek Václav - Hron Miroslav, Soukup Pavel.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 53. Trnka Dominik - 30. Horváth Marek, 40. Bouchal Martin, 48. Bouchal Martin, 74. Kubín Jan

Rozhodčí: Trska Adam - Jelínek Petr, Burda Tomáš.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 36. Babka František, 78. Babka František

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Řípa Jiří.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 19. Strnad Dan, 33. Švejdík Marcel, 46. Dojcsán Štěpán, 71. Stříška Rastislav

Rozhodčí: Hányš Martin - Balhar Ivan, Topinka Ondrej.

Sobota 27. 8. 2016 12:45

Branky: 1. Gažík Jakub

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Havránek Martin, Zita Miloslav.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 48. Tesař Jan, 51. Bejbl Martin - 15. Kabíček Václav, 72. Rataj Ondřej

Rozhodčí: Hurych Jan - Wimmer Jan, Vojáček Lukáš.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 73. Hergesell Marcel - 2. Šíl Václav, 12. Javůrek Jakub, 14. Malý Kristián, 48. Fleišman Otakar, 56. Fleišman Otakar, 69. Lang Tom Maximilian, 78. Jůza Marek

Rozhodčí: Lafek David - Kovář Otto, Kotík Ondřej.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Marcinčik Vít, 7. Trnka Dominik - 4. Flajzar Matěj, 17. Neradílek Lukáš

ČK: Záhora

Rozhodčí: Cichra Matěj - Bočok Vojtěch, Toman Martin.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 56. Říha Matěj (pen.), 74. Bouchal Martin - 7. Kurčík Jan

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Křížek Danek, Velechovský Miroslav.

Sobota 3. 9. 2016 13:00

Branky: 29. Kiňo Petr, 31. Jakš Karel, 60. Vít Marek, 76. Jakš Karel - 14. Strmiska Slavomír, 70. Link Martin

ČK: Kraus

Rozhodčí: Klupák Petr - Materna Jiří, Formánek Tomáš.

Sobota 3. 9. 2016 13:30

Branky: 21. Dojcsán Štěpán, 30. Perlík Tomáš, 38. Strnad Dan - 70. Havrda Tomáš, 73. Havrda Tomáš

Rozhodčí: Brda Jan - Řičica Jiří, Bajer Jiří.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 55. Babka František

Rozhodčí: Štefan Michal - Laštovička Stanislav, Mesežnikov Roman.

Čtvrtek 8. 9. 2016 11:00

Branky: 76. Tykal Tomáš - 3. Livora Martin, 37. Hradil David, 40. Vostárek Petr

Rozhodčí: Teuber Ivan - Svoboda Vladimír, Bretschneider Kamil.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 59. Rybczuk Aleš - 26. Horváth Marek, 31. Horváth Marek, 41. Horváth Marek, 52. Jiran Marcel, 77. Vlk Josef

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Kubišta Josef, Doležal Jiří.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 20. Dlouhý Jiří, 22. Link Martin, 28. Dvořák Daniel (pen.), 58. Strmiska Slavomír - 25. Baštýř Jakub, 77. Slepička Daniel

ČK: Fišer

Rozhodčí: Talpáš Petr - Matejka Dominik, Dvořák Matěj.

Sobota 10. 9. 2016 12:45

Branky: 13. Marel Filip - 35. Perlík Tomáš, 45. Stříška Rastislav, 77. Dejčmar Filip

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Štěpánek Pavel, Preclík Martin.

Sobota 10. 9. 2016 14:00

ČK: Doubek

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Kaštánek Libor, Žemlička Tomáš.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 6. Malý Kristián, 62. Slanina Richard, 63. Křižka Ondřej - 30. Tykal Tomáš, 36. Tykal Tomáš, 50. Tykal Tomáš, 51. Hejtmánek Jan

ČK: Hejtmánek

Rozhodčí: Brda Jan - Vojnovič Michal, Zloch Roman.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 62. Bejbl Martin, 80. Tesař Jan

Rozhodčí: Klupák Petr - Vojtěch Jaroslav, Wimmer Jan.

Středa 14. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Linhart Zdeněk, Blatný Matěj.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 27. Neradílek Lukáš, 32. Neradílek Lukáš, 39. Neradílek Lukáš - 5. Tesař Jan, 22. Novák Ondřej (vl.), 34. Tesař Jan, 48. Bejbl Martin, 51. Tesař Jan, 10. Livora Martin

Rozhodčí: Haleš Vladan - Koutník Michal, Krucký Dušan.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Trska Adam - Chrenko Pavel, Kutiš Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 3. Vlk Josef, 69. Vozihnoj Leoš, 72. Vozihnoj Leoš - 55. Veselý Josef

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Čmucha Karel, Křížovský Jiří.

Sobota 17. 9. 2016 13:00

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Stupka Josef, Sůra Jindřich.

Sobota 17. 9. 2016 13:30

Branky: 12. Perlík Tomáš, 34. Strnad Dan

Rozhodčí: Brda Jan - Vokoun Martin, Dvořák Adam.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 17. Rulf Daniel, 50. Polívka Václav, 76. Rulf Daniel

Rozhodčí: Baum Tomáš - Krutina Radek, Spusta Josef.

Neděle 18. 9. 2016 14:00

Branky: 9. Baštýř Jakub, 31. Vosáhlo Ondřej - 60. Uher Daniel, 73. Oliva Dominik

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Filip Václav.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 31. Marcinčik Vít (pen.), 37. Liška Vladimír, 43. Trnka Dominik (pen.), 68. Jung Marek

Rozhodčí: Trska Adam - Chrenko Pavel, Kutiš Jaroslav.

Středa 12. 10. 2016 13:45

Branky: 49. Turek Filip

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Vacek Jan, Stupka Josef.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 71. Oliva Dominik, 78. Havrda Tomáš (pen.) - 22. Mirga Petr, 38. Tykal Tomáš (pen.), 49. Havlín Richard

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Mucha Daniel, Špičák Jakub.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 8. Marcinčik Vít (pen.), 20. Jung Marek

Rozhodčí: Jati David - Cvrk Miroslav, Štěřík Filip.

Sobota 24. 9. 2016 12:45

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Mrkvička Martin, Bleša Oldřich.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 7. Jůza Marek - 61. Jadrný Václav, 64. Rybczuk Aleš, 71. Netík Boris

Rozhodčí: Lafek David - Laštovička Stanislav, Lafata Matěj.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 50. Vozihnoj Leoš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Rak Jiří, Rod Miroslav.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 19. Drozd Matěj, 55. Babka František

Rozhodčí: Vnuk Josef - Maťátko Roman, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Neděle 25. 9. 2016 14:00

Branky: 6. Jakš Karel, 23. Turek Filip, 32. Vít Marek, 43. Jakš Karel, 54. Turek Filip

Rozhodčí: Babka Ondřej - Rinth Jan, Landík Filip.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 23. Dlouhý Jiří, 71. Link Martin

Rozhodčí: Stieber Filip - Bačo Ondřej, Krotil Ondřej.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 23. Trnka Dominik, 73. Marcinčik Vít (pen.) - 15. Uher Daniel, 60. Kurka Miroslav

Rozhodčí: Cichra Matěj - Chrenko Pavel, Lafata Matěj.

Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 37. Vozihnoj Leoš, 43. Kubín Jan, 69. Stuchlík Matyáš

Rozhodčí: Hrkal Václav - Votava Pavel, Pícha Vojtěch.

Sobota 1. 10. 2016 13:00

Branky: 17. Mužík Jan, 76. Chodora Daniel - 57. Babka František

ČK: Vít - Bazal

Rozhodčí: Baum Tomáš - Vaverka Tomáš, Zeman Miroslav.

Sobota 1. 10. 2016 13:45

Branky: 57. Svoboda Jakub

Rozhodčí: Lafek David - Volák Michal, Slavík Bohuslav.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 13. Havlín Richard, 37. Tykal Tomáš, 48. Havlín Richard, 71. Kryl Milan - 53. Voženílek Vojtěch

Rozhodčí: Krupka Pavel - Javorek Jiří, Novotný Jaromír.

Neděle 2. 10. 2016 13:30

Rozhodčí: Vnuk Josef - Žaba Jiří, Stibůrková Zuzana.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Sladkovský Michal, 24. Havrda Tomáš, 28. Oliva Dominik, 47. Zdeněk Tomáš, 56. Jelínek Ondřej, 67. Stiburek Filip - 25. Zahradníček Jan

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Pospíšil Miloslav, Špičák Jakub.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 24. Tesař Jan, 67. Lanc Adam

Rozhodčí: Štěrba Martin - Vomastek Daniel, Godža Ladislav.

Sobota 8. 10. 2016 13:30

Branky: 17. Marcinčik Vít, 19. Liška Vladimír, 51. Rudolf David

Rozhodčí: Stieber Filip - Halda Petr, Kolbaba Pavel.

Sobota 8. 10. 2016 13:30

Branky: 12. Švejdík Marcel - 3. Mužík Jan, 25. Jakš Karel, 40. Turek Filip, 55. Mužík Jan

Rozhodčí: Pekař Eduard - Řičica Jiří, Krejsa Jakub.

Neděle 9. 10. 2016 14:00

Branky: 65. Gažík Jakub - 46. Havlín Richard

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Žemlička Tomáš, Rinth Jan.

Neděle 9. 10. 2016 14:00

Branky: 75. Jirůšek Tomáš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Gryc Leoš, Kučera Karel.

Středa 12. 10. 2016 14:00

Branky: 7. Řepka Tommaso, 69. Jůza Marek - 70. Jiran Marcel

Rozhodčí: Lafek David - Zloch Roman, Slavík Bohuslav.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 44. Jadrný Václav - 4. Vácha David, 28. Voženílek Vojtěch, 78. Bedan Tomáš (vl.)

Rozhodčí: Šob Aleš - Styblík Jaromír, Soukup Pavel.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 78. Stříška Rastislav

Rozhodčí: Hocek Petr - Kaucký Miloš, Balata Vojtěch.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Fleišman Otakar, 57. Novotný Karel, 73. Fleišman Otakar - 26. Dlouhý Jiří, 79. Dlouhý Jiří

Rozhodčí: Krupka Pavel - Zloch Roman, Vítek Matouš.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 45. Marcinčik Vít, 65. Skalický Štěpán, 82. Jung Marek - 28. Jindrle Karel, 29. Vítovec Ladislav

Rozhodčí: Vnuk Josef - Kutiš Jaroslav, Laštovička Stanislav.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Branky: 24. Bechyně Jáchym

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Přibyl Jan, Sebera Filip.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Bohdan Jeroným, 59. Livora Martin (pen.)

Rozhodčí: Petřík Jan - Wimmer Jan, Košina Josef.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 14. Hejtmánek Jan, 24. Havlín Richard, 38. Rulf Daniel - 64. Babka František

Rozhodčí: Štefan Michal - Krutina Radek, Zavadil Jakub.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 22. Pham Bao Phuong, 45. Turek Filip - 77. Rataj Ondřej (pen.)

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Košťál Milan, Zeman Jan.

Sobota 22. 10. 2016 13:15

Branky: 1. Fišer Patrik - 62. Jiran Marcel

Rozhodčí: Jati David - Godža Ladislav, Řáda Josef.

Sobota 22. 10. 2016 13:30

Branky: 54. Perlík Tomáš, 71. Stříška Rastislav - 68. Čonka Jan, 81. Rulf Daniel

Rozhodčí: Vnuk Josef - Masopust Jaroslav, Dvořák Adam.

Sobota 22. 10. 2016 13:30

Branky: 41. Bejbl Martin

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Papežík Jakub, Mach Aleš.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Gažík Jakub - 39. Neradílek Lukáš, 43. Zahradníček Jan

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Plaček Tomáš, Šťastný Petr.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 7. Šídlo Milan, 26. Babka František (pen.), 37. Babka František, 49. Šídlo Milan, 54. Drozd Matěj, 77. Doubek Jan

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Gunitš Patrik, Vaněk Václav.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Havrda Tomáš (pen.) - 31. Holub Dominik, 44. Holub Dominik

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Mucha Daniel, Kučera Jaroslav.

12. kolo

Středa 26. 10. 2016 12:00

Branky: 16. Jadrný Václav, 26. Rybczuk Aleš - 13. Veselý Josef, 23. Babka František, 63. Babka František

Rozhodčí: Svoboda Radek - Rychtár Tomáš, Kánská Blažena.

Čtvrtek 27. 10. 2016 11:00

Branky: 6. Chytra Miroslav, 43. Chytra Miroslav, 49. Gažík Jakub (vl.), 55. Chytra Miroslav, 63. Gažík Jakub (vl.), 67. Lanc Adam, 77. Šimůnek Jakub

Rozhodčí: Lafek David - Faltys Pavel, Slavík Bohuslav.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 71. Svoboda Jakub - 54. Marel Filip, 70. Voženílek Vojtěch, 76. Kužma Jakub

ČK: Barva

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Bočok Vojtěch, Belei Raphael.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Linhart Michal (vl.), 21. Marcinčik Vít, 45. Liška Vladimír, 48. Rudolf David - 4. Liška Vladimír (vl.)

Rozhodčí: Petřík Jan - Toman Martin, Janků Tomáš.

Sobota 29. 10. 2016 10:15

Branky: 40. Volf Matěj, 56. Rytíř Adam, 68. Jiran Marcel

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Šplíchal David, Vanýsek Vladislav.

Sobota 29. 10. 2016 11:30

Branky: 13. Paterna Adam, 21. Šulc Lukáš, 73. Jirkovský Václav, 74. Link Martin - 34. Havrda Tomáš

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Bláha Karel, Botoš Robert.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 43. Hejtmánek Jan, 65. Hejtmánek Jan - 6. Kunc Petr

Rozhodčí: Teuber Ivan - Menšík Jaroslav, Novotný Jaromír.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 3. Böhm Erik (vl.), 25. Oliva Dominik, 75. Oliva Dominik - 15. Vlk Josef, 19. Říha Matěj (pen.)

Rozhodčí: Hocek Petr - Zoufalý David, Babák Jan.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 1. Štrajt Martin, 46. Kabíček Václav, 53. Makovec Jonáš - 63. Mirga Petr

Rozhodčí: Kazda Jan - Kudrjavcev Jan, Mařincová Lenka.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 25. Jakš Karel, 61. Novotný Dominik - 52. Jung Marek, 58. Votlučka Nikolai, 60. Procházka Vojtěch

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Vaverka Tomáš, Nauš Dominik.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 4. Perlík Tomáš - 6. Rybczuk Aleš

Rozhodčí: Lafek David - Zíka Jan, Assar Adrian.

Sobota 5. 11. 2016 13:30

Branky: 56. Sekanina Lukáš

Rozhodčí: Stieber Filip - Šlor Robert, Vojta Jan.

Neděle 6. 11. 2016 09:30

Branky: 12. Souček David, 28. Šídlo Milan - 25. Tesař Jan, 38. Bejbl Martin, 49. Tesař Jan

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Vojáček Lukáš, Vojnovič Michal.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 10. Vítovec Ladislav - 69. Simaichl Filip

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Žemlička Tomáš, Pravda Luboš.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 09:00

Branky: 31. Jung Marek, 47. Jung Marek, 65. Trnka Dominik, 77. Trnka Dominik - 29. Lupač Adam

Rozhodčí: Milner Michal - Geče Marcel, Kutiš Jaroslav.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 30. Petr Lukáš, 58. Netík Boris - 14. Turek Filip, 37. Sedláček Vít, 43. Jakš Karel

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Skřivánek Miloš, Soukup Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 23. Jůza Marek - 38. Doubek Jan, 70. Souček David, 71. Doubek Jan

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Kohout Pavel, Konečný Josef.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 42. Masopust Matěj - 24. Voženílek Vojtěch, 43. Kužma Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Řípa Jiří, Babák Jan.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 16. Čonka Jan, 20. Hejtmánek Jan - 69. Schramhauser Patrik

Rozhodčí: Šimeček Libor - Krutina Radek, Javorek Jiří.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 56. Tesař Jan, 80. Kaisler Martin

Rozhodčí: Petřík Jan - Klička Jiří, Tesárek Karel.

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Branky: 31. Paterna Adam, 40. Paterna Adam, 41. Dlouhý Jiří, 57. Jirkovský Václav - 74. Gažík Jakub

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Šmat David, Šmat Robert.

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - SK Kladno
Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Ústí nad Labem
Sobota 18. 3. 2017 12:45
MFK Chrudim - FC MAS Táborsko
Sobota 18. 3. 2017 13:15
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FK Čáslav - FK FC PÍSEK
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Benešov

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav
Sobota 25. 3. 2017 10:00
SK Benešov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 25. 3. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK Admira Praha
Sobota 25. 3. 2017 13:00
FK Ústí nad Labem - FK Motorlet Praha
Sobota 25. 3. 2017 13:00
SK Kladno - FK Baník Sokolov
Neděle 26. 3. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 26. 3. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - MFK Chrudim

17. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - SK Kladno
Sobota 1. 4. 2017 12:45
MFK Chrudim - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 1. 4. 2017 13:00
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
Sobota 1. 4. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Admira Praha
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - SK Benešov

18. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK FC PÍSEK
Sobota 8. 4. 2017 10:00
SK Benešov - FK Baník Sokolov
Sobota 8. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 8. 4. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 8. 4. 2017 13:00
FK Ústí nad Labem - FK Čáslav
Neděle 9. 4. 2017 10:00
SK Kladno - MFK Chrudim
Neděle 9. 4. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Motorlet Praha

19. kolo

Středa 12. 4. 2017 15:00
FC Slavoj Vyšehrad - FC MAS Táborsko
Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Admira Praha
Čtvrtek 13. 4. 2017 14:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - SK Benešov
Sobota 15. 4. 2017 10:00
MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem
Sobota 15. 4. 2017 13:30
FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 15. 4. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - SK Kladno

20. kolo

Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Motorlet Praha
Sobota 22. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 22. 4. 2017 10:00
SK Benešov - MFK Chrudim
Sobota 22. 4. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 22. 4. 2017 13:00
FK Ústí nad Labem - FK FC PÍSEK
Sobota 22. 4. 2017 13:30
SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 23. 4. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Čáslav

21. kolo

Sobota 29. 4. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 29. 4. 2017 12:45
MFK Chrudim - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 29. 4. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - SK Benešov
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - FK Admira Praha
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem
Neděle 30. 4. 2017 10:00
SK Kladno - FC MAS Táborsko

22. kolo

Středa 3. 5. 2017 16:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Čáslav
Sobota 6. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Baník Sokolov
Sobota 6. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 6. 5. 2017 10:00
FK Admira Praha - MFK Chrudim
Sobota 6. 5. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha
Sobota 6. 5. 2017 13:00
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Neděle 7. 5. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK FC PÍSEK

23. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Motorlet Praha
Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko
Sobota 13. 5. 2017 12:45
MFK Chrudim - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 13. 5. 2017 13:30
SK Kladno - SK Benešov
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - FK Admira Praha
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Čáslav - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 14. 5. 2017 13:00
FC Slavoj Vyšehrad - Mostecký fotbalový klub o.p.s.

26. kolo

Středa 17. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Ústí nad Labem
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Kladno
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK FC PÍSEK
Sobota 3. 6. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK Čáslav
Sobota 3. 6. 2017 12:15
FK Baník Sokolov - MFK Chrudim
Neděle 4. 6. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Benešov

24. kolo

Sobota 20. 5. 2017 10:00
FC Olympia Hradec Králové - FK FC PÍSEK
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FK Admira Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - MFK Chrudim
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Čáslav
Sobota 20. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FK Ústí nad Labem
Sobota 20. 5. 2017 11:00
FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov
Neděle 21. 5. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Kladno

25. kolo

Sobota 27. 5. 2017 10:00
FK Čáslav - FK Baník Sokolov
Sobota 27. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FC MAS Táborsko
Sobota 27. 5. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 28. 5. 2017 10:00
MFK Chrudim - FK Motorlet Praha
Neděle 28. 5. 2017 10:00
SK Kladno - FK Admira Praha

14. kolo

Středa 7. 6. 2017 15:30
SK Benešov - FK Admira Praha
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 10. 6. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 10. 6. 2017 12:45
MFK Chrudim - FK Čáslav
Sobota 10. 6. 2017 13:30
SK Kladno - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - FK Baník Sokolov
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha

Export do kalendáře