Řídící komise pro Čechy › 2016 E2A - ČLŽ U 13 A

Rozpis a výsledky

8. kolo

Úterý 30. 8. 2016 12:00

Rozhodčí: Kutiš Jaroslav.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 21. Matoušek Martin, 41. Rozsypal David (pen.), 66. Samko Pavel, 70. Vařejka Daniel Josef, 78. Matoušek Martin

Rozhodčí: Blahůšek Richard - Cigler Jaroslav.

Sobota 1. 10. 2016 13:30

Branky: 20. Zikmund Petr - 18. Jelínek Tomáš, 30. Planka David, 50. Toula Daniel, 55. Benlalam Rayan, 61. Benlalam Rayan, 67. Mikulanda David, 69. Kopecký Ondřej, 75. Kruhlyk Nikita, 81. Toula Daniel, 88. Mervard Matyáš

Rozhodčí: Burda Václav.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 7. Kapinus Jan, 11. Kašpar Jakub, 17. Tlapa Jan, 39. Kačírek Matouš, 41. Kačírek Matouš, 41. Kapinus Jan, 0. Souhrada Martin, 0. Souhrada Martin, 0. Pícha Jan - 54. Meztek Adam, 0. Müller Jan, 0. Hrdlička Pavel, 0. Hrdlička Pavel, 0. Šalanský Václav

Rozhodčí: Rinth Jan - Třeštík Petr.

Čtvrtek 6. 10. 2016 12:00

Rozhodčí: Šturc Milan.

Čtvrtek 6. 10. 2016 15:00

Branky: 40. Štauber Adam (pen.), 46. Keltyčka Dan, 51. Keltyčka Dan - 14. Forejt Lukáš

Rozhodčí: Liškutín Antonín.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Vychodil Tomáš - Sebera Filip.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 37. Rozsypal David - 23. Diviš Sebastian, 25. Vaněk Jaroslav, 28. Jandovský Jiří, 30. Horák Roman, 36. Diviš Sebastian, 38. Diviš Sebastian, 45. Holler Daniel, 49. Sova Štěpán, 66. Horák Roman, 67. Sova Štěpán, 76. Vaněk Jaroslav, 80. Holler Daniel

Rozhodčí: Blahůšek Richard - Cigler Jaroslav.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 15. Haushofer Roman, 26. Vais Adam, 37. Bělaška Tomáš, 39. Haushofer Roman, 59. Skořepa Matěj, 64. Pomahač Denis, 65. Pomahač Denis

Rozhodčí: Ťupa Michal - Kaštánek Libor.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 89. Bílý Matyáš - 4. Hájek Josef, 27. Zikmund Petr, 45. Hájek Josef, 49. Hájek Josef, 56. Bezděkovský Adam, 59. Vít Pavel, 77. Nosek Martin

Rozhodčí: Sliacký Petr.

Neděle 4. 9. 2016 15:00

Branky: 6. Jeník Tomáš, 11. Havlík Martin, 25. Jeník Tomáš, 2. Sýbek Roman, 10. Šimůnek Daniel, 18. Tilinger Filip, 20. Šimůnek Daniel, 20. Huňa Kevin, 29. Sýbek Roman, 38. Rys Šimon, 40. Rys Šimon, 42. Forejt Lukáš, 51. Tilinger Filip, 60. Forejt Lukáš, 38. Kindlmann Josef, 44. Havlík Martin, 49. Velík Dominik, 53. Jeník Tomáš - 23. Stiller Vojtěch, 32. Prchlík Šimon, 40. Procházka Matěj, 45. Prchlík Šimon

Rozhodčí: Dvořák Jaroslav - Malý David.

Středa 7. 9. 2016 16:00

Branky: 50. Štauber Adam, 63. Dolejš Zdeněk, 76. Keltyčka Dan, 86. Štauber Adam - 15. Měkota Patrik, 17. Trédl Jan, 33. Mazánek Patrik, 38. Tischler Benjamin, 41. Čížek Marek, 45. Tischler Benjamin, 52. Tischler Benjamin, 57. Motyčka Matěj, 71. Beneš Adam, 78. Čížek Marek, 86. Motyčka Matěj, 87. Mazánek Patrik, 88. Motyčka Matěj, 89. Motyčka Matěj, 90. Motyčka Matěj

Rozhodčí: Šlajs Jakub - Žák Ondřej.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 13:30

Branky: 50. Nosek Martin, 53. Nosek Martin, 56. Kubička Ondřej, 66. Bezděkovský Adam - 60. Souhrada Martin, 72. Kašpírek Jakub, 85. Hrdlička Štěpán

Rozhodčí: Komanec Petr - Kořan Josef.

Sobota 10. 9. 2016 14:00

Branky: 5. Benček Filip, 22. Benček Filip, 28. Šurýn Matěj, 29. Košteyn Lukáš, 44. Vokrouhlík Denis, 54. Kratochvíl Jakub, 66. Vokrouhlík Denis, 70. Hausman Jakub, 85. Hovorka Adam - 8. Šejstal Tomáš

Rozhodčí: Bujas Ladislav.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Burda Jan, 28. Burda Jan, 30. Diviš Sebastian, 36. Daňhel Petr, 39. Cettl Martin, 58. Burda Jan, 60. Holler Daniel, 70. Burda Jan, 72. Holler Daniel, 80. Daňhel Petr, 87. Holler Daniel, 90. Burda Jan - 22. Sýbek Roman, 40. Kindlmann Josef

Rozhodčí: Chrenko Pavel.

Neděle 11. 9. 2016 13:00

Rozhodčí: Jeřábek Michal.

Středa 21. 9. 2016 12:00

Branky: 35. Polanský Oliver, 37. Polanský Oliver, 63. Smejkal Marek, 68. Votýpka Jan - 33. Urbánek Adam, 71. Mertl Tadeáš, 86. Keltyčka Tomáš

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - Studený Josef.

Pátek 23. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Heinc Lukáš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Přibyl Jan - Vanýsek Vladislav.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Matoušek Martin, 40. Vařejka Daniel Josef - 36. Huňa Kevin, 43. Havlík Martin, 61. Sýbek Roman, 82. Sýbek Roman, 75. Čížek Jan

Rozhodčí: Mikolášek Jiří - Blahůšek Richard.

Sobota 17. 9. 2016 11:00

Rozhodčí: Volák Michal.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Červenka Martin.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 12. Kašpar Jakub - 3. Mikulanda David, 18. Rys Matyáš, 22. Blažek Šimon, 35. Jelínek Tomáš, 66. Žitný Matěj, 69. Planka David

Rozhodčí: Toucha Matěj - Jevčák Martin.

Neděle 18. 9. 2016 10:15

Branky: 5. Řeřicha Adam, 10. Keltyčka Tomáš, 20. Keltyčka Dan, 26. Řeřicha Adam, 28. Štauber Adam, 30. Keltyčka Dan, 32. Štauber Adam, 35. Doubek Martin, 38. Rádl Jaroslav, 45. Rádl Jaroslav, 46. Štauber Adam, 47. Keltyčka Dan, 50. Rádl Jaroslav, 55. Doubek Martin, 56. Prokop Lukáš, 60. Rádl Jaroslav, 60. Neumann Antonín (vl.) - 3. Prchlík Šimon, 12. Prchlík Šimon, 42. Hrdlička Pavel, 54. Šturma Richard

Rozhodčí: Ruda Daniel - Doksanský Tomáš.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Buřil Zdeněk.

Čtvrtek 13. 10. 2016 14:00

Rozhodčí: Šturc Milan.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 12:00

Rozhodčí: Vojtěch Jaroslav.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 31. Kyklhorn Matěj, 61. Zikmund Petr - 12. Jíra Jaroslav, 14. Kabíček David, 90. Pešek Adam

Rozhodčí: König Vlastislav.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Česák Jakub, 0. Novák Ondřej, 0. Hron Miroslav, 0. Čermák Jan, 0. Hron Miroslav, 0. Česák Jakub, 0. Jedlička Matyáš, 0. Česák Jakub, 0. Čermák Jan, 0. Votýpka Jan, 0. Votýpka Jan - 0. Veselý Adam, 0. Kašpírek Jakub, 0. Kozák Jakub (pen.), 0. Kozák Jakub

Rozhodčí: Tauber Lukáš - Průchová Nikola.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 5. Jeník Tomáš, 71. Sýbek Roman - 12. Švec Filip, 19. Švec Filip, 36. Megis Bronislav, 45. Svatek Pavel, 57. Starý Matyáš, 78. Smažík Tomáš

Rozhodčí: Slepička Milan - Malý David.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Gryc Leoš.

Neděle 25. 9. 2016 13:00

Rozhodčí: Zloch Roman.

9. kolo

Středa 28. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Votava Pavel - Šplíchal David.

Sobota 8. 10. 2016 12:00

Branky: 6. Meztek Adam, 35. Meztek Adam - 4. Skořepa Matěj, 16. Benček Filip, 52. Vondra Tobiáš, 54. Vondra Tobiáš, 64. Vajgl Jaroslav, 71. Vais Adam, 72. Pomahač Denis, 82. Bělaška Tomáš, 83. Vondra Tobiáš

Rozhodčí: Andras Lukáš.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Kroutl Vít - Izugrafov Svyatoslav.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Krejčí Tomáš, 22. Tesař Jiří, 29. Tesař Jiří, 41. Tesař Jiří, 72. Stárek Josef, 73. Osmani Enes, 86. Daňhel Petr, 84. Šiler Radek, 29. Lukášek Ondřej, 56. Daňhel Petr, 75. Stárek Josef

Rozhodčí: Belei Raphael.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 8. Sýbek Roman, 30. Garlík Kryštof, 44. Sýbek Roman, 48. Sýbek Roman, 61. Sýbek Roman, 65. Sýbek Roman, 75. Tilinger Filip - 41. Nepraš Matěj, 63. Černý Tadeáš

Rozhodčí: Soukup Marek.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Grégr Ivan.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 27. Jíra Jaroslav - 6. Štauber Adam, 10. Čeliš Marek, 24. Rádl Jaroslav, 28. Štauber Adam, 32. Čeliš Marek, 40. Keltyčka Dan, 45. Prokop Lukáš, 51. Falout Petr, 65. Košik Pavel, 75. Štauber Adam, 76. Doubek Martin, 85. Štauber Adam, 86. Košik Pavel, 87. Falout Petr, 88. Čermák Matěj

Rozhodčí: Frydrychovský Jiří - Mikolášek Jiří.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Jandus Milan.

Sobota 15. 10. 2016 13:30

Branky: 7. Zarzycký Alex, 42. Hájek Josef, 90. Nosek Martin - 2. Hrdlička Pavel, 44. Hrdlička Pavel, 65. Müller Jan, 67. Müller Jan, 75. Hrdlička Pavel

Rozhodčí: Duspiva Václav - Žák Adam.

Neděle 16. 10. 2016 09:30

Branky: 18. Vajgl Jaroslav, 68. Lilling Ondřej, 19. Vajgl Jaroslav - 24. Tesař Jiří, 40. Stárek Josef, 52. Jatchuliani Luka, 72. Osmani Enes, 46. Stárek Josef, 64. Stárek Josef, 72. Stárek Josef

Rozhodčí: Habada Jan.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 21. Fišer Samuel, 32. Huňka Ondřej, 35. Kozohorský Richard, 53. Huňka Ondřej, 62. Huňka Ondřej, 78. Kozohorský Richard - 43. Kotrč Jan, 44. Kotrč Jan, 65. Rubáček Matyáš, 72. Kotrč Jan

Rozhodčí: Koubek Martin.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Čibera Gustav, 39. Hrdlička Štěpán, 59. Kříž Martin, 65. Kříž Martin, 84. Kašpar Jakub - 42. Harásek Martin (pen.), 49. Jeník Tomáš

Rozhodčí: Kaštánek Libor - Trčka Dominik.

1. kolo

Středa 19. 10. 2016 14:00

Branky: 15. Beneš Adam, 21. Beran Tomáš, 28. Motyčka Matěj, 30. Beneš Adam, 49. Trédl Jan, 84. Měkota Patrik - 67. Lukášek Ondřej, 35. Tesař Jiří

Rozhodčí: Chrenko Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Šturc Milan.

Sobota 12. 11. 2016 10:30

Branky: 33. Bui Alex - 37. Hora Vojtěch, 61. Kodad Zdeněk, 84. Hora Vojtěch

Rozhodčí: Rodová Alena.

Sobota 12. 11. 2016 13:00

Branky: 16. Kašpírek Jakub, 25. Kašpírek Jakub, 27. Kašpar Jakub, 50. Kašpírek Jakub (pen.) - 19. Řeřicha Adam, 23. Štauber Adam, 31. Čeliš Marek, 36. Rádl Jaroslav, 48. Štauber Adam, 54. Řeřicha Adam, 71. Keltyčka Dan, 78. Řeřicha Adam, 85. Štauber Adam

Rozhodčí: Petričák Daniel.

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Rozhodčí: Hučík Michal.

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Branky: 31. Zikmund Petr, 61. Nosek Martin, 64. Vaic Vladimír - 12. Forejt Lukáš, 26. Huňa Kevin, 55. Huňa Kevin (pen.), 83. Forejt Lukáš

Rozhodčí: Žák Adam.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 20. Novák Jakub, 88. Wachsmann Ondřej, 89. Novák Jakub - 1. Pešek Adam, 40. Samko Pavel, 65. Vařejka Daniel Josef, 67. Samko Pavel, 75. Vařejka Daniel Josef

Rozhodčí: Koubek Martin.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Křížovský Jiří.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Rozhodčí: Zloch Roman.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 66. Velík Dominik, 75. Tilinger Filip (pen.) - 36. Pomahač Denis, 65. Pomahač Denis, 80. Pomahač Denis, 68. Vajgl Jaroslav, 71. Vais Adam

Rozhodčí: Slepička Milan.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 14. Ševínský Adam, 25. Čihák Jakub, 33. Ševínský Adam, 49. Holler Daniel, 55. Chloupek Matěj, 65. Krystl Mikuláš (vl.), 81. Holler Daniel - 39. Vít Pavel, 89. Mareš Jiří

Rozhodčí: Habada Jan.

Neděle 23. 10. 2016 10:15

Branky: 6. Keltyčka Dan, 12. Doubek Martin, 14. Motlík Matěj, 16. Dolejš Zdeněk, 23. Keltyčka Tomáš, 35. Urbánek Adam, 45. Dolejš Zdeněk, 49. Dolejš Zdeněk, 56. Motlík Matěj, 59. Čermák Matěj, 64. Řeřicha Adam, 68. Pytlík Marek, 71. Keltyčka Tomáš, 80. Čermák Matěj, 83. Štauber Adam, 85. Čermák Matěj, 88. Štauber Adam - 40. Bílý Matyáš, 61. Černý Tadeáš

Rozhodčí: Homr Michal - Lejsek Pavel.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Syrovátka Jan.

2. kolo

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 0. Krejčí Tomáš, 0. Tesař Jiří, 0. Lukášek Ondřej, 0. Penxa Lukáš, 0. Jatchuliani Luka, 0. Burda Jan - 0. Hron Matyáš, 0. Česák Jakub, 0. Polanský Oliver

Rozhodčí: Maťátko Roman.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Svatek Pavel, 6. Hora Vojtěch, 8. Hora Vojtěch, 18. Hora Vojtěch, 19. Kodad Zdeněk, 22. Kodad Zdeněk, 25. Kodad Zdeněk, 30. Kodad Zdeněk, 32. Kotrč Jan, 45. Kotrč Jan, 48. Kotrč Jan, 50. Kotrč Jan, 55. Hadrava Tadeáš, 71. Rubáček Matyáš, 80. Žatecký David - 20. Vaic Vladimír, 88. Nosek Martin

Rozhodčí: Kovařík Zdeněk.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Tesař Jakub, 17. Matoušek Matěj, 38. Černý Tadeáš, 65. Matoušek Matěj - 39. Souhrada Martin, 64. Carda Robert, 68. Kačírek Matouš, 72. Kozák Jakub, 76. Kačírek Matouš

Rozhodčí: Sliacký Petr.

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 29. Štauber Adam, 90. Košik Pavel - 15. Pomahač Denis, 52. Ostapyuk Maxim, 63. Pomahač Denis, 66. Vajgl Jaroslav, 72. Vais Adam, 81. Košteyn Lukáš

Rozhodčí: Šlajs Jakub - Ruda Daniel.

Neděle 30. 10. 2016 15:00

Branky: 14. Müller David, 34. Müller David, 53. Samko Pavel, 65. Müller David, 80. Samko Pavel, 82. Samko Pavel, 87. Matoušek Martin - 6. Kolda Jáchym, 9. Šmerda Dominik, 44. Kačer Jan, 71. Kačer Jan, 74. Dostál Roman, 78. Prchlík Šimon, 89. Meztek Adam

Rozhodčí: Cigler Jaroslav - Drnec Pavel.

Neděle 30. 10. 2016 15:00

Branky: 19. Čížek Jan - 17. Toula Daniel, 41. Krejčí Matěj (vl.), 83. Kruhlyk Nikita

Rozhodčí: Svoboda Jakub.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 13. Novák Ondřej, 30. Čoudek Ondřej, 44. Jedlička Matyáš, 50. Polanský Oliver, 80. Polanský Oliver - 4. Velík Dominik, 14. Forejt Lukáš, 70. Sýbek Roman, 80. Forejt Lukáš

Rozhodčí: Hanes Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 15. Ťoupal Jakub, 20. Bui Alex, 25. Hovorka Adam, 35. Bui Alex, 47. Hovorka Adam, 63. Bui Alex

Rozhodčí: Dostál Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 13:30

Branky: 39. Řeřicha Václav - 11. Štauber Adam, 20. Diviš Matěj (vl.), 31. Urbánek Adam, 37. Řeřicha Adam, 57. Keltyčka Tomáš, 60. Dolejš Zdeněk, 61. Řeřicha Adam, 67. Čermák Matěj, 72. Keltyčka Tomáš, 89. Urbánek Adam

Rozhodčí: Šiška Pavel - Doksanský Tomáš.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 29. Tlapa Jan, 40. Pícha Jan, 60. Kašpar Jakub, 90. Hrneček Václav

Rozhodčí: Toucha Matěj.

Neděle 6. 11. 2016 14:30

Rozhodčí: Tesárek Karel.

Neděle 6. 11. 2016 16:15

Branky: 14. Beneš Adam, 23. Kruhlyk Nikita, 70. Hunal Eric, 83. Mikulanda David, 87. Jelínek Tomáš - 47. Kodad Zdeněk

Rozhodčí: Hlaváč Richard.

22. kolo

Sobota 25. 3. 2017 16:00
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Středa 17. 5. 2017 16:00
SK Benešov - SK Dynamo České Budějovice
Středa 17. 5. 2017 17:30
SK Slavia Praha - fotbal - FC TEMPO PRAHA
Sobota 20. 5. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 21. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram
Neděle 21. 5. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - FC Viktoria Plzeň

12. kolo

Neděle 26. 3. 2017 14:00
FC TEMPO PRAHA - SK Dynamo České Budějovice
Úterý 6. 6. 2017 15:30
FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905
Středa 7. 6. 2017 15:00
FC Viktoria Plzeň - FK FC PÍSEK
Sobota 10. 6. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK PETŘÍN PLZEŇ
Sobota 10. 6. 2017 10:00
SK Benešov - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 11. 6. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Slavia Praha - fotbal

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - FC MAS Táborsko
Sobota 1. 4. 2017 10:15
SK Slavia Praha - fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 1. 4. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 2. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK FC PÍSEK
Neděle 2. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 14:00
FC TEMPO PRAHA - 1. FK Příbram

17. kolo

Středa 5. 4. 2017 15:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK FC PÍSEK
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FC TEMPO PRAHA - FC Viktoria Plzeň
Sobota 15. 4. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Benešov
Sobota 15. 4. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - Bohemians Praha 1905
Sobota 15. 4. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 16. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC MAS Táborsko

16. kolo

Pátek 7. 4. 2017 14:30
FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 8. 4. 2017 10:00
SK Benešov - Bohemians Praha 1905
Sobota 8. 4. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - FC TEMPO PRAHA
Sobota 8. 4. 2017 10:00
1. FK Příbram - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 9. 4. 2017 16:00
FK FC PÍSEK - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 9. 4. 2017 16:30
Povltavská fotbalová akademie - SK Slavia Praha - fotbal

19. kolo

Čtvrtek 20. 4. 2017 17:00
1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 27. 4. 2017 17:00
FC MAS Táborsko - SK Benešov
Sobota 29. 4. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - FK FC PÍSEK
Sobota 29. 4. 2017 13:15
SK Slavia Praha - fotbal - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 30. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - Povltavská fotbalová akademie
Středa 3. 5. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - 1. FK Příbram
Neděle 23. 4. 2017 10:00
SK Benešov - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 23. 4. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 23. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 23. 4. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 23. 4. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - FC TEMPO PRAHA

20. kolo

Středa 3. 5. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 6. 5. 2017 10:00
SK Benešov - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 6. 5. 2017 10:30
Bohemians Praha 1905 - FC TEMPO PRAHA
Sobota 6. 5. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 7. 5. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - FC MAS Táborsko
Neděle 7. 5. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - 1. FK Příbram

14. kolo

Čtvrtek 4. 5. 2017 16:30
FC Viktoria Plzeň - SK PETŘÍN PLZEŇ
Sobota 3. 6. 2017 10:00
SK Benešov - FK FC PÍSEK
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 3. 6. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 4. 6. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC TEMPO PRAHA
Neděle 4. 6. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - Bohemians Praha 1905

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - Povltavská fotbalová akademie
Sobota 13. 5. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 13. 5. 2017 10:00
1. FK Příbram - FK FC PÍSEK
Sobota 13. 5. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 14. 5. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - Bohemians Praha 1905
Neděle 14. 5. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - SK Benešov

13. kolo

Středa 24. 5. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha fotbal
Středa 24. 5. 2017 16:30
FK FC PÍSEK - Povltavská fotbalová akademie
Sobota 27. 5. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - SK Benešov
Sobota 27. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal - 1. FK Příbram
Neděle 28. 5. 2017 11:00
SK PETŘÍN PLZEŇ - FC MAS Táborsko
Úterý 30. 5. 2017 13:00
Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň

Export do kalendáře