Řídící komise pro Čechy › 2016 D3B - ČLD U 16 B

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 12:15

Branky: 13. Brabec Matyáš - 10. Javůrek Matěj, 30. Holeček Vojtěch

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Polák Jiří, Pícha Vojtěch.

Sobota 20. 8. 2016 15:30

Branky: 39. Šnobl Matěj, 42. Čapek Tomáš, 79. Šrédl Jan - 11. Simaichl Filip (pen.), 14. Bitto Oliver, 55. Žižka Martin, 57. Simandl Patrik

Rozhodčí: Janda Marek - Říha Jaroslav, Mareš Bohumil.

Sobota 20. 8. 2016 17:00

Branky: 50. Mulató Michal - 4. Novák Filip, 14. Blažek Martin, 24. Boček Ondřej, 53. Běla Filip

Rozhodčí: Šimeček Libor - Vacek Jan, Mollinger Lukáš.

Neděle 21. 8. 2016 12:15

Branky: 19. Meszáros Tomáš, 26. Fojtík Radek, 30. Sklenička Martin, 33. Meszáros Tomáš, 36. Smejkal Michal, 70. Kočí Kryštof, 79. Vosáhlo Ondřej

Rozhodčí: Krejsa Josef - Budil Daniel, Balík Martin.

Neděle 21. 8. 2016 12:15

Branky: 50. Jurkovič Jakub, 57. Džuban René

Rozhodčí: Kapoun Michal - Šifalda Dominik, Javorek Jiří.

Neděle 21. 8. 2016 12:15

Branky: 29. Krejzl Adam - 39. Hackl Miroslav, 48. Hanslík Tomáš (vl.), 60. Heřmánek Josef

Rozhodčí: Cichra Matěj - Polena Jiří, Jeřábek Michal.

Neděle 21. 8. 2016 16:15

Branky: 4. Přibyl Viktor, 10. Zelenka Jan, 37. Volf Jan, 61. Dvořák Adam

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Landík Filip, Trčka Dominik.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 12:00

Branky: 27. Krotil Daniel, 32. Tykva Šimon, 45. Krotil Daniel - 23. Činoveský Jan

Rozhodčí: Ježek Václav - Hron Miroslav, Soukup Pavel.

Sobota 27. 8. 2016 12:15

Branky: 13. Hladík Tomáš, 19. Norek Matěj - 21. Krejzl Adam, 79. Brejcha Matěj

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Řípa Jiří.

Sobota 27. 8. 2016 12:15

Branky: 8. Sita Zdeněk, 27. Simandl Patrik - 40. Mulató Michal, 46. Bernášek Matěj

Rozhodčí: Krejsa Josef - Volák Michal, Maťátko Roman.

Sobota 27. 8. 2016 12:15

Branky: 17. Horák Jaroslav, 21. Pátek Matěj, 67. Mařík Josef - 76. Strejček Kevin

Rozhodčí: Trska Adam - Jelínek Petr, Burda Tomáš.

Sobota 27. 8. 2016 12:30

Branky: 34. Veverka Filip - 12. Šnobl Matěj, 17. Šnobl Matěj, 76. Šrédl Jan

Rozhodčí: Hányš Martin - Balhar Ivan, Topinka Ondrej.

Sobota 27. 8. 2016 14:45

Branky: 15. Bašek Václav (pen.)

ČK: Slavík

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Havránek Martin, Zita Miloslav.

Neděle 28. 8. 2016 12:15

Branky: 57. Sklenička Martin

Rozhodčí: Hurych Jan - Wimmer Jan, Vojáček Lukáš.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 12:15

Branky: 50. Smejkal Michal - 17. Simaichl Filip

Rozhodčí: Lafek David - Kovář Otto, Kotík Ondřej.

Sobota 3. 9. 2016 12:15

Branky: 1. Drescher Oskar, 9. Pátek Matěj, 10. Horák Jaroslav, 29. Rybín Jiří, 62. Drescher Oskar, 71. Hronek Matyáš, 79. Pátek Matěj - 58. Svatoň Vojtěch

Rozhodčí: Cichra Matěj - Bočok Vojtěch, Toman Martin.

Sobota 3. 9. 2016 12:15

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Křížek Danek, Velechovský Miroslav.

Sobota 3. 9. 2016 15:00

Branky: 28. Procházka Daniel, 66. Harasiewicz Ondřej

Rozhodčí: Klupák Petr - Vaššík Tomáš, Provazník Adam.

Sobota 3. 9. 2016 15:30

Branky: 18. Dolák Lukáš, 30. Šrédl Jan, 37. Šnobl Matěj, 66. Šrédl Jan

Rozhodčí: Brda Jan - Krejsa Jakub, Dvořák Adam.

Neděle 4. 9. 2016 12:15

Branky: 55. Trčka Patrik - 11. Bašek Václav, 48. Bašek Václav, 67. Kopecký David, 70. Bašek Václav, 80. Kopecký David

Rozhodčí: Štefan Michal - Laštovička Stanislav, Mesežnikov Roman.

Čtvrtek 8. 9. 2016 13:15

Branky: 36. Jurkovič Jakub, 40. Lastovka Karel, 75. Rejchart Patrik - 6. Uhmann Jan

Rozhodčí: Teuber Ivan - Bretschneider Kamil, Svoboda Vladimír.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 12:00

Branky: 1. Bureš Ondřej, 29. Svatoň Vojtěch - 5. Kahoun Miloš, 15. Strejček Kevin, 19. Strejček Kevin, 65. Ott Matyáš, 68. Strejček Kevin, 70. Červ Daniel, 79. Strejček Kevin

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Kubišta Josef, Doležal Jiří.

Sobota 10. 9. 2016 13:15

Branky: 62. Halapej David, 73. Hackl Miroslav - 1. Fojtík Radek, 70. Smejkal Michal

Rozhodčí: Talpáš Petr - Matejka Dominik, Dvořák Matěj.

Sobota 10. 9. 2016 14:45

Branky: 69. Holeček Vojtěch - 82. Hrubeš Jiří

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Štěpánek Pavel, Preclík Martin.

Sobota 10. 9. 2016 16:15

Branky: 39. Kvasnička Ondřej, 49. Přibyl Viktor

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Kaštánek Libor, Žemlička Tomáš.

Neděle 11. 9. 2016 12:15

Branky: 9. Bitto Oliver, 41. Kočí Tomáš - 26. Lastovka Karel, 33. Macák Roman, 68. Gyenge Petr

Rozhodčí: Brda Jan - Vojnovič Michal, Zloch Roman.

Neděle 11. 9. 2016 12:15

Branky: 66. Uhmann Jan, 75. Loukota Tomáš (vl.) - 19. Škurek Martin, 34. Škurek Martin, 59. Škurek Martin, 78. Drescher Oskar, 79. Herel Hubert

Rozhodčí: Klupák Petr - Vojtěch Jaroslav, Wimmer Jan.

Středa 14. 9. 2016 17:15

Branky: 76. Magušin Patrik - 43. Čítek Vojtěch, 47. Klaser Matěj, 59. Ferko Ladislav, 70. Klaser Matěj

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Linhart Zdeněk, Blatný Matěj.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 12:00

Branky: 7. Krotil Daniel, 11. Pokorný Pavel - 10. Uhmann Jan, 21. Zeman Tadeáš, 23. Zeman Tadeáš (pen.), 43. Zeman Tadeáš

ČK: Pokorný

Rozhodčí: Haleš Vladan - Koutník Michal, Krucký Dušan.

Sobota 17. 9. 2016 12:15

Branky: 17. Dumbrovský Dominik, 24. Brabec Matěj, 42. Strejček Kevin, 61. Kahoun Miloš, 72. Sohler Petr, 75. Brabec Matyáš

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Čmucha Karel, Křížovský Jiří.

Sobota 17. 9. 2016 12:15

Rozhodčí: Trska Adam - Chrenko Pavel, Kutiš Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Stupka Josef, Sůra Jindřich.

Sobota 17. 9. 2016 15:30

Branky: 65. Švejda Marek (pen.) - 5. Jizba Daniel, 9. Cimrman Adam (vl.)

Rozhodčí: Brda Jan - Vokoun Martin, Dvořák Adam.

Neděle 18. 9. 2016 12:15

Branky: 39. Steiner Sebastian, 44. Botev Petr, 60. Fencl Tomáš

Rozhodčí: Baum Tomáš - Spusta Josef, Krutina Radek.

Neděle 18. 9. 2016 16:15

Branky: 9. Bajkai Martin, 13. Breburda Jakub, 14. Jiroušek Martin, 35. Sklenička Martin, 40. Jiroušek Martin

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Filip Václav.

Středa 28. 9. 2016 12:15

Branky: 74. Jung Marek - 12. Simaichl Filip (pen.), 32. Simandl Patrik

Rozhodčí: Trska Adam - Chrenko Pavel, Kutiš Jaroslav.

Středa 12. 10. 2016 16:00

Branky: 39. Procházka Petr, 77. Holub Marek

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Stupka Josef, Vacek Jan.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 12:15

Branky: 23. Hladík Tomáš, 60. Hladík Tomáš, 42. Sladkovský Michal (pen.)

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Mucha Daniel, Špičák Jakub.

Sobota 24. 9. 2016 12:30

Branky: 29. Hackl Miroslav, 36. Harasiewicz Ondřej, 67. Hackl Miroslav - 31. Horák Jaroslav

Rozhodčí: Jati David - Cvrk Miroslav, Štěřík Filip.

Sobota 24. 9. 2016 14:45

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Mrkvička Martin, Bleša Oldřich.

Neděle 25. 9. 2016 12:15

Branky: 43. Trčka Patrik - 2. Hrubeš Jiří, 12. Šnobl Matěj, 16. Šrédl Jan, 18. Šnobl Matěj, 20. Šnobl Matěj, 46. Šnobl Matěj

Rozhodčí: Vnuk Josef - Maťátko Roman, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Neděle 25. 9. 2016 12:15

Branky: 9. Sita Zdeněk, 10. Bitto Oliver, 52. Jančí Filip, 55. Hnízdil Tomáš, 68. Simandl Patrik

Rozhodčí: Lafek David - Laštovička Stanislav, Lafata Matěj.

Neděle 25. 9. 2016 12:15

Branky: 14. Uhmann Jan, 16. Uhmann Jan - 28. Strejček Kevin, 50. Dumbrovský Dominik, 76. Strejček Kevin

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Rak Jiří, Rod Miroslav.

Neděle 25. 9. 2016 16:15

Branky: 33. Kulík Václav, 39. Kulík Václav, 55. Volf Jan, 78. Přibyl Viktor - 32. Zvala Karel

Rozhodčí: Babka Ondřej - Rinth Jan, Landík Filip.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 12:00

Branky: 24. Blažek Štěpán, 46. Tykva Šimon, 65. Bureš Ondřej - 19. Hackl Miroslav, 47. Harasiewicz Ondřej, 80. Byrtus Radek

Rozhodčí: Stieber Filip - Bačo Ondřej, Krotil Ondřej.

Sobota 1. 10. 2016 12:15

Branky: 20. Rybín Jiří, 22. Lipták Antonín, 51. Herel Hubert

Rozhodčí: Cichra Matěj - Chrenko Pavel, Lafata Matěj.

Sobota 1. 10. 2016 12:15

Branky: 62. Strejček Kevin - 48. Šnobl Matěj, 56. Šrédl Jan, 69. Hrubeš Jiří, 74. Čapek Tomáš, 79. Strnad Dan

Rozhodčí: Hrkal Václav - Votava Pavel, Pícha Vojtěch.

Sobota 1. 10. 2016 15:00

Branky: 20. Zvala Karel, 24. Zvala Karel - 1. Trčka Patrik

Rozhodčí: Baum Tomáš - Vaverka Tomáš, Zeman Miroslav.

Sobota 1. 10. 2016 16:00

Branky: 35. Zeman Tadeáš (pen.), 48. Šedina Jan, 73. Zeman Tadeáš - 50. Simandl Patrik (pen.), 51. Bitto Oliver

Rozhodčí: Lafek David - Volák Michal, Slavík Bohuslav.

Neděle 2. 10. 2016 12:15

Branky: 19. Pliva Martin, 22. Macák Roman (vl.), 68. Bašek Václav

Rozhodčí: Krupka Pavel - Novotný Jaromír, Javorek Jiří.

Neděle 2. 10. 2016 15:45

Branky: 20. Pirný Tomáš, 78. Volf Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Žaba Jiří, Stibůrková Zuzana.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 12:15

Branky: 63. Magušin Patrik - 23. Pokorný Pavel, 41. Bureš Ondřej, 49. Voňka Michal, 61. Uiberlay Michal

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Pospíšil Miloslav, Špičák Jakub.

Sobota 8. 10. 2016 12:30

Branky: 64. Byrtus Radek - 60. Zeman Tadeáš

Rozhodčí: Štěrba Martin - Vomastek Daniel, Godža Ladislav.

Sobota 8. 10. 2016 15:30

Branky: 35. Šnobl Matěj, 62. Šnobl Matěj - 19. Čítek Vojtěch

Rozhodčí: Pekař Eduard - Krejsa Jakub.

Sobota 8. 10. 2016 15:30

Branky: 71. Javůrek Matěj - 26. Hronek Matyáš

Rozhodčí: Stieber Filip - Halda Petr, Kolbaba Pavel.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 10. Škobis Jakub - 47. Breburda Jakub (pen.)

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Gryc Leoš, Kučera Karel.

Neděle 9. 10. 2016 16:15

Branky: 16. Volf Jan, 20. Přibyl Viktor, 35. Přibyl Viktor, 46. Kvasnička Ondřej, 66. Volf Jan - 30. Džuban René

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Žemlička Tomáš, Rinth Jan.

Středa 12. 10. 2016 16:00

Branky: 5. Bitto Oliver, 14. Novotný Karel, 32. Novotný Karel - 65. Strejček Kevin

Rozhodčí: Lafek David - Zloch Roman, Slavík Bohuslav.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 12:00

Branky: 49. Blažek Štěpán (pen.), 78. Pokorný Pavel - 25. Tykva Šimon (vl.), 36. Bašek Václav

Rozhodčí: Šob Aleš - Styblík Jaromír, Soukup Pavel.

Sobota 15. 10. 2016 12:15

Branky: 10. Jíra Matěj - 46. Pirný Tomáš, 54. Přibyl Viktor, 60. Kvasnička Ondřej

Rozhodčí: Vnuk Josef - Kutiš Jaroslav, Laštovička Stanislav.

Sobota 15. 10. 2016 12:15

Branky: 62. Šnobl Matěj

Rozhodčí: Hocek Petr - Kaucký Miloš, Balata Vojtěch.

Sobota 15. 10. 2016 12:15

Branky: 19. Strejček Kevin, 29. Kahoun Miloš, 39. Dumbrovský Dominik

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Přibyl Jan, Sebera Filip.

Sobota 15. 10. 2016 12:15

Branky: 10. Malý Kristián, 25. Jančí Filip, 79. Kočí Tomáš

Rozhodčí: Krupka Pavel - Zloch Roman, Vítek Matouš.

Neděle 16. 10. 2016 12:15

Branky: 23. Jurkovič Jakub, 42. Rejchart Patrik, 68. Džuban René - 74. Kalynyak Vadym

Rozhodčí: Štefan Michal - Zavadil Jakub, Krutina Radek.

Neděle 16. 10. 2016 12:15

Branky: 3. Boček Ondřej, 6. Zeman Tadeáš, 13. Zeman Tadeáš, 17. Šedina Jan (pen.), 23. Šmíd Jakub, 26. Šmíd Jakub (pen.), 30. Vencovský David, 47. Chroust Jiří, 68. Zeman Tadeáš, 79. Novichikchin Stanislav - 71. Klepal Vojtěch

ČK: Beran

Rozhodčí: Petřík Jan - Wimmer Jan, Košina Josef.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 22. Starý Jakub, 34. Škoda Patrik - 5. Meszáros Tomáš, 52. Breburda Jakub, 53. Sklenička Martin

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Košťál Milan, Zeman Jan.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 4. Brychnáč Miroslav, 20. Holeček Vojtěch, 21. Kopecký David, 29. Holeček Vojtěch - 78. Novichikchin Stanislav

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Papežík Jakub, Mach Aleš.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 39. Šnobl Matěj, 54. Šnobl Matěj

Rozhodčí: Vnuk Josef - Masopust Jaroslav, Dvořák Adam.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 2. Šlemr Jan

Rozhodčí: Jati David - Godža Ladislav, Řáda Josef.

Neděle 23. 10. 2016 12:15

Branky: 47. Sita Zdeněk (pen.), 49. Sita Zdeněk, 62. Bitto Oliver, 70. Hnízdil Tomáš, 74. Shyryaev Oleg, 77. Bitto Oliver

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Mucha Daniel, Kučera Jaroslav.

Neděle 23. 10. 2016 12:15

Branky: 18. Hampapa Vojtěch, 28. Šprungl Jaroslav, 53. Landík Michal (pen.), 75. Kabeš Filip, 79. Kabeš Filip (pen.) - 20. Herel Hubert, 24. Pátek Matěj, 42. Horák Jaroslav, 48. Rutta Lukáš, 57. Herel Hubert (pen.), 59. Drescher Oskar, 64. Jíra Matěj, 68. Herel Hubert, 70. Mižišin Filip

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Gunitš Patrik, Vaněk Václav.

Neděle 23. 10. 2016 12:15

Branky: 53. Kvasnička Ondřej - 9. Tuček Jáchym, 14. Blažek Štěpán, 46. Blažek Štěpán

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Plaček Tomáš, Šťastný Petr.

12. kolo

Středa 26. 10. 2016 14:00

Branky: 28. Bekera Nikolas, 42. Svatoň Vojtěch, 64. Svatoň Vojtěch - 40. Hampapa Vojtěch, 41. Landík Michal, 77. Landík Michal

Rozhodčí: Svoboda Radek - Rychtár Tomáš, Kánská Blažena.

Čtvrtek 27. 10. 2016 13:15

Branky: 21. Chroust Jiří - 16. Přibyl Viktor, 37. Kvasnička Ondřej, 40. Kulík Václav

Rozhodčí: Lafek David - Faltys Pavel, Slavík Bohuslav.

Pátek 28. 10. 2016 12:15

Branky: 38. Vrána Kryštof, 79. Hnízdil Tomáš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Bočok Vojtěch, Belei Raphael.

Pátek 28. 10. 2016 12:15

Branky: 15. Jíra Matěj, 35. Jíra Matěj - 16. Šrédl Jan, 18. Šnobl Matěj, 47. Strnad Dan, 53. Šrédl Jan

Rozhodčí: Petřík Jan - Toman Martin, Janků Tomáš.

Sobota 29. 10. 2016 12:15

Branky: 40. Šimáně Jakub, 70. Smejkal Michal, 71. Sklenička Martin, 46. Šimáně Jakub, 58. Šimáně Jakub

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Šplíchal David, Vanýsek Vladislav.

Sobota 29. 10. 2016 13:45

Branky: 43. Fencl Tomáš, 79. Fencl Tomáš

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Bláha Karel, Botoš Robert.

Neděle 30. 10. 2016 12:15

Branky: 5. Lastovka Karel - 9. Klaser Matěj, 63. Škoda Patrik, 71. Čítek Vojtěch, 78. Anderle Milan

Rozhodčí: Teuber Ivan - Menšík Jaroslav, Novotný Jaromír.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 12:00

Branky: 20. Horák Jaroslav, 56. Dvořák Karel, 62. Jíra Matěj, 68. Bernášek Matěj (vl.), 80. Jíra Matěj

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Vaverka Tomáš, Nauš Dominik.

Sobota 5. 11. 2016 12:15

Branky: 6. Smejkal Michal, 9. Sedlmajer Lukáš, 28. Jiroušek Martin, 32. Vosáhlo Ondřej, 43. Meszáros Tomáš, 47. Sklenička Martin - 30. Džuban René

Rozhodčí: Kazda Jan - Mařincová Lenka, Frydrychovský Jiří.

Sobota 5. 11. 2016 12:15

Branky: 32. Sladkovský Michal, 44. Chvalovský Adam, 74. Klepal Vojtěch - 20. Strejček Kevin (pen.), 42. Fical Patrik, 73. Fical Patrik

Rozhodčí: Hocek Petr - Zoufalý David, Babák Jan.

Sobota 5. 11. 2016 12:15

Branky: 12. Šnobl Matěj, 76. Dolák Lukáš

Rozhodčí: Lafek David - Zíka Jan, Assar Adrian.

Sobota 5. 11. 2016 15:30

Branky: 11. Slavík Tomáš, 18. Holeček Vojtěch, 22. Kopecký David, 31. Holeček Vojtěch - 74. Harasiewicz Ondřej

Rozhodčí: Stieber Filip - Šlor Robert, Vojta Jan.

Neděle 6. 11. 2016 11:45

Branky: 38. Trčka Patrik, 68. Landík Michal - 30. Novichikchin Stanislav, 32. Zeman Tadeáš, 41. Zeman Tadeáš, 58. Zeman Tadeáš

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Vojáček Lukáš, Vojnovič Michal.

Neděle 6. 11. 2016 16:15

Branky: 10. Volf Jan - 18. Hnízdil Tomáš, 30. Bartoš Jan (vl.), 35. Lehovec Radek, 39. Jančí Filip, 55. Simaichl Filip, 72. Bitto Oliver

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Žemlička Tomáš, Pravda Luboš.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 11:15

Branky: 4. Kočí Kryštof, 14. Meszáros Tomáš

Rozhodčí: Milner Michal - Geče Marcel, Kutiš Jaroslav.

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Skřivánek Miloš, Soukup Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 12:15

Branky: 4. Kočí Tomáš, 17. Lehovec Radek, 19. Lehovec Radek, 33. Lehovec Radek

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Kohout Pavel, Konečný Josef.

Neděle 13. 11. 2016 11:45

Branky: 8. Šindelář Michal, 25. Holeček Vojtěch, 27. Holeček Vojtěch, 40. Slavík Tomáš, 45. Slavík Tomáš, 58. Slavík Tomáš, 68. Holeček Vojtěch, 71. Vosyka Pavel, 76. Bureš Daniel

Rozhodčí: Trska Adam - Řípa Jiří, Babák Jan.

Neděle 13. 11. 2016 12:15

Branky: 29. Šrédl Jan, 75. Šnobl Matěj

Rozhodčí: Petřík Jan - Klička Jiří, Tesárek Karel.

Neděle 13. 11. 2016 12:15

Branky: 21. Macák Roman - 37. Strejček Kevin, 60. Kahoun Miloš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Javorek Jiří, Krutina Radek.

Neděle 13. 11. 2016 13:15

Branky: 20. Botev Petr - 38. Kvasnička Ondřej

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Šmat David, Šmat Robert.

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Ústí nad Labem
Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 18. 3. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - SK Kladno
Sobota 18. 3. 2017 14:45
MFK Chrudim - FC MAS Táborsko
Sobota 18. 3. 2017 15:30
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 19. 3. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 12:15
FK Čáslav - FK FC PÍSEK

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 12:15
FC Slavoj Vyšehrad - FK Čáslav
Sobota 25. 3. 2017 12:15
SK Benešov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 25. 3. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FK Admira Praha
Sobota 25. 3. 2017 15:00
FK Ústí nad Labem - FK Motorlet Praha
Sobota 25. 3. 2017 15:00
SK Kladno - FK Baník Sokolov
Neděle 26. 3. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 26. 3. 2017 16:15
FK FC PÍSEK - MFK Chrudim

17. kolo

Sobota 1. 4. 2017 12:15
FK Čáslav - SK Kladno
Sobota 1. 4. 2017 14:45
MFK Chrudim - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 1. 4. 2017 15:45
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
Sobota 1. 4. 2017 16:15
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Neděle 2. 4. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Admira Praha
Neděle 2. 4. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - Mostecký fotbalový klub o.p.s.

18. kolo

Sobota 8. 4. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 8. 4. 2017 12:15
FK Admira Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 8. 4. 2017 12:15
SK Benešov - FK Baník Sokolov
Sobota 8. 4. 2017 12:15
FC Slavoj Vyšehrad - FK FC PÍSEK
Sobota 8. 4. 2017 15:00
FK Ústí nad Labem - FK Čáslav
Neděle 9. 4. 2017 12:00
SK Kladno - MFK Chrudim
Neděle 9. 4. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Motorlet Praha

19. kolo

Středa 12. 4. 2017 17:00
FC Slavoj Vyšehrad - FC MAS Táborsko
Čtvrtek 13. 4. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - FK Admira Praha
Čtvrtek 13. 4. 2017 16:30
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 15. 4. 2017 12:15
FK Čáslav - SK Benešov
Sobota 15. 4. 2017 12:15
MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem
Sobota 15. 4. 2017 15:45
FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 15. 4. 2017 16:15
FK FC PÍSEK - SK Kladno

20. kolo

Sobota 22. 4. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Motorlet Praha
Sobota 22. 4. 2017 12:15
FK Admira Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 22. 4. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 22. 4. 2017 12:15
SK Benešov - MFK Chrudim
Sobota 22. 4. 2017 15:00
FK Ústí nad Labem - FK FC PÍSEK
Sobota 22. 4. 2017 15:30
SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 23. 4. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Čáslav

21. kolo

Sobota 29. 4. 2017 13:15
FK Baník Sokolov - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 29. 4. 2017 14:45
MFK Chrudim - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 29. 4. 2017 16:15
FK FC PÍSEK - SK Benešov
Neděle 30. 4. 2017 12:00
SK Kladno - FC MAS Táborsko
Neděle 30. 4. 2017 12:15
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem
Neděle 30. 4. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 30. 4. 2017 12:15
FK Čáslav - FK Admira Praha

22. kolo

Středa 3. 5. 2017 18:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Čáslav
Sobota 6. 5. 2017 12:15
FK Admira Praha - MFK Chrudim
Sobota 6. 5. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha
Sobota 6. 5. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Baník Sokolov
Sobota 6. 5. 2017 12:15
SK Benešov - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 6. 5. 2017 15:00
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Neděle 7. 5. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK FC PÍSEK

23. kolo

Sobota 13. 5. 2017 12:00
FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko
Sobota 13. 5. 2017 12:15
FK Baník Sokolov - FK Motorlet Praha
Sobota 13. 5. 2017 14:45
MFK Chrudim - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 13. 5. 2017 15:30
SK Kladno - SK Benešov
Neděle 14. 5. 2017 12:15
FK FC PÍSEK - FK Admira Praha
Neděle 14. 5. 2017 12:15
FK Čáslav - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 14. 5. 2017 15:15
FC Slavoj Vyšehrad - Mostecký fotbalový klub o.p.s.

26. kolo

Středa 17. 5. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 3. 6. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Kladno
Sobota 3. 6. 2017 12:15
FK Admira Praha - FK Ústí nad Labem
Sobota 3. 6. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - FK FC PÍSEK
Sobota 3. 6. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FK Čáslav
Sobota 3. 6. 2017 14:30
FK Baník Sokolov - MFK Chrudim
Neděle 4. 6. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Benešov

24. kolo

Sobota 20. 5. 2017 12:00
FC Olympia Hradec Králové - FK FC PÍSEK
Sobota 20. 5. 2017 12:15
FK Admira Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 20. 5. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov
Sobota 20. 5. 2017 12:15
FK Motorlet Praha - FK Čáslav
Sobota 20. 5. 2017 12:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - MFK Chrudim
Sobota 20. 5. 2017 12:15
SK Benešov - FK Ústí nad Labem
Neděle 21. 5. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Kladno

25. kolo

Sobota 27. 5. 2017 12:00
FK Ústí nad Labem - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 27. 5. 2017 12:15
SK Benešov - FC MAS Táborsko
Sobota 27. 5. 2017 12:15
FK Čáslav - FK Baník Sokolov
Neděle 28. 5. 2017 12:00
SK Kladno - FK Admira Praha
Neděle 28. 5. 2017 12:15
FK FC PÍSEK - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 28. 5. 2017 12:15
FC Slavoj Vyšehrad - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 28. 5. 2017 12:15
MFK Chrudim - FK Motorlet Praha

14. kolo

Středa 7. 6. 2017 17:45
SK Benešov - FK Admira Praha
Sobota 10. 6. 2017 12:00
FK Ústí nad Labem - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 10. 6. 2017 12:15
FC MAS Táborsko - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 10. 6. 2017 14:45
MFK Chrudim - FK Čáslav
Sobota 10. 6. 2017 15:30
SK Kladno - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 11. 6. 2017 12:15
FK FC PÍSEK - FK Baník Sokolov
Neděle 11. 6. 2017 12:15
FC Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha

Export do kalendáře