Řídící komise pro Čechy › 2016 C2A - ČLD U 19

Rozpis a výsledky

1. kolo

Sobota 13. 8. 2016 10:00

Branky: 77. Macháček Milan - 21. Melichar Jakub, 68. Pohorský Petr

Rozhodčí: Krupka Pavel - Dvorský Vojtěch, Janeček Pavel.

Sobota 13. 8. 2016 10:00

Branky: 24. Kroupa Marek, 90. Kroupa Marek - 15. Body Roman, 38. Lattisch Jakub, 41. Body Roman, 52. Nimrichter Daniel, 59. Body Roman, 68. Harcuba Dominik (pen.)

Rozhodčí: Plzák Daniel - Holly Martin, Flade Jens.

Sobota 13. 8. 2016 10:15

Branky: 39. Hrubý Pavel, 49. Drs Michal, 69. Kubec Michal (pen.), 78. Sazma Petr, 81. Kubec Michal - 87. Nemeš Milan

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Kotalík Petr, Polák Jiří.

Sobota 13. 8. 2016 10:15

Branky: 22. Hudousek Marek, 38. Abrham Tomáš, 65. Pospíšil Mikuláš

Rozhodčí: Němec Václav - Žemlička Tomáš, Jevčák Martin.

Sobota 13. 8. 2016 14:30

Branky: 33. Lauko Tomáš, 62. Lauko Tomáš (pen.) - 19. Jelínek Tomáš, 63. Pleštil Dominik

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Polena Jiří, Šaróka Július.

Sobota 13. 8. 2016 15:00

Branky: 10. Vrabec Milan

ČK: Hrnčíř

Rozhodčí: Milner Michal - Vrtal Bohumil, Marek Ondřej.

Neděle 14. 8. 2016 10:00

Branky: 10. Melichar Jan, 70. Melichar Jan, 81. Berger Erik, 90. Pavlíček Luboš - 26. Nezbeda Jan, 31. Nezbeda Jan, 53. Kubišta Lukáš, 65. Bužík Leo

Rozhodčí: Kazda Jan - Linhart Lukáš, Nožka Lukáš.

Neděle 14. 8. 2016 10:00

Branky: 17. Hlinák Vojtěch, 46. Kravčík Jakub (vl.), 65. Le Tuan Anh, 80. Mareš Kamil, 88. Mareš Kamil - 63. Andrle Dominik

Rozhodčí: Hurych Jan - Bočok Vojtěch, Hlaváček Erik.

Neděle 14. 8. 2016 17:00

Branky: 20. Sodoma Ondřej, 40. Bílek David, 53. Kovařík Petr, 60. Bielesz Lukáš, 66. Douděra Michal, 81. Havránek Jan

Rozhodčí: Lafek David - Kučera Karel, Klička Jiří.

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 1. Schön Patrik, 38. Pleštil Dominik, 57. Jelínek Tomáš, 68. Schön Patrik, 69. Schön Patrik, 71. Hlůže Nicolas, 73. Kováčik Tomáš - 82. Klika Vojtěch

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Špidlen Patrik, Maruška Radek.

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 49. Souček Vojtěch, 65. Souček Vojtěch, 70. Souček Vojtěch, 80. Souček Vojtěch, 0. Juraš Pavel (pen.) - 20. Duong Thanh Tung, 75. Gabčo Jan

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kučera Karel, Tikal Jan.

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 21. Tarasiuk Oleksandr, 41. Greš Jakub (pen.)

Rozhodčí: Pekař Eduard - Multerer Dominik, Chrenko Pavel.

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 22. Tirol Jaroslav, 32. Hudousek Marek, 84. Kafka Jaroslav

Rozhodčí: Janda Marek - Řičica Jiří, Ježek Ondřej.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 16. Klán Martin, 21. Krivosheev Miroslav, 48. Klán Martin, 53. Krivosheev Miroslav, 78. Klán Martin, 86. Kravčík Jakub - 72. Votava David

Rozhodčí: Šimeček Libor - Kučera Karel, Maiello Francesco.

Neděle 21. 8. 2016 10:15

Branky: 48. Fiedler Jan - 20. Hrubý Pavel, 32. Vysušil Filip

Rozhodčí: Teuber Ivan - Šaróka Július, Laštovička Stanislav.

Neděle 21. 8. 2016 14:00

Branky: 35. Vrabec Milan (pen.), 72. Novák Radoslav

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Jati David.

Neděle 21. 8. 2016 17:00

Branky: 15. Nemeš Milan - 54. Sodoma Ondřej

Rozhodčí: Kotyza Václav - Tryzna Lukáš, Buchta Petr.

Neděle 21. 8. 2016 17:00

Branky: 85. Vrána Michal

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Kovář Otto, Čermoch Jakub.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 88. Ridl Dominik - 14. Schön Patrik, 18. Landfeld Jan, 42. Schön Patrik, 57. Hlůže Nicolas

Rozhodčí: Baum Tomáš - Doubek Tomáš, Mecl Marcel.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 15. Kazda Matyáš, 32. Lábek Michal, 41. Lábek Michal, 57. Baláž Pavel, 87. Syrovátka Martin - 72. Lauko Tomáš, 86. Lauko Tomáš

Rozhodčí: Rais Ondřej - Horáček Michal, Dvořák Jan.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Havránek Martin, Zita Miloslav.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 23. Petřík Daniel, 34. Václavík David, 85. Petřík Daniel - 47. Srb Petr

Rozhodčí: Makovička Milan - Žemlička Tomáš, Jevčák Martin.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 52. Kubec Michal, 57. Sazma Petr, 59. Sazma Petr - 53. Procházka Šimon, 67. Pospíšil Mikuláš

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Kotalík Petr, Vychodil Tomáš.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 10. Boušek Svatopluk, 53. Weickert Zdeněk

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Růžička Michal, Bretschneider Kamil.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 35. Pavlíček Luboš, 59. Pavlíček Luboš - 19. Klán Martin

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Vítek Pavel, Šedivý Michal.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 34. Farkaš Darek, 37. Vrána Michal, 43. Novotný Filip, 80. Begič Ismar (pen.) - 14. Vetešník Jan, 23. Vetešník Jan (pen.), 72. Vetešník Jan

Rozhodčí: Petřík Jan - Bočok Vojtěch, Fazekaš Roman.

Neděle 28. 8. 2016 17:00

Branky: 45. Sodoma Ondřej, 69. Sodoma Ondřej, 72. Sodoma Ondřej, 84. Straka Ondřej

Rozhodčí: Šafránková Nikola - Zíka Lukáš, Vojáček Lukáš.

16. kolo

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 16. Jaroš Michael, 32. Vrána Michal, 36. Kocourek Dominik, 38. Kocourek Dominik - 71. Kulhánek Daniel

Rozhodčí: Dobrý Jan - Maiello Francesco, Čermák Karel.

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 29. Naštický Petr, 30. Lábek Michal, 90. Rumler Pavel - 0. Kravčík Jakub

Rozhodčí: Martínek Petr - Vrtal Bohumil, Čurda Michal.

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 20. Weickert Andrej, 32. Weickert Zdeněk - 63. Hudousek Marek

Rozhodčí: Plzák Daniel - Fencl Jakub, Bretschneider Kamil.

Středa 31. 8. 2016 10:15

Branky: 38. Vetešník Jan, 69. Vetešník Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Polena Jiří, Kalcovský Jiří.

Středa 31. 8. 2016 11:00

Branky: 26. Schön Patrik, 41. Hlůže Nicolas (pen.), 87. Hlůže Nicolas

Rozhodčí: Šťastný Vít - Ouředník Pavel, Dvořák Jan.

Středa 31. 8. 2016 15:00

Branky: 6. Srb Petr (vl.) - 24. Kulhavý Kamil, 32. Filip David, 35. Filip David, 45. Filip David (pen.), 74. Kulhavý Kamil

Rozhodčí: Klupák Petr - Kolátor Petr, Provazník Adam.

Středa 31. 8. 2016 17:00

Branky: 52. Postřihač Tomáš - 42. Havránek Jan

Rozhodčí: Makovička Milan - Votava Pavel, Křížovský Jiří.

Středa 31. 8. 2016 17:00

Branky: 55. Petřík Daniel (pen.), 58. Kasík Adam

Rozhodčí: Babka Ondřej - Kaštánek Libor, Žemlička Tomáš.

Středa 31. 8. 2016 17:00

Branky: 20. Pavlíček Luboš (pen.), 74. Pavlíček Luboš (pen.)

Rozhodčí: Ježek Václav - Jehlička František, Špaček Ladislav.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 14. Pleštil Dominik, 37. Hlůže Nicolas, 40. Pleštil Dominik, 47. Hlůže Nicolas, 51. Schön Patrik - 89. Havel Jakub

Rozhodčí: Milner Michal - Šmíd Miroslav, Řezáč Jan.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 58. Vlasák Tomáš - 14. Lehoczki Ondra

Rozhodčí: Klupák Petr - Formánek Tomáš, Materna Jiří.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 52. Plucha Tomáš - 18. Drs Michal, 27. Postřihač Tomáš, 38. Drs Michal, 41. Dvořák Matyáš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Petrášek Pavel, Kutiš Jaroslav.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 3. Láf Pavel, 33. Přibyl Tomáš

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Kučera Karel, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 49. Kala Jakub - 26. Bielesz Lukáš, 31. Sodoma Ondřej, 66. Sodoma Ondřej, 83. Pek Jan

Rozhodčí: Brda Jan - Řičica Jiří, Bajer Jiří.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 8. Greš Jakub (pen.), 18. Lauko Tomáš, 29. Douděra David, 58. Tarasiuk Oleksandr, 60. Vyleta Dominik, 88. Lohoyda Mykhaylo

Rozhodčí: Trska Adam - Fazekaš Roman, Gunitš Patrik.

Sobota 3. 9. 2016 17:00

Branky: 44. Filip David, 47. Hampl Petr, 82. Popelka Jakub - 4. Brožek Šimon

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Balík Martin, Balík Petr.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 67. Březina Daniel - 44. Zjevík Robert, 73. Vašulín Daniel

Rozhodčí: Leška Martin - Tomšů Patrik, Zloch Roman.

Neděle 4. 9. 2016 17:00

Branky: 78. Mareš Kamil

Rozhodčí: Štěrba Václav - Coufal Jaroslav, Chrástecký František.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 12. Lábek Michal, 25. Vrabec Milan, 43. Šulc Jan

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Marek Ondřej, Pavlů Milan.

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 83. Plos Lukáš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Menšík Jaroslav, Bretschneider Kamil.

Sobota 10. 9. 2016 10:15

Branky: 20. Vašulín Daniel - 67. Kafka Jaroslav, 90. Mráček Filip

Rozhodčí: Šedivka Ondřej - Zita Miloslav, Schmeiser Marek.

Sobota 10. 9. 2016 10:15

Branky: 19. Sazma Petr, 62. Hrubý Pavel, 90. Kubec Michal (pen.) - 35. Popelka Jakub, 48. Filip David

Rozhodčí: Cupl Zbyněk - Kotalík Petr, Vychodil Tomáš.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 30. Dvořák Jakub, 60. Kořistka Patrik, 77. Vokáč Rostislav

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Krauskopf Jiří, Mach Jan.

Sobota 10. 9. 2016 14:00

Branky: 62. Bareš Daniel

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Janeček Štěpán, Bouz Tomáš.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 18. Novotný Filip, 60. Begič Ismar, 90. Václavík Miroslav - 14. Greš Jakub, 37. Douděra David, 80. Vyleta Dominik

Rozhodčí: Trska Adam - Stěhule Borek, Šaróka Július.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 33. Berger Erik, 47. Pavlíček Luboš (pen.), 71. Panenka Marek, 82. Panenka Marek - 3. Vetešník Jan, 61. Adenubi Immanuel

Rozhodčí: Kvaček Jan - Pálka Martin, Svoboda Filip.

Neděle 11. 9. 2016 17:00

Branky: 4. Stojka Erik, 29. Lauricella Antonio, 43. Lauricella Antonio, 46. Bielesz Lukáš - 9. Andrle Dominik

Rozhodčí: Petřík Jan - Janků Tomáš, Jakl Tomáš.

17. kolo

Středa 14. 9. 2016 11:00

Branky: 5. Láf Pavel, 28. Přibyl Tomáš, 45. Souček Vojtěch (pen.), 74. Vetešník Jan, 82. Vetešník Jan

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kučera Karel, Chrenko Pavel.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 29. Melichar Jakub, 80. Melichar Jakub - 4. Gembický Dominik, 36. Vrabec Milan, 43. Baláž Pavel, 57. Popelka Jakub (vl.), 73. Vrabec Milan, 75. Lábek Michal

Rozhodčí: Hocek Petr - Žaba Jiří, Klápa Vladislav.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 91. Filip Martin (pen.)

Rozhodčí: Trska Adam - Nebáznivý Jan, Stěhule Borek.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 29. Lattisch Jakub, 72. Kořistka Patrik - 54. Lauko Tomáš

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Sieber Josef, Procházka Jaroslav.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 36. Grábner Filip, 53. Plucha Tomáš, 57. Begovič Feďa - 24. Plos Lukáš

Rozhodčí: Petřík Jan - Vojtěch Jaroslav, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 28. Čermák Marcel (pen.), 45. Čermák Marcel, 57. Čermák Marcel, 60. Bielesz Lukáš, 85. Čermák Marcel - 74. Kováčik Tomáš, 87. Pleštil Dominik

Rozhodčí: Cichra Matěj - Šimek Jan, Zíka Lukáš.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 6. Richter Dominik, 27. Kala Jakub - 21. Nátr Dominik, 35. Nátr Dominik

ČK: Begič

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Mareš Bohumil, Sandev Viktor.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Šob Aleš, Novotný Zbyněk.

Středa 14. 9. 2016 17:00

Branky: 48. Kopecký Tomáš, 86. Kopecký Tomáš - 66. Kubec Michal

Rozhodčí: Fojtík Martin - Zita Miloslav, Bleša Oldřich.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 11. Hlůže Nicolas, 29. Jelínek Tomáš, 33. Jelínek Tomáš, 78. Landfeld Jan, 84. Kratochvíla Matěj - 89. Filip Martin

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Linhart Martin, Hnětynka Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Šmíd Jiří, Zitko Josef.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 23. Šmalcl Josef, 88. Hamborský Martin

Rozhodčí: Cichra Matěj - Gotthard Vojtěch, Gunitš Patrik.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 28. Abrham Tomáš, 40. Kala Jakub - 25. Preclík Denis, 75. Holubec Matěj, 84. Čihák Pavel

Rozhodčí: Brda Jan - Říha Jaroslav, Ježek Ondřej.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 80. Souček Vojtěch

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Šmakal Martin, Vaněk Václav.

Sobota 17. 9. 2016 10:30

Branky: 31. Resl Patrik, 50. Gembický Dominik - 35. Boušek Svatopluk, 86. Šedivý Luboš

Rozhodčí: Pekař Eduard - Tykva Lukáš, Švec Martin.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 43. Průcha Štěpán, 54. Popelka Jakub - 39. Bílek David, 61. Stříbrský Marek, 75. Stříbrský Marek, 86. Douděra Michal

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Balík Petr, Stibůrková Zuzana.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 9. Klán Martin, 60. Krivosheev Miroslav - 70. Vašulín Daniel

Rozhodčí: Vnuk Josef - Tomšů Patrik, Stěhule Borek.

Neděle 18. 9. 2016 14:00

Branky: 14. Lattisch Jakub, 15. Lattisch Jakub, 21. Harcuba Dominik, 31. Vokáč Rostislav, 63. Lattisch Jakub, 65. Lattisch Jakub, 80. Lattisch Jakub, 87. Body Roman - 37. Berger Erik, 43. Berger Erik, 46. Urban Pavel, 49. Pavlíček Luboš

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Sapoušek Jáchym, Procházka Jaroslav.

Středa 5. 10. 2016 11:00

Branky: 4. Vlasák Tomáš, 11. Kroupa Marek, 21. Benda Jakub, 63. Vlasák Tomáš, 82. Fábera Daniel - 38. Le Tuan Anh, 49. Novotný Filip, 72. Duong Thanh Tung

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Šmíd Jiří, Zitko Josef.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 21. Plos Lukáš, 40. Plos Lukáš (pen.), 50. Petržilka Luboš (vl.) - 59. Jelínek Tomáš, 85. Schön Patrik

Rozhodčí: Talpáš Petr - Fencl Jakub, Černý František.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 19. Vašulín Daniel, 31. Vašulín Daniel, 70. Linhart Tomáš - 78. Kulhavý Kamil, 79. Kulhavý Kamil

Rozhodčí: Kotyza Václav - Pavlas Jiří, Beneš David.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 66. Hůlka Jakub - 28. Kafka Jaroslav, 50. Kafka Jaroslav, 80. Kafka Jaroslav

Rozhodčí: Leška Martin - Maiello Francesco, Slavík Bohuslav.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 30. Sigmund Jan, 43. Kulík Karel, 57. Kasík Adam - 8. Vlasák Tomáš, 44. Fábera Daniel, 47. Gulykáš Dominik

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Žemlička Tomáš, Kaštánek Libor.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 4. Motl Martin

Rozhodčí: Němec Václav - Kotalík Petr, Přibyl Jan.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 49. Vrána Michal - 82. Vrabec Milan

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Bočok Vojtěch, Fazekaš Roman.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 73. Panenka Marek - 24. Greš Jakub, 28. Greš Jakub, 30. Greš Jakub (pen.), 53. Bělíček Vojtěch, 60. Burget David, 76. Kubů Matyáš

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Vítek Pavel, Pálka Martin.

Neděle 25. 9. 2016 16:30

Branky: 73. Suk Dominik

Rozhodčí: Štefan Michal - Polena Jiří, Plzák Jakub.

Neděle 25. 9. 2016 16:30

Branky: 42. Bareš Daniel, 59. Holubec Matěj, 62. Havel Jakub

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Horský Leonard, Novotný Zbyněk.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Schön Patrik, 48. Mička Denis, 56. Pleštil Dominik - 32. Mráček Filip

Rozhodčí: Ježek Václav - Bohata Antonín, Šůma Josef.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 29. Záruba Jakub, 54. Weickert Zdeněk, 51. Drobný Dominik - 17. Nátr Dominik, 19. Nátr Dominik (pen.), 67. Vrána Michal, 72. Novotný Filip, 76. Mareš Kamil

Rozhodčí: Krupka Pavel - Černý Petr, Cvachoušek František.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 13. Benda Jakub, 23. Benda Jakub, 58. Benda Jakub, 68. Pražák Roman, 74. Gulykáš Dominik (pen.) - 34. Panenka Marek

Rozhodčí: Baum Tomáš - Holly Martin, Zitko Josef.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 79. Vild Tomáš

Rozhodčí: Klupák Petr - Toman Martin, Klička Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 9. Přibyl Tomáš, 18. Přibyl Tomáš, 27. Vetešník Jan, 90. Bíba Libor

Rozhodčí: Váňa Josef - Sklenář Petr, Vojnovič Michal.

Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 59. Tarasiuk Oleksandr, 88. Douděra David

Rozhodčí: Dobrý Jan - Multerer Dominik, Plzák Jakub.

Sobota 1. 10. 2016 10:30

Branky: 33. Vrabec Milan, 78. Syrovátka Martin

Rozhodčí: Kazda Jan - Špidlen Patrik, Vrtal Bohumil.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Kulhavý Kamil, 10. Popelka Jakub, 65. Hampl Petr, 68. Pohorský Petr

ČK: Bláha

Rozhodčí: Vnuk Josef - Balík Petr, Shapoval Serhyi.

Neděle 2. 10. 2016 16:30

Branky: 86. Samek Jiří - 44. Suk Dominik, 71. Suk Dominik, 91. Havrda Šimon

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Cvrk Miroslav, Godža Ladislav.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 14. Mráček Filip, 26. Tirol Jaroslav, 38. Kafka Jaroslav, 73. Tirol Jaroslav, 77. Kafka Jaroslav, 89. Šulc Kryštof - 61. Vild Tomáš

Rozhodčí: Pekař Eduard - Pejša Tomáš, Vokoun Daniel.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 12. Sazma Petr, 34. Pražák Roman (vl.), 40. Vysušil Filip, 69. Hrubý Pavel - 42. Lácha Denis, 48. Benda Jakub

Rozhodčí: Makovička Milan - Vychodil Tomáš, Přibyl Jan.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 38. Blažek Filip, 82. Kasík Adam (pen.) - 37. Plos Lukáš (pen.), 69. Weickert Andrej (pen.)

Rozhodčí: Hrkal Václav - Mráz Roman, Novotný Jiří.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 23. Vašulín Daniel, 72. Kopecký Tomáš, 87. Vašulín Daniel - 13. Lattisch Jakub, 29. Kalina Jan

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Mrkvička Martin, Čech Karel.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 61. Hlinák Vojtěch - 11. Kováčik Tomáš, 19. Jelínek Tomáš

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Polena Jiří, Šaróka Július.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 51. Pavlíček Luboš, 70. Pavlíček Luboš, 84. Panenka Marek - 64. Mizera Petr

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Vítek Pavel, Šedivý Michal.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 27. Prouza Daniel (pen.)

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Buchta Petr, Šob Aleš.

Neděle 9. 10. 2016 16:00

Branky: 11. Telnar Mario, 14. Hönig Michael, 16. Telnar Mario - 56. Douděra David, 58. Mašek Radovan, 67. Tarasiuk Oleksandr

Rozhodčí: Hurych Jan - Gunitš Patrik, Hlaváček Erik.

Úterý 11. 10. 2016 16:00

Branky: 18. Nerad Pavel, 19. Bužík Leo, 43. Filip Martin - 22. Pešta Vladimír, 60. Hampl Petr

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Šmakal Martin, Vaněk Václav.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 8. Hönig Michael, 17. Hönig Michael, 30. Bielesz Lukáš, 59. Suk Dominik, 65. Stehno Filip

Rozhodčí: Šimeček Libor - Mollinger Lukáš, Materna Jiří.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Macháček Milan, 23. Weickert Andrej, 26. Plos Lukáš, 34. Plos Lukáš, 35. Weickert Andrej, 38. Plos Lukáš (pen.), 75. Kastl Jan - 25. Panenka Marek, 49. Panenka Marek

Rozhodčí: Baum Tomáš - Růžička Michal, Meder Antonín.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 40. Smíšek Daniel

Rozhodčí: Milner Michal - Linhart Martin, Hnětynka Jaroslav.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Branky: 8. Kubišta Lukáš, 39. Bužík Leo, 44. Bužík Leo, 53. Bužík Leo, 70. Schejbal Samuel

Rozhodčí: Klupák Petr - Hlaváček Erik, Zíka Lukáš.

Sobota 15. 10. 2016 10:30

Branky: 22. Mizera Petr, 31. Lábek Michal, 70. Kazda Matyáš, 86. Vysušil Filip (vl.)

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Jacik Ondřej, Čurda Michal.

Sobota 15. 10. 2016 14:30

Branky: 42. Douděra David, 87. Mentberger Vojtěch, 90. Lauko Tomáš - 36. Kopecký Tomáš

Rozhodčí: Lafek David - Gunitš Patrik, Švorc Jan.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 22. Melichar Jakub (pen.), 45. Melichar Jakub (pen.) - 88. Šulc Kryštof

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Šíma Michal, Stibůrková Zuzana.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Buneš Matyáš, 67. Duong Thanh Tung, 15. Hlinák Vojtěch, 9. Nátr Dominik - 42. Kasík Adam, 56. Němeček Lukáš

Rozhodčí: Dobrý Jan - Multerer Dominik, Stěhule Borek.

Neděle 16. 10. 2016 16:00

Branky: 26. Lattisch Jakub, 48. Kořistka Patrik, 50. Dubnička Štěpán (pen.) - 22. Vodička Jan, 43. Prouza Daniel (pen.), 54. Vodička Jan

Rozhodčí: Hányš Martin - Šmat David, Šmat Robert.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 24. Krivosheev Miroslav, 71. Klán Martin - 86. Řemínek David (vl.)

Rozhodčí: Cichra Matěj - Hradil Jakub, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 89. Procházka Vladimír (pen.) - 16. Přibyl Tomáš, 58. Adenubi Immanuel

Rozhodčí: Vnuk Josef - Vokoun Daniel, Bajer Jiří.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 59. Sazma Petr

Rozhodčí: Makovička Milan - Kotalík Petr, Polák Jiří.

Sobota 22. 10. 2016 11:00

Branky: 47. Kroupa Marek, 48. Gulykáš Dominik, 77. Lank Petr

Rozhodčí: Starý Dominik - Pešek Martin, Poláček Libor.

Sobota 22. 10. 2016 11:00

Branky: 82. Nikrmajer Tadeáš, 86. Bužík Leo

Rozhodčí: Trska Adam - Hlavnička Lukáš, Belei Raphael.

Sobota 22. 10. 2016 15:30

Branky: 90. Blažek Filip - 64. Petržilka Luboš, 80. Schön Patrik

Rozhodčí: Cihlář Jan - Sebera Filip, Vychodil Tomáš.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 55. Panenka Marek, 68. Pavlíček Luboš - 61. Hlinák Vojtěch, 70. Hlinák Vojtěch, 87. Hlinák Vojtěch, 89. Vrána Michal

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Pálka Martin, Nožka Lukáš.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Branky: 14. Vodička Jan (pen.), 88. Knespl David - 83. Vyleta Dominik

Rozhodčí: Rais Ondřej - Ježek Václav, Haleš Vladan.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Branky: 44. Husenský Nicolas, 71. Bílek David, 77. Suk Dominik - 76. Lábek Michal (pen.)

Rozhodčí: Petřík Jan - Geče Marcel, Váša Luboš.

13. kolo

Středa 26. 10. 2016 11:00

Branky: 1. Vozihnoj Leoš, 64. Vozihnoj Leoš, 85. Vysušil Filip (pen.) - 38. Hofbauer Ondřej (vl.)

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Sebera Filip, Křížovský Jiří.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Vild Tomáš, 13. Vild Tomáš - 76. Harcuba Dominik

Rozhodčí: Dobrý Jan - Nykl Daniel, Nebáznivý Jan.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 80. Kafka Jaroslav (pen.) - 25. Kubů Matyáš, 65. Kott Tomáš

Rozhodčí: Plzák Daniel - Vokoun Daniel, Pejša Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 6. Vašulín Daniel, 28. Vašulín Daniel - 88. Jančík Jakub

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Vojta Jan, Šlor Robert.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 63. Bužík Leo - 65. Benda Jakub, 82. Kubný Kryštof

ČK: Hošek

Rozhodčí: Hurych Jan - Hlavnička Lukáš, Toman Martin.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 34. Pavlíček Luboš, 49. Pavlíček Luboš - 24. Hlůže Nicolas, 40. Jelínek Tomáš

ČK: Haitl

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Nožka Lukáš, Jansa Petr.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 2. Begič Ismar, 76. Duong Thanh Tung

Rozhodčí: Cichra Matěj - Šaróka Július, Švorc Jan.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 48. Bareš Daniel - 14. Gembický Dominik, 32. Kazda Matyáš, 52. Vrabec Milan, 61. Vrabec Milan, 90. Lehoczki Ondra

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Nývlt Roman, Havlík Aleš.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 28. Popelka Jakub, 75. Hašek Václav - 23. Láf Pavel, 34. Vácha Pavel, 86. Vetešník Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Budil Daniel, Stibůrková Zuzana.

12. kolo

Čtvrtek 27. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Šoupa Michael, 72. Kastl Jan - 31. Douděra Michal, 78. Zinhasovič Nedžad, 90. Klíma Daniel (vl.)

Rozhodčí: Šimeček Libor - Bretschneider Kamil, Kuriljak Ivan.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Naštický Petr, 21. Gembický Dominik, 32. Koníř Tomáš - 47. Vašulín Daniel

Rozhodčí: Hanousek Karel - Vrtal Bohumil, Linhart Martin.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Gulykáš Dominik, 74. Fábera Daniel, 89. Lank Petr

Rozhodčí: Teuber Ivan - Provazník Adam, Zitko Josef.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 23. Kafka Jaroslav, 37. Procházka Šimon

Rozhodčí: Štěrba Václav - Sieber Josef, Bláha Karel.

Pátek 28. 10. 2016 10:15

Branky: 36. Filip Martin (vl.), 45. Vyleta Dominik - 84. Bužík Leo (pen.)

Rozhodčí: Dobrý Jan - Šaróka Július, Vojáček Lukáš.

Pátek 28. 10. 2016 10:15

Branky: 74. Láf Pavel, 83. Přibyl Tomáš - 46. Klán Martin

Rozhodčí: Hurych Jan - Gunitš Patrik, Multerer Dominik.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 80. Kratochvíla Matěj - 8. Kulhavý Kamil, 34. Filip David, 56. Hašek Václav

ČK: Filip

Rozhodčí: Pekař Eduard - Vrtal Bohumil, Linhart Martin.

Sobota 29. 10. 2016 10:15

Branky: 55. Kasík Adam, 80. Němeček Lukáš, 85. Petřík Daniel (pen.) - 7. Berger Erik, 30. Melichar Jan

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Žemlička Tomáš, Kaštánek Libor.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Hlinák Vojtěch, 20. Begič Ismar, 75. Nátr Dominik, 80. Buneš Matyáš, 87. Nátr Dominik - 18. Sazma Petr, 40. Vysušil Filip

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Tomšů Patrik, Polena Jiří.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 40. Plos Lukáš (pen.) - 13. Havel Jakub, 25. Rybczuk Aleš, 72. Knespl David, 82. Bareš Daniel

Rozhodčí: Martínek Petr - Nedvěd Vít, Hynek Jan.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 14. Petržilka Luboš, 34. Kratochvíla Matěj, 49. Bělina Matěj, 83. Jelínek Tomáš - 53. Lupač Jakub, 58. Souček Vojtěch

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Pánek Michal, Dvořák Jan.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 2. Lank Petr, 17. Benda Jakub, 25. Gulykáš Dominik, 34. Šimurda Jan, 79. Šimurda Jan - 51. Kafka Jaroslav, 54. Abrham Tomáš, 80. Kafka Jaroslav

Rozhodčí: Baum Tomáš - Zitko Josef, Trojan Michal.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 49. Bužík Leo

Rozhodčí: Hanousek Karel - Frýda Lukáš, Pavlů Milan.

Sobota 12. 11. 2016 10:15

Branky: 21. Blažek Filip - 21. Havránek Jan, 32. Husenský Nicolas, 37. Bielesz Lukáš, 75. Douděra Michal, 79. Hönig Michael, 82. Bílek David

Rozhodčí: Simbartl Václav - Šafránek Petr, Kaštánek Libor.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 55. Lattisch Jakub - 3. Kulhavý Kamil, 30. Hašek Václav (pen.)

Rozhodčí: Talpáš Petr - Sapoušek Jáchym, Řáda Josef.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 14. Begič Ismar, 28. Nátr Dominik, 66. Buneš Matyáš, 74. Buneš Matyáš, 88. Buneš Matyáš

Rozhodčí: Štefan Michal - Polena Jiří, Vojáček Lukáš.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 20. Smrček Pavel, 22. Pavlíček Luboš (pen.), 54. Panenka Marek, 70. Panenka Marek, 81. Panenka Marek

Rozhodčí: Šedivka Ondřej - Pálka Martin, Hofman Miloš.

Neděle 13. 11. 2016 10:30

Branky: 30. Vyleta Dominik, 65. Lauko Tomáš, 80. Vyleta Dominik, 82. Mentberger Vojtěch, 85. Vyleta Dominik - 2. Andrle Dominik

Rozhodčí: Leška Martin - Tikal Jan, Jeřábek Michal.

15. kolo

Čtvrtek 17. 11. 2016 10:00

Branky: 13. Přibyl Tomáš, 19. Vetešník Jan (pen.), 76. Vetešník Jan, 86. Přibyl Tomáš - 28. Dubnička Štěpán

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Tikal Jan, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 21. Vild Tomáš, 49. Klán Martin, 86. Klán Martin - 44. Lácha Denis

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Gunitš Patrik, Hlaváč Richard.

Sobota 19. 11. 2016 10:15

Branky: 34. Kafka Jaroslav - 59. Lehoczki Ondra

Rozhodčí: Cichra Matěj - Dvořák Ondřej, Choleva František.

Sobota 19. 11. 2016 10:15

Branky: 21. Radosta Filip, 23. Radosta Filip - 64. Pleštil Dominik

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Votava Pavel, Čmucha Karel.

Sobota 19. 11. 2016 11:00

Branky: 39. Klika Vojtěch, 86. Kopecký Tomáš (pen.) - 47. Petřík Daniel

Rozhodčí: Šob Aleš - Zita Miloslav, Poláček Libor.

Neděle 20. 11. 2016 10:00

Branky: 35. Říha Tomáš, 45. Melichar Jakub, 53. Hašek Václav, 66. Popelka Jakub, 79. Hampl Petr - 57. Dancák Samuel, 89. Vyleta Dominik

Rozhodčí: Matyš Jakub - Budil Daniel, Šonský Vojtěch.

Neděle 20. 11. 2016 10:15

Branky: 60. Bužík Leo (pen.) - 12. Weickert Zdeněk, 58. Boušek Svatopluk

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Švorc Jan, Váša Luboš.

Neděle 20. 11. 2016 13:30

Branky: 7. Hlinák Vojtěch, 90. Le Tuan Anh

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Medlík Karel, Trejbal Adam.

Neděle 20. 11. 2016 13:30

Branky: 41. Hönig Michael, 60. Schneider Karel, 83. Suk Dominik

Rozhodčí: Krejsa Josef - Hlaváček Erik, Šaróka Július.

18. kolo

Sobota 25. 2. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - Bohemians Praha 1905

Rozhodčí: Musil Jiří - Vojáček Lukáš, Vojnovič Michal.

Sobota 25. 2. 2017 10:15
SK Kladno - FK FC PÍSEK

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Navrátilová Pavla, Holakovská Tereza.

Sobota 25. 2. 2017 14:00
MFK Chrudim - SK Slavia Praha - fotbal B

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Zita Miloslav, Pešek Martin.

Neděle 26. 2. 2017 10:00
SK Benešov - Mostecký fotbalový klub o.p.s.

Rozhodčí: Lafek David - Garaja Miroslav, Žaba Jiří.

Neděle 26. 2. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - FC SLOVAN LIBEREC

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Toman Martin, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Neděle 26. 2. 2017 10:15
FK Motorlet Praha - FK Náchod

Rozhodčí: Dobrý Jan - Tereba Daniel, Fazekaš Roman.

Neděle 26. 2. 2017 10:15
FK Jablonec - FK DUKLA Praha

Rozhodčí: Krupa Jan - Hnětynka Jaroslav, Halama Miroslav.

Neděle 26. 2. 2017 13:00
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Procházka Jaroslav, Peschel Filip.

Neděle 26. 2. 2017 14:00
FC Olympia Hradec Králové - FC MAS Táborsko

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Bačo Ondřej, Trejbal Adam.

19. kolo

Sobota 4. 3. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Meteor Praha VIII

Rozhodčí: Šimeček Libor.

Sobota 4. 3. 2017 11:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Baník Sokolov

Rozhodčí: Martínek Petr - Frýda Lukáš, Kvítek Michael.

Sobota 4. 3. 2017 12:30
FK FC PÍSEK - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

Rozhodčí: Němec Václav - Kaštánek Libor, Žemlička Tomáš.

Sobota 4. 3. 2017 14:00
MFK Chrudim - FK Jablonec

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Bleša Oldřich, Smitka Michal.

Sobota 4. 3. 2017 14:30
FK Ústí nad Labem - FK DUKLA Praha

Rozhodčí: Baum Tomáš - Vaverka Tomáš, Zeman Miroslav.

Neděle 5. 3. 2017 10:00
FK Náchod - SK Kladno

Rozhodčí: Hanousek Karel - Ježek Václav, Tryzna Lukáš.

Neděle 5. 3. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Přibyl Jan, Polák Jiří.

Neděle 5. 3. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Benešov

Rozhodčí: Dobrý Jan.

Neděle 5. 3. 2017 14:30
SK Slavia Praha - fotbal B - FC Olympia Hradec Králové

Rozhodčí: Ulrich Tomáš.

20. kolo

Sobota 11. 3. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Náchod
Sobota 11. 3. 2017 10:15
SK Kladno - FC MAS Táborsko
Sobota 11. 3. 2017 10:15
FK Jablonec - FK Ústí nad Labem
Sobota 11. 3. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - Bohemians Praha 1905
Sobota 11. 3. 2017 12:30
FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 11. 3. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - SK Slavia Praha - fotbal B
Neděle 12. 3. 2017 10:00
SK Benešov - FK FC PÍSEK
Neděle 12. 3. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 12. 3. 2017 15:00
FC Olympia Hradec Králové - MFK Chrudim

21. kolo

Sobota 18. 3. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 18. 3. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK DUKLA Praha
Sobota 18. 3. 2017 10:15
FK FC PÍSEK - FK Meteor Praha VIII
Sobota 18. 3. 2017 10:15
MFK Chrudim - FK Motorlet Praha
Sobota 18. 3. 2017 11:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Ústí nad Labem
Neděle 19. 3. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK Baník Sokolov
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FK Náchod - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 12:30
SK Slavia Praha - fotbal B - SK Kladno
Neděle 19. 3. 2017 15:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Jablonec

22. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK Slavia Praha - fotbal B
Sobota 25. 3. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 25. 3. 2017 10:15
FK Jablonec - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 25. 3. 2017 10:15
SK Kladno - MFK Chrudim
Sobota 25. 3. 2017 15:00
FK DUKLA Praha - Bohemians Praha 1905
Neděle 26. 3. 2017 10:00
SK Benešov - FC MAS Táborsko
Neděle 26. 3. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - FK Náchod
Neděle 26. 3. 2017 10:15
FK Motorlet Praha - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 26. 3. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FK FC PÍSEK

23. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK Ústí nad Labem
Sobota 1. 4. 2017 10:15
FK FC PÍSEK - FK DUKLA Praha
Sobota 1. 4. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK Meteor Praha VIII
Sobota 1. 4. 2017 10:15
MFK Chrudim - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 1. 4. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - FK Jablonec
Neděle 2. 4. 2017 10:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Náchod - FK Baník Sokolov
Neděle 2. 4. 2017 16:30
SK Slavia Praha - fotbal B - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 16:30
FC Olympia Hradec Králové - SK Kladno

24. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 8. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK FC PÍSEK
Sobota 8. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - Bohemians Praha 1905
Sobota 8. 4. 2017 10:15
SK Kladno - FK Motorlet Praha
Sobota 8. 4. 2017 10:15
FK Jablonec - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 8. 4. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FC MAS Táborsko
Neděle 9. 4. 2017 10:00
SK Benešov - MFK Chrudim
Neděle 9. 4. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - SK Slavia Praha - fotbal B
Neděle 9. 4. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - FK Náchod

25. kolo

Středa 12. 4. 2017 14:30
FK Náchod - FK Ústí nad Labem
Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Pátek 14. 4. 2017 11:00
MFK Chrudim - FK Meteor Praha VIII
Sobota 15. 4. 2017 10:15
FK FC PÍSEK - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 15. 4. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK DUKLA Praha
Neděle 16. 4. 2017 10:15
SK Kladno - FK Jablonec
Neděle 16. 4. 2017 17:00
FC Olympia Hradec Králové - SK Benešov
Neděle 16. 4. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal B - FK Baník Sokolov

26. kolo

Sobota 22. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko
Sobota 22. 4. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK Kladno
Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Náchod
Sobota 22. 4. 2017 10:15
FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
Sobota 22. 4. 2017 13:30
FK Baník Sokolov - MFK Chrudim
Sobota 22. 4. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - SK Slavia Praha - fotbal B
Neděle 23. 4. 2017 10:00
SK Benešov - FK Motorlet Praha
Neděle 23. 4. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 23. 4. 2017 15:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK FC PÍSEK

27. kolo

Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Jablonec
Sobota 29. 4. 2017 10:15
SK Kladno - SK Benešov
Sobota 29. 4. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 29. 4. 2017 10:15
FK FC PÍSEK - Bohemians Praha 1905
Sobota 29. 4. 2017 10:15
MFK Chrudim - FK DUKLA Praha
Sobota 29. 4. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - FK Meteor Praha VIII
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Náchod - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 30. 4. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal B - FK Ústí nad Labem
Neděle 30. 4. 2017 17:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Baník Sokolov

28. kolo

Sobota 6. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - SK Slavia Praha - fotbal B
Sobota 6. 5. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Motorlet Praha
Sobota 6. 5. 2017 10:15
FK Jablonec - FK FC PÍSEK
Sobota 6. 5. 2017 11:00
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim
Sobota 6. 5. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 7. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK Náchod
Neděle 7. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 7. 5. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - SK Kladno
Neděle 7. 5. 2017 15:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC MAS Táborsko

29. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:15
MFK Chrudim - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 13. 5. 2017 10:15
SK Kladno - FK Baník Sokolov
Sobota 13. 5. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905
Sobota 13. 5. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - FK DUKLA Praha
Neděle 14. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FK Jablonec
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Meteor Praha VIII
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Náchod - FK FC PÍSEK
Neděle 14. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal B - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 14. 5. 2017 17:00
FC Olympia Hradec Králové - FK Ústí nad Labem

34. kolo

Středa 17. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Kladno
Středa 17. 5. 2017 15:00
FK DUKLA Praha - FK Baník Sokolov
Středa 17. 5. 2017 16:00
FC MAS Táborsko - MFK Chrudim
Středa 17. 5. 2017 16:00
FK Jablonec - SK Slavia Praha - fotbal B
Středa 17. 5. 2017 17:00
FK Ústí nad Labem - FK Meteor Praha VIII
Středa 17. 5. 2017 17:00
FK Náchod - FC Olympia Hradec Králové
Středa 17. 5. 2017 17:00
FC SLOVAN LIBEREC - SK Benešov
Středa 17. 5. 2017 17:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Středa 17. 5. 2017 17:00
FK FC PÍSEK - FK Motorlet Praha

30. kolo

Sobota 20. 5. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Motorlet Praha
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Olympia Hradec Králové
Sobota 20. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha - fotbal B
Sobota 20. 5. 2017 10:15
FK Jablonec - FK Náchod
Sobota 20. 5. 2017 10:15
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Sobota 20. 5. 2017 14:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - MFK Chrudim
Neděle 21. 5. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - SK Benešov
Neděle 21. 5. 2017 13:30
FK Baník Sokolov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 21. 5. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - SK Kladno

31. kolo

Sobota 27. 5. 2017 10:15
MFK Chrudim - Bohemians Praha 1905
Sobota 27. 5. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - FK Jablonec
Sobota 27. 5. 2017 10:15
SK Kladno - FK Ústí nad Labem
Sobota 27. 5. 2017 10:15
FC MAS Táborsko - FK Náchod
Sobota 27. 5. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 28. 5. 2017 10:00
SK Benešov - FK Baník Sokolov
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK DUKLA Praha
Neděle 28. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal B - FK FC PÍSEK
Neděle 28. 5. 2017 17:00
FC Olympia Hradec Králové - Mostecký fotbalový klub o.p.s.

32. kolo

Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - SK Kladno
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Meteor Praha VIII
Sobota 3. 6. 2017 10:15
FK Jablonec - FC MAS Táborsko
Sobota 3. 6. 2017 11:00
FK FC PÍSEK - MFK Chrudim
Sobota 3. 6. 2017 14:00
FK DUKLA Praha - SK Benešov
Sobota 3. 6. 2017 14:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Motorlet Praha
Neděle 4. 6. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FC Olympia Hradec Králové
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Náchod - SK Slavia Praha - fotbal B

33. kolo

Čtvrtek 8. 6. 2017 11:00
SK Benešov - FK Ústí nad Labem
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 10. 6. 2017 10:15
MFK Chrudim - FK Náchod
Sobota 10. 6. 2017 10:15
SK Kladno - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 10. 6. 2017 10:15
FK Meteor Praha VIII - FK DUKLA Praha
Sobota 10. 6. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FK Jablonec
Sobota 10. 6. 2017 14:00
FK Motorlet Praha - Bohemians Praha 1905
Neděle 11. 6. 2017 17:00
FC Olympia Hradec Králové - FK FC PÍSEK
Neděle 11. 6. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal B - FC MAS Táborsko

Export do kalendáře