Řídící komise pro Čechy › 2016 E2B - ČLŽ U 13 B

Rozpis a výsledky

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 7. Maxa Dominik, 23. Maxa Dominik, 75. Maxa Dominik, 77. Maxa Dominik, 87. Maxa Dominik, 13. Zápotocký Jiří, 82. Zápotocký Jiří, 85. Zápotocký Jiří, 20. Mráček Miroslav, 59. Mráček Miroslav, 86. Mráček Miroslav, 25. Dražil Adam, 62. Dražil Adam, 83. Dražil Adam, 42. Spica Jakub, 55. Pěček René, 80. Sůra Tomáš, 88. Gajdoš Jan, 89. Tomšík Jakub

Rozhodčí: Michek Petr - Hejl Jakub.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Bužo Martin - Popelka Petr.

Sobota 3. 9. 2016 14:00

Branky: 22. Kotalík Jakub, 40. Vácha Dominik

Rozhodčí: Průša Dominik.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Jelínek Petr - Konvalinka Jiří.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 1. Hnilica Petr, 5. Skurovec Jan, 13. Buben Šimon, 12. Kočka Lukáš, 16. Hnilica Petr, 19. Buben Šimon, 21. Buben David, 29. Hron Tadeáš, 32. Hnilica Petr, 74. Kočka Lukáš, 78. Hron Tadeáš, 82. Hnilica Petr, 90. Buben Šimon - 26. Dvořáček Daniel

Rozhodčí: Janeček Pavel - Růžička Michal.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 10. Bufka Filip, 20. Richter David, 35. Mikleš Tomáš, 66. Čížek Adam, 70. Mikleš Tomáš, 88. Bufka Filip - 37. Pliml Matěj, 40. Nedvědová Nicole, 55. Polcar Matěj, 60. Pliml Matěj

Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Vasilko Jan.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Dvořáček Daniel, 0. Vlach Jakub - 0. Doležal Martin, 0. Doubravský Marek, 0. Janáč Vojtěch, 0. Janáč Vojtěch

Rozhodčí: Cvrk Miroslav.

Sobota 10. 9. 2016 13:30

Branky: 12. Nedvědová Nicole, 0. Justra Oliver, 58. Duda Jan, 85. Kácl Štěpán - 22. Kotalík Jakub, 59. Kraft Matěj

Rozhodčí: Bajer Jiří - Zíka Jan.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Poustka Vendelín.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 27. Zavřel Filip, 50. Zavřel Filip, 65. Zavřel Filip, 70. Tauchman Petr, 85. Rožánek Karel - 43. Výdurek Michal

Rozhodčí: Belei Raphael.

Neděle 11. 9. 2016 10:15

Branky: 5. Kolář Patrik, 8. Život Patrik, 37. Jungmann Marek, 38. Jungmann Marek, 39. Jungmann Marek, 54. Hopi Enis - 7. Pavlovský František, 42. Kratochvíl Jaroslav, 45. Pavlovský František, 46. Atsuta Shoya , 50. Atsuta Shoya , 58. Pavlovský František

Rozhodčí: Kuriljak Ivan - Sedláček Jiří.

Středa 26. 10. 2016 10:30

Branky: 65. Sůra Tomáš, 68. Mráček Miroslav, 72. Mráček Miroslav, 89. Maxa Dominik, 89. Maxa Dominik - 36. Jesipčuk Marek (pen.), 59. Šustr Tadeáš

Rozhodčí: Vaverka Tomáš - Šmíd Jiří.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 17. Hradiský Adam Pavel, 47. Hradiský Adam Pavel, 66. Rybyšár Tadeáš - 4. Vyhnal Jakub, 7. Bílek Michal, 23. Letocha Radek, 24. Letocha Radek, 30. Jungmann Marek, 44. Trnovec Michal, 56. Letocha Radek, 63. Bílek Michal, 82. Bartoš Václav

Rozhodčí: Červený Tomáš - Hrubý Pavel.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Geče Marcel.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Kotalík Jakub, 0. Hejnal Martin, 0. Rjaska Michal - 0. Maxa Dominik

Rozhodčí: Maleček Martin - Novotný Jaromír.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 34. Morx David (pen.) - 14. Duda Jan, 42. Holas Matyáš

Rozhodčí: Pytloun Ladislav.

Neděle 18. 9. 2016 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Admira Praha

Rozhodčí: Hynek Jan - Černý František, Svoboda Vladimír.

Neděle 18. 9. 2016 10:15

Branky: 25. Mikleš Tomáš, 51. Mikleš Tomáš, 59. Mikleš Tomáš - 6. Novák Filip, 12. Vorlíček Adam

Rozhodčí: Sapoušek Jáchym.

Středa 12. 10. 2016 16:00

Branky: 33. Musil Vojtěch, 55. Skurovec Jan, 67. Charamza Nikolas, 76. Havlíček Jan, 84. Charamza Nikolas - 22. Rigo Josef, 45. Kohoutek Leoš, 89. Doležal Martin

Rozhodčí: Růžička Michal - Pešta Miroslav.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Vítek Matouš.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 8. Kácl Štěpán, 11. Pliml Matěj, 19. Nedvědová Nicole, 35. Pliml Matěj, 48. Pliml Matěj, 65. Pliml Matěj, 71. Nedvědová Nicole, 73. Pliml Matěj, 74. Matoušek Tomáš, 75. Justra Oliver, 85. Matoušek Tomáš, 88. Kočka Lukáš (vl.) - 4. Kočka Lukáš, 78. Havlíček Jan

Rozhodčí: Hradecký Ondřej - Stříška Rastislav.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 5. Malý Kryštof, 57. Vorlíček Adam - 33. Truhlář Jaroslav, 36. Kotalík David, 61. Kotalík David, 84. Truhlář Jaroslav

Rozhodčí: Štípek Zdeněk.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Zápotocký Jiří, 5. Kovář Dušan, 17. Maxa Dominik, 35. Spica Jakub, 52. Zápotocký Jiří, 55. Spica Jakub, 58. Urbánek Štěpán, 70. Beneda Petr - 37. Dunda Jan, 49. Dunda Jan, 61. Sirůček Radim

Rozhodčí: Mecl Marcel - Provazník Adam.

Neděle 25. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Matas Martin - Borosch Robert.

Neděle 25. 9. 2016 11:00

Branky: 0. Čonka Jakub, 0. Čonka Jakub, 0. Kolařík Petr, 0. Michálek Jan, 0. Michálek Jan - 0. Havlas Jakub, 0. Havlas Jakub, 0. Havlas Jakub, 0. Havlas Jakub, 0. Hradiský Adam Pavel, 0. Hradiský Adam Pavel, 0. Růžička Martin, 0. Růžička Martin, 0. Zajpt Josef, 0. Rybyšár Tadeáš

Rozhodčí: Tůmová Michaela.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Růžička Martin, 32. Růžička Martin, 60. Rybyšár Tadeáš (pen.) - 22. Čermák Aleš, 56. Janáč Vojtěch, 58. Čermák Aleš, 63. Doubravský Marek, 68. Čermák Aleš

Rozhodčí: Kožár Jiří - Miksch Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 51. Bartoš Václav, 85. Hopi Enis, 90. Bartoš Václav

Rozhodčí: Fencl Jakub - Bretschneider Kamil.

Sobota 1. 10. 2016 13:30

Branky: 60. Pliml Matěj, 67. Herčík Lukáš, 69. Justra Oliver, 70. Truhlář Marek, 74. Nedvědová Nicole, 90. Nedvědová Nicole - 5. Zápotocký Jaroslav, 9. Maxa Dominik, 58. Kovář Dušan, 77. Maxa Dominik, 83. Zápotocký Jaroslav, 88. Tomšík Jakub

Rozhodčí: Šalamoun Martin - Bajer Jiří.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 29. Guth Adam - 3. Mráz Jaroslav, 25. Malý Kryštof, 38. Pluhař Antonín, 54. Vorlíček Jakub, 58. Malý Kryštof

Rozhodčí: Mitáš Václav.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 2. Výdurek Michal, 15. Kočka Lukáš, 22. Havlíček Jan, 42. Buben Šimon, 49. Hammerschmidt Jan, 55. Oktábec Dominik - 5. Ungerman Lukáš, 7. Pavlovský František, 10. Hauser Jakub, 12. Tran Tú, 25. Tomeček David, 31. Tomeček Martin, 33. Škoch Jan, 35. Procházka Martin, 38. Kratochvíl Jaroslav, 40. Chlupáč Pavel

Rozhodčí: Svoboda Vladimír - Pešta Miroslav.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 14. Surma Šimon (vl.), 38. Macák Jan, 58. Mikleš Tomáš, 60. Frána Josef, 75. Jesipčuk Marek, 86. Mikleš Tomáš - 41. Dvořáček Daniel, 89. Dvořáček Daniel

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Jakouš Matyáš, 15. Rigo Josef - 53. Šustr Tadeáš, 67. Železník Ondřej, 75. Mikleš Tomáš, 80. Mikleš Tomáš

Rozhodčí: Kutiš Jaroslav.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 22. Břeh Ondřej, 23. Pavlovský František, 28. Pavlovský František, 43. Pavlovský František, 45. Hauser Jakub, 48. Břeh Ondřej, 55. Pavlovský František, 59. Pavlovský František, 64. Chlupáč Pavel, 68. Ungerman Lukáš, 71. Ungerman Lukáš, 76. Ungerman Lukáš, 81. Ungerman Lukáš, 86. Pavlovský František, 88. Bačinský Christián - 44. Zajpt Josef, 78. Rybyšár Tadeáš, 80. Růžička Martin

Rozhodčí: Šimek Jan.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Maxa Dominik, 0. Maxa Dominik, 0. Spica Jakub, 0. Spica Jakub, 0. Kožíšek Mikoláš - 0. Hron Tadeáš, 0. Radba Adam

Rozhodčí: Kolátor Petr - Teska Miroslav.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 14. Malý Kryštof, 30. Janíček Lukáš, 62. Novák Filip, 77. Novák Filip - 10. Landa Matěj, 18. Mysliveček David, 27. Kácl Štěpán, 33. Pliml Matěj, 42. Nedvědová Nicole, 48. Herčík Lukáš, 68. Podivínský Šimon, 85. Duda Jan

Rozhodčí: Nebáznivý Jan.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Vlach Jakub, 0. Svoboda Tomáš - 0. Kotalík Jakub, 0. Kotalík Jakub, 0. Rjaska Michal, 0. Rjaska Michal, 0. Kotalík David, 0. Hejnal Martin, 0. Běhounek Daniel

Rozhodčí: Cvrk Miroslav.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Branky: 7. Bartoš Václav, 14. Kolář Patrik, 39. Život Patrik, 43. Bílek Michal, 56. Jungmann Marek, 75. Život Patrik, 69. Jungmann Marek, 81. Bartoš Václav, 84. Hopi Enis - 7. Zavřel Filip, 19. Zavřel Filip, 65. Guth Adam

Rozhodčí: Karrmann Milan - Sedláček Jiří.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Karas Dominik, 48. Rjaska Michal (pen.) - 10. Janáč Vojtěch, 54. Doležal Martin, 55. Kohoutek Aleš

Rozhodčí: Holly Martin - Týřl Petr.

Sobota 15. 10. 2016 13:30

Branky: 0. Justra Oliver, 0. Nedvědová Nicole - 0. Bartoš Václav, 0. Jungmann Marek

Rozhodčí: Zíka Jan - Falta Martin.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 22. Vlach Jakub, 64. Kolařík Petr, 70. Franc Šimon, 80. Dvořáček Daniel

Rozhodčí: Kohout Pavel.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Kožíšek Mikoláš, 17. Černý Jiří, 19. Kožíšek Mikoláš, 35. Sůra Tomáš, 43. Spica Jakub, 54. Maxa Dominik, 56. Spica Jakub - 33. Přívozník Filip, 67. Vorlíček Adam, 73. Novák Filip, 86. Přívozník Filip

Rozhodčí: Vacek Jan - Formánek Tomáš.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 12. Hron Tadeáš, 18. Hron Tadeáš, 33. Skurovec Jan, 60. Kočka Lukáš, 85. Skurovec Jan - 10. Rybyšár Tadeáš, 45. Havlas Jakub, 50. Zajpt Josef, 60. Růžička Martin

Rozhodčí: Maleček Martin - Novotný Jaromír.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 3. Lörincz Filip, 4. Bufka Filip, 46. Šustr Tadeáš, 53. Železník Ondřej, 90. Babka Vojtěch (vl.) - 20. Atsuta Shoya , 56. Pavlovský František, 68. Břeh Ondřej, 83. Kratochvíl Jaroslav

Rozhodčí: Peschel Filip.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Hogen Jakub, 31. Čermák Aleš, 66. Rigo Josef, 84. Kohoutek Aleš - 22. Tauchman Petr, 76. Guth Adam (pen.)

Rozhodčí: Kutiš Jaroslav.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 77. Novotný Matyáš - 12. Kraft Matěj, 20. Kraft Matěj, 38. Kotalík Jakub

Rozhodčí: Štípek Zdeněk.

Sobota 22. 10. 2016 11:30

Branky: 16. Růžička Martin - 5. Macák Jan, 8. Jesipčuk Marek, 10. Šustr Tadeáš, 12. Šustr Tadeáš, 20. Čížek Adam, 28. Mikleš Tomáš, 46. Macák Jan, 71. Jesipčuk Marek, 67. Mikleš Tomáš, 69. Mikleš Tomáš

Rozhodčí: Pöschko Jaroslav - Hejl Jakub.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Tošovský Filip, 27. Vlach Jakub, 28. Vlach Jakub - 13. Nedvědová Nicole, 16. Nedvědová Nicole, 50. Matoušek Tomáš, 90. Kácl Štěpán

Rozhodčí: Řáda Josef.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Andras Lukáš.

Neděle 23. 10. 2016 10:15

Branky: 9. Ingardia Alex, 24. Bílek Michal, 32. Štercl Josef, 37. Ingardia Alex, 41. Trnovec Michal, 56. Ingardia Alex, 71. Hopi Enis, 80. Douša Ota, 85. Douša Ota - 11. Čítek Vít, 20. Dražil Adam

Rozhodčí: Novotný Libor - Kuriljak Ivan.

2. kolo

Středa 26. 10. 2016 16:00

Branky: 3. Hauser Jakub, 10. Novotný Matyáš, 13. Tomeček David, 24. Atsuta Shoya , 29. Novotný Matyáš, 37. Hübl Hynek, 51. Tomeček David, 64. Atsuta Shoya , 78. Novotný Matyáš, 83. Novotný Matyáš - 11. Nedvědová Nicole, 21. Nedvědová Nicole, 33. Mysliveček David, 70. Nedvědová Nicole

Rozhodčí: Chrenko Pavel.

Čtvrtek 27. 10. 2016 10:00

Branky: 45. Franc Šimon, 89. Dvořáček Daniel (pen.)

Rozhodčí: Pachtová Michaela.

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 18. Walter Jan, 21. Kotmel Jakub, 83. Zajpt Josef, 85. Valta David - 11. Guth Adam, 16. Guth Adam, 22. Sirůček Radim, 24. Zavřel Filip, 29. Zavřel Filip

Rozhodčí: Jirsák Jaroslav - Hrubý Pavel.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 50. Čermák Aleš, 90. Doležal Martin - 33. Zápotocký Jiří, 70. Maxa Dominik, 84. Spica Jakub

Rozhodčí: Chrenko Pavel.

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 22. Charamza Nikolas, 40. Musil Vojtěch, 81. Skurovec Jan - 1. Vyhnal Jakub, 17. Jungmann Marek, 18. Haruda Lukáš, 26. Šístek Denis, 37. Život Patrik, 46. Jungmann Marek, 49. Život Patrik, 68. Douša Ota, 87. Život Patrik

Rozhodčí: Hanzlík Michal - Svoboda Vladimír.

Neděle 30. 10. 2016 14:30

Branky: 12. Mikleš Tomáš - 63. Kotalík David, 90. Krippner Šimon

Rozhodčí: Sieber Josef.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 39. Musil Jindřich, 77. Hnilica Petr

Rozhodčí: Hanzlík Michal - Spusta Josef.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 27. Přívozník Filip, 29. Novák Filip, 30. Pluhař Antonín, 53. Pluhař Antonín, 87. Pluhař Antonín, 90. Duba Ondřej - 20. Doležal Martin, 33. Prokop Filip, 37. Doubravský Marek, 40. Čermák Aleš, 60. Čermák Aleš, 63. Hogen Jakub (pen.), 68. Janáč Vojtěch, 76. Jakouš Matyáš, 78. Čermák Aleš

Rozhodčí: Burda Tomáš.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 20. Dražil Adam, 27. Maxa Dominik, 53. Spica Jakub - 17. Břeh Ondřej, 67. Kratochvíl Jaroslav

Rozhodčí: Formánek Tomáš - Mecl Petr.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 32. Kolář Patrik, 33. Kolář Patrik, 34. Bílek Michal, 35. Bílek Michal, 36. Bílek Michal, 38. Život Patrik, 39. Život Patrik, 40. Život Patrik, 44. Jungmann Marek, 45. Jungmann Marek, 46. Jungmann Marek, 50. Trnovec Michal, 53. Bartoš Václav, 58. Hopi Enis - 31. Bubník Ondřej

Rozhodčí: Kuriljak Ivan - Matas Martin.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 8. Bartoš Matyáš, 11. Truhlář Marek, 14. Ricci Matyáš, 35. Nedvědová Nicole, 44. Justra Oliver, 70. Pliml Matěj, 72. Polcar Matěj, 86. Rybyšár Tadeáš (vl.), 47. Justra Oliver, 68. Ricci Matyáš, 82. Pliml Matěj, 87. Nedvědová Nicole, 71. Ricci Matyáš, 58. Ricci Matyáš, 60. Podivínský Šimon - 9. Hradiský Adam Pavel, 10. Růžička Martin, 26. Růžička Martin

Rozhodčí: Dvořák Adam - Kučera Michal.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Rozhodčí: Vojáček Lukáš.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 13. Tauchman Petr, 48. Zavřel Filip - 27. Atsuta Shoya , 29. Atsuta Shoya , 40. Špatenka Filip, 46. Cizner Ondřej, 70. Špatenka Filip, 76. Kratochvíl Jaroslav, 80. Chlupáč Pavel, 82. Chlupáč Pavel

Rozhodčí: Kolář Radek.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Lörincz Filip, 6. Mikleš Tomáš, 40. Železník Ondřej, 46. Parihuzič Filip, 67. Moravec Matěj, 73. Čížek Adam, 83. Jesipčuk Marek, 84. Macák Jan (pen.), 89. Mikleš Tomáš - 30. Buben Šimon, 32. Skurovec Jan, 72. Hnilica Petr, 81. Skurovec Jan

Rozhodčí: Štěřík Filip.

Sobota 12. 11. 2016 13:30

Branky: 36. Truhlář Marek, 69. Bartoš Matyáš - 21. Doubravský Marek, 72. Čermák Aleš, 89. Čermák Aleš

Rozhodčí: Stříška Rastislav.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 1. Kotalík Jakub, 2. Kotalík Jakub, 5. Kotalík Jakub, 15. Kotalík Jakub, 18. Hejnal Martin, 31. Hejnal Martin, 34. Hejnal Martin, 40. Kotalík Jakub, 42. Krippner Šimon, 47. Krippner Matouš, 49. Hejnal Martin, 52. Kraft Matěj, 58. Janich Matyáš, 60. Běhounek Daniel, 71. Kotalík Jakub, 74. Hejnal Martin, 78. Kotalík Jakub, 80. Kotalík David, 82. Koudelka Jakub, 85. Krippner Šimon, 88. Nigrin Tomáš - 70. Grabka Martin

Rozhodčí: Hanzlík Michal.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 82. Sýkora Pavel - 7. Hopi Enis, 17. Bílek Michal, 41. Bílek Michal, 46. Trnovec Michal, 56. Život Patrik, 71. Život Patrik, 77. Bartoš Václav, 81. Hopi Enis, 88. Letocha Radek

Rozhodčí: Hradil Jakub.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 28. Maxa Dominik, 30. Maxa Dominik, 33. Gajdoš Jan, 47. Spica Jakub, 58. Sůra Tomáš, 87. Zápotocký Jaroslav - 23. Surma Šimon, 41. Vlach Jakub

Rozhodčí: Zeman Miroslav - Zeman Jan.

18. kolo

Středa 29. 3. 2017 13:30
FK Baník Sokolov - FK TEPLICE
Sobota 22. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Admira Praha
Sobota 22. 4. 2017 14:30
FK Litvínov - FK Motorlet Praha
Neděle 23. 4. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Kladno
Neděle 23. 4. 2017 11:00
FK Varnsdorf - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 23. 4. 2017 14:30
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Admira Praha
Sobota 1. 4. 2017 13:00
FK Motorlet Praha - FK DUKLA Praha
Neděle 2. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 2. 4. 2017 10:00
SK Kladno - FK Baník Sokolov
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
Neděle 2. 4. 2017 14:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Litvínov

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK Motorlet Praha
Sobota 8. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK TEPLICE
Sobota 8. 4. 2017 14:30
FK Litvínov - SK Kladno
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
Neděle 9. 4. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC Slavoj Vyšehrad

22. kolo

Úterý 11. 4. 2017 16:30
FK Ústí nad Labem - FK TEPLICE
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Admira Praha
Sobota 20. 5. 2017 13:30
SK Kladno - 1.FC Karlovy Vary
Sobota 20. 5. 2017 14:30
FK Litvínov - FK DUKLA Praha
Neděle 21. 5. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Motorlet Praha
Neděle 21. 5. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf

17. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK DUKLA Praha
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Litvínov
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 15. 4. 2017 13:30
SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 16. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Varnsdorf

13. kolo

Středa 19. 4. 2017 17:00
FK TEPLICE - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 27. 5. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf
Sobota 27. 5. 2017 13:30
SK Kladno - FK DUKLA Praha
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Litvínov - FK Baník Sokolov
Středa 31. 5. 2017 17:00
FK Ústí nad Labem - FK Admira Praha

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Varnsdorf
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Sobota 29. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 30. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK Baník Sokolov
Neděle 30. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Litvínov

20. kolo

Sobota 6. 5. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK DUKLA Praha
Sobota 6. 5. 2017 13:30
SK Kladno - FK Motorlet Praha
Sobota 6. 5. 2017 14:30
FK Litvínov - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 7. 5. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Admira Praha
Neděle 7. 5. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Ústí nad Labem
Úterý 9. 5. 2017 17:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK TEPLICE

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Varnsdorf - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 13. 5. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 13. 5. 2017 13:30
FK Admira Praha - FK Litvínov
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Ústí nad Labem
Neděle 14. 5. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 14. 5. 2017 10:15
FK TEPLICE - SK Kladno

14. kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Motorlet Praha
Neděle 4. 6. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK TEPLICE
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Varnsdorf - SK Kladno
Neděle 4. 6. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Ústí nad Labem
Neděle 4. 6. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Litvínov

12. kolo

Středa 7. 6. 2017 17:00
FK TEPLICE - FK Motorlet Praha
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK Litvínov
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Admira Praha - SK Kladno
Sobota 10. 6. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 11. 6. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK Ústí nad Labem
Neděle 11. 6. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Baník Sokolov

Export do kalendáře