Řídící komise pro Čechy › 2016 E2C - ČLŽ U 13 C

Rozpis a výsledky

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 9. Hruška Lukáš, 44. Eliáš Milan, 73. Hruška Lukáš, 86. Malý Matěj - 17. Žiško David, 24. Záruba Vojtěch, 30. Žiško David, 48. Hlouchová Radka, 52. Míšek Štěpán

Rozhodčí: Miškař Karel - Jiříček Adam.

Sobota 3. 9. 2016 14:30

Branky: 10. Bažout Adam, 15. Brychnáč Jakub, 20. Brychnáč Jakub, 70. Brychnáč Jakub - 19. Cicko Pavel, 29. Šimek Maxim, 31. Haluška Adam, 46. Buratčuk Luka, 69. Šimek Maxim, 77. Jirků Aleš (pen.), 90. Cicko Pavel

Rozhodčí: Papáček Libor - Volný Bohuslav.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 20. Sedláček Ondřej, 40. Netolický Ondřej, 48. Straka Jaroslav, 65. Skohoutil Patrik, 85. Schmidt Michael - 10. Adžiev Dimitar, 17. Adžiev Dimitar, 26. Adžiev Dimitar, 37. Kubín Tomáš, 70. Kubín Tomáš, 80. Václavů Pavel, 87. Žitka Erik, 89. Kubát Adam

Rozhodčí: Pagáč Ladislav - Kolbaba Pavel.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 20. Šaldová Sára, 28. Hanzlíček Josef, 41. Hanzlíček Josef, 6. Páv Daniel, 18. Páv Daniel, 29. Páv Daniel, 56. Páv Daniel, 77. Hradecký David, 74. Duch Štěpán, 61. Páv Daniel, 88. Páv Daniel

Rozhodčí: Kalaš Radek - Linhart Lukáš.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Čejchan Adam, 0. Kutík Daniel, 0. Brdička Filip, 0. Chudý Petr, 0. Šichan Petr, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Musil Matěj - 0. Žolna Denis, 0. Žolna Denis, 0. Beníček Vojtěch, 0. Dlask Tomáš, 0. Hudák Jakub

Rozhodčí: Junek Matěj - Ludvík Jakub.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 16. Šoufek Filip, 35. Kindl David Jaroslav, 63. Král Tomáš, 76. Novák Milan, 89. Šoufek Filip, 90. Kavan Ondřej - 13. Zemánek Jan, 51. Klíma Maxim, 55. Oswald Vojtěch, 73. Zemánek Jan, 82. Klíma Maxim, 83. Dohnal Ondřej (pen.)

Rozhodčí: Kuba Michal.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Václavů Pavel, 4. Václavů Pavel, 8. Adžiev Dimitar, 9. Kubín Tomáš, 11. Adžiev Dimitar, 25. Kubát Adam, 30. Kubát Adam, 32. Karban Kryštof, 37. Kubát Adam, 39. Solfronk Patrik, 40. Kubát Adam, 45. Phan Vítek, 49. Kubín Tomáš, 49. Adžiev Dimitar, 53. Kubát Adam, 55. Karban Kryštof, 58. Solfronk Patrik, 62. Adžiev Dimitar, 63. Kubát Adam, 67. Adžiev Dimitar, 68. Kubín Tomáš, 69. Kubín Tomáš, 71. Adžiev Dimitar, 72. Kubín Tomáš, 73. Kubát Adam, 76. Kubát Adam, 82. Vlček Jan, 83. Karban Kryštof, 84. Kubát Adam, 85. Kubát Adam, 88. Kubát Adam, 89. Adžiev Dimitar, 90. Žitka Erik - 90. Plšek Viktor

Rozhodčí: Malena Martin - Frýda Lukáš.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 28. Hudák Jakub, 35. Hudák Jakub, 50. Hudák Jakub, 74. Löffler Patrick (pen.), 82. Hudák Jakub - 21. Glos Martin, 38. Hruška Lukáš, 73. Fuxa Jiří

Rozhodčí: Pavlů Milan - Rympler Roman.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 26. Záruba Vojtěch, 46. Záruba Vojtěch, 57. Míšek Štěpán, 59. Míšek Štěpán - 40. Novák Milan, 61. Šoufek Filip, 59. Faltys Jiří

Rozhodčí: Linhart Zdeněk - Pařez Radek.

Neděle 11. 9. 2016 11:30

Rozhodčí: Zlámal Vít - Žerovnický David.

Neděle 11. 9. 2016 14:45

Branky: 23. Tomek Adrian Tomáš (vl.), 41. Šimek Maxim - 3. Chudý Petr, 13. Pospíšil David, 30. Pospíšil David, 60. Pospíšil David, 62. Veselý Štěpán, 66. Hendrich Tomáš, 68. Jurčenko David, 75. Veselý Štěpán, 80. Vlk Pavel, 85. Holík Filip

Rozhodčí: Zíka Lukáš.

Neděle 11. 9. 2016 15:30

Branky: 49. Neumann Filip, 80. Zemánek Jan - 12. Straka Jaroslav, 63. Straka Jaroslav, 29. Netolický Ondřej

Rozhodčí: Rod Miroslav.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Hudák Jakub, 13. Löffler Patrick, 25. Suk Patrik, 35. Hudák Jakub, 37. Drozen Jakub, 44. Drozen Jakub, 56. Suk Patrik, 59. Löffler Patrick, 60. Löffler Patrick, 64. Hudák Jakub, 66. Hudák Jakub, 73. Kříž Vojtěch, 89. Karásek Matěj - 46. Edrees David, 66. Pančev Kryštof, 90. Edrees David

Rozhodčí: Kvítek Michael - Juris Juraj.

Sobota 17. 9. 2016 14:30

Branky: 10. Brychnáč Jakub, 11. Brychnáč Jakub, 26. Brychnáč Jakub, 61. Bažout Adam - 7. Kubík Adam, 8. Phan Vítek, 26. Phan Vítek, 41. Václavů Pavel, 50. Adžiev Dimitar, 55. Phan Vítek, 58. Kubát Adam, 59. Kubát Adam, 68. Kubín Tomáš

Rozhodčí: Poláček Libor.

Neděle 18. 9. 2016 09:30

Branky: 7. Sedláček Ondřej, 19. Straka Jaroslav, 28. Bartoníček Matyáš, 42. Bartoníček Matyáš, 63. Straka Jaroslav, 67. Pandula Daniel, 74. Jeník Matyáš, 77. Novák Fabrizio, 80. Straka Jaroslav - 56. Míšek Štěpán, 88. Moc Filip

Rozhodčí: Klír Jonáš - Braun Martin.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Čejchan Adam, 0. Holík Filip, 0. Holík Filip, 0. Holík Filip, 0. Holík Filip, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Musil Matěj, 0. Musil Matěj, 0. Jurčenko David, 0. Jurčenko David, 0. Jurčenko David, 0. Jurčenko David, 0. Brdička Filip

Rozhodčí: Dujsík Martin - Ludvík Jakub.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 4. Neumann Filip, 12. Liška Tomáš, 16. Pik Tomáš, 18. Oswald Vojtěch, 19. Zemánek Jan, 34. Zemánek Jan, 56. Pik Tomáš, 56. Klíma Maxim, 58. Hubička Karel, 65. Kosina Daniel, 66. Neumann Filip, 72. Klíma Maxim, 80. Plašil Štěpán, 80. Dohnal Ondřej, 83. Klíma Maxim, 90. Žára Matěj

Rozhodčí: Pálka Martin - Nožka Lukáš.

Středa 21. 9. 2016 15:30

Branky: 38. Hronovský Lukáš, 56. Matějka Jiří, 59. Hronovský Lukáš - 6. Bodlák Dominik, 9. Novák Milan, 14. Novák Milan, 51. Kaulfus Denis, 71. Šoufek Filip

Rozhodčí: Kánská Blažena - Ludvík Jakub.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 19. Kubát Adam, 52. Phan Vítek - 8. Pospíšil David, 47. Jurčenko David

Rozhodčí: Juris Juraj - Pánek Michal.

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 66. Novák Milan, 67. Šoufek Filip - 26. Tecl Jakub, 38. Straka Jaroslav, 58. Pandula Daniel

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 22. Hradecký David, 51. Khol Antonín, 55. Páv Daniel, 60. Strasser Pavel - 25. Drozen Jakub, 29. Hudák Jakub, 32. Löffler Patrick, 36. Palaš Vojtěch, 49. Štěrba Jiří, 67. Drozen Jakub (pen.), 79. Beníček Vojtěch, 82. Myslivec Roman

Rozhodčí: Beránek David - Žerovnický David.

Sobota 24. 9. 2016 14:45

Branky: 3. Buratčuk Luka, 9. Černý Matěj, 14. Rašek Michal, 27. Jankovský Tomáš, 28. Pančev Kryštof, 30. Edrees David (pen.), 44. Černý Matěj, 72. Pančev Kryštof, 75. Černý Matěj - 10. Hruška Lukáš (pen.), 20. Šimon Vítek, 31. Šimon Vítek, 35. Malý Matěj, 57. Šimon Vítek, 62. Malý Matěj

Rozhodčí: Zíka Lukáš.

Sobota 24. 9. 2016 15:00

Branky: 3. Růžek Martin, 30. Tlustý Jakub, 33. Tlustý Tomáš, 40. Kraj Lukáš, 56. Kraj Lukáš, 60. Žiško David, 65. Kraj Lukáš, 84. Hájek Matěj - 35. Souček Vojtěch

Rozhodčí: Blatný Matěj - Kafka Karel.

Neděle 25. 9. 2016 14:30

Rozhodčí: Rodová Alena.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 21. Rašek Michal, 39. Edrees David, 55. Olah Alex, 74. Horálek Lukáš, 86. Černý Matěj, 89. Cicko Pavel - 32. Hradecký David

Rozhodčí: Belei Raphael.

Sobota 1. 10. 2016 14:30

Branky: 35. Tuček Matyáš, 36. Brychnáč Jakub, 75. Brychnáč Jakub - 1. Růžek Martin, 35. Záruba Vojtěch, 61. Růžek Martin, 79. Míšek Štěpán

Rozhodčí: Zeman Josef.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 72. Červinka Martin - 2. Kaulfus Denis, 8. Fořt Adam, 23. Kaulfus Denis, 24. Bodlák Dominik, 27. Novák Milan, 29. Novák Vít, 30. Novák Vít, 48. Dvořák Adam, 69. Novák Vít, 83. Kareš František, 88. Kavan Ondřej

Rozhodčí: Vítek Pavel - Pálka Martin.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Šichan Petr, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Hendrich Tomáš, 0. Hendrich Tomáš, 0. Holík Filip, 0. Kutík Daniel - 0. Vlk Pavel (vl.), 0. Klíma Maxim

Rozhodčí: Trejbal Adam - Rychtár Tomáš.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Hudák Jakub, 73. Papoušek Petr (pen.) - 43. Bím Matyáš, 89. Adžiev Dimitar

Rozhodčí: Šůma Josef - Bohata Antonín.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Malý Matěj, 17. Malý Matěj, 31. Malý Matěj, 78. Malý Matěj - 7. Břeň Patrik, 8. Šmahel Ladislav

Rozhodčí: Jiříček Adam - Stránský Martin.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 13. Novák Milan, 40. Novák Milan, 42. Kaulfus Denis, 46. Novák Vít, 53. Poláček Vojtěch, 66. Kareš František, 90. Šoufek Filip - 1. Mach Adam, 13. Novák Matěj, 64. Brychnáč Jakub, 79. Bažout Adam

Rozhodčí: Janda Petr.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Brodský Tomáš, 8. Kubát Adam, 9. Kubát Adam, 36. Žitka Erik, 45. Kubín Tomáš, 47. Kubát Adam, 48. Kubát Adam, 52. Phan Vítek, 62. Kubát Adam, 73. Žitka Erik, 74. Kubát Adam - 44. Černý Matěj, 59. Černý Matěj, 81. Cicko Pavel

Rozhodčí: Klimt Pavel - Kutílek Martin.

Sobota 8. 10. 2016 13:00

Rozhodčí: Nývlt Roman - Klečka Ivan.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Svoboda Michal, 8. Šmahel Ladislav, 11. Norek Ondřej, 28. Tecl Jakub, 32. Svoboda Michal, 35. Skohoutil Patrik, 37. Bartoníček Matyáš, 47. Mejzlík Adam, 55. Šmahel Ladislav, 63. Svoboda Michal, 74. Karel Vojtěch, 75. Karel Vojtěch, 82. Bartoníček Matyáš, 85. Tecl Jakub, 89. Karel Vojtěch - 90. Čechura Martin

Rozhodčí: Svatoň Ondřej.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 17. Hájek Matěj, 31. Moc Filip, 52. Záruba Vojtěch, 65. Záruba Vojtěch, 70. Hájek Matěj, 72. Míšek Štěpán (pen.) - 3. Jurčenko David, 5. Jurčenko David, 5. Pospíšil David, 7. Pospíšil David, 9. Pospíšil David, 23. Čejchan Adam, 38. Pospíšil David, 41. Jurčenko David, 43. Jurčenko David, 50. Čejchan Adam, 57. Jurčenko David, 67. Pospíšil David, 71. Hendrich Tomáš, 83. Holík Filip, 85. Musil Matěj, 87. Holík Filip

Rozhodčí: Blatný Matěj - Pařez Radek.

Neděle 9. 10. 2016 14:30

Branky: 0. Pik Tomáš, 0. Klíma Maxim, 0. Oswald Vojtěch, 0. Pik Tomáš, 0. Liška Tomáš - 0. Beníček Vojtěch, 0. Beníček Vojtěch, 0. Beníček Vojtěch, 0. Hanl Tadeáš, 0. Hanl Tadeáš

Rozhodčí: Chustecki Jaroslaw Pawel.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Rašek Michal, 75. Buratčuk Luka - 25. Zemánek Jan, 27. Žára Matěj, 67. Pik Tomáš, 74. Liška Tomáš

Rozhodčí: Andras Lukáš.

Sobota 15. 10. 2016 14:30

Branky: 4. Brychnáč Jakub, 10. Bažout Adam, 39. Brychnáč Jakub, 64. Brychnáč Jakub, 66. Brychnáč Jakub - 6. Břeň Patrik, 16. Solnička Miroslav, 17. Hanč Matyáš, 34. Šmahel Ladislav, 36. Solnička Miroslav, 54. Šmahel Ladislav, 61. Břeň Patrik, 75. Šmahel Ladislav, 84. Šmahel Ladislav, 88. Straka Jaroslav

Rozhodčí: Vojta Jan.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Jurčenko David, 25. Fejgl Tomáš, 74. Jurčenko David, 75. Jurčenko David - 28. Novák Milan

Rozhodčí: Bačo Ondřej - Bečvář Lubomír.

Neděle 16. 10. 2016 10:30

Branky: 10. Beníček Vojtěch, 33. Žolna Denis, 51. Hanl Tadeáš, 74. Reichl Vladimír - 5. Růžek Martin, 14. Žiško David, 15. Hlouchová Radka, 68. Lacman Vojtěch

Rozhodčí: Marek Ondřej - Jirák Jiří.

Neděle 16. 10. 2016 14:00

Rozhodčí: Mlynář Michal - Nývlt Roman.

Čtvrtek 20. 10. 2016 16:00

Branky: 7. Petira David, 11. Glos Martin, 37. Pospíšil Matyáš, 50. Pospíšil Matyáš, 39. Fuxa Jiří, 54. Šimon Vítek, 59. Hronovský Lukáš, 60. Bílek Jan, 70. Šimon Vítek, 78. Hronovský Lukáš, 83. Bílek Jan - 19. Matějíček Jakub, 67. Červinka Martin

Rozhodčí: Kubišta Josef - Ležík Matěj.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 7. Adžiev Dimitar, 32. Kubát Adam, 77. Kubín Tomáš, 81. Sýkora Jindřich - 8. Malý Matěj, 62. Malý Matěj, 75. Šimon Vítek

Rozhodčí: Halama Miroslav - Malena Martin.

Sobota 22. 10. 2016 13:00

Branky: 47. Míšek Štěpán, 51. Žiško David, 86. Lacman Vojtěch - 8. Jankovský Tomáš, 24. Edrees David, 69. Olah Alex, 70. Černý Matěj, 76. Rašek Michal, 79. Rašek Michal

Rozhodčí: Blatný Matěj - Špičák Jakub.

Sobota 22. 10. 2016 14:00

Branky: 3. Čančara Matyáš, 75. Čančara Matyáš, 51. Lukášek Jakub, 65. Lukášek Jakub, 78. Lukášek Jakub - 4. Brychnáč Jakub, 26. Vávra Otakar, 43. Brychnáč Jakub, 46. Wirkner Dominik, 52. Bažout Adam, 55. Brychnáč Jakub, 56. Vávra Otakar, 60. Šeda František, 71. Bažout Adam, 76. Kühr Aleš, 88. Kühr Aleš, 89. Šeda František

Rozhodčí: Vacek Michal - Vančák Josef.

Neděle 23. 10. 2016 09:30

Branky: 34. Jeník Matyáš - 2. Holík Filip, 20. Holík Filip, 13. Jurčenko David, 16. Jurčenko David (pen.), 37. Jurčenko David, 40. Jurčenko David, 72. Šichan Petr, 51. Chudý Petr, 82. Chudý Petr, 59. Pospíšil David, 70. Pospíšil David, 74. Pospíšil David, 88. Pospíšil David

Rozhodčí: Čech Karel.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 15. Bodlák Dominik, 56. Novák Milan, 71. Novák Milan, 74. Zmij Nikolas, 78. Novák Milan, 84. Kaulfus Denis, 85. Kavan Ondřej - 35. Beníček Vojtěch, 41. Hudák Jakub, 49. Reichl Vladimír, 51. Beníček Vojtěch, 54. Kordík František, 61. Hudák Jakub, 68. Hudák Jakub, 72. Hanl Tadeáš, 80. Hudák Jakub

Rozhodčí: Navrátil Pavel.

Neděle 23. 10. 2016 14:30

Branky: 10. Chalupecký Marek, 50. Hubička Karel, 63. Klíma Maxim, 87. Klíma Maxim - 47. Horváth Roman, 49. Strasser Pavel, 54. Hanzlíček Josef, 64. Duch Štěpán, 66. Fabián Patrik, 82. Hradecký David, 85. Strasser Pavel

Rozhodčí: Kutiš Jaroslav.

2. kolo

Středa 26. 10. 2016 14:00

Branky: 6. Míšek Štěpán - 66. Bím Matyáš, 78. Tvrdý Šimon (vl.)

Rozhodčí: Zoufalý David - Babák Jan.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 27. Vávrů Jakub, 72. Červinka Martin - 11. Kordík František, 6. Reichl Vladimír, 17. Hanl Tadeáš, 35. Kuľha Martin, 37. Reichl Vladimír, 40. Štěrba Jiří, 56. Reichl Vladimír, 57. Hanl Tadeáš, 58. Reichl Vladimír, 60. Hanl Tadeáš, 68. Machotka Jindřich, 74. Hanl Tadeáš, 76. Reichl Vladimír, 77. Hudák Jakub, 78. Reichl Vladimír, 87. Štěrba Jiří, 89. Myslivec Roman

Rozhodčí: Šedivý Michal - Hofman Miloš.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 21. Straka Jaroslav, 26. Sedláček Ondřej, 28. Pandula Daniel, 34. Jeník Matyáš, 35. Schmidt Michael, 44. Sedláček Ondřej, 48. Břeň Patrik, 52. Straka Jaroslav, 58. Pandula Daniel, 66. Sedláček Ondřej - 69. Horálek Lukáš

Rozhodčí: Svědiroh Miroslav.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Glos Martin, 58. Bernard Jan - 25. Klíma Maxim, 32. Klíma Maxim, 44. Zemánek Jan (pen.), 59. Klíma Maxim, 76. Zemánek Jan, 88. Liška Tomáš

Rozhodčí: Jiříček Adam - Konhefr Vlastislav.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 10. Štěrba Petr, 64. Novák Vít, 74. Novák Milan, 84. Poláček Vojtěch

Rozhodčí: Pažout Petr.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 51. Novák Matěj, 57. Brychnáč Jan - 15. Čejchan Adam, 28. Pospíšil David, 30. Holub Denis, 37. Hendrich Tomáš, 41. Pospíšil David, 48. Kober Vojtěch, 55. Pospíšil David, 65. Holík Filip, 82. Holík Filip, 90. Hendrich Tomáš

Rozhodčí: Sochor Tomáš.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Král Tomáš (vl.), 24. Adžiev Dimitar, 47. Adžiev Dimitar, 54. Adžiev Dimitar, 56. Adžiev Dimitar, 66. Kubát Adam, 88. Karban Kryštof

Rozhodčí: Linhart Martin - Maruška Radek.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 82. Kruliš Matyáš - 9. Straka Jaroslav, 19. Netolický Ondřej, 19. Jakeš Tomáš, 29. Sedláček Ondřej, 36. Skohoutil Patrik, 39. Pandula Daniel, 55. Novák Fabrizio, 11. Straka Jaroslav, 38. Netolický Ondřej, 62. Novák Fabrizio, 70. Pandula Daniel, 90. Jakeš Tomáš, 14. Straka Jaroslav, 48. Netolický Ondřej, 72. Pandula Daniel, 44. Straka Jaroslav

Rozhodčí: Bačo Ondřej - Trejbal Adam.

Sobota 5. 11. 2016 14:30

Branky: 3. Horálek Lukáš, 4. Jankovský Tomáš, 9. Haluška Adam, 14. Cicko Pavel, 22. Edrees David, 25. Jankovský Tomáš, 27. Edrees David, 31. Rašek Michal, 34. Cicko Pavel, 40. Buratčuk Luka, 45. Černý Matěj, 47. Jankovský Tomáš, 50. Lukášek Jakub (vl.), 55. Buratčuk Luka, 57. Buratčuk Luka, 59. Cicko Pavel, 60. Rašek Michal, 70. Jankovský Tomáš, 74. Jankovský Tomáš, 78. Rašek Michal, 80. Cicko Pavel, 82. Cicko Pavel, 86. Pančev Kryštof, 88. Cicko Pavel

Rozhodčí: Nebáznivý Jan.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 2. Pecina Jan (vl.), 5. Reichl Vladimír, 7. Reichl Vladimír, 30. Kordík František, 41. Löffler Patrick, 62. Löffler Patrick, 66. Reichl Vladimír, 83. Löffler Patrick, 89. Kuľha Martin - 17. Brychnáč Jakub, 31. Brychnáč Jakub, 82. Brychnáč Jakub

Rozhodčí: Šůma Josef - Bohata Antonín.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Kutík Daniel, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Brdička Filip, 0. Tomek Adrian Tomáš - 0. Vojtko Jan

Rozhodčí: Šlezingr Lukáš - Říha Luboš.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 10. Zemánek Jan, 27. Zemánek Jan, 35. Pik Tomáš, 37. Oliva Lukáš, 40. Zemánek Jan, 68. Pik Tomáš, 71. Chalupecký Marek - 6. Kraj Lukáš, 23. Míšek Štěpán, 43. Míšek Štěpán, 73. Hlouchová Radka

Rozhodčí: Toman Martin.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 11. Brychnáč Jakub, 13. Kühr Aleš, 15. Bažout Adam, 11. Brychnáč Jakub, 65. Novák Matěj, 89. Brychnáč Jakub - 14. Matějka Jiří, 22. Pospíšil Matyáš, 27. Glos Martin, 67. Malý Matěj

Rozhodčí: Svatoň Ondřej.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 29. Sýkora Jindřich, 68. Kubík Adam, 70. Phan Vítek

Rozhodčí: Zlatník Jakub - Havel Tomáš.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 27. Páv Daniel, 28. Páv Daniel, 33. Novák Jiří, 56. Hradecký David - 82. Hájek Matěj

Rozhodčí: Beránek David - Kubálek Lukáš.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Šaróka Július.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Pospíšil David, 0. Kalina David, 0. Fejgl Tomáš, 0. Čejchan Adam, 0. Vlk Pavel, 0. Vlk Pavel, 0. Vlk Pavel, 0. Vlk Pavel, 0. Vlk Pavel, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Chudý Petr, 0. Šichan Petr, 0. Krotil Štěpán, 0. Krotil Štěpán, 0. Krotil Štěpán, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Tomek Adrian Tomáš, 0. Kober Vojtěch

Rozhodčí: Šlezingr Lukáš - Krucký Dušan.

Neděle 13. 11. 2016 14:45

Branky: 23. Hanl Tadeáš, 29. Kříž Vojtěch, 80. Kordík František - 4. Šmahel Ladislav, 18. Sedláček Ondřej, 37. Novák Fabrizio, 39. Schmidt Michael, 77. Pandula Daniel, 83. Šmahel Ladislav, 83. Schmidt Michael

Rozhodčí: Paulus Petr - Hrbáček Jan.

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 11:00
MFK Trutnov - FK Náchod
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK Jablonec - FK Pardubice
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - MFK Chrudim
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - RMSK "Cidlina"
Neděle 2. 4. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK Mladá Boleslav

22. kolo

Středa 5. 4. 2017 15:00
FC Hradec Králové - FK Pardubice
Středa 17. 5. 2017 16:30
FC SLOVAN LIBEREC - FK Mladá Boleslav
Sobota 20. 5. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Náchod
Neděle 21. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Čáslav
Neděle 21. 5. 2017 12:00
MFK Trutnov - FK Meteor Praha VIII
Středa 24. 5. 2017 17:00
RMSK "Cidlina" - FK Jablonec

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 8. 4. 2017 14:30
MFK Chrudim - MFK Trutnov
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Pardubice - FK Meteor Praha VIII
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Náchod - FK Jablonec
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Čáslav

17. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 13:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC SLOVAN LIBEREC
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FK Jablonec - MFK Chrudim
Pátek 14. 4. 2017 15:00
FK Meteor Praha VIII - FK Náchod
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - RMSK "Cidlina"
Neděle 16. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - FK Pardubice
Neděle 16. 4. 2017 12:00
MFK Trutnov - FC Hradec Králové

18. kolo

Středa 19. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK Jablonec
Sobota 22. 4. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - MFK Trutnov
Sobota 22. 4. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Meteor Praha VIII
Sobota 22. 4. 2017 16:00
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav
Neděle 23. 4. 2017 10:00
FK Náchod - FK Čáslav

19. kolo

Středa 26. 4. 2017 17:00
MFK Trutnov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Náchod
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - MFK Chrudim
Sobota 29. 4. 2017 14:15
FK Jablonec - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Pardubice - RMSK "Cidlina"
Neděle 30. 4. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FC Hradec Králové

20. kolo

Středa 3. 5. 2017 14:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Jablonec
Středa 3. 5. 2017 17:00
FC Hradec Králové - FK Čáslav
Sobota 6. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Meteor Praha VIII
Sobota 6. 5. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
Neděle 7. 5. 2017 10:00
FK Náchod - FK Pardubice
Středa 10. 5. 2017 17:00
RMSK "Cidlina" - MFK Trutnov

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
Sobota 13. 5. 2017 14:00
FK Jablonec - MFK Trutnov
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Náchod - RMSK "Cidlina"
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Pardubice - MFK Chrudim
Neděle 14. 5. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 14. 5. 2017 14:30
FK Čáslav - FC SLOVAN LIBEREC

13. kolo

Sobota 27. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Náchod
Sobota 27. 5. 2017 14:30
MFK Trutnov - FK Mladá Boleslav
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Jablonec - FK Čáslav
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Pardubice
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
Neděle 28. 5. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - RMSK "Cidlina"

14. kolo

Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
Sobota 3. 6. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FC Hradec Králové
Sobota 3. 6. 2017 14:00
FK Pardubice - MFK Trutnov
Sobota 3. 6. 2017 14:30
FK Čáslav - FK Meteor Praha VIII
Sobota 3. 6. 2017 14:30
MFK Chrudim - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Náchod - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

12. kolo

Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 10. 6. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - MFK Chrudim
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Pardubice - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Náchod - FC Hradec Králové
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Čáslav - MFK Trutnov
Neděle 11. 6. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK Jablonec

Export do kalendáře