Řídící komise pro Čechy › 2016 F2C - ČLŽ U 12 C

Rozpis a výsledky

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 15. Zummer Jakub, 50. Reil Martin, 74. Reil Martin - 10. Moc Filip, 18. Moc Filip, 37. Moc Filip

Rozhodčí: Miškař Karel - Jiříček Adam.

Sobota 3. 9. 2016 14:30

Branky: 12. Wirkner Dominik, 36. Kosina Matěj, 40. Vafek Filip, 44. Sedlák Lukáš, 45. Šebek Miroslav, 85. Lang Matyáš - 22. Sosna Marek, 41. Válek Miloslav

Rozhodčí: Papáček Libor - Volný Bohuslav.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 15. Oláh Matěj, 16. Tyle Michal (vl.), 41. Sofín Jan, 52. Vajgl Štěpán, 53. Steklý Miroslav, 54. Oláh Matěj, 58. Naďo Ondřej, 61. Buryán Jan, 84. Naďo Ondřej - 10. Cuc Martin, 63. Kupka Ondřej, 71. Březina Jan, 74. Kupka Ondřej, 79. Zelenka Adam, 83. Kupka Ondřej

Rozhodčí: Machač Jakub.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 6. Váňa Oliver, 8. Macek Viktor, 15. Váňa Oliver, 22. Kočnar Adam, 53. Váňa Oliver, 74. Váňa Oliver, 77. Macek Viktor, 80. Váňa Oliver, 82. Brož Filip - 9. Machačka Šimon, 25. Kuja Michal, 84. Davídek Oliver

Rozhodčí: Kalaš Radek - Linhart Lukáš.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Petera Maxmilián - 0. Kochan Jan, 0. Winkler Filip, 0. Kochan Jan, 0. Fanta Oliver, 0. Papoušek Filip

Rozhodčí: Junek Matěj - Ludvík Jakub.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 1. Flaška Jan, 7. Brož Artur, 32. Brož Artur, 33. Brož Artur, 35. Brož Artur, 39. Prokeš Martin, 48. Macák Jakub, 60. Dalecký Radek, 85. Dalecký Radek - 49. Nagy Adrian, 53. Franc Michal (vl.), 74. Bejda Stanislav

Rozhodčí: Pagáč Ladislav - Kolbaba Pavel.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Malý Antonín, 8. Holečko Vojtěch, 9. Finnimore Benjamin, 25. Voldán Ondra, 37. Kubín Matěj, 66. Finnimore Benjamin, 78. Finnimore Benjamin, 86. Sýkora Vojtěch - 69. Váňa Oliver

Rozhodčí: Malena Martin - Frýda Lukáš.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 1. Papoušek Filip, 8. Papoušek Filip, 12. Dobrovolný Filip, 26. Winkler Filip, 30. Fanta Oliver, 54. Dobrovolný Filip, 74. Fanta Oliver, 76. Papoušek Filip, 83. Papoušek Filip, 87. Kanta Denis - 15. Reil Martin, 32. Reil Martin, 52. Firbacher Martin

Rozhodčí: Pavlů Milan - Rympler Roman.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 44. Rolenec Tomáš - 4. Buryán Jan, 20. Vajgl Štěpán, 36. Pych Josef, 38. Straka Tomáš, 43. Rolenec Tomáš (vl.), 75. Vajgl Štěpán, 77. Buryán Jan, 81. Hájek Jiří

Rozhodčí: Pařez Radek - Linhart Zdeněk.

Neděle 11. 9. 2016 11:30

Rozhodčí: Zlámal Vít - Žerovnický David.

Neděle 11. 9. 2016 14:45

Branky: 13. Špitalský Jakub, 32. Melichar Jakub, 35. Válek Miloslav, 78. Benedikt Matouš (vl.) - 3. Kareš Tomáš, 6. Benedikt Matouš, 9. Binar Adam, 20. Hampl Matěj, 55. Hencl Petr, 60. Dymák Lukáš, 19. Binar Adam, 48. Kareš Tomáš, 49. Benedikt Matouš, 84. Hencl Petr, 86. Dymák Lukáš, 53. Binar Adam, 62. Benedikt Matouš, 57. Binar Adam, 90. Binar Adam

Rozhodčí: Vaněk Václav.

Neděle 11. 9. 2016 15:30

Branky: 40. Pešek Vojtěch, 47. Pešek Vojtěch, 49. Dlabač Václav, 65. Pešek Vojtěch, 67. Pešek Vojtěch, 68. Kupka Ondřej, 80. Pešek Vojtěch - 22. Brož Artur, 89. Halbich Patrik (pen.)

Rozhodčí: Šimek Jan.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 20. Kochan Jan, 21. Kůtek Vojtěch, 39. Papoušek Filip, 48. Papoušek Filip, 54. Poledne Radek, 60. Papoušek Filip, 69. Vitouš Radek, 74. Papoušek Filip, 75. Kochan Jan, 83. Tomov Antim, 86. Kochan Jan - 19. Válek Miloslav, 42. Vlček Adam, 53. Vlček Adam

Rozhodčí: Kvítek Michael - Juris Juraj.

Sobota 17. 9. 2016 14:30

Branky: 0. Wirkner Dominik, 0. Pilař Šimon - 0. Sýkora Vojtěch, 0. Gaši Jakub, 0. Gaši Jakub, 0. Husenica Tadeáš, 0. Kuhn Jan, 0. Malý Antonín, 0. Malý Antonín, 0. Bejda Stanislav, 0. Nagy Adrian

Rozhodčí: Pešek Martin.

Neděle 18. 9. 2016 09:30

Branky: 6. Halda Marek, 24. Halda Marek, 26. Kvapil Jakub, 48. Kvapil Jakub, 52. Brož Artur, 53. Macák Jakub, 61. Macák Jakub, 79. Vondrouš Jan, 80. Metelka Ondřej - 5. Hybler David

Rozhodčí: Braun Martin - Klír Jonáš.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Tobiška Ondřej, 0. Tobiška Ondřej, 0. Tobiška Ondřej, 0. Tobiška Ondřej, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Miňovský Filip, 0. Petera Maxmilián, 0. Hampl Matěj, 0. Hampl Matěj, 0. Bubeníček Jan - 0. Karlík Timotej

Rozhodčí: Dujsík Martin - Ludvík Jakub.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 10. Váňa Oliver, 13. Svatoš Jakub, 24. Svatoš Jakub, 36. Svatoš Jakub, 68. Macek Viktor, 75. Svatoš Jakub - 9. Kotrč Michal, 42. Dlabač Václav, 49. Hladký Jiří, 62. Hladký Jiří, 88. Kupka Ondřej

Rozhodčí: Pálka Martin - Nožka Lukáš.

Středa 21. 9. 2016 17:00

Branky: 35. Pizur Robert, 86. Firbacher Martin - 21. Buryán Jan, 69. Buryán Jan, 72. Straka Tomáš, 81. Buryán Jan (pen.), 90. Podhajský Tomáš (vl.)

Rozhodčí: Kánská Blažena - Ludvík Jakub.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 23. Gaši Jakub, 29. Malý Antonín, 80. Štefan Jan - 9. Hencl Petr, 41. Hampl Matěj, 42. Hencl Petr, 81. Hrnčíř Vojtěch

Rozhodčí: Juris Juraj - Pánek Michal.

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 4. Buryán Jan, 9. Vajgl Štěpán, 41. Buryán Jan, 77. Steklý Miroslav, 89. Vít Otmar - 16. Brož Artur, 50. Divíšek Vojtěch, 64. Brož Artur

Rozhodčí: Chrastina Petr.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 5. Papoušek Filip, 2. Kanta Denis, 14. Dobrovolný Filip, 19. Papoušek Filip, 23. Papoušek Filip, 24. Černý Adam, 27. Fanta Oliver, 37. Černý Adam, 39. Kanta Denis, 41. Kanta Denis, 43. Dobrovolný Filip, 46. Papoušek Filip, 51. Winkler Filip, 52. Kanta Denis, 61. Fanta Oliver, 63. Černý Adam, 66. Kanta Denis, 67. Kanta Denis, 68. Černý Adam, 69. Černý Adam, 83. Kanta Denis, 87. Černý Adam

Rozhodčí: Beránek David - Žerovnický David.

Sobota 24. 9. 2016 14:45

Branky: 2. Melichar Jakub, 50. Slavík Stanislav - 5. Smadiš Matěj, 13. Firbacher Martin, 15. Reil Martin, 29. Pizur Robert, 34. Podhajský Tomáš, 25. Firbacher Martin, 26. Smadiš Matěj, 65. Pizur Robert, 68. Firbacher Martin

Rozhodčí: Vaněk Václav.

Sobota 24. 9. 2016 15:00

Branky: 4. Míšek Štěpán, 29. Růžička Daniel, 35. Hruban Oliver, 86. Houfek Adam

Rozhodčí: Kafka Karel - Blatný Matěj.

Neděle 25. 9. 2016 14:30

Rozhodčí: Jelínek Petr.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Bužo Martin.

Sobota 1. 10. 2016 14:30

Branky: 26. Vaníček David, 44. Nepovím Ondřej, 45. Nepovím Ondřej, 47. Vaníček David, 51. Holý Michal, 78. Holý Michal, 80. Vafek Filip - 9. Vančura Tadeáš

Rozhodčí: Pokorný Roman.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 64. Vitouš Radek, 85. Fanta Oliver - 3. Malý Antonín, 15. Štefan Jan, 19. Bejda Stanislav, 25. Bejda Stanislav, 58. Kuhn Jan, 70. Gaši Jakub (pen.), 80. Havlíček Marek

Rozhodčí: Šůma Josef - Bohata Antonín.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 23. Staněk Vít, 61. Podhajský Tomáš - 5. Brož Artur, 29. Kaufman Adam, 33. Flaška Jan, 36. Halda Marek, 44. Brož Artur, 51. Macák Jakub, 52. Brož Artur, 67. Brož Artur (pen.), 81. Macák Jakub

Rozhodčí: Jiříček Adam - Stránský Martin.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 29. Svatoš Jakub, 86. Vítek Pavel - 18. Žahourek Tomáš (vl.), 47. Steklý Miroslav, 68. Buryán Jan (pen.), 78. Buryán Jan, 80. Novák Štěpán

Rozhodčí: Vítek Pavel - Pálka Martin.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Hampl Matěj, 0. Hampl Matěj, 0. Bubeníček Jan, 0. Hencl Petr, 0. Benedikt Matouš, 0. Miňovský Filip - 0. Kupka Ondřej, 0. Kupka Ondřej, 0. Cuc Martin, 0. Kupka Ondřej

Rozhodčí: Trejbal Adam - Rychtár Tomáš.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 40. Sýkora Vojtěch, 43. Gaši Jakub, 90. Gaši Jakub - 6. Válek Miloslav, 41. Vlček Patrik

Rozhodčí: Klimt Pavel - Kutílek Martin.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 37. Straka Tomáš, 44. Vít Otmar, 48. Oláh Matěj, 52. Buryán Jan, 76. Novák Štěpán - 58. Nepovím Ondřej

Rozhodčí: Goldbach Michal.

Sobota 8. 10. 2016 13:00

Rozhodčí: Nývlt Roman - Klečka Ivan.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Morávek Vojtěch, 38. Kožený Filip (pen.), 47. Macák Jakub, 54. Flaška Jan, 58. Prokeš Martin, 63. Halda Marek, 74. Dalecký Radek, 80. Dalecký Radek, 82. Brož Artur (pen.), 84. Brož Artur, 88. Morávek Vojtěch - 25. Svatoš Jakub (pen.), 71. Vik Jáchym

Rozhodčí: Preclík Martin.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 15. Rolenec Tomáš, 71. Hybler David - 12. Binar Adam, 20. Hencl Petr, 31. Binar Adam, 33. Hencl Petr, 35. Hampl Matěj, 41. Hencl Petr, 49. Hencl Petr, 54. Hampl Matěj, 58. Miňovský Filip, 65. Hencl Petr, 69. Hencl Petr, 73. Binar Adam, 88. Hencl Petr

Rozhodčí: Pařez Radek - Blatný Matěj.

Neděle 9. 10. 2016 14:30

Branky: 0. Cuc Martin, 0. Kupka Ondřej, 0. Zelenka Adam, 0. Pešek Vojtěch - 0. Papoušek Filip, 0. Fanta Oliver, 0. Papoušek Filip, 0. Papoušek Filip, 0. Polák Albert, 0. Tomov Antim, 0. Papoušek Filip, 0. Fiala Jan, 0. Papoušek Filip, 0. Polák Albert, 0. Papoušek Filip, 0. Fanta Oliver, 0. Fiala Jan, 0. Polák Albert, 0. Papoušek Filip, 0. Černý Adam, 0. Fanta Oliver

Rozhodčí: Orlov Nikita.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Rulf Adam, 16. Válek Miloslav, 60. Vlček Patrik - 5. Kupka Ondřej, 38. Kupka Ondřej, 50. Zelenka Adam, 63. Pešek Vojtěch, 72. Butsko Vadym, 86. Kupka Ondřej

Rozhodčí: Petrášek Pavel.

Sobota 15. 10. 2016 14:30

Branky: 52. Wirkner Dominik - 7. Macák Jakub, 17. Brož Artur, 51. Brož Artur, 84. Macák Jakub

Rozhodčí: Sochor Tomáš.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Pumr Adam, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Tobiška Ondřej - 0. Buryán Jan, 0. Buryán Jan, 0. Straka Tomáš, 0. Straka Tomáš, 0. Buryán Jan, 0. Steklý Miroslav, 0. Steklý Miroslav, 0. Steklý Miroslav, 0. Steklý Miroslav

Rozhodčí: Bačo Ondřej - Bečvář Lubomír.

Neděle 16. 10. 2016 10:30

Branky: 3. Papoušek Filip, 5. Papoušek Filip, 47. Papoušek Filip, 8. Dobrovolný Filip, 19. Makowský Toni Ludovic, 31. Makowský Toni Ludovic, 37. Makowský Toni Ludovic, 46. Makowský Toni Ludovic, 24. Polák Albert, 25. Polák Albert, 29. Polák Albert - 39. Paták Vojtěch

Rozhodčí: Marek Ondřej - Jirák Jiří.

Neděle 16. 10. 2016 14:00

Rozhodčí: Mlynář Michal - Nývlt Roman.

Čtvrtek 20. 10. 2016 16:00

Branky: 47. Pizur Robert, 87. Pizur Robert - 16. Kuneš Jan, 18. Regent Roman, 37. Váňa Oliver, 38. Regent Roman, 51. Váňa Oliver, 67. Svatoš Jakub, 74. Regent Roman, 78. Regent Roman, 79. Macek Viktor, 86. Váňa Oliver

Rozhodčí: Kubišta Josef - Ležík Matěj.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 14. Gaši Jakub, 30. Gaši Jakub, 44. Husenica Tadeáš, 47. Husenica Tadeáš, 77. Bjaček Matěj (pen.), 80. Nagy Adrian - 5. Reil Martin, 63. Smadiš Matěj (pen.)

Rozhodčí: Halama Miroslav - Malena Martin.

Sobota 22. 10. 2016 13:00

Branky: 23. Spáčil Benjamin, 50. Spáčil Benjamin, 87. Moc Filip, 89. Rolenec Tomáš - 16. Melichar Jakub, 38. Vančura Jakub, 64. Rulf Adam, 90. Kop Sebastian

Rozhodčí: Špičák Jakub - Blatný Matěj.

Sobota 22. 10. 2016 14:00

Branky: 69. Váňa Oliver, 72. Váňa Oliver - 4. Vaníček David, 9. Sedlák Lukáš, 53. Truhelka Michal, 54. Šebek Miroslav, 64. Nepovím Ondřej, 83. Vaníček David, 85. Vaníček David

Rozhodčí: Vacek Michal - Vančák Josef.

Neděle 23. 10. 2016 09:30

Branky: 14. Macák Jakub, 18. Brož Artur, 42. Prokeš Martin, 82. Vondrouš Jan, 87. Macák Jakub - 32. Hampl Matěj, 35. Miňovský Filip, 64. Pumr Adam

Rozhodčí: Svatoň Ondřej.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Vajgl Štěpán, 29. Straka Tomáš, 30. Straka Tomáš, 41. Buryán Jan, 55. Straka Tomáš (pen.), 64. Naďo Ondřej, 68. Buryán Jan - 4. Kůtek Vojtěch, 6. Vitouš Radek, 12. Fiala Jan, 18. Papoušek Filip (pen.), 35. Papoušek Filip, 47. Negru Lukáš, 57. Papoušek Filip, 62. Vitouš Radek

Rozhodčí: Žmolík Vojtěch.

Neděle 23. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

2. kolo

Středa 26. 10. 2016 14:00

Branky: 11. Spáčil Benjamin - 49. Holečko Vojtěch, 52. Bjaček Matěj, 65. Bejda Stanislav

Rozhodčí: Babák Jan - Zoufalý David.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 55. Svatoš Jakub, 55. Váňa Oliver, 55. Macek Viktor, 31. Váňa Oliver - 15. Makowský Toni Ludovic, 22. Polák Albert, 21. Makowský Toni Ludovic, 25. Papoušek Filip, 28. Polák Albert, 29. Polák Albert, 39. Makowský Toni Ludovic, 45. Fanta Oliver, 60. Polák Albert, 47. Polák Albert, 68. Makowský Toni Ludovic

Rozhodčí: Šedivý Michal - Hofman Miloš.

Pátek 28. 10. 2016 10:00

Branky: 14. Halda Marek, 18. Dalecký Radek, 39. Kožený Filip, 54. Divíšek Vojtěch, 84. Flaška Jan - 9. Vlček Patrik, 17. Döme Samuel, 59. Melichar Jakub, 65. Sosna Marek, 68. Melichar Jakub, 87. Kop Sebastian

Rozhodčí: Pagáč Ladislav.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Zaplatílek Matěj, 5. Steklý Miroslav, 8. Steklý Miroslav, 15. Naďo Ondřej, 20. Buryán Jan, 36. Buryán Jan, 45. Straka Tomáš, 63. Naďo Ondřej, 85. Straka Tomáš, 86. Kolář Filip, 88. Buryán Jan, 89. Naďo Ondřej - 3. Pavlík Ondřej, 44. Machačka Šimon, 80. Kuja Michal

Rozhodčí: Žmolík Vojtěch.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Reil Martin, 19. Podhajský Tomáš, 22. Smadiš Matěj (pen.), 36. Bolger Oliver, 46. Reil Martin, 50. Reil Martin, 72. Podhajský Tomáš, 84. Reil Martin, 85. Podhajský Tomáš, 87. Firbacher Martin - 35. Dlouhý David, 57. Zelenka Adam, 59. Zelenka Adam, 83. Zelenka Adam

Rozhodčí: Jiříček Adam - Konhefr Vlastislav.

Sobota 29. 10. 2016 14:30

Branky: 0. Lang Matyáš, 0. Lang Matyáš, 0. Nepovím Ondřej - 0. Binar Adam, 0. Tobiška Ondřej, 0. Tobiška Ondřej

Rozhodčí: Pešek Martin.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Buryán Jan, 5. Oláh Matěj, 9. Soukup Viktor, 57. Hájek Jiří, 63. Buryán Jan, 84. Adamík Marek, 87. Steklý Miroslav

Rozhodčí: Linhart Martin - Maruška Radek.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 0. Fešar Vojtěch, 0. Machačka Šimon - 0. Brož Artur, 0. Brož Artur, 0. Brož Artur, 0. Halda Marek, 0. Halda Marek, 0. Vondrouš Jan, 0. Vondrouš Jan, 0. Vondrouš Jan, 0. Dalecký Radek, 0. Dalecký Radek, 0. Brož Artur, 0. Flaška Jan, 0. Flaška Jan

Rozhodčí: Bačo Ondřej - Trejbal Adam.

Sobota 5. 11. 2016 14:30

Branky: 26. Kop Sebastian, 35. Döme Samuel, 68. Jirků Aleš - 80. Kočnar Adam

Rozhodčí: Kolář Radek.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Miňovský Filip, 0. Miňovský Filip, 0. Benedikt Matouš, 0. Hampl Matěj, 0. Hampl Matěj, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Tobiška Ondřej, 0. Petera Maxmilián - 0. Malina Daniel, 0. Reil Martin

Rozhodčí: Šlezingr Lukáš - Říha Luboš.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Kůtek Vojtěch, 30. Papoušek Filip, 41. Makowský Toni Ludovic, 46. Negru Lukáš, 53. Makowský Toni Ludovic, 55. Kanta Denis, 70. Papoušek Filip, 74. Tomov Antim, 79. Kůtek Vojtěch, 80. Papoušek Filip - 34. Sedlák Lukáš, 67. Gerhart Tobiáš

Rozhodčí: Šůma Josef - Bohata Antonín.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 5. Kupka Ondřej, 6. Cuc Martin, 18. Pešek Vojtěch, 20. Kotrč Michal, 26. Zelenka Adam, 50. Zelenka Adam, 68. Kupka Ondřej, 77. Cuc Martin, 88. Kupka Ondřej, 89. Butsko Vadym

Rozhodčí: Plzák Jakub.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 28. Nepovím Ondřej, 48. Nepovím Ondřej, 69. Vaníček David, 72. Lang Matyáš - 10. Reil Martin, 42. Malina Daniel, 74. Podhajský Tomáš

Rozhodčí: Pagáč Ladislav.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 4. Kubín Matěj, 13. Kubín Matěj, 23. Štefan Jan, 34. Husenica Tadeáš, 50. Sýkora Vojtěch, 68. Malý Antonín, 69. Holečko Vojtěch, 71. Voldán Ondra, 85. Gaši Jakub, 89. Bejda Stanislav - 87. Votava Lukáš, 90. Votava Lukáš

Rozhodčí: Havel Tomáš - Zlatník Jakub.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Hencl Petr, 0. Petera Maxmilián, 0. Miňovský Filip, 0. Miňovský Filip, 0. Binar Adam, 0. Binar Adam, 0. Tobiška Ondřej, 0. Dymák Lukáš, 0. Hampl Matěj

Rozhodčí: Šlezingr Lukáš - Krucký Dušan.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Váša Luboš.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 27. Šíl Martin, 65. Pavlík Ondřej (pen.) - 12. Spáčil Benjamin, 18. Paták Vojtěch, 34. Šablystyy Alexander, 39. Moc Filip, 45. Rolenec Tomáš (pen.), 55. Hybler David, 59. Novák Patrik, 63. Hybler David, 68. Moc Filip, 77. Paták Vojtěch, 86. Hybler David, 88. Paták Vojtěch, 90. Moc Filip, 65. Moc Filip

Rozhodčí: Beránek David - Kubálek Lukáš.

Neděle 13. 11. 2016 14:45

Branky: 23. Makowský Toni Ludovic, 39. Makowský Toni Ludovic, 57. Negru Lukáš, 59. Makowský Toni Ludovic - 56. Metelka Ondřej

Rozhodčí: Hrbáček Jan - Paulus Petr.

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 11:00
MFK Trutnov - FK Náchod
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - MFK Chrudim
Sobota 1. 4. 2017 14:30
FK Jablonec - FK Pardubice
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - RMSK "Cidlina"
Neděle 2. 4. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK Mladá Boleslav

22. kolo

Středa 5. 4. 2017 15:00
FC Hradec Králové - FK Pardubice
Středa 17. 5. 2017 16:30
FC SLOVAN LIBEREC - FK Mladá Boleslav
Sobota 20. 5. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Náchod
Neděle 21. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Čáslav
Neděle 21. 5. 2017 12:00
MFK Trutnov - FK Meteor Praha VIII
Středa 24. 5. 2017 17:00
RMSK "Cidlina" - FK Jablonec

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 8. 4. 2017 14:30
MFK Chrudim - MFK Trutnov
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Čáslav
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Náchod - FK Jablonec
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Pardubice - FK Meteor Praha VIII

17. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 13:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FC SLOVAN LIBEREC
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FK Jablonec - MFK Chrudim
Pátek 14. 4. 2017 15:00
FK Meteor Praha VIII - FK Náchod
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - RMSK "Cidlina"
Neděle 16. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - FK Pardubice
Neděle 16. 4. 2017 12:00
MFK Trutnov - FC Hradec Králové

18. kolo

Středa 19. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK Jablonec
Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - MFK Trutnov
Sobota 22. 4. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 22. 4. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Meteor Praha VIII
Sobota 22. 4. 2017 16:00
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav
Neděle 23. 4. 2017 10:00
FK Náchod - FK Čáslav

19. kolo

Středa 26. 4. 2017 17:00
MFK Trutnov - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Čáslav - MFK Chrudim
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Náchod
Sobota 29. 4. 2017 14:15
FK Jablonec - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Pardubice - RMSK "Cidlina"
Neděle 30. 4. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FC Hradec Králové

20. kolo

Středa 3. 5. 2017 14:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Jablonec
Středa 3. 5. 2017 17:00
FC Hradec Králové - FK Čáslav
Sobota 6. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Meteor Praha VIII
Sobota 6. 5. 2017 14:30
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
Neděle 7. 5. 2017 10:00
FK Náchod - FK Pardubice
Středa 10. 5. 2017 17:00
RMSK "Cidlina" - MFK Trutnov

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
Sobota 13. 5. 2017 14:00
FK Jablonec - MFK Trutnov
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Náchod - RMSK "Cidlina"
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Pardubice - MFK Chrudim
Neděle 14. 5. 2017 14:30
FK Čáslav - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 14. 5. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

13. kolo

Sobota 27. 5. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Náchod
Sobota 27. 5. 2017 14:30
MFK Trutnov - FK Mladá Boleslav
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Jablonec - FK Čáslav
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK Pardubice
Neděle 28. 5. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - RMSK "Cidlina"

14. kolo

Sobota 3. 6. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
Sobota 3. 6. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FC Hradec Králové
Sobota 3. 6. 2017 14:00
FK Pardubice - MFK Trutnov
Sobota 3. 6. 2017 14:30
FK Čáslav - FK Meteor Praha VIII
Sobota 3. 6. 2017 14:30
MFK Chrudim - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Náchod - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

12. kolo

Sobota 10. 6. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - MFK Chrudim
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Náchod - FC Hradec Králové
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Čáslav - MFK Trutnov
Neděle 11. 6. 2017 10:00
FK Pardubice - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 11. 6. 2017 14:30
FK Meteor Praha VIII - FK Jablonec

Export do kalendáře