Řídící komise pro Čechy › 2016 E1A - ČLŽ U 15 A

Rozpis a výsledky

2. kolo

Pátek 19. 8. 2016 10:15

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Schmeiser Marek, Rázek Stanislav.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 10. Habart Matěj, 29. Habart Matěj, 40. Vostárek Lukáš (pen.), 45. Hrudka Jakub - 38. Karabec Adam, 59. Karabec Adam

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Glogar Lukáš, Šesták Vojtěch.

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 22. Douděra Martin, 41. Hroník Lukáš, 62. Štětka David, 71. Hrubeš Karel

Rozhodčí: Hlaváček Erik - Vojnovič Michal, Vojáček Lukáš.

Sobota 20. 8. 2016 12:00

Branky: 32. Kneifel Jonáš, 62. Kneifel Jonáš

Rozhodčí: Kříž Karel - Dimitrov Nikolaj, Talíř Milan.

Neděle 21. 8. 2016 10:15

Branky: 9. Gedeon Filip, 12. Janda Petr, 17. Gedeon Filip, 21. Janda Petr, 24. Lukáš Martin, 26. Sinu Karol, 35. Janda Petr, 44. Janda Petr, 61. Lukáš Martin - 51. Holdy Zdeněk

Rozhodčí: Baum Tomáš - Kuriljak Ivan, Topinka Josef.

Neděle 21. 8. 2016 11:00

Branky: 23. Kadlec Viktor, 37. Smejtek Jaroslav, 48. Pech David, 67. Nykodým Lukáš

Rozhodčí: Milner Michal - Kuka Vladimír, Meščan Marek.

17. kolo

Středa 24. 8. 2016 10:00

Branky: 37. Kousal Daniel

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Maiello Francesco, Čermák Karel.

Středa 7. 9. 2016 10:00

Branky: 10. Holoubek David, 16. Žížala Daniel, 61. Žížala Daniel

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Nebáznivý Jan, Burda Tomáš.

Středa 7. 9. 2016 11:00

Branky: 41. Nikl Matouš - 8. Kadlec Viktor, 13. Kadlec Viktor, 21. Pech David, 31. Novotný Matěj, 33. Pech David, 37. Pech David, 50. Rulc Martin

Rozhodčí: Vnuk Josef - Sandr Václav, Švidkov Jiří.

Středa 7. 9. 2016 12:00

Branky: 24. Polanský Robin - 63. Koukola Tomáš

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Šnajder Vlastimil, Škuthan Jaroslav.

Středa 7. 9. 2016 13:00

Rozhodčí: Duda Miroslav - Havránek Martin, Domanický Robert.

Středa 7. 9. 2016 15:00

Branky: 20. Jedlička Zdeněk, 33. Hájek Lukáš, 42. Kneifel Jonáš (pen.), 53. Hájek Lukáš, 56. Kneifel Jonáš - 11. Janda Petr, 29. Leder Jakub

Rozhodčí: Haleš Vladan - Slavíček Lukáš, Ludvík Jakub.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 11. Kulhavý Jan, 22. Starý Štěpán, 30. Toula Adam, 41. Douděra Martin, 46. Douděra Martin, 61. Starý Štěpán

Rozhodčí: Cichra Matěj - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 13. Pytlíček Martin, 42. Žížala Daniel, 66. Kabongo Christopher

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Sahula Kryštof, Bužo Martin.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 13. Holdy Zdeněk - 25. Pažout Michal, 28. Nykodým Lukáš, 34. Konyvka František, 53. Rynekr Tomáš, 63. Rulc Martin, 68. Rynekr Tomáš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Maleček Martin, Krutina Radek.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 24. Červený Adam - 6. Cajthaml Jakub, 30. Cajthaml Jakub, 48. Cajthaml Jakub, 60. Lukáš Martin, 62. Brodský Lukáš

Rozhodčí: Štefan Michal - Novotný Lubomír, Kušta Petr.

Sobota 27. 8. 2016 11:00

Branky: 6. Kneifel Jonáš, 16. Kneifel Jonáš, 44. Šípek Matěj, 63. Hájek Lukáš - 20. Budínský Denis, 33. Schánělec Tomáš

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Koutník Michal, Ludvík Jakub.

Středa 14. 9. 2016 12:00

Branky: 23. Sabol Ján, 26. Koželuh Josef, 39. Nováček Jindřich - 58. Pineau Štěpán

ČK: Kolerus

Rozhodčí: Janda Marek - Schveinert Radek, Havránek Martin.

1. kolo

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 9. Žížala Daniel, 21. Žížala Daniel, 24. Vydra Patrik, 30. Žížala Daniel, 61. Holoubek David - 55. Petr Adam

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Štípek Zdeněk, Tričkov David.

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 20. Novák Vojtěch, 27. Švestka Patrik

Rozhodčí: Lafek David - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Středa 31. 8. 2016 10:15

Branky: 52. Ladislav Martin - 44. Čermák Michal

Rozhodčí: Musil Jiří - Andras Lukáš, Rod Miroslav.

Středa 31. 8. 2016 10:15

Branky: 3. Matys František, 11. Matys František, 24. Hroník Lukáš, 32. Douděra Martin, 41. Toula Adam, 46. Kopáček Jakub, 55. Kopáček Jakub, 62. Kopáček Jakub

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Svoboda Vladimír, Dočekal Martin.

Středa 31. 8. 2016 10:15

Branky: 5. Janda Petr, 12. Janda Petr, 34. Cajthaml Jakub, 38. Janda Petr

Rozhodčí: Šimeček Libor - Rouček Karel, Topinka Josef.

Středa 31. 8. 2016 15:00

Branky: 6. Šípek Matěj, 45. Kneifel Jonáš, 48. Kneifel Jonáš - 67. Šimek Martin, 35. Sabol Ján

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Trejbal Adam, Ludvík Jakub.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 29. Vošmik David, 45. Habart Matěj, 54. Vostárek Lukáš - 14. Drtil Tadeáš, 18. Královec Tadeáš, 36. Nováček Jindřich

Rozhodčí: Glogar Petr - Glogar Lukáš, Kubík Lukáš.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 8. Procházka David, 13. Novický Ondřej, 16. Petržílka Adam, 22. Procházka David - 40. Němec Matěj, 41. Němec Matěj, 48. Kousal Daniel

Rozhodčí: Baum Tomáš - Bretschneider Kamil, Čáka Jindřich.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 30. Kopáček Jakub, 36. Hroník Lukáš, 62. Douděra Martin - 15. Hložek Adam

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Belei Raphael, Tsarev Alexej.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 5. Sinu Karol - 69. Vacek Matyáš

Rozhodčí: Plzák Daniel - Sedláček Jiří, Klimpl Miroslav.

Neděle 4. 9. 2016 11:00

Branky: 9. Nykodým Lukáš, 18. Kadlec Viktor, 22. Snížek Michal, 48. Nykodým Lukáš, 53. Pech David - 29. Vojík Tadeáš, 35. Polanský Robin, 43. Petr Adam, 65. Perina Lukáš

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Kuka Vladimír, Hloucal Radek.

Neděle 4. 9. 2016 14:00

Branky: 37. Koukola Tomáš

Rozhodčí: Kvaček Jan - Pagáč Ladislav, Kolbaba Pavel.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 2. Vacek Matyáš, 10. Huleš Robin, 15. Hollmotz Oldřich, 18. Vott Dominik, 78. Gábor Dominik - 49. Holdy Zdeněk, 77. Sobota Matěj

Rozhodčí: Musil Jiří - Lipár Dominik, Maiello Goran.

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 43. Žížala Daniel, 55. Šilhart Filip - 9. Sejk Václav, 30. Sinu Karol, 70. Orgoň Jakub

Rozhodčí: Hurych Jan - Vagner Tomáš, Klášterka Martin.

Sobota 10. 9. 2016 10:15

Branky: 10. Šípek Matěj, 39. Kneifel Jonáš - 50. Kopáček Jakub, 52. Douděra Martin, 55. Kopáček Jakub, 57. Toula Adam

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Koutník Michal, Šlezingr Lukáš.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 21. Schmidtmayer Jan, 60. Schmidtmayer Jan - 13. Nykodým Lukáš, 25. Snížek Michal, 39. Kadlec Viktor, 44. Pech David, 53. Novotný Matěj

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Burda Tomáš, Tvrz David.

Sobota 10. 9. 2016 14:30

Branky: 70. Řepa Jan (pen.) - 41. Hrudka Jakub

ČK: Boudník

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Tauber Lukáš, Pícha Karel.

Neděle 11. 9. 2016 11:00

Branky: 8. Šimek Samuel, 18. Čermák Michal, 57. Brýla Adam (vl.)

Rozhodčí: Hodek Jakub - Ježek Petr, Frgal Lukáš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 5. Šalanský Oliver, 17. Šalanský Oliver, 46. Žížala Daniel

Rozhodčí: Klupák Petr - Brož Ladislav, Pešta Miroslav.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Branky: 19. Kopáček Jakub, 25. Kopáček Jakub, 27. Lytvyn Makar, 35. Kopáček Jakub, 40. Hrubeš Karel, 59. Hroník Lukáš, 62. Kopáček Jakub, 63. Podrápský Tomáš

Rozhodčí: Teuber Ivan - Čikara Petr, Popelka Petr.

Sobota 17. 9. 2016 11:00

Branky: 7. Pech David, 31. Snížek Michal, 40. Prajs Matěj, 45. Pech David, 50. Kadlec Viktor, 61. Smejtek Jaroslav - 67. Budínský Denis

Rozhodčí: Kovářová Veronika - Chovanec Petr, Stejskal Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 13:00

Branky: 7. Keller David, 26. Kankara Tomáš

Rozhodčí: Žáková Dagmar - Šmakal Martin, Vaněk Václav.

Neděle 18. 9. 2016 11:00

Branky: 35. Klepáček Robert, 44. Janda Petr, 52. Leder Jakub - 40. Hájek Lukáš, 66. Kozel Tomáš

Rozhodčí: Kapoun Michal - Matas Martin, Sedláček Jiří.

Neděle 18. 9. 2016 14:00

Branky: 31. Polanský Robin, 37. Polanský Robin, 47. Pravda David, 65. Hudeček Jakub, 55. Perina Lukáš

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Kovář Matouš, Mach Aleš.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 49. Pech David, 58. Kadlec Viktor, 60. Pech David

Rozhodčí: Navrátilová Pavla - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 43. Holoubek David, 11. Žížala Daniel, 14. Žížala Daniel, 20. Žížala Daniel (pen.), 24. Klimenda David, 47. Žížala Daniel (pen.), 49. Holoubek David, 55. Žížala Daniel

Rozhodčí: Hocek Petr - Belei Raphael, Gryc Leoš.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 70. Brýla Adam - 34. Janda Petr, 56. Kozák Jan

Rozhodčí: Cihlář František - Bína Roman, Schneider Josef.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 38. Slavík Václav, 39. Dostál Jan, 45. Klímek Šimon

Rozhodčí: Žáková Dagmar - Stehlík Jan, Dubský Jindřich.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 40. Jonáš Josef, 42. Kneifel Jonáš, 61. Malý Dominik, 64. Jonáš Josef

Rozhodčí: Stieber Filip - Koutník Michal, Říha Luboš.

Sobota 24. 9. 2016 14:30

Branky: 40. Pravda David - 23. Douděra Martin, 42. Kopáček Jakub, 54. Toula Adam

Rozhodčí: Makovička Milan - Talíř Milan, Jindrle Karel.

18. kolo

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 40. Kadlec Viktor, 53. Nykodým Lukáš - 69. Koutský Jan

Rozhodčí: Lafek David - Kožej Roman, Vokál Pavel.

Středa 28. 9. 2016 10:15

Branky: 8. Kneifel Jonáš, 28. Hájek Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Plzák Daniel - Spusta Josef, Hanzlík Michal.

Středa 28. 9. 2016 10:15

Branky: 15. Douděra Martin

Rozhodčí: Musil Jiří - Nebáznivý Jan, Tsarev Alexej.

Středa 28. 9. 2016 10:15

Branky: 65. Dufek Daniel - 12. Šalanský Oliver, 15. Moravec Jakub (vl.), 26. Žížala Daniel, 33. Klimenda David, 52. Kousal Jakub

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Fandák Aleš, Tvrz David.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 36. Dostál Jan (pen.) - 2. Hrudka Jakub

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Čech Karel, Svatoň Ondřej.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 9. Lukáš Martin - 7. Nováček Jindřich, 28. Nováček Jindřich, 44. Šimek Martin, 60. Drtil Tadeáš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Beneš Karel, Bůžek Karel.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 74. Kankara Tomáš

Rozhodčí: Leška Martin - Andras Lukáš, Klesal Tomáš.

Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 11. Douděra Martin, 22. Douděra Martin, 43. Douděra Martin, 69. Toula Adam - 64. Hrudka Jakub

Rozhodčí: Brda Jan - Košina Josef, Volf Zdeněk.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 19. Čermák Michal

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 2. Kneifel Jonáš, 4. Kneifel Jonáš, 10. Kneifel Jonáš, 28. Kneifel Jonáš, 47. Hájek Lukáš, 53. Malý Dominik, 55. Hájek Lukáš

Rozhodčí: Brda Jan - Čikara Petr, Volf Zdeněk.

Neděle 2. 10. 2016 11:00

Branky: 3. Kovalčík Jaroslav, 31. Kovalčík Jaroslav, 45. Cajthaml Jakub, 53. Kovalčík Jaroslav - 40. Polanský Robin

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Kuriljak Ivan, Klimpl Miroslav.

Úterý 1. 11. 2016 11:00

Branky: 70. Novák Rudolf - 13. Novák Rudolf (vl.), 53. Nováček Jindřich

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Pešta Miroslav, Svoboda Vladimír.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 8. Žížala Daniel (pen.), 26. Margolius Filip, 64. Šalanský Oliver - 65. Rydval Filip (vl.)

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Jelínek Petr, Sklenář Petr.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 4. Hájek Lukáš, 8. Hájek Lukáš, 65. Kneifel Jonáš

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Šlezingr Lukáš, Říha Luboš.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 38. Renza Filip, 60. Pešek Adam - 66. Veleba Vojtěch

Rozhodčí: Kastl Jan - Jílek Aleš, Štěpán Zdeněk.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 43. Vostárek Lukáš - 7. Cajthaml Jakub, 38. Hural Pavel, 46. Sinu Karol, 66. Hural Pavel, 69. Kolárik Patrik

Rozhodčí: Matyš Jakub - Jarolímek Miloš, Sandr Václav.

Sobota 8. 10. 2016 13:30

Branky: 23. Pravda David

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Pekárek Ondřej, Dimitrov Nikolaj.

Neděle 9. 10. 2016 14:00

Branky: 2. De Almeida David, 70. Pithart Čeněk

Rozhodčí: Kvaček Jan - Svatoň Ondřej, Preclík Martin.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 35. Knap Jan, 66. Knap Jan - 70. Krátký Kryštof

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Heinc Lukáš, Šefránek František.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Šalanský Oliver, 20. Žížala Daniel, 46. Šilhart Filip, 50. Šilhart Filip - 1. Kneifel Jonáš, 27. Janečka Kryštof, 56. Hájek Lukáš, 69. Hak Vratislav

Rozhodčí: Janda Marek - Fazekaš Roman, Stěhule Borek.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Branky: 52. Novický Ondřej, 60. Novický Ondřej

Rozhodčí: Stupka Josef - Hanzlík Michal, Dočekal Martin.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 65. Dufek Daniel, 67. Dufek Daniel - 14. Pravda David

Rozhodčí: Musil Jiří - Chustecki Jaroslaw Pawel, Čikara Petr.

Neděle 16. 10. 2016 11:00

Branky: 23. Koukola Tomáš

Rozhodčí: Baum Tomáš - Rouček Karel, Doležal Marek.

Středa 9. 11. 2016 13:30

Branky: 28. Roháček Jan - 12. Hroník Lukáš, 38. Kopáček Jakub, 53. Toula Adam

Rozhodčí: Krejsa Josef - Kuba Michal, Tyl Tomáš.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 19. Kareš Adam, 68. Kareš Adam - 22. Němec Matěj, 31. Mathauser Tomáš, 38. Mathauser Tomáš

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Šesták Matěj, Sandr Václav.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 9. Nykodým Lukáš, 29. Nykodým Lukáš

Rozhodčí: Novák Michal - Jiříček Adam, Soukup Pavel.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 25. Renza Filip, 50. Šimek Martin - 13. Žížala Daniel

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír - Šlajs Jakub, König Michal.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 4. Hrubeš Karel, 33. Toula Adam, 65. Hroník Lukáš (pen.) - 38. Gedeon Filip

Rozhodčí: Hasíková Marika - Jeřábek Michal, Vojnovič Michal.

Sobota 22. 10. 2016 14:30

Branky: 61. Huleš Robin (pen.)

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Kollmann Jaroslav, Škoda Martin.

Neděle 23. 10. 2016 13:45

Branky: 16. Paulus Tomáš, 54. De Almeida David

Rozhodčí: Hock David - Bednář Jaroslav, Langr Filip.

12. kolo

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 5. Hájek Lukáš, 35. Kneifel Jonáš, 38. Šípek Matěj

Rozhodčí: Kříž Jiří - Kříž Lukáš, Duspiva Václav.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 58. Pineau Štěpán, 66. Pravda David - 11. Karabec Adam

Rozhodčí: Babka Ondřej - Novák Roman, Syrovátka Jan.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 28. Budínský Denis, 68. Bašík Pavel (pen.) - 45. Novák Vojtěch

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Paukner Karel, Dubský Jindřich.

Sobota 29. 10. 2016 10:15

Branky: 8. Kopáček Jakub, 14. Toula Adam, 18. Toula Adam, 57. Toula Adam, 65. Janovský Jakub, 67. Toula Adam - 30. Holdy Zdeněk

Rozhodčí: Leška Martin - Janků Tomáš, Vojáček Lukáš.

Neděle 30. 10. 2016 11:45

Branky: 13. Štichauer Jakub, 30. Klímek Šimon

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Pavlas Jiří, Horníček Evžen.

Úterý 1. 11. 2016 12:15

Branky: 28. Pech David, 39. Kadlec Viktor, 57. Pech David, 59. Kadlec Viktor - 5. Janda Petr, 6. Roháček Jan (vl.), 52. Janda Petr

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Pažout Petr, Urban Petr.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 20. Kousal Jakub, 48. Žížala Daniel, 65. Šalanský Oliver - 43. Vošmik David

Rozhodčí: Vnuk Josef - Geče Marcel, Honzíček Pavel.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 63. Mertl Šimon - 13. Konyvka František, 14. Pech David, 45. Nykodým Lukáš

Rozhodčí: Cihlář František - Žák Ondřej, Žák Adam.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 15. Hájek Lukáš (pen.), 36. Kneifel Jonáš

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Pešava Otakar, Kekelák Michal.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 10. Kopáček Jakub, 11. Toula Adam, 12. Douděra Martin, 29. Hroník Lukáš, 41. Janovský Jakub, 44. Douděra Martin, 50. Hroník Lukáš, 64. Douděra Martin

Rozhodčí: Petřík Jan - Toman Martin, Plzák Jakub.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 2. Sejk Václav, 4. Sejk Václav, 50. Fakin Daniel, 54. Sejk Václav

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Spusta Josef, Hanzlík Michal.

Neděle 6. 11. 2016 15:00

Branky: 52. Novák Vojtěch - 7. Kurka Petr, 56. Koukola Tomáš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Lafata Matěj, Bužo Martin.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:15

Branky: 10. Toula Adam

Rozhodčí: Kříž František - Vagner Tomáš, Novotný Adam.

Sobota 12. 11. 2016 10:30

Branky: 21. Kareš Adam, 36. Budínský Denis, 66. Kareš Adam - 10. Kneifel Jonáš, 12. Kneifel Jonáš, 64. Kneifel Jonáš

Rozhodčí: Duda Miroslav - Obdržal Josef.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 3. Mertl Šimon, 26. Koželuh Josef, 60. Koželuh Josef, 68. Krátký Kryštof

Rozhodčí: Hanes Tomáš - Kříž Karel, Kabele Tomáš.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 7. Pech David, 24. Pech David, 30. Pech David (pen.), 35. Pažout Michal, 43. Rynekr Tomáš

Rozhodčí: Kovářová Veronika - Chlastáková Ivana, Urban Petr.

Neděle 13. 11. 2016 10:15

Branky: 9. Gedeon Filip, 20. Fakin Daniel (pen.), 28. Gedeon Filip, 35. Sejk Václav, 45. Janda Petr, 48. Cajthaml Jakub, 67. Kozák Jan - 58. Němec Matěj, 63. Kousal Daniel

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Kuriljak Ivan, Rouček Karel.

Neděle 13. 11. 2016 12:00

Branky: 11. Šilhart Filip, 19. Kousal Jakub, 24. Šilhart Filip

Rozhodčí: Fojtík Martin - Ziegler Vratislav, Jehlár Radek.

15. kolo

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 9. Kousal Jakub, 42. Hložek Adam, 45. Šilhart Filip, 62. Žížala Daniel - 38. Kopáček Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Heinzel Matyáš, Popelka Petr.

Sobota 19. 11. 2016 14:00

Branky: 40. Brýla Adam, 69. Koželuh Josef, 70. Drtil Tadeáš - 13. Vostárek Lukáš, 43. Vostárek Lukáš

Rozhodčí: Šlapák František - König Vlastislav, Šimek Luboš.

Neděle 20. 11. 2016 09:30

Branky: 22. Hájek Lukáš, 44. Kneifel Jonáš - 3. Klímek Šimon

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Stejskal Luboš, Vitvar Martin.

Neděle 20. 11. 2016 10:00

Branky: 30. Vacek Matyáš - 31. Hural Pavel, 60. Gedeon Filip, 34. Mareš Filip (vl.)

Rozhodčí: Štefan Michal - Faltys Pavel, Buřil Zdeněk.

Neděle 20. 11. 2016 12:30

Branky: 15. Mathauser Tomáš, 31. Němec Matěj, 66. Mathauser Tomáš, 33. Veleba Vojtěch

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Rod Miroslav, Rodová Alena.

Neděle 20. 11. 2016 13:30

Branky: 7. Petr Adam, 31. Mašek Dominik - 30. Pech David, 41. Pech David, 44. Novotný Matěj, 69. Pech David

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Tauber Lukáš, Ovčáček Josef.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 30. Snížek Michal, 43. Pechanec Jan, 52. Pech David, 62. Nykodým Lukáš

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Tvaroh Petr.

Sobota 26. 11. 2016 10:15

Branky: 21. Douděra Martin, 39. Kopáček Jakub, 43. Kopáček Jakub, 63. Douděra Martin - 35. Kadrmas Marek

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Faltys Pavel, Grégr Ivan.

Neděle 27. 11. 2016 10:15

Rozhodčí: Šimeček Libor - Živnůstka Filip, Karrmann Milan.

Neděle 27. 11. 2016 10:15

Branky: 16. Procházka David

Rozhodčí: Lafek David - Růžička Michal, Dočekal Martin.

Neděle 27. 11. 2016 10:30

Branky: 45. Gabriel Stanislav, 48. Gabriel Stanislav, 50. Hošek Jan

Rozhodčí: Hocek Petr - Chmel Jaroslav, Soukup Marek.

Neděle 27. 11. 2016 11:00

Branky: 31. Klímek Šimon, 43. Čermák Michal - 40. Pešek Adam

Rozhodčí: Kotyza Václav - Bednář Jaroslav, Valenta Jan.

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK Meteor Praha VIII
Sobota 11. 3. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - Bohemians Praha 1905
Sobota 11. 3. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - FK TEPLICE
Neděle 12. 3. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 12. 3. 2017 10:30
FC Viktoria Plzeň - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 12. 3. 2017 14:00
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav

20. kolo

Sobota 18. 3. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové
Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 18. 3. 2017 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 19. 3. 2017 11:00
FK TEPLICE - 1. FK Příbram
Neděle 19. 3. 2017 13:30
FK Meteor Praha VIII - FC Viktoria Plzeň
Neděle 19. 3. 2017 14:45
SK Slavia Praha - fotbal - FK Pardubice

21. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - FK Meteor Praha VIII
Sobota 25. 3. 2017 10:00
1. FK Příbram - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 25. 3. 2017 10:15
SK Slavia Praha - fotbal - FK Mladá Boleslav
Sobota 25. 3. 2017 10:15
FC Hradec Králové - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 25. 3. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
Neděle 26. 3. 2017 13:15
FK Pardubice - FK TEPLICE

22. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 1. 4. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 11:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Pardubice
Sobota 1. 4. 2017 14:45
FK Meteor Praha VIII - 1. FK Příbram
Neděle 2. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 2. 4. 2017 13:30
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice

Export do kalendáře