Řídící komise pro Čechy › 2016 C3A - ČLD U 17 A

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 7. Procházka Robin, 22. Jaroš Daniel, 29. Koubek Matěj, 36. Jaroš Daniel - 13. Kratochvíl Vít, 60. Žižka Martin (pen.)

Rozhodčí: Leška Martin - Klička Jiří, Mesežnikov Roman.

Sobota 20. 8. 2016 10:15

Branky: 35. Vácha Jakub (pen.), 36. Jizba Filip, 46. Bílek Vojtěch, 47. Ullman Ondřej, 68. Vácha Jakub, 72. Studnička Štěpán - 26. Jákl Adam (pen.)

Rozhodčí: Brda Jan - Nebáznivý Jan, Laštovička Stanislav.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 37. Hezoučký Pavel, 46. Kutina Filip, 50. Konopásek Zbyněk, 69. Alexandr Adam

Rozhodčí: Lafek David - Kutiš Jaroslav, Zloch Roman.

Neděle 21. 8. 2016 10:15

Branky: 47. Šulc Pavel, 51. Šulc Pavel, 53. Kepl Tomáš, 63. Kraml David, 79. Kepl Tomáš - 34. Čvančara Tomáš, 78. Čvančara Tomáš

Rozhodčí: Hodek Jakub - Maroušek Karel, Schveinert Radek.

Neděle 21. 8. 2016 11:00

Branky: 63. Ptáček Vojtěch - 18. Bartoníček Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Vácha Lukáš, Glogar Lukáš.

Neděle 21. 8. 2016 14:30

Branky: 23. Vopat Filip, 61. Černý Václav - 16. Para Vladimír

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Sedláček Jiří, Živnůstka Filip.

Neděle 21. 8. 2016 15:00

Branky: 2. Novotný Jan, 46. Novotný Jan

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Habada Jan, Zíka Lukáš.

3. kolo

Středa 24. 8. 2016 10:15

Branky: 22. Procházka Robin (pen.), 59. Koubek Matěj

Rozhodčí: Šťastný Vít - Frýda Lukáš, Švajdler Ondřej.

Sobota 27. 8. 2016 13:00

Branky: 6. Halgaš Martin, 39. Žižka Martin (pen.), 70. Mečíř Matěj - 9. Baftijar Besir, 47. Radosta Matěj, 63. Baftijar Besir

Rozhodčí: Rais Ondřej - Hrbáček Jan, Peřina Marián.

Neděle 28. 8. 2016 10:15

Branky: 24. Čvančara Tomáš, 74. Čvančara Tomáš - 11. Houha Karel, 40. Ullman Ondřej, 54. Rogers Denis, 59. Rogers Denis, 65. Kadlec Marek, 75. Soukup Ondřej

Rozhodčí: Musil Jiří - Šaróka Július, Plzák Jakub.

Neděle 28. 8. 2016 11:00

Branky: 63. Stýblo Filip, 67. Outrata Tomáš

Rozhodčí: Svoboda Radek - Morávek David, Kolbaba Pavel.

Neděle 28. 8. 2016 11:00

Branky: 74. Míka Václav - 8. Míka Václav, 14. Šulc Pavel, 17. Kepl Tomáš, 26. Kepl Tomáš, 35. Kepl Tomáš, 53. Selnar Jakub, 78. Remiáš Radim

Rozhodčí: Matyš Jakub - Ondra Milan, Dimitrov Nikolaj.

Středa 21. 9. 2016 15:00

Branky: 63. Horák Miroslav - 40. Zinhasovič Nedžad

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Středa 5. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Samko Denny, 39. Samko Denny - 5. Alexandr Adam

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Pešava Otakar, Trejbal Adam.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Branky: 10. Vácha Jakub, 13. Bílek Vojtěch, 66. Bílek Vojtěch

Rozhodčí: Hurych Jan - Polena Jiří, Nebáznivý Jan.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 7. Koubek Matěj, 27. Zoubek Filip, 46. Krunert Štěpán, 80. Krunert Štěpán - 29. Fiala Matěj, 77. Čvančara Tomáš

Rozhodčí: Petřík Jan - Hradil Jakub, Klička Jiří.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Šimáček Dominik, 32. Peřina Jaroslav

Rozhodčí: Musil Jiří - Jakl Tomáš, Šimek Jan.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Mahr Jan, 33. Rajnoch Marek, 55. Doležal David - 31. Šimon Vlastimil, 50. Stýblo Filip

Rozhodčí: Kazda Jan - Bečvář Lubomír, Kánská Blažena.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Vnuk Josef - Glogar Petr, Sandr Václav.

Neděle 4. 9. 2016 15:00

Branky: 23. Azilinon Michael, 40. Azilinon Michael, 70. Zinhasovič Nedžad

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Andras Lukáš, Zíka Lukáš.

Středa 26. 10. 2016 11:00

Branky: 72. Radosta Matěj - 19. Landfeld Jan, 61. Lácha Jakub (vl.)

Rozhodčí: Šimeček Libor - Klimpl Miroslav, Karásková Monika.

5. kolo

Středa 7. 9. 2016 14:30

Branky: 62. Horák Daniel, 69. Rajnoch Marek, 80. Ansorge Jan

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 9. Kadlec Viktor (pen.), 17. Šplíchal Martin, 21. Šplíchal Martin, 26. Ardamica Filip, 40. Šplíchal Martin, 45. Grigera Jiří, 79. Pařízek Jakub - 75. Kuchař Tomáš

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Novák Roman, Talíř Milan.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 49. Kotouček Martin, 65. Kotouček Martin, 66. Kotouček Martin

Rozhodčí: Starý Dominik - Bleša Oldřich, Smitka Michal.

Neděle 11. 9. 2016 10:30

Branky: 29. Žižka Martin, 58. Gabko Petr, 61. Žižka Martin

Rozhodčí: Svoboda Radek - Kvítek Michael.

Neděle 11. 9. 2016 11:00

Branky: 23. Čvančara Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Rod Miroslav, Šimek Jan.

Neděle 11. 9. 2016 14:30

Branky: 1. Remiáš Radim, 4. Remiáš Radim, 17. Uzlík Václav, 20. Kepl Tomáš, 30. Remiáš Radim, 62. Selnar Jakub, 67. Kepl Tomáš, 79. Selnar Jakub - 15. Ullman Ondřej, 37. Houha Karel

Rozhodčí: Simbartl Václav - Šlajs Jakub, Schveinert Radek.

Středa 12. 10. 2016 11:00

Branky: 5. Valenta Matěj, 8. Janoušek Jiří, 61. Nový Daniel, 66. Škarda Dominik, 79. Nový Daniel

Rozhodčí: Milner Michal - Kvítek Michael, Dvořák Jan.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 21. Stýblo Filip

Rozhodčí: Šob Aleš - Klír Jonáš, Pagáč Ladislav.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 30. Koubek Matěj, 75. Koubek Matěj - 12. Remiáš Radim, 36. Štursa Ondřej, 40. Štursa Ondřej

Rozhodčí: Musil Jiří - Laštovička Stanislav, Mesežnikov Roman.

Sobota 17. 9. 2016 10:30

Branky: 11. Čížek Miroslav, 24. Ptáček Vojtěch, 80. Belej František - 27. Jákl Adam (pen.)

Rozhodčí: Janda Marek - Jarolímek Miloš, Šusta Miloslav.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 14. Hucek Zdeněk, 36. Šnajdr David, 55. Alexandr Adam, 66. Alexandr Adam - 37. Houha Karel

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Laštovička Stanislav, Lafata Matěj.

Neděle 18. 9. 2016 14:30

Branky: 5. Radosta Matěj, 11. Franc Pavel, 33. Černý Václav - 35. Pařízek Jakub, 53. Šplíchal Martin

Rozhodčí: Šimeček Libor - Karrmann Milan, Klimpl Miroslav.

Neděle 18. 9. 2016 15:00

Branky: 4. Azilinon Michael, 60. Macháček David, 80. Zinhasovič Nedžad

Rozhodčí: Hocek Petr - Pytloun Ladislav, Honzíček Pavel.

Středa 28. 9. 2016 09:30

Branky: 40. Doležal David, 56. Sokol Tomáš - 14. Kratochvíl Vít, 63. Žižka Martin (pen.)

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Rychtár Tomáš, Říha Luboš.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 4. Prokopec Radim, 35. Prokopec Radim, 64. Prokopec Radim - 45. Novotný Jan, 69. Boura Jaroslav

Rozhodčí: Novák Michal - Blaschke Petr, Linhart Martin.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 39. Ullman Ondřej, 57. Ullman Ondřej - 27. Krunert Štěpán

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Vojnovič Michal, Mesežnikov Roman.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 5. Čvančara Tomáš

Rozhodčí: Trska Adam - Váša Luboš, Lipár Dominik.

Sobota 24. 9. 2016 14:30

Branky: 18. Remiáš Radim, 30. Remiáš Radim - 23. Černý Václav, 60. Knapík Jan

Rozhodčí: Kastl Jan - Bogdan Gabriel, Lejsek Pavel.

Neděle 25. 9. 2016 10:15

Branky: 17. Urbánek Karel, 40. Kinčl Michal - 64. Doležal David, 65. Havrda Filip

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Řeháček Lubomír, Ďörď Mário.

Neděle 25. 9. 2016 13:00

Branky: 22. Míka Václav

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Klimeš Jiří, Schwarz Rudolf.

Středa 9. 11. 2016 10:15

Branky: 45. Fišl Daniel, 57. Gabriel Šimon, 63. Peřina Jaroslav

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Nejedlo Tomáš, Pažout Petr.

8. kolo

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Kotouček Martin, 33. Peřina Jaroslav, 57. Hezoučký Pavel, 65. Ambler Martin, 79. Vaš Adam

Rozhodčí: Brda Jan - Rodová Alena, Rod Miroslav.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 32. Samko Denny, 38. Havrda Filip, 40. Samko Denny - 16. Čvančara Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Pekař Eduard - Junek Matěj, Ludvík Jakub.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 33. Para Vladimír, 65. Kuchař David, 77. Bičiště Ondřej - 52. Mečíř Matěj (pen.)

Rozhodčí: Krejsa Josef - Nejedlo Tomáš, Vaňousek Patrik.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 13. Stýblo Filip, 52. Stýblo Filip (pen.), 79. Šimon Vlastimil

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Papáček Libor, Jehlár Radek.

Neděle 2. 10. 2016 11:00

Branky: 37. Nezník Josef, 57. Böhm Sebastien, 67. Vlček Jiří, 70. Belej František (pen.) - 2. Míka Václav, 6. Šplíchal Martin, 43. Šplíchal Martin

Rozhodčí: Hocek Petr - Dubský Jindřich, Soukup Marek.

Neděle 2. 10. 2016 14:15

Branky: 1. Baftijar Besir - 77. Studnička Štěpán

Rozhodčí: Plzák Daniel - Rouček Karel, Doležal Marek.

Neděle 2. 10. 2016 14:30

Branky: 23. Krobot Ladislav - 64. Štursa Ondřej

Rozhodčí: Štefan Michal - Kolář Radek, Matouš Vladimír.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Zeman Vladimír, 40. Krunert Štěpán, 58. Vala Denis

Rozhodčí: Trska Adam - Kutiš Jaroslav, Zloch Roman.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 79. Kratochvíl Vít - 2. Alexandr Adam, 42. Fišl Daniel

ČK: Alexandr

Rozhodčí: Rais Ondřej - Horáček Michal, Kotek Jiří.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 4. Veniger Viktor - 9. Janoušek Jiří, 11. Zinhasovič Nedžad, 31. Škarda Dominik, 37. Drozda Libor, 65. Krupička Vojtěch, 67. Pek Jan, 70. Škarda Dominik

Rozhodčí: Musil Jiří - Orlov Nikita, Vítek Matouš.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Branky: 66. Čvančara Tomáš (pen.), 74. Čvančara Tomáš - 9. Stýblo Filip

Rozhodčí: Vnuk Josef - Burda Tomáš, Tsarev Alexej.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Branky: 44. Kinčl Michal - 39. Pour Josef, 42. Horák Miroslav, 75. Para Vladimír

Rozhodčí: Krupa Jan - Blaschke Petr, Juris Juraj.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Branky: 59. Selnar Jakub, 73. Štursa Ondřej - 35. Belej František, 80. Sirotek Petr

Rozhodčí: Janda Marek - Kříž Lukáš, Schveinert Radek.

Neděle 9. 10. 2016 13:00

Branky: 47. Ryneš Matěj, 77. Pařízek Jakub - 11. Samko Denny, 31. Doležal David, 80. Rajnoch Marek

Rozhodčí: Němec Václav - Talíř Milan, Škoda Martin.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Branky: 18. Para Vladimír, 36. Para Vladimír, 42. Gombáš Jakub, 66. Moravčík Nicolas - 3. Čvančara Tomáš, 57. Červ Lukáš, 70. Žáček Pavel

Rozhodčí: Plzák Daniel - Stejskal Jaroslav, Chrastina Petr.

Sobota 15. 10. 2016 11:00

Branky: 79. Králíček Milan - 4. Štursa Ondřej, 36. Kepl Tomáš, 81. Hranáč Robin

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Junek Matěj, Lavrenčíková Jindra.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Šmalcl Matěj, 48. Kányai Attila, 58. Franc Pavel

Rozhodčí: Hurych Jan - Gryc Leoš, Novotný Lubomír.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 71. Halgaš Martin - 26. Horáček Vojtěch, 57. Horáček Vojtěch

Rozhodčí: Kvaček Jan - Blaschke Petr, Halama Miroslav.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 36. Ptáček Vojtěch, 40. Belej František, 55. Belej František, 67. Jelínek Vojta (pen.) - 39. Kadlec Marek, 60. Vácha Jakub (pen.)

Rozhodčí: Leška Martin - Stehlík Jan, Toužimský Jiří.

Neděle 16. 10. 2016 11:00

Branky: 74. Šimon Vlastimil (pen.), 80. Solil Tomáš

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Ujec Jiří, Zeman Josef.

Neděle 16. 10. 2016 14:00

Branky: 13. Krobot Ladislav, 33. Pek Jan, 40. Krobot Ladislav, 61. Macháček David - 22. Koubek Matěj, 41. Peričevič Václav

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kvapil Mikuláš, Jandus Milan.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 73. Kratochvíl Vít

Rozhodčí: Lafek David - Chrenko Pavel, Heinzel Matyáš.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 42. Ielitro Teodoro, 57. Pek Jan, 64. Valenta Matěj

Rozhodčí: Štěrba Martin - Harenčák Jan, Stejskal Karel.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Branky: 26. Čureja Tomáš (pen.), 55. Vácha Jakub, 70. Bílek Vojtěch, 72. Bílek Vojtěch - 36. Ansorge Jan, 42. Ansorge Jan, 52. Novotný Marek, 57. Rajnoch Marek

Rozhodčí: Krejsa Josef - Andras Lukáš, Klesal Tomáš.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 63. Krunert Štěpán - 5. Belej František

Rozhodčí: Leška Martin - Lafata Matěj, Zíka Lukáš.

Neděle 23. 10. 2016 11:00

Branky: 55. Pařízek Jakub, 75. Malecha Jan - 29. Para Vladimír

Rozhodčí: Matyš Jakub - Hučík Michal, Talíř Milan.

Neděle 23. 10. 2016 11:00

Branky: 7. Selnar Jakub, 18. Patrovský Marek, 20. Selnar Jakub, 28. Kepl Tomáš, 35. Bartůněk Michal - 50. Solil Tomáš, 60. Novotný Jan (pen.), 61. Stýblo Filip

Rozhodčí: Šlapák František - Bogdan Gabriel, Ruda Daniel.

Středa 2. 11. 2016 10:15

Branky: 5. Šimáček Dominik

Rozhodčí: Šťastný Vít - Hnětynka Jaroslav, Ouředník Pavel.

12. kolo

Čtvrtek 27. 10. 2016 12:00

Branky: 30. Provazník Kryštof, 44. Šíma Marek, 69. Prokopec Radim - 22. Kadlec Viktor, 33. Míka Václav

Rozhodčí: Ježek Václav - Špidlen Patrik, Frýda Lukáš.

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 31. Novotný Jan - 11. Studnička Štěpán, 65. Vácha Jakub (pen.)

Rozhodčí: Stieber Filip - Ujec Jiří, Suchomel Karel.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 64. Finěk Daniel - 32. Procházka Robin

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Krotil Ondřej, Bečvář Lubomír.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 52. Kotouček Martin, 56. Konopásek Zbyněk, 62. Majka Matěj - 58. Krobot Ladislav

Rozhodčí: Klupák Petr - Stěhule Borek, Kutiš Jaroslav.

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 37. Kalabis Jan - 77. Hranáč Robin

Rozhodčí: Martínek Petr - Kuka Vladimír, Pažout Petr.

Neděle 30. 10. 2016 10:30

Branky: 14. Belej František, 43. Belej František, 51. Sirotek Petr

Rozhodčí: Krejsa Josef - Glogar Lukáš, Slepička Milan.

Neděle 30. 10. 2016 12:00

Branky: 49. Javůrek Matěj, 64. Horáček Vojtěch, 70. Horáček Vojtěch

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Vydra Jan, Blaschke Petr.

13. kolo

Pátek 4. 11. 2016 11:00

Branky: 13. Kepl Tomáš, 15. Štursa Ondřej, 49. Štursa Ondřej - 45. Prokopec Radim

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Doksanský Tomáš, Duspiva Václav.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Petrášek Pavel, Řehák Marek.

Sobota 5. 11. 2016 10:45

Branky: 28. Rogers Denis, 61. Vácha Jakub, 72. Bílek Vojtěch - 79. Gombáš Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Maťátko Roman, Heinc Lukáš.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 4. Samko Denny, 53. Ptáček Michael

Rozhodčí: Krupa Jan - Mráz Miroslav, Davignon Jan.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 60. Sirotek Petr (pen.)

Rozhodčí: Krejsa Josef - Janků Tomáš, Kříž František.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 52. Procházka Robin, 57. Zeman Vladimír - 35. Boura Jaroslav

Rozhodčí: Musil Jiří - Lafata Matěj, Bužo Martin.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 15. Šplíchal Martin, 21. Ryneš Matěj, 46. Kadlec Viktor (pen.) - 10. Horáček Vojtěch

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Dimitrov Nikolaj, Pečenka Miroslav.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 22. Havrda Filip, 76. Podsadlo Štěpán

Rozhodčí: Stieber Filip - Kos Kristian, Ludvík Jakub.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 50. Bobek Matěj

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Petrášek Pavel, Plzák Jakub.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 38. Stýblo Filip (pen.) - 76. Franc Pavel

Rozhodčí: Starý Dominik - Halda Petr, Šlor Robert.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Gabko Petr, 7. Prokopec Radim, 50. Šíma Marek, 55. Mečíř Matěj (pen.), 63. Daněk Jakub, 74. Kleiner Dominik

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Halama Miroslav, Švajdler Ondřej.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 39. Alexandr Adam, 46. Bláha Václav

Rozhodčí: Krejsa Josef - Šesták Matěj, Sandr Václav.

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Branky: 65. Vala Patrik (vl.)

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Nejedlo Tomáš, Tvaroh Petr.

Neděle 12. 3. 2017 12:00
FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Hnětynka Jaroslav, Zlatník Jakub.

15. kolo

Sobota 18. 3. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - FC Viktoria Plzeň
Sobota 18. 3. 2017 10:15
FK Mladá Boleslav - FK TEPLICE
Sobota 18. 3. 2017 11:00
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram
Sobota 18. 3. 2017 12:30
FC SLOVAN LIBEREC - Bohemians Praha 1905
Neděle 19. 3. 2017 10:15
FK Pardubice - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 19. 3. 2017 10:15
FK Jablonec - FK DUKLA Praha
Středa 5. 4. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha fotbal

16. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
Sobota 25. 3. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Meteor Praha VIII
Sobota 25. 3. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 26. 3. 2017 10:15
FK TEPLICE - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 26. 3. 2017 11:00
1. FK Příbram - FK Pardubice
Neděle 26. 3. 2017 13:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Mladá Boleslav
Středa 12. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC Hradec Králové

17. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 1. 4. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - Bohemians Praha 1905
Neděle 2. 4. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - FK DUKLA Praha
Neděle 2. 4. 2017 10:15
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
Neděle 2. 4. 2017 10:15
FK Jablonec - FK TEPLICE
Neděle 2. 4. 2017 10:15
FK Pardubice - FC Hradec Králové
Neděle 2. 4. 2017 14:00
FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha fotbal

18. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FC Viktoria Plzeň
Neděle 9. 4. 2017 10:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Jablonec
Neděle 9. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FK Pardubice
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
Neděle 9. 4. 2017 11:00
1. FK Příbram - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 9. 4. 2017 11:00
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 9. 4. 2017 14:15
FK TEPLICE - FK Meteor Praha VIII

19. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 11:00
FK Jablonec - 1. FK Příbram
Čtvrtek 13. 4. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - SK Slavia Praha - fotbal
Pátek 14. 4. 2017 10:15
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
Pátek 14. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Hradec Králové
Neděle 16. 4. 2017 12:00
SK Dynamo České Budějovice - FK TEPLICE

23. kolo

Čtvrtek 20. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - FK Mladá Boleslav
Sobota 13. 5. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - 1. FK Příbram
Neděle 14. 5. 2017 10:15
FK Jablonec - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 14. 5. 2017 12:00
SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
Neděle 14. 5. 2017 13:00
FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové
Neděle 14. 5. 2017 14:30
FK TEPLICE - AC Sparta Praha fotbal

20. kolo

Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK Jablonec
Neděle 23. 4. 2017 10:00
1. FK Příbram - FK Meteor Praha VIII
Neděle 23. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FK Mladá Boleslav
Neděle 23. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK DUKLA Praha
Neděle 23. 4. 2017 10:00
SK Slavia Praha - fotbal - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 23. 4. 2017 10:15
FK Pardubice - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 23. 4. 2017 14:30
FK TEPLICE - FC Viktoria Plzeň

21. kolo

Středa 26. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - FC Hradec Králové
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Mladá Boleslav
Sobota 29. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK TEPLICE
Neděle 30. 4. 2017 10:15
FK Jablonec - FK Pardubice
Neděle 30. 4. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram
Neděle 30. 4. 2017 14:00
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha - fotbal

22. kolo

Sobota 6. 5. 2017 10:15
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
Sobota 6. 5. 2017 11:00
FC Hradec Králové - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 7. 5. 2017 10:00
1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň
Neděle 7. 5. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 7. 5. 2017 10:15
FK Pardubice - FK Meteor Praha VIII
Neděle 7. 5. 2017 14:30
FK TEPLICE - Bohemians Praha 1905
Neděle 7. 5. 2017 15:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK DUKLA Praha

24. kolo

Sobota 20. 5. 2017 10:00
FC Hradec Králové - FK DUKLA Praha
Sobota 20. 5. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 20. 5. 2017 13:00
FC SLOVAN LIBEREC - FK Meteor Praha VIII
Neděle 21. 5. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FK Jablonec
Neděle 21. 5. 2017 10:00
1. FK Příbram - Bohemians Praha 1905
Neděle 21. 5. 2017 11:00
FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň
Neděle 21. 5. 2017 15:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK TEPLICE

25. kolo

Čtvrtek 25. 5. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 27. 5. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Pardubice
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Meteor Praha VIII - FK Jablonec
Neděle 28. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové
Neděle 28. 5. 2017 12:00
SK Slavia Praha - fotbal - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 28. 5. 2017 13:00
FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
Neděle 28. 5. 2017 14:30
FK TEPLICE - 1. FK Příbram

26. kolo

Středa 31. 5. 2017 12:00
FC SLOVAN LIBEREC - FC Viktoria Plzeň
Středa 31. 5. 2017 16:15
AC Sparta Praha fotbal - FK Meteor Praha VIII
Sobota 3. 6. 2017 10:15
FK Mladá Boleslav - FK DUKLA Praha
Sobota 3. 6. 2017 11:00
FC Hradec Králové - FK TEPLICE
Neděle 4. 6. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 4. 6. 2017 10:15
FK Pardubice - Bohemians Praha 1905
Neděle 4. 6. 2017 13:00
FK Jablonec - SK Dynamo České Budějovice

14. kolo

Sobota 10. 6. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 11. 6. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav
Neděle 11. 6. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - 1. FK Příbram
Neděle 11. 6. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - FK Meteor Praha VIII
Neděle 11. 6. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec
Neděle 11. 6. 2017 12:00
SK Slavia Praha - fotbal - FC Hradec Králové
Neděle 11. 6. 2017 14:30
FK TEPLICE - FK Pardubice

Export do kalendáře