Řídící komise pro Čechy › 2016 E1C - ČLŽ U 15 C

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 46. Sochor Jaroslav, 61. Vitík Martin - 27. Hlaváček Ondřej

Rozhodčí: Musil Jiří - Kvapil Mikuláš, Geče Marcel.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 50. Paleček Jan, 65. Paleček Jan - 10. Weinzettel Tadeáš, 12. Přibyl Martin, 52. Vítovec Jan, 68. Vítovec Jan

Rozhodčí: Teuber Ivan - Lafata Matěj, Belei Raphael.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 55. Hrubý Matěj (pen.), 60. Hamouz Jakub, 70. Hájek Jiří (vl.) - 37. Ferko Ladislav, 51. Fuč Adam, 70. Ferko Ladislav

Rozhodčí: Plzák Daniel - Fencl Jakub, Růžička Michal.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 43. Tegi Lukáš - 14. Kronus Adam, 21. Pospíšil Tadeáš, 23. Kronus Adam, 28. Kronus Adam, 30. Pospíšil Tadeáš, 32. Pospíšil Tadeáš, 39. Pospíšil Tadeáš, 59. Pospíšil Tadeáš, 60. Pospíšil Tadeáš, 62. Milota Martin (vl.), 64. Cimrman Adam

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Kašpar Zdeněk, Homr Michal.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 6. Červený Ondřej, 48. Řezáč František, 55. Řezáč František

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Plaček Tomáš, Petričák Daniel.

Středa 21. 9. 2016 15:00

Branky: 30. Pokorný Marek, 46. Novák Milan, 0. Vrba Jan, 59. Novák Milan - 18. Bílek Petr, 20. Richter Tomáš, 67. Kič Jonáš

Rozhodčí: Starý Dominik - Bužo Martin, Breza Marián.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 28. Chládek Martin, 30. Vajdl Filip, 39. Novák Milan, 43. Vajdl Filip, 54. Vajdl Filip

Rozhodčí: Štěrba Martin - Fiala Petr, Dvořák Matěj.

Sobota 27. 8. 2016 15:15

Branky: 21. Konopásek Milan, 70. Zeman Martin - 40. Hajník Josef, 49. Dub Daniel, 60. Vintr Jakub

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Balata Vojtěch, Klápa Vladislav.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 11. Žídek Richard (pen.), 19. Suroviak Jaroslav, 55. Suroviak Jaroslav, 56. Suroviak Jaroslav, 60. Suroviak Jaroslav, 62. Suroviak Jaroslav, 70. Šupík Vojtěch

Rozhodčí: Kapoun Michal - Flade Jens, Vacek Jan.

Neděle 28. 8. 2016 10:15

Branky: 47. Lunger Šimon, 52. Pospíšil Tadeáš (pen.), 54. Pospíšil Tadeáš

Rozhodčí: Lafek David - Řičica Jiří, Sandev Patrik.

Neděle 28. 8. 2016 11:00

Branky: 8. Dubnický Matyáš, 34. Bílek Petr, 45. Tesař Daniel, 61. Slezák Martin, 63. Dubnický Matyáš

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Řáda Josef, Botoš Robert.

Neděle 28. 8. 2016 15:00

Branky: 12. Buchtele Adam, 56. Kubovský Jakub - 61. Havlíček Jakub, 70. Kinský Antonín

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Přibyl Jan, Weidenthalerová Hana.

1. kolo

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 1. Šupík Vojtěch, 58. Ryska Lukáš

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Stupka Josef, Mecl Petr.

Středa 31. 8. 2016 15:00

Branky: 13. Kronus Adam (pen.), 15. Lunger Šimon, 32. Kronus Adam, 34. Hajník Josef (vl.), 48. Pospíšil Tadeáš - 69. Hrubý Matěj

Rozhodčí: Brda Jan - Dvořák Adam, Hudera Rostislav.

Středa 31. 8. 2016 15:15

Branky: 60. Brejla Daniel - 2. Bílek Petr, 18. Richter Jan

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Filip Václav, Klápa Vladislav.

Středa 31. 8. 2016 15:30

Branky: 28. Svoboda Radek - 47. Khomyn Arkhip

ČK: Marek

Rozhodčí: Jati David - Godža Ladislav, Botoš Robert.

Středa 31. 8. 2016 15:30

Branky: 12. Přibyl Martin, 21. Mischnik Michal, 40. Přibyl Martin, 50. Houska Michal

Rozhodčí: Němec Václav - Novák Matěj, Ondřej Adam.

Středa 31. 8. 2016 16:15

Branky: 18. Sochor Jaroslav, 38. Dvořák Dominik - 35. Novák Milan

Rozhodčí: Trska Adam - Slavík Bohuslav, Heinc Lukáš.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 34. Hajník Josef - 11. Richter Jan, 35. Bílek Petr

Rozhodčí: Šimeček Libor - Fencl Jakub, Hanzlík Michal.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 56. Müller Martin - 27. Fuč Adam, 30. Carrassi Paolo, 33. Žídek Richard (pen.), 57. Šmilauer Zdeněk, 63. Suroviak Jaroslav, 64. Suroviak Jaroslav

Rozhodčí: Krejsa Josef - Kušta Petr, Heinzel Matyáš.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 56. Zeman Martin

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Duspiva Václav, Ježek Petr.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 5. Vajdl Filip, 60. Vojta Lukáš (vl.) - 31. Kulík Václav

Rozhodčí: Hocek Petr - Polena Jiří, Šaróka Július.

Neděle 4. 9. 2016 13:00

Branky: 30. Dvořák Dominik - 45. Pospíšil Tadeáš, 70. Slabý Jan

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Jeřábek Michal, Kutiš Jaroslav.

Středa 14. 9. 2016 15:30

Branky: 36. Virtel Jaroslav - 21. Mischnik Michal, 58. Mischnik Michal, 69. Přibyl Martin

Rozhodčí: Hányš Martin - Botoš Robert.

17. kolo

Středa 7. 9. 2016 14:00

Branky: 12. Nguen Hong Son

Rozhodčí: Plzák Daniel - Košťál Milan, Sůra Jindřich.

Středa 7. 9. 2016 15:00

Branky: 18. Štěpka Vojtěch, 24. Kulík Václav, 47. Řezáč František, 29. Kulík Václav, 53. Kulík Václav

Rozhodčí: Hrkal Václav - Trčka Dominik, Toucha Matěj.

Středa 7. 9. 2016 15:00

Branky: 32. Poupě Jiří, 40. Tesař Daniel

Rozhodčí: Štěrba Martin - Godža Ladislav, Bláha Karel.

Středa 7. 9. 2016 15:15

Branky: 17. Vintr Jakub, 31. Hajník Josef

Rozhodčí: Krupka Pavel - Šťásek Václav, Bůžek Karel.

Středa 7. 9. 2016 15:30

Branky: 20. Přibyl Martin, 38. Přibyl Martin, 55. Buchtele Adam

Rozhodčí: Krejsa Josef - Krejsa Jakub, Dvořák Adam.

Úterý 13. 9. 2016 15:15

Branky: 34. Jirák Lukáš, 68. Sochor Jaroslav

Rozhodčí: Vnuk Josef - Frydrychovský Jiří, Novák Miloslav.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 29. Ondráček Tomáš

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Polák Jiří, Sebera Filip.

Sobota 10. 9. 2016 15:15

Branky: 53. Vladyka Miloslav, 55. Dufek Ladislav - 34. Sejdia Blerton

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Bartůšek Zdeněk, Blahůšek Richard.

Sobota 10. 9. 2016 15:30

Branky: 18. Novák Petr - 41. Šupík Vojtěch, 68. Pták Matěj

Rozhodčí: Lafek David - Polena Jiří, Plzák Jakub.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 5. Hajník Josef, 12. Hajník Josef, 24. Hamouz Jakub, 55. Hamouz Jakub, 58. Hajník Josef

Rozhodčí: Matyš Jakub - Rinth Jan, Plaček Tomáš.

Neděle 11. 9. 2016 10:15

Branky: 23. Pospíšil Tadeáš, 65. Slabý Jan

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Pejša Tomáš, Bajer Jiří.

Neděle 11. 9. 2016 10:15

Branky: 20. Richter Jan, 35. Bílek Petr, 44. Dubnický Matyáš

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Matejka Dominik, Dvořák Matěj.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 60. Veselý Jakub, 65. Votava Jan - 3. Řezáč František

Rozhodčí: Šauflová Jana - Duspiva Václav, Picek Lukáš.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 10. Sochor Jaroslav, 46. Horváth Filip, 67. Matys Martin, 69. Horváth Filip

Rozhodčí: Krupka Pavel - Multerer Dominik, Váša Luboš.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 42. Virtel Jaroslav

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Šmat David, Peschel Filip.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 61. Martínek Pavel - 19. Dubnický Matyáš, 46. Friml Viktor

Rozhodčí: Šulcová Lucie - Vítek Matouš, Honzíček Pavel.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 55. Stupka Pavel - 22. Kronus Adam

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Vychodil Tomáš, Polák Jiří.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 17. Linka David, 52. Novák Milan, 60. Novák Milan

Rozhodčí: Štefan Michal - Konečný Josef, Volák Michal.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Žídek Richard (pen.), 64. Fuč Adam - 5. Icha Marek (pen.), 11. Přibyl Martin, 22. Balga Vojtěch, 70. Přibyl Martin

Rozhodčí: Martínek Petr - Mecl Petr, Zeman Jan.

Sobota 24. 9. 2016 14:45

Branky: 37. Zeman Martin

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Shapoval Serhyi, Šonský Vojtěch.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 6. Kortan Jakub, 9. Řezáč František, 21. Řezáč František, 35. Štěpka Vojtěch, 40. Vojta Lukáš, 58. Kulík Václav - 23. Müller Martin, 61. Vlasák Matěj

Rozhodčí: Matyš Jakub - Lepič Jiří, Jevčák Martin.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 6. Šanca Daniel, 10. Hamouz Jakub, 33. Hamouz Jakub, 53. Hajník Josef

Rozhodčí: Baum Tomáš - Hynek Jan, Bretschneider Kamil.

Neděle 25. 9. 2016 10:15

Branky: 38. Richter Jan - 26. Dvořák Dominik, 27. Sochor Jaroslav

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Coufal Jaroslav, Šmat Robert.

Neděle 25. 9. 2016 10:15

Branky: 69. Pospíšil Tadeáš - 36. Chládek Martin

Rozhodčí: Krejsa Josef - Pejša Tomáš, Vrchlavský Miloš.

18. kolo

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 14. Šašek Vojtěch, 17. Klimt Martin, 19. Klimt Martin, 44. Klimt Martin

Rozhodčí: Cichra Matěj - Maťátko Roman, Breza Marián.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 23. Veselý Martin (pen.) - 14. Štěpka Vojtěch (pen.), 70. Stropnický Radek

Rozhodčí: Hurych Jan - Belei Raphael, Sahula Kryštof.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 38. Havlíček Jakub, 51. Sochor Jaroslav - 48. Bílek Petr, 50. Richter Tomáš

Rozhodčí: Petřík Jan - Heinc Lukáš, Petřík Petr.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 16. Konopásek Milan

Rozhodčí: Šmat David - Godža Ladislav, Botoš Robert.

Středa 28. 9. 2016 14:00

Branky: 18. Hrubý Matěj (pen.), 54. Vintr Jakub, 56. Hajník Josef

Rozhodčí: Hodek Jakub - Schveinert Radek, Žák Adam.

Středa 28. 9. 2016 15:30

Branky: 13. Ondráček Tomáš, 16. Ondráček Tomáš, 21. Vítovec Jan

Rozhodčí: Matyš Jakub - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 60. Rahmouni Yakoub, 63. Virtel Jaroslav - 34. Bílek Petr, 54. Slezák Martin

Rozhodčí: Duda Miroslav - Pachtová Michaela, Vasilko Jan.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Müller Martin, 11. Vu Chung Hieu, 47. Paleček Jan, 66. Procházka Tomáš

Rozhodčí: Vnuk Josef - Burda Tomáš, Popelka Petr.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 30. Přibyl Martin, 39. Kokeš Adam, 47. Buchtele Adam, 65. Mischnik Michal

Rozhodčí: Babka Ondřej - Polák Jiří, Přibyl Jan.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 1. Novák Milan, 7. Vajdl Filip, 11. Vajdl Filip, 23. Novák Milan, 30. Vondráček Tomáš (vl.)

Rozhodčí: Petřík Jan - Vojnovič Michal, Popelka Petr.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 44. Kronus Adam, 51. Vlček Jakub, 58. Kronus Adam - 8. Panocha David, 59. Žídek Richard

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Vokoun Daniel, Assar Adrian.

Neděle 2. 10. 2016 10:30

Branky: 36. Lytvyn Maksym, 40. Havlíček Jakub, 41. Vitík Martin - 12. Řezáč František (pen.)

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Mesežnikov Roman, Kutiš Jaroslav.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 49. Dub Daniel - 22. Dvořák Dominik, 25. Sochor Jaroslav, 32. Sochor Jaroslav, 64. Sochor Jaroslav

Rozhodčí: Baum Tomáš - Mareš Jaroslav, Spusta Josef.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 60. Votava Jan

Rozhodčí: Cihlář František - Havránek Martin, Šimek Luboš.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 46. Suroviak Jaroslav - 10. Novák Milan, 60. Novák Milan

Rozhodčí: Flade Jens - Formánek Tomáš, Vaverka Tomáš.

Sobota 8. 10. 2016 14:15

Branky: 30. Provazník Radek, 40. Síkora Tomáš, 56. Vladyka Miloslav - 15. Kronus Adam, 45. Klimt Martin, 49. Kolářský Jakub

Rozhodčí: Kotík Ondřej - Klápa Vladislav, Stibůrková Zuzana.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 23. Kortan Jakub, 63. Brodský Ondřej - 27. Svoboda Radek, 43. Rjáško Vojtěch

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Plaček Tomáš, Pravda Luboš.

Neděle 9. 10. 2016 11:00

Branky: 6. Bílek Petr, 33. Tesař Daniel - 5. Opitz Štěpán (vl.), 63. Buchtele Adam

Rozhodčí: Jati David - Pachtová Michaela, Godža Ladislav.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 57. Hamouz Jakub, 61. Šanca Daniel, 70. Hrubý Matěj

Rozhodčí: Jati David - Pachtová Michaela, Botoš Robert.

Sobota 15. 10. 2016 13:00

Branky: 7. Joni Patrik, 14. Joni Patrik, 35. Joni Patrik, 40. Joni Patrik, 52. Fuč Adam, 70. Suroviak Jaroslav - 60. Krunert Michal

Rozhodčí: Šimeček Libor - Tokoš Tomáš, Zeman Miroslav.

Sobota 15. 10. 2016 14:15

Branky: 15. Vajdl Filip - 50. Müller Martin

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Nebáznivý Jan.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 28. Boucník Ondřej (pen.), 61. Vítovec Jan

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Šťastný Radek, Vanýsek Vladislav.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 37. Pospíšil Tadeáš, 40. Vlček Jakub, 63. Šašek Vojtěch, 69. Vlček Jakub - 22. Opitz Štěpán

Rozhodčí: Lafek David - Hájek Lukáš, Jandák Karel.

Neděle 16. 10. 2016 10:30

Branky: 32. Matys Martin, 39. Novák Petr, 44. Horváth Filip, 46. Novák Petr, 48. Sochor Jaroslav, 68. Horváth Filip

Rozhodčí: Cichra Matěj - Maťátko Roman, Sahula Kryštof.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 64. Novák Petr

Rozhodčí: Hruška Miloš - Buřil Zdeněk, Pruška Ondřej.

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 16. Veselý Jakub, 68. Nesvadba Jindřich

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Kašpar Zdeněk, Picek Lukáš.

Sobota 22. 10. 2016 11:00

Branky: 53. Icha Marek, 68. Weinzettel Tadeáš

Rozhodčí: Růžička Michal.

Sobota 22. 10. 2016 14:15

Branky: 35. Kulíšek Ondřej

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Šonský Vojtěch, Blahůšek Richard.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 56. Brodský Ondřej - 46. Kolářský Jakub, 53. Pospíšil Tadeáš, 58. Kronus Adam, 69. Lunger Šimon

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 34. Bílek Petr, 47. Bílek Petr - 65. Fuč Adam, 70. Fuč Adam

ČK: Černý, Pták

Rozhodčí: Aubrecht Jan - Sieber Josef, Tůmová Michaela.

12. kolo

Středa 26. 10. 2016 16:00

Branky: 65. Chládek Martin - 21. Sochor Jaroslav, 24. Horváth Filip

Rozhodčí: Vnuk Josef - Rod Miroslav, Faltys Pavel.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 47. Klimt Martin, 66. Kronus Adam

Rozhodčí: Plzák Daniel - Spusta Josef, Pešta Miroslav.

Sobota 29. 10. 2016 12:30

Branky: 2. Vítovec Jan, 19. Přibyl Martin, 32. Vítovec Jan, 37. Vítovec Jan, 40. Vítovec Jan, 52. Mischnik Michal, 54. Vítovec Jan

Rozhodčí: Simbartl Václav - Žák Adam, Kořan Josef.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 58. Sejdia Blerton - 41. Svoboda Radek, 50. Svoboda Radek

Rozhodčí: Trska Adam - Jelínek Petr, Pruška Ondřej.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 35. Nosek Marek, 39. Kulík Václav, 52. Řezáč František, 63. Stropnický Radek - 2. Ryska Lukáš, 22. Žídek Richard, 31. Huml Tomáš, 37. Suroviak Jaroslav

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Petričák Daniel, Pravda Luboš.

Neděle 30. 10. 2016 11:00

Branky: 18. Tesař Daniel, 35. Slezák Martin, 37. Richter Jan, 43. Čermuš Vojtěch

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Sieber Josef, Buzna Miroslav.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Novák Petr, 19. Novák Petr

Rozhodčí: Štěrba Martin - Řáda Josef, Botoš Robert.

Sobota 5. 11. 2016 14:30

Rozhodčí: Klápa Vladislav - Filip Václav.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 2. Joni Patrik, 47. Beneš David (pen.)

Rozhodčí: Kapoun Michal - Kolátor Petr, Teska Miroslav.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 53. Bílek Petr - 42. Vostracký Filip

Rozhodčí: Talpáš Petr - Buzna Miroslav, Topinka Ondrej.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 7. Pospíšil Tadeáš, 10. Kronus Adam, 19. Kronus Adam, 35. Kronus Adam, 46. Lunger Šimon, 48. Frýdl Ondřej, 54. Kolářský Jakub (pen.), 66. Lunger Šimon

Rozhodčí: Klupák Petr - Mareš Bohumil, Dvořák Adam.

Neděle 6. 11. 2016 13:00

Branky: 24. Mischnik Michal, 35. Ondráček Tomáš, 39. Boucník Ondřej

Rozhodčí: Hrkal Václav - Šťastný Radek, Vanýsek Vladislav.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 33. Shashkin Mikhail, 46. Shashkin Mikhail, 59. Sochor Jaroslav - 39. Přibyl Martin

Rozhodčí: Chustecki Jaroslaw Pawel - Karel Ondřej, Kovalčík Jan.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 39. Hrubý Matěj, 53. Jansa Štěpán, 57. Hrubý Matěj (pen.)

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Topinka Josef, Káš Otakar.

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Branky: 10. Carrassi Paolo, 15. Fuč Adam, 20. Huml Tomáš, 29. Fuč Adam, 39. Huml Tomáš, 48. Huml Tomáš, 53. Beneš David, 63. Panocha David

Rozhodčí: Košan Martin - Picek Lukáš, Aubrecht Jan.

Neděle 13. 11. 2016 09:30

Branky: 20. Müller Martin - 49. Klimt Martin, 53. Kronus Adam, 55. Lunger Šimon

Rozhodčí: Cichra Matěj - Rodová Alena, Šimek Jan.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 4. Vaněk Ondřej, 44. Kondelčík Vojtěch (vl.), 58. Novák Milan - 11. Nguen Hong Son, 69. Svoboda Radek (pen.)

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kutiš Jaroslav, Lafata Matěj.

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Branky: 17. Bílek Petr, 19. Bílek Petr, 25. Dubnický Matyáš, 45. Čermuš Vojtěch, 50. Bílek Petr

Rozhodčí: Makovička Milan - Jevčák Martin, Rinth Jan.

15. kolo

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Černý Adam - 20. Sejdia Blerton, 25. Sejdia Blerton, 67. Sejdia Blerton

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Možný Jakub, Heřman Martin.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 12. Vaner Dominik, 45. Zeman Martin, 65. Blažek Michael, 69. Síkora Tomáš

Rozhodčí: Krejsa Josef - Novák Miloslav, Klápa Vladislav.

Neděle 20. 11. 2016 10:00

Branky: 31. Kulík Václav - 30. Linka David

Rozhodčí: Němec Václav - Rinth Jan, Novotný Jiří.

Neděle 20. 11. 2016 10:15

Branky: 41. Čermuš Vojtěch, 44. Čermuš Vojtěch - 10. Hajník Josef

Rozhodčí: Štěrba Václav - Pachtová Michaela, Tůmová Michaela.

Neděle 20. 11. 2016 10:15

Branky: 48. Zábranský Jan - 19. Shashkin Mikhail

Rozhodčí: Lafek David - Svoboda Richard, Čechovský Jakub.

Neděle 20. 11. 2016 13:00

Branky: 30. Ondráček Tomáš, 39. Mischnik Michal, 50. Přibyl Martin, 65. Buchtele Adam - 67. Tichota David

Rozhodčí: Makovička Milan - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 70. Pospíšil Tadeáš

Rozhodčí: Jati David - Sapoušek Jáchym, Řáda Josef.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 2. Hajník Josef, 11. Hajník Josef

Rozhodčí: Šimeček Libor - Fencl Jakub, Čáka Jindřich.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 11. Rakita Saša, 32. Stanislav Petr, 53. Paleček Jan

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Tsarev Alexej, Kostka Michael.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 10. Sochor Jaroslav, 69. Dvořák Dominik

Rozhodčí: Baum Tomáš - Formánek Tomáš, Teska Miroslav.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 25. Vodrážka Dan, 43. Vodrážka Dan - 3. Dubnický Matyáš, 44. Dubnický Matyáš

Rozhodčí: Janda Marek - König Michal, Žák Adam.

Neděle 27. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Hudec Jiří, 65. Chládek Martin (pen.) - 34. Icha Marek, 44. Houska Michal, 56. Přibyl Martin

Rozhodčí: Leška Martin - Kolář Radek, Vítek Matouš.

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 10:00
SK PETŘÍN PLZEŇ - FK Motorlet Praha
Sobota 11. 3. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Neděle 12. 3. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - FC TEMPO PRAHA
Neděle 12. 3. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 12. 3. 2017 13:15
SK Benešov - FC MAS Táborsko
Středa 22. 3. 2017 14:45
FK Litvínov - FC Slavoj Vyšehrad

20. kolo

Neděle 19. 3. 2017 10:00
SK Kladno - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 19. 3. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Ústí nad Labem
Neděle 19. 3. 2017 12:45
1.FC Karlovy Vary - FK FC PÍSEK
Neděle 19. 3. 2017 13:15
FC TEMPO PRAHA - FK Litvínov
Neděle 19. 3. 2017 13:30
FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov

21. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
SK PETŘÍN PLZEŇ - FC TEMPO PRAHA
Sobota 25. 3. 2017 10:00
FK Litvínov - 1.FC Karlovy Vary
Sobota 25. 3. 2017 13:15
FK Baník Sokolov - SK Kladno
Neděle 26. 3. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha
Neděle 26. 3. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Neděle 26. 3. 2017 13:15
SK Benešov - FK Ústí nad Labem

22. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov
Sobota 1. 4. 2017 10:00
FC TEMPO PRAHA - FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 1. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 2. 4. 2017 10:00
SK Kladno - FK FC PÍSEK
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 13:30
FC MAS Táborsko - FK Litvínov

Export do kalendáře