Řídící komise pro Čechy › 2016 E1B - ČLŽ U 15 B

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 22. Němeček Jan (pen.), 36. Vítek Ondřej, 51. Stefanidis Jiří

Rozhodčí: Kazda Jan - Šiling Karel, Havlík Aleš.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 43. Vaníček Michal - 67. Švara Ondřej, 37. Klucho Lukáš

Rozhodčí: Fojtík Martin - Schmeiser Kamil, Ujec Jiří.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 23. Helík Petr, 26. Helík Petr, 38. Peřina Matěj, 60. Denisenko Oleg, 64. Kytka Maxmilián Jiří

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Pálka Martin, Franěk Jakub.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 17. Knobloch Adam, 34. Flesner Jakub, 36. Křeš Jan - 7. Mach Janis, 63. Mach Janis

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Šmíd Miroslav, Plátková Andrea.

Sobota 20. 8. 2016 10:00

Branky: 20. Dufek Lukáš, 34. Janauer Viktor Jan, 64. Matoušek Matěj

Rozhodčí: Svoboda Radek - Koleček Jakub, Zoufalý David.

Neděle 21. 8. 2016 10:00

Branky: 4. Körber Jakub, 10. Ježek Daniel, 17. Efenberk Josef, 30. Kočka Stanislav, 31. Ježek Daniel, 42. Kočka Stanislav, 47. Břenek Benedikt, 50. Kiss Borek, 55. Efenberk Josef, 56. Břenek Benedikt

Rozhodčí: Krupa Jan - Linhart Martin, Plátková Andrea.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 41. Klucho Lukáš, 52. Zach Kamil, 62. Švara Ondřej - 10. Fidra Dominik, 63. Váňa Jaroslav

Rozhodčí: Petřík Jan - Andras Lukáš, Zloch Roman.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 8. Maceška Adam, 44. Maceška Adam, 46. Hájek František - 5. Nosek Vojta, 25. Laštovic Patrik, 26. Čejchan Jakub, 55. Kalaš Filip

Rozhodčí: Hurych Jan - Marek Tomáš, Sliacký Petr.

Sobota 27. 8. 2016 10:00

Branky: 6. Rejl František, 23. Rejl František - 32. Kulhavý Pavel, 57. Netolický Lukáš

Rozhodčí: Pekař Eduard - Odvárko Jakub, Styblík Jaromír.

Sobota 27. 8. 2016 10:15

Branky: 4. Helík Petr, 15. Šátek Jan, 26. Helík Petr, 39. Štefan Jakub, 53. Šátek Jan, 59. Štefan Jakub, 38. Novotný Jindřich, 45. Novotný Jindřich, 62. Novotný Jindřich - 58. Stefanidis Jiří, 64. Horčička Vítězslav

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Tsarev Alexej, Zatkal Dalibor.

Sobota 27. 8. 2016 15:00

Branky: 52. Fišr Tadeáš - 7. Dukay Luboš, 48. Tůma Adam, 55. Pivoňka Adam

Rozhodčí: Starý Dominik - Herda Eduard, Špičák Jakub.

Neděle 28. 8. 2016 10:00

Branky: 1. Barac Matyáš, 2. Barac Matyáš, 5. Komárek Dominik, 12. Holub Adam, 23. Moc Karel, 31. Komárek Dominik, 41. Holub Adam, 53. Málek Jan, 61. Ješeta Jiří, 63. Komárek Dominik, 65. Ješeta Jiří

Rozhodčí: Krupka Pavel - Matys Bohuslav, Mareš Jaroslav.

1. kolo

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 5. Košata Josef, 12. Stoklas Filip, 37. Rejl František, 39. Březák Filip, 60. Košata Josef - 25. Laštovic Patrik

Rozhodčí: Hanousek Karel - Kubišta Josef, Jiříček Adam.

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 6. Klucho Lukáš, 10. Zach Kamil, 30. Švara Ondřej, 33. Zach Kamil, 50. Klucho Lukáš, 63. Klucho Lukáš - 23. Čechovič Štěpán, 37. Vlach Petr

Rozhodčí: Cihlář Jan - Karel Ondřej, Kutiš Jaroslav.

Středa 31. 8. 2016 10:00

Branky: 22. Ješeta Jiří, 52. Křeš Jan, 54. Knobloch Adam, 58. Knobloch Adam, 64. Komárek Dominik, 66. Křeš Jan

Rozhodčí: Cichra Matěj - Cichra David, Malý Milan.

Středa 31. 8. 2016 15:00

Branky: 14. Hypius Zdeněk, 52. Peřina Matěj - 1. Novák Adam, 29. Chábera Aleš, 50. Miláček Štěpán

Rozhodčí: Hurych Jan - Kušta Petr, Sahula Kryštof.

Středa 31. 8. 2016 15:15

Branky: 25. Ježek Daniel, 31. Váňa Jaroslav

Rozhodčí: Kvaček Jan - Zita Miloslav, Kolbaba Pavel.

Středa 31. 8. 2016 15:15

Branky: 12. Mach Janis, 19. Dukay Luboš, 21. Chaloupka Josef, 26. Mach Janis, 28. Mach Janis, 37. Dukay Luboš, 48. Mach Janis, 58. Dukay Luboš - 46. Pajkrt Dennis

Rozhodčí: Aubrecht Jan - Nebáznivý Jan, Vojáček Lukáš.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 9. Vítek Ondřej, 21. Horčička Vítězslav, 40. Hetflejš Jonáš, 44. Horčička Vítězslav, 60. Vítek Ondřej, 62. Borovski Ondřej - 7. Šreil Michal (pen.)

Rozhodčí: Ježek Václav - Gereg Tomáš, Janota Josef.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Fišr Tadeáš (pen.), 9. Chábera Aleš, 38. Malý Filip, 50. Chábera Aleš, 64. Miláček Štěpán - 56. Hamada Martin

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Mucha Daniel, Kučera Jaroslav.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 1. Láznička Šimon, 29. Cízner Jakub, 35. Kalvas Jakub, 55. Klucho Lukáš, 67. Klucho Lukáš - 61. Březák Filip

Rozhodčí: Hlaváček Erik - Jelínek Petr, Kutiš Jaroslav.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 23. Čejchan Jakub, 37. Novák Petr, 42. Vik Daniel - 7. Velička Jiří, 11. Dukay Luboš, 15. Dukay Luboš, 29. Dukay Luboš, 54. Mach Janis

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Nožka Lukáš, Kalaš Radek.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 43. Novotný Adam, 56. Mejdr Tomáš

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Papáček Libor, Volný Bohuslav.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 12. Kočka Stanislav, 32. Ježek Daniel, 49. Fidra Dominik - 11. Křeš Jan, 58. Křeš Jan

Rozhodčí: Rais Ondřej - Dvořák Jan, Linhart Martin.

17. kolo

Středa 7. 9. 2016 14:00

Branky: 31. Holub Adam, 55. Knobloch Adam, 57. Stibor Tomáš, 61. Komárek Dominik, 64. Tomov Štěpán - 15. Čejchan Jakub

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Švajdler Ondřej, Bohata Antonín.

Středa 7. 9. 2016 15:00

Branky: 11. Šátek Jan, 42. Hypius Zdeněk, 48. Kočí Václav

Rozhodčí: Hurych Jan - Vagner Tomáš, Grégr Ivan.

Středa 7. 9. 2016 15:15

Branky: 3. Mach Janis, 46. Borovička David - 39. Fikejz Martin, 68. Ráliš David

Rozhodčí: Cichra Matěj - Slavík Bohuslav, Buřil Zdeněk.

Středa 7. 9. 2016 15:30

Branky: 16. Junek Vratislav, 48. Altmann Miroslav - 26. Fidra Dominik

Rozhodčí: Hocek Petr - Fidra Tomáš, Poklop Petr.

Středa 7. 9. 2016 16:00

Branky: 30. Bušta Daniel, 38. Bušta Daniel - 6. Vítek Ondřej, 11. Vítek Ondřej, 18. Sapár Martin (pen.), 28. Němeček Jan, 36. Němeček Jan, 58. Horčička Vítězslav, 68. Horčička Vítězslav

Rozhodčí: Šimeček Libor - Havran Jan, Michek Petr.

Čtvrtek 8. 9. 2016 16:00

Branky: 60. Láznička Šimon (vl.) - 15. Nekvasil David, 39. Nekvasil David, 45. Kalvas Jakub, 62. Klucho Lukáš

Rozhodčí: Trska Adam - Malý Milan, Šturc Milan.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Šum Daniel, 42. Dufek Lukáš, 52. Hájek František

Rozhodčí: Šafránková Nikola - Fára Milan, Červenka Martin.

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 21. Březák Filip - 25. Ježek Daniel, 31. Efenberk Josef, 34. Ježek Daniel, 51. Ježek Daniel

Rozhodčí: Šťastný Vít - Krucký Dušan, Halberštát Petr.

Sobota 10. 9. 2016 10:15

Branky: 2. Helík Petr, 8. Kleček Matěj, 22. Galič Filip (vl.), 0. Spáčil Jakub, 32. Šátek Jan, 60. Helík Petr, 63. Helík Petr - 18. Nekvasil David

Rozhodčí: Cichra Matěj - Novotný Lubomír, Tričkov David.

Sobota 10. 9. 2016 13:00

Branky: 17. Moc Karel, 41. Flesner Jakub, 44. Kubín Matěj (vl.), 53. Knobloch Adam (pen.)

Rozhodčí: Milner Michal - Šmíd Miroslav, Pavlů Milan.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 42. Dukay Luboš, 58. Dukay Luboš - 31. Němeček Jan (pen.), 68. Horčička Vítězslav

Rozhodčí: Krejsa Josef - Volák Michal, Kohout Pavel.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 24. Hejna Jakub, 46. Pajkrt Dennis, 55. Jetmar Jakub - 10. Vik Daniel, 12. Nosek Vojta, 18. Laštovic Patrik, 19. Vik Daniel, 23. Vik Daniel, 26. Lokvenc Lukáš, 31. Vik Daniel, 40. Nosek Vojta

Rozhodčí: Kapoun Michal - Trojan Michal, Červený Tomáš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Mach Janis, 60. Dukay Luboš, 70. Dukay Luboš

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Poláček Libor, Pešek Martin.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Svoboda Radek - Čejchan Ondřej, Pálka Martin.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 5. Klucho Lukáš, 9. Zach Kamil, 15. Englich Martin, 20. Englich Martin, 26. Švara Ondřej, 32. Klucho Lukáš, 35. Klucho Lukáš, 43. Švara Ondřej, 46. Zach Kamil, 27. Klucho Lukáš (pen.), 52. Zach Kamil, 56. Bőhm Lukáš, 62. Kos Jakub, 69. Terentiev Martin - 28. Maceška Adam

Rozhodčí: Hasíková Marika - Kutiš Jaroslav, Rod Miroslav.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 41. Pakula Patrik - 23. Chábera Aleš

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Čuřík Tomáš, Řezáč Jan.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 16. Březák Filip, 30. Košata Josef - 4. Goldschmidt Roman, 69. Kozojed Jan

Rozhodčí: Ježek Václav - Miškař Karel, Kubišta Josef.

Sobota 17. 9. 2016 15:15

Branky: 1. Vlach Petr, 35. Vlach Petr, 42. Vítek Ondřej - 22. Bušta Daniel, 32. Pajkrt Dennis, 49. Pajkrt Dennis

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Nožka Lukáš, Kiezler Vlastislav.

18. kolo

Středa 21. 9. 2016 10:00

Branky: 51. Terentiev Martin, 57. Zach Kamil - 2. Chaloupka Josef

Rozhodčí: Trska Adam - Mitáš Václav, Burda Tomáš.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 39. Kalaš Filip, 42. Kalaš Filip - 53. Vyhnánek David

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Nožka Lukáš, Kalaš Radek.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 58. Vlach Petr (pen.) - 50. Stibor Tomáš

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Říha Michal, Havlík Aleš.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Ježek Daniel, 14. Váňa Jaroslav

Rozhodčí: Hanousek Karel - Linhart Martin, Řezáč Jan.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 3. Zvolánek Michal, 23. Zvolánek Michal, 25. Zvolánek Michal, 38. Zvolánek Michal - 11. Bušta Daniel

Rozhodčí: Fojtík Martin - Havránek Martin, Smitka Michal.

Středa 28. 9. 2016 12:15

Branky: 10. Rejl František, 24. Rejl František, 25. Zvěřina Filip, 44. Kedroń Adam, 57. Březák Filip, 63. Březák Filip - 51. Maceška Adam

Rozhodčí: Pekař Eduard - Skřivánek Miloš, Soukup Pavel.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Branky: 42. Stracený Luděk (pen.) - 33. Kočí Jakub (vl.)

Rozhodčí: Vnuk Josef - Marek Tomáš, Sliacký Petr.

Sobota 24. 9. 2016 10:15

Branky: 17. Hypius Zdeněk, 37. Mareš Dominik

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Kolář Radek, Kostka Michael.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 38. Cízner Jakub, 50. Klucho Lukáš

Rozhodčí: Cichra Matěj - Pytloun Ladislav, Sahula Kryštof.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Pudil Václav, Šnábl Jan.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 63. Hamada Martin - 6. Kulhavý Pavel, 37. Zvolánek Michal, 49. Kulhavý Pavel, 61. Gerhart Matyáš

Rozhodčí: Krupa Jan - Vlk Lukáš, Šefčík Josef.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 2. Málek Jan, 12. Flesner Jakub - 14. Vítek Ondřej, 28. Vítek Ondřej

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Vydra Jan, Zboroň Petr.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Bőhm Lukáš, 9. Klucho Lukáš, 13. Klucho Lukáš, 26. Zach Kamil, 34. Klucho Lukáš, 69. Zach Kamil

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Vaněk Václav, Zima Lukáš.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 58. Netolický Lukáš (pen.) - 1. Málek Jan, 5. Zounek Filip, 12. Zounek Filip, 47. Křeš Jan, 53. Knobloch Adam, 67. Moc Karel

Rozhodčí: Kotyza Václav - Zeman Josef, Pokorný Roman.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 19. Pivoňka Adam

Rozhodčí: Hanousek Karel - Miškař Karel, Kubišta Josef.

Sobota 1. 10. 2016 10:15

Branky: 5. Mareš Dominik, 7. Novotný Jindřich, 37. Tomi Michal, 61. Helík Petr - 12. Hájek František

Rozhodčí: Musil Jiří - Novotný Lubomír, Jíra Jakub.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 22. Körber Jakub - 42. Čejchan Jakub, 58. Nosek Vojta

Rozhodčí: Šťastný Vít - Pánek Michal, Plátková Andrea.

Neděle 2. 10. 2016 12:30

Branky: 7. Vítek Ondřej, 64. Siddall Ronald Ch., 66. Linhart Dominik

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Šiling Karel, Žák Pavel.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 59. Vik Daniel - 14. Vlach Petr (pen.), 14. Vítek Ondřej, 40. Vítek Ondřej, 65. Vítek Ondřej, 69. Stefanidis Jiří

Rozhodčí: Svoboda Radek - Franěk Tomáš, Nožka Lukáš.

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 51. Maceška Adam - 16. Kaman Martin, 28. Váňa Jaroslav, 46. Váňa Jaroslav, 56. Kaman Martin, 39. Ježek Daniel, 63. Váňa Jaroslav, 58. Bistiak David, 70. Hušek Vítězslav

Rozhodčí: Navrátilová Pavla - Hes Filip, Maňas Jan.

Sobota 8. 10. 2016 15:00

Branky: 45. Kubín Matěj - 3. Pačanda Patrik, 54. Fikejz Martin

Rozhodčí: Kazda Jan.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Rejl František, 12. Hruška David, 28. Březák Filip, 58. Březák Filip, 60. Kovačovský Tomáš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Hrubý Pavel, Jirsák Jaroslav.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 60. Dukay Luboš - 69. Kozojed Jan (pen.), 40. Novotný Jindřich

Rozhodčí: Trska Adam - Maťátko Roman, Volf Zdeněk.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 21. Málek Jan, 51. Málek Jan

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Maruška Radek, Bukvička Dušan.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 36. Cízner Jakub, 51. Klucho Lukáš, 56. Klucho Lukáš, 67. Fousek Adam, 69. Terentiev Martin

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Novotný Lubomír, Kutiš Jaroslav.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 67. Březák Filip - 14. Knobloch Adam, 46. Knobloch Adam

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Krucký Dušan, Kekelák Michal.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Mach Janis, 23. Langer Matyáš, 26. Tůma Adam, 29. Schovanec Matyáš, 48. Velička Jiří, 53. Šemro Štěpán, 67. Dukay Luboš, 65. Mach Janis

Rozhodčí: Polák Ivo - Čechmánek ing. Igor, Boček Michal.

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 13. Kulhavý Pavel - 9. Kalaš Filip, 15. Čejchan Jakub, 58. Vik Daniel

Rozhodčí: Kvaček Jan - Vojta Jan, Sochor Tomáš.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Branky: 3. Šebrle Štěpán, 18. Hypius Zdeněk, 24. Helík Petr, 26. Neruda Javier, 28. Šebrle Štěpán, 32. Mareš Dominik, 46. Spáčil Jakub, 53. Šebrle Štěpán - 10. Pajkrt Dennis

Rozhodčí: Hodek Jakub - Vagner Tomáš, Pruška Ondřej.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Ježek Daniel, 14. Fidra Dominik, 16. Váňa Jaroslav, 25. Bistiak David, 32. Váňa Jaroslav, 43. Fidra Dominik, 63. Efenberk Josef - 29. Čechovič Štěpán, 67. Horčička Vítězslav

Rozhodčí: Krupa Jan - Řezáč Jan, Linhart Martin.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 09:30

Branky: 27. Fišr Tadeáš - 44. Košata Josef

Rozhodčí: Fojtík Martin - Zoufalý David, Poklop Petr.

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Ježek Daniel, 34. Fidra Dominik

Rozhodčí: Vojtěch Jaroslav - Chodil Ctibor, Honzíček Pavel.

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 55. Gunár Ladislav

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Vítek Pavel, Franěk Jakub.

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Milner Michal - Frýda Lukáš, Blaschke Petr.

Sobota 22. 10. 2016 13:30

Branky: 27. Hetflejš Jonáš, 48. Vítek Ondřej, 53. Vítek Ondřej

Rozhodčí: Kazda Jan - Bouz Tomáš, Ludvík Jakub.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 51. Čáp Radek (pen.) - 15. Janauer Viktor Jan, 17. Dufek Lukáš, 31. Maceška Adam, 34. Maceška Adam, 63. Dufek Lukáš

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Trojan Michal, Vlk Lukáš.

12. kolo

Středa 26. 10. 2016 10:00

Branky: 25. Moc Karel, 45. Křeš Jan, 70. Housa Michal

Rozhodčí: Rais Ondřej - Švajdler Ondřej, Špáta Vladimír.

Středa 26. 10. 2016 10:00

Branky: 58. Vik Daniel - 7. Košata Josef, 26. Rejl František, 43. Březák Filip

Rozhodčí: Ježek Václav - Vacek Michal, Vančák Josef.

Středa 26. 10. 2016 10:00

Branky: 33. Honc Daniel - 12. Noll Ondřej, 37. Hypius Zdeněk, 60. Neruda Javier

Rozhodčí: Hocek Petr - Zoufalý David, Babák Jan.

Středa 26. 10. 2016 11:00

Branky: 11. Ježek Daniel, 42. Ježek Daniel, 10. Fidra Dominik

Rozhodčí: Hanousek Karel - Ouředník Pavel, Bukvička Dušan.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Macela Jan, 35. Vítek Ondřej (pen.) - 17. Zach Kamil, 32. Nekvasil David

Rozhodčí: Šob Aleš - Mlynář Michal, Turek Jiří.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 9. Mach Janis, 25. Dukay Luboš, 31. Dukay Luboš, 44. Borovička David, 52. Mach Janis

Rozhodčí: Šťastný Vít - Oborník Jaroslav, Sejkora Pavel.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 18. Košata Josef, 51. Rejl František

Rozhodčí: Pekař Eduard - Šotek Jan, Střížka Daniel.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 11. Ježek Daniel, 34. Váňa Jaroslav, 36. Ježek Daniel

Rozhodčí: Šimeček Libor - Oborník Jaroslav, Hejl Jakub.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 28. Fišr Tadeáš, 65. Miláček Štěpán, 37. Novák Adam

Rozhodčí: Hes Filip - Fára Milan, Procházka Matěj.

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 16. Zach Kamil, 52. Láznička Šimon

Rozhodčí: Stěhule Borek - Matouš Vladimír, Kutiš Jaroslav.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 6. Kytka Maxmilián Jiří, 8. Helík Petr, 20. Neruda Javier, 23. Helík Petr, 29. Šátek Jan, 30. Helík Petr, 34. Helík Petr, 37. Šátek Jan, 43. Křenek Tomáš, 46. Spáčil Jakub, 54. Šátek Jan, 62. Křenek Tomáš

Rozhodčí: Pytloun Ladislav - Korych Vladimír, Popelka Petr.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Chaloupka Josef, 61. Kadlec Matyáš - 18. Flesner Jakub, 47. Flesner Jakub, 47. Málek Jan

Rozhodčí: Krupka Pavel - Volák Michal, Lipár Dominik.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 68. Kulhavý Pavel - 52. Fikejz Martin (vl.), 60. Březák Filip

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Mrázek Aleš, Pokorný Roman.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 32. Vítek Ondřej, 34. Vítek Ondřej - 27. Kleček Matěj, 49. Helík Petr

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Vitvar Martin, Mlynář Michal.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 21. Mach Janis, 44. Chaloupka Josef - 63. Mužátko Dominik

Rozhodčí: Jeřábek Michal - Kušta Petr, Jírovec Šimon.

Sobota 12. 11. 2016 12:30

Branky: 2. Fidra Dominik (pen.), 18. Váňa Jaroslav - 11. Englich Martin

Rozhodčí: Tryzna Lukáš - Pánek Michal, Dvořák Jan.

Sobota 12. 11. 2016 13:00

Branky: 30. Flesner Jakub, 15. Moc Karel, 49. Flesner Jakub, 50. Flesner Jakub

Rozhodčí: Hanousek Karel - Švajdler Ondřej, Jirák Jiří.

Neděle 13. 11. 2016 12:30

Branky: 6. Nosek Vojta, 10. Lokvenc Lukáš, 14. Vik Daniel, 22. Laštovic Patrik, 35. Laštovic Patrik, 46. Vik Daniel, 55. Hejzlar Jakub - 8. Hájek František, 24. Dvořák Daniel, 63. Dvořák Daniel, 45. Hájek František

Rozhodčí: Šedivka Ondřej - Pálka Martin, Hofman Miloš.

15. kolo

Čtvrtek 17. 11. 2016 10:00

Branky: 9. Flesner Jakub, 25. Flesner Jakub, 27. Knobloch Adam - 18. Fidra Dominik

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Šůma Josef, Bohata Antonín.

Čtvrtek 17. 11. 2016 10:00

Branky: 15. Chaloupka Josef, 29. Lokvenc Lukáš (vl.) - 38. Vik Daniel

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Vojáček Lukáš, Lipár Dominik.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 69. Kubr Jan - 27. Chábera Aleš, 66. Chábera Aleš

Rozhodčí: Pekař Eduard - Červený Tomáš, Pöschko Jaroslav.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 33. Klucho Lukáš, 34. Nekvasil David, 41. Láznička Šimon, 51. Zach Kamil

Rozhodčí: Krupa Jan - Styblík Jaromír, Otava Marian.

Sobota 19. 11. 2016 15:00

Branky: 6. Mlejnek Matyas, 27. Šátek Jan, 62. Goldschmidt Roman, 67. Šátek Jan

Rozhodčí: Petřík Jan - Kušta Petr, Ticháček Roman.

Neděle 20. 11. 2016 10:00

Branky: 32. Maceška Adam, 40. Hájek František, 67. Maceška Adam - 18. Linhart Dominik, 24. Vítek Ondřej, 61. Vítek Ondřej

Rozhodčí: Cichra Matěj - Richtár Lukáš, Haluška Patrik.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 10. Körber Jakub, 28. Fidra Dominik, 45. Ježek Daniel, 57. Ježek Daniel, 61. Hušek Vítězslav - 29. Košata Josef

Rozhodčí: Šťastný Vít - Rympler Roman, Bukvička Dušan.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 44. Švara Ondřej - 33. Neruda Javier, 69. Englich Martin (vl.)

Rozhodčí: Dobrý Jan - Kutiš Jaroslav, Kutiš Jaroslav.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 35. Dukay Luboš, 43. Dukay Luboš

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Šiling Karel, Žerovnický David.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Janauer Viktor Jan, 18. Dufek Lukáš, 39. Jindra Adam, 48. Jindra Adam

Rozhodčí: Kvaček Jan - Zita Miloslav, Smitka Michal.

Sobota 26. 11. 2016 10:00

Branky: 6. Lokvenc Lukáš, 18. Nosek Vojta, 20. Nosek Vojta, 21. Vik Daniel, 46. Lokvenc Lukáš, 65. Procházka Jakub - 42. Nácar Stanislav

Rozhodčí: Hůlka Lukáš - Nožka Lukáš, Hofman Miloš.

Sobota 26. 11. 2016 12:00

Branky: 12. Holas Radek, 30. Křeš Jan, 32. Málek Jan, 57. Flesner Jakub

Rozhodčí: Vnuk Josef - Zoufalý David, Kučera Jaroslav.

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK Admira Praha
Neděle 12. 3. 2017 10:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - RMSK "Cidlina"
Neděle 12. 3. 2017 10:00
FK Čáslav - MFK Trutnov
Neděle 12. 3. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - MFK Chrudim
Neděle 12. 3. 2017 10:00
Povltavská fotbalová akademie - FK DUKLA Praha
Středa 15. 3. 2017 13:00
FK Náchod - FK Jablonec

20. kolo

Sobota 18. 3. 2017 09:00
FK Admira Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Sobota 18. 3. 2017 10:00
MFK Trutnov - FK Náchod
Sobota 18. 3. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FK Varnsdorf
Sobota 18. 3. 2017 10:15
FK Jablonec - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 19. 3. 2017 10:00
MFK Chrudim - FK Čáslav
Neděle 19. 3. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

21. kolo

Sobota 25. 3. 2017 10:00
MFK Trutnov - FK Jablonec
Sobota 25. 3. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK DUKLA Praha
Sobota 25. 3. 2017 10:00
FC SLOVAN LIBEREC - RMSK "Cidlina"
Sobota 25. 3. 2017 10:00
FK Náchod - MFK Chrudim
Neděle 26. 3. 2017 10:00
FK Čáslav - FK Admira Praha
Neděle 26. 3. 2017 13:00
FK VIKTORIA ŽIŽKOV - Povltavská fotbalová akademie

22. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Náchod
Sobota 1. 4. 2017 10:00
RMSK "Cidlina" - FK Čáslav
Sobota 1. 4. 2017 10:15
FK Jablonec - FK VIKTORIA ŽIŽKOV
Sobota 1. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FC SLOVAN LIBEREC
Neděle 2. 4. 2017 10:00
Povltavská fotbalová akademie - FK Varnsdorf
Neděle 2. 4. 2017 12:30
MFK Chrudim - MFK Trutnov

Export do kalendáře