Břeclav › 2016 E2A - OS st.žáci, sk. A

Rozpis a výsledky

1. kolo

Neděle 4. 9. 2016 14:00

Branky: 5. Berka Marek, 12. Macán Ondřej, 15. Kostrhun Daniel, 35. Macán Ondřej, 45. Ferbar Radek, 8. Řezáč Jakub - 55. Lucký Kryštof, 56. Gajdošík Nataniel

Rozhodčí: Smutný Jan.

2. kolo

Neděle 11. 9. 2016 14:00

Branky: 40. Herzán David, 50. Kostrhun Daniel, 52. Kostrhun Daniel, 56. Herzán David - 32. Suchánek Daniel, 57. Suchánek Daniel

Rozhodčí: Čápek Josef.

3. kolo

Neděle 18. 9. 2016 13:15

Branky: 47. Suchánek Ondřej - 23. Ferbar Radek, 33. Skotal Filip, 70. Řezáč Jakub

Rozhodčí: Pátek David.

4. kolo

Neděle 25. 9. 2016 14:00

Branky: 5. Skotal Filip, 8. Skotal Filip, 15. Skotal Filip, 20. Řezáč Jan, 24. Berka Marek, 30. Kostrhun Daniel, 34. Ferbar Radek, 42. Kostrhun Daniel, 47. Kostrhun Daniel, 58. Skotal Filip, 65. Kostrhun Daniel

10. kolo

Středa 28. 9. 2016 14:00

Branky: 5. Řezáč Jan, 25. Ferbar Radek, 30. Ferbar Radek, 44. Ferbar Radek, 50. Skotal Filip, 55. Herzán David, 60. Herzán David - 15. Malhocký Martin, 37. Lebloch Jakub

5. kolo

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 33. Malhocký Martin, 50. Malhocký Martin, 53. Lebloch Jakub - 11. Kostrhun Daniel, 31. Kostrhun Daniel, 47. Kostrhun Daniel

Rozhodčí: Kopřiva Zbyněk.

6. kolo

Neděle 9. 10. 2016 11:30

Branky: 30. Klimovič Nikola - 6. Kostrhun Daniel, 9. Berka Marek, 17. Skotal Filip, 25. Ferbar Radek, 28. Kostrhun Daniel, 47. Kostrhun Daniel, 50. Ferbar Radek, 53. Kostrhun Daniel, 54. Skotal Filip, 56. Kostrhun Daniel

Rozhodčí: Vymyslický Pavel.

7. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 13. Suchánek Daniel, 35. Blinkal Rudolf, 69. Karban Lukáš - 23. Skotal Filip

Rozhodčí: Ujčík Václav.

8. kolo

Sobota 22. 10. 2016 12:30

Branky: 19. Skotal Filip, 24. Kostrhun Daniel, 31. Kostrhun Daniel, 42. Kostrhun Daniel, 48. Ferbar Radek, 52. Ferbar Radek - 41. Suchánek Ondřej, 65. Brychta Dominik

Rozhodčí: Riška Dominik.

9. kolo

Neděle 30. 10. 2016 12:15

Branky: 50. Vařák Filip - 11. Řezáč Jan, 34. Kostrhun Daniel

Rozhodčí: Uher Radek.

11. kolo

Neděle 9. 4. 2017 13:30
Lednice - Podivín

12. kolo

Sobota 15. 4. 2017 10:00
Hrušky - Podivín

13. kolo

Neděle 23. 4. 2017 14:00
Podivín - Charvátská Nová Ves

14. kolo

Neděle 30. 4. 2017 10:30
Hlohovec - Podivín

15. kolo

Neděle 7. 5. 2017 14:00
Podivín - Velké Bílovice

16. kolo

Neděle 14. 5. 2017 14:00
Podivín - Lednice

17. kolo

Neděle 21. 5. 2017 15:00
Podivín - Hrušky

18. kolo

Neděle 28. 5. 2017 13:00
Charvátská Nová Ves - Podivín

19. kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:00
Podivín - Hlohovec

20. kolo

Neděle 11. 6. 2017 09:30
Velké Bílovice - Podivín

Export do kalendáře