Řídící komise pro Čechy › 2016 F1C - ČLŽ U 14 C

Rozpis a výsledky

2. kolo

Sobota 20. 8. 2016 11:45

Branky: 52. Zábranský Jan, 54. Blažek Michal

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Kašpar Zdeněk, Homr Michal.

Sobota 20. 8. 2016 11:45

Branky: 27. Horák Jan, 47. Coufal Marek, 50. Jirák Lukáš, 60. Vitík Martin

Rozhodčí: Musil Jiří - Kvapil Mikuláš, Geče Marcel.

Sobota 20. 8. 2016 11:45

Branky: 6. Polák Aleš, 51. Polák Aleš - 18. Joni Patrik, 21. Leden Jan, 30. Joni Patrik, 34. Leden Jan

Rozhodčí: Plzák Daniel - Růžička Michal, Fencl Jakub.

Sobota 20. 8. 2016 11:45

Branky: 24. Vu Chung Hieu, 32. Müller Matěj, 37. Vu Chung Hieu, 49. Vu Chung Hieu - 30. Dmejchal Jiří

Rozhodčí: Teuber Ivan - Lafata Matěj, Belei Raphael.

Neděle 21. 8. 2016 11:45

Branky: 13. Gornický Vojtěch, 20. Vonášek Jan, 33. Imbr David, 47. Gornický Vojtěch - 7. Krunert Michal, 27. Krunert Michal, 30. Bílek Filip, 43. Drábek Pavel, 57. Brabenec Patrik, 60. Konopásek Milan (pen.)

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Plaček Tomáš, Petričák Daniel.

Středa 21. 9. 2016 16:45

Branky: 12. Ondrejka Filip, 68. Holakovský Jakub

Rozhodčí: Starý Dominik - Bužo Martin, Breza Marián.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 11:45

Branky: 12. Kornacki Andrej, 40. Sváta Jakub, 45. Sehedi Alexandr, 49. Tůma Lukáš, 70. Sehedi Alexandr

Rozhodčí: Štěrba Martin - Fiala Petr, Dvořák Matěj.

Sobota 27. 8. 2016 17:00

Branky: 15. Čaloun Petr, 44. Bílek Filip, 53. Konopásek Milan, 63. Krunert Michal (pen.) - 15. Polák Aleš

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Klápa Vladislav, Balata Vojtěch.

Neděle 28. 8. 2016 11:45

Branky: 14. Joni Patrik (pen.), 18. Leden Jan, 38. Joni Patrik, 47. Kubín Patrik, 50. Joni Patrik

Rozhodčí: Kapoun Michal - Vacek Jan, Flade Jens.

Neděle 28. 8. 2016 12:00

Branky: 20. Zábranský Patrik, 46. Rohla Lukáš, 58. Zábranský Jan - 48. Vojta Matyáš

Rozhodčí: Lafek David - Řičica Jiří, Sandev Patrik.

Neděle 28. 8. 2016 12:45

Branky: 24. Aubrecht Robert (pen.), 27. Aubrecht Robert, 46. Štůla Marek, 59. Aubrecht Robert, 66. Sedláček Ondra - 37. Černý Samuel

ČK: Vondrák

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Řáda Josef, Botoš Robert.

Neděle 28. 8. 2016 16:45

Branky: 25. Dmejchal Jiří, 58. Dmejchal Jiří - 29. Jirák Lukáš, 43. Vodička Marek

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Přibyl Jan, Weidenthalerová Hana.

1. kolo

Středa 31. 8. 2016 11:45

Branky: 7. Joni Patrik, 25. Joni Patrik, 50. Pražák Marek, 70. Leden Jan - 52. Gornický Vojtěch

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Mecl Petr, Stupka Josef.

Středa 31. 8. 2016 16:45

Branky: 24. Rohla Lukáš, 52. Blažek Michal, 61. Rohla Lukáš - 13. Kroupa Petr, 15. Linda David

Rozhodčí: Brda Jan - Dvořák Adam, Hudera Rostislav.

Středa 31. 8. 2016 17:00

Branky: 9. Konopásek Milan, 18. Konopásek Milan, 32. Konopásek Milan, 53. Bílek Filip - 12. Šťáhlovský Jan, 57. Kraus Václav

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Klápa Vladislav, Filip Václav.

Středa 31. 8. 2016 17:15

Branky: 5. Maxa Lukáš, 40. Jandoš Marek, 60. Stránský Daniel, 61. Stránský Daniel

Rozhodčí: Němec Václav - Novák Matěj, Ondřej Adam.

Středa 31. 8. 2016 17:15

Branky: 3. Šolaja Adam, 7. Vu Chung Hieu, 22. Vu Chung Hieu, 37. Vojta Matyáš, 64. Müller Matěj, 66. Vu Chung Hieu

Rozhodčí: Jati David - Godža Ladislav, Botoš Robert.

Středa 31. 8. 2016 18:00

Branky: 4. Sehedi Alexandr, 34. Sehedi Alexandr, 42. Čuba František, 44. Ruda Tomáš, 65. Sváta Jakub

Rozhodčí: Trska Adam - Slavík Bohuslav, Heinc Lukáš.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 11:45

Branky: 35. Konopásek Milan, 51. Bílek Filip, 70. Bukovaz Martin (pen.)

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Duspiva Václav, Ježek Petr.

Sobota 3. 9. 2016 11:45

Branky: 42. Linda David - 4. Štůla Marek, 27. Šťáhlovský Jan, 61. Štůla Marek

Rozhodčí: Šimeček Libor - Fencl Jakub, Hanzlík Michal.

Sobota 3. 9. 2016 11:45

Branky: 7. Vojta Matyáš, 53. Přech Jakub - 14. Fischer Petr

Rozhodčí: Krejsa Josef - Kušta Petr, Heinzel Matyáš.

Neděle 4. 9. 2016 11:45

Branky: 3. Damašek Ondřej, 15. Kornacki Andrej, 67. Sváta Jakub

Rozhodčí: Hocek Petr - Polena Jiří, Šaróka Július.

Neděle 4. 9. 2016 14:45

Branky: 23. Rakušan Štěpán, 25. Vitík Martin - 16. Rohla Lukáš, 20. Fedorišin Tung, 47. Rohla Lukáš

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Jeřábek Michal, Kutiš Jaroslav.

Středa 14. 9. 2016 17:15

Branky: 7. Kavka Filip, 41. Berka Patrik (vl.), 42. Kavka Filip - 17. Praveček Ondřej

Rozhodčí: Hányš Martin - Botoš Robert.

17. kolo

Středa 7. 9. 2016 15:45

Branky: 13. Joni Patrik, 19. Joni Patrik, 30. Leden Jan, 40. Černý Adam, 51. Vostřel Štěpán, 52. Černý Adam, 61. Leden Jan - 70. Černý Štěpán (pen.)

Rozhodčí: Plzák Daniel - Košťál Milan, Sůra Jindřich.

Středa 7. 9. 2016 16:45

Branky: 31. Polcar Adam

Rozhodčí: Hrkal Václav - Trčka Dominik, Toucha Matěj.

Středa 7. 9. 2016 16:45

Branky: 16. Sedláček Ondra, 42. Peška Miroslav, 65. Šťáhlovský Jan

Rozhodčí: Štěrba Martin - Godža Ladislav, Bláha Karel.

Středa 7. 9. 2016 17:00

Branky: 33. Kornacki Andrej (vl.), 63. Chládek Jan, 67. Chládek Jan

Rozhodčí: Krupka Pavel - Šťásek Václav, Bůžek Karel.

Středa 7. 9. 2016 17:15

Branky: 2. Zábranský Patrik, 28. Rohla Lukáš, 45. Rohla Lukáš, 54. Zábranský Jan

Rozhodčí: Krejsa Josef - Krejsa Jakub, Dvořák Adam.

Úterý 13. 9. 2016 17:00

Branky: 13. Konopásek Milan, 30. Drábek Pavel, 47. Krunert Michal (pen.), 60. Čaloun Petr - 19. Jirák Lukáš, 21. Vitík Martin, 66. Vitík Martin

Rozhodčí: Vnuk Josef - Frydrychovský Jiří, Novák Miloslav.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 11:45

Branky: 3. Holakovský Jakub, 51. Tůma Lukáš, 61. Ondrejka Filip

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Polák Jiří, Sebera Filip.

Sobota 10. 9. 2016 17:00

Branky: 7. Bílek Filip, 33. Konopásek Milan, 63. Bukovaz Martin - 12. Vu Chung Hieu, 26. Vu Chung Hieu, 36. Vu Chung Hieu, 54. Vu Chung Hieu, 61. Vu Chung Hieu

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Blahůšek Richard.

Sobota 10. 9. 2016 17:15

Branky: 5. Rakušan Štěpán, 13. Vitík Martin, 22. Vitík Martin, 26. Jirák Lukáš, 28. Kessler Lukáš (vl.), 36. Horák Jan, 51. Schöbl Jan, 56. Horák Jan, 65. Horák Jan - 32. Joni Patrik, 40. Szymanski Jaroslav, 53. Joni Patrik

Rozhodčí: Lafek David - Polena Jiří, Plzák Jakub.

Neděle 11. 9. 2016 11:45

Branky: 67. Černý Martin, 69. Nosek Václav - 7. Kroupa Petr, 10. Linda David, 63. Linda David

Rozhodčí: Matyš Jakub - Rinth Jan, Plaček Tomáš.

Neděle 11. 9. 2016 12:00

Branky: 11. Blažek Michal, 16. Fedorišin Tung, 22. Rohla Lukáš, 30. Rohla Lukáš, 58. Rottner Jakub, 65. Šikanedr Jakub (pen.) - 14. Čáslavský Vojtěch, 45. Kavka Filip

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Pejša Tomáš, Bajer Jiří.

Neděle 11. 9. 2016 12:00

Branky: 12. Ferko Matyáš, 18. Aubrecht Robert

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Matejka Dominik, Dvořák Matěj.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 11:45

Branky: 58. Černý Štěpán (pen.) - 51. Zápotocký Jiří, 64. Černý Adam, 68. Leden Jan

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Šmat David, Peschel Filip.

Sobota 17. 9. 2016 11:45

Branky: 47. Majer Adam - 9. Kynkor Martin, 10. Kynkor Martin, 17. Vonášek Jan, 66. Hák Jiří

Rozhodčí: Šauflová Jana - Duspiva Václav, Picek Lukáš.

Sobota 17. 9. 2016 11:45

Branky: 17. Vu Chung Hieu, 27. Vu Chung Hieu

Rozhodčí: Šulcová Lucie - Vítek Matouš, Honzíček Pavel.

Sobota 17. 9. 2016 11:45

Branky: 9. Vitík Martin, 17. Rakušan Štěpán - 7. Bílek Filip, 23. Konopásek Milan

Rozhodčí: Krupka Pavel - Multerer Dominik, Váša Luboš.

Neděle 18. 9. 2016 11:45

Branky: 28. Dmejchal Jiří - 60. Skalák Adam, 14. Rohla Lukáš

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Vychodil Tomáš, Polák Jiří.

Neděle 18. 9. 2016 11:45

Branky: 3. Ondrejka Filip, 13. Sváta Jakub, 16. Ondrejka Filip, 38. Brzický Matěj, 52. Brzický Matěj, 57. Čuba František, 60. Vacínek Dominik

Rozhodčí: Štefan Michal - Konečný Josef, Volák Michal.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 11:45

Branky: 1. Kalous Ondřej, 7. Fischer Petr, 10. Černý Adam, 17. Zápotocký Jaroslav, 25. Fischer Petr, 29. Joni Patrik, 37. Joni Patrik, 54. Fischer Petr, 66. Kožíšek Mikoláš

Rozhodčí: Martínek Petr - Mecl Petr, Zeman Jan.

Sobota 24. 9. 2016 16:30

Branky: 24. Konopásek Milan, 37. Krunert Michal, 42. Krunert Michal, 60. Bukovaz Martin - 8. Kavka Filip, 52. Klopotovskyy Ruslan

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Šonský Vojtěch, Shapoval Serhyi.

Neděle 25. 9. 2016 11:45

Branky: 51. Linda David (pen.)

Rozhodčí: Baum Tomáš - Bretschneider Kamil, Hynek Jan.

Neděle 25. 9. 2016 11:45

Branky: 34. Gornický Vojtěch (pen.), 47. Gornický Vojtěch - 32. Vu Chung Hieu, 40. Müller Matěj, 58. Lískovec Martin, 61. Prýmas Matěj

Rozhodčí: Matyš Jakub - Lepič Jiří, Jevčák Martin.

Neděle 25. 9. 2016 12:00

Branky: 30. Peška Miroslav, 51. Ferko Matyáš - 6. Horák Jan, 55. Vitík Martin (pen.)

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Coufal Jaroslav, Šmat Robert.

Neděle 25. 9. 2016 12:00

Branky: 16. Klvaň Adam - 61. Zumr Oliver

Rozhodčí: Krejsa Josef - Pejša Tomáš, Vrchlavský Miloš.

18. kolo

Středa 28. 9. 2016 11:45

Branky: 30. Vu Chung Hieu, 61. Vu Chung Hieu, 70. Molodci Pavel

Rozhodčí: Hurych Jan - Belei Raphael, Sahula Kryštof.

Středa 28. 9. 2016 11:45

Branky: 32. Zábranský Jan

Rozhodčí: Cichra Matěj - Maťátko Roman, Breza Marián.

Středa 28. 9. 2016 12:45

Branky: 21. Čáslavský Vojtěch, 52. Kavka Filip, 65. Kavka Filip - 9. Žirovnický Jan, 14. Čaloun Petr, 19. Krunert Michal, 34. Houda Vojtěch, 42. Bílek Filip

Rozhodčí: Šmat David - Godža Ladislav, Botoš Robert.

Středa 28. 9. 2016 12:45

Branky: 42. Vodička Marek, 67. Coufal Marek - 7. Peška Miroslav, 26. Kričfaluši Ondřej, 36. Sedláček Ondra, 46. Sedláček Ondra, 63. Sedláček Ondra

Rozhodčí: Petřík Jan - Heinc Lukáš, Petřík Petr.

Středa 28. 9. 2016 15:45

Branky: 69. Maxa Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Hodek Jakub - Schveinert Radek, Žák Adam.

Středa 28. 9. 2016 17:15

Branky: 16. Joni Patrik, 35. Zápotocký Jaroslav, 53. Joni Patrik, 55. Joni Patrik, 63. Zápotocký Jaroslav

Rozhodčí: Matyš Jakub - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 11:45

Branky: 30. Štůla Marek, 31. Šťáhlovský Jan, 32. Štůla Marek, 40. Peška Miroslav (pen.), 68. Kraus Václav

Rozhodčí: Duda Miroslav - Pachtová Michaela, Vasilko Jan.

Sobota 1. 10. 2016 11:45

Branky: 40. Vojta Matyáš, 54. Müller Matěj

Rozhodčí: Vnuk Josef - Burda Tomáš, Popelka Petr.

Neděle 2. 10. 2016 11:45

Branky: 48. Havránek Matěj, 60. Dumský Michal, 65. Brabenec Patrik

Rozhodčí: Babka Ondřej - Polák Jiří, Přibyl Jan.

Neděle 2. 10. 2016 11:45

Branky: 28. Čuba František, 41. Damašek Ondřej - 21. Majer Adam

Rozhodčí: Petřík Jan - Vojnovič Michal, Popelka Petr.

Neděle 2. 10. 2016 12:00

Branky: 22. Blažek Michal, 62. Fedorišin Tung - 35. Kubín Patrik, 52. Leden Jan

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Vokoun Daniel, Assar Adrian.

Neděle 2. 10. 2016 12:15

Branky: 23. Jirák Lukáš, 34. Horák Jan, 40. Novák Jan, 64. Schöbl Jan - 7. Černý Samuel

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Mesežnikov Roman, Kutiš Jaroslav.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 11:45

Branky: 18. Jandoš Marek - 69. Vojta Matyáš

Rozhodčí: Cihlář František - Havránek Martin, Šimek Luboš.

Sobota 8. 10. 2016 11:45

Branky: 4. Sváta Jakub, 8. Brzický Matěj, 60. Ondrejka Filip

Rozhodčí: Formánek Tomáš - Flade Jens, Vaverka Tomáš.

Sobota 8. 10. 2016 11:45

Branky: 3. Kroupa Petr, 30. Linda David - 35. Jirák Lukáš

Rozhodčí: Baum Tomáš - Mareš Jaroslav, Spusta Josef.

Sobota 8. 10. 2016 16:00

Branky: 34. Konopásek Milan - 8. Fedorišin Tung, 51. Rohla Lukáš

Rozhodčí: Stibůrková Zuzana - Klápa Vladislav, Kotík Ondřej.

Neděle 9. 10. 2016 11:45

Branky: 6. Černý Samuel, 9. Hák Jiří, 26. Černý Samuel, 70. Černý Samuel - 19. Čáslavský Vojtěch, 33. Kavka Filip, 39. Fečo Filip, 58. Orava Matěj, 71. Kavka Filip

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Plaček Tomáš, Pravda Luboš.

Neděle 9. 10. 2016 12:45

Branky: 2. Aubrecht Robert, 32. Štůla Marek, 40. Šťáhlovský Jan, 48. Kričfaluši Ondřej, 50. Sedláček Ondra - 19. Svatek Pavel, 53. Václavíček Petr

Rozhodčí: Jati David - Pachtová Michaela, Godža Ladislav.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 11:45

Branky: 58. Linda David, 70. Kroupa Petr

Rozhodčí: Jati David - Pachtová Michaela, Botoš Robert.

Sobota 15. 10. 2016 14:45

Branky: 24. Joni Patrik, 57. Kessler Lukáš, 61. Kessler Lukáš - 46. Bílek Filip

Rozhodčí: Šimeček Libor - Zeman Miroslav, Tokoš Tomáš.

Sobota 15. 10. 2016 16:00

Branky: 2. Ondrejka Filip, 39. Ruda Tomáš

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Slavík Bohuslav, Nebáznivý Jan.

Neděle 16. 10. 2016 11:45

Branky: 20. Kupka Ondřej, 23. Dmejchal Jiří - 17. Vonášek Jan, 24. Kynkor Martin, 36. Kynkor Martin, 38. Děd Tomáš, 39. Gornický Vojtěch, 43. Gornický Vojtěch, 56. Tipanic Sebastian

Rozhodčí: Kouba Štěpán - Šťastný Radek, Vanýsek Vladislav.

Neděle 16. 10. 2016 12:00

Branky: 2. Rohla Lukáš, 14. Fedorišin Tung, 60. Fedorišin Tung - 29. Aubrecht Robert, 68. Kričfaluši Ondřej (pen.)

Rozhodčí: Lafek David - Hájek Lukáš, Jandák Karel.

Neděle 16. 10. 2016 12:15

Branky: 17. Rakušan Štěpán, 54. Coufal Marek - 64. Tříska Dominik

Rozhodčí: Cichra Matěj - Maťátko Roman, Sahula Kryštof.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 11:45

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Kašpar Zdeněk, Picek Lukáš.

Sobota 22. 10. 2016 11:45

Branky: 58. Vu Chung Hieu - 31. Vitík Martin

Rozhodčí: Hruška Miloš - Buřil Zdeněk, Pruška Ondřej.

Sobota 22. 10. 2016 12:45

Branky: 7. Kroupa Petr, 29. Tomčík Štěpán, 43. Linda David, 59. Kroupa Petr (pen.) - 8. Václavíček Petr, 13. Kupka Ondřej, 23. Dmejchal Jiří, 69. Přibyl Petr

Rozhodčí: Růžička Michal.

Sobota 22. 10. 2016 16:00

Branky: 21. Krunert Michal - 18. Marek Petr, 28. Damašek Ondřej, 42. Damašek Ondřej, 70. Kremlička Jakub

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Šonský Vojtěch, Blahůšek Richard.

Neděle 23. 10. 2016 11:45

Branky: 57. Gornický Vojtěch - 29. Zábranský Jan, 34. Fedorišin Tung, 45. Černý Jakub, 55. Vaňous Martin, 56. Rohla Lukáš

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

Neděle 23. 10. 2016 11:45

Branky: 12. Šťáhlovský Jan, 25. Suchan Petr, 31. Aubrecht Robert, 37. Šťáhlovský Jan, 52. Aubrecht Robert, 54. Aubrecht Robert, 57. Šťáhlovský Jan, 60. Kričfaluši Ondřej (pen.) - 9. Pražák Marek, 14. Fischer Petr, 70. Kubín Patrik

Rozhodčí: Aubrecht Jan - Sieber Josef, Tůmová Michaela.

12. kolo

Středa 26. 10. 2016 14:15

Branky: 10. Damašek Ondřej, 12. Kremlička Jakub, 26. Čuba František, 41. Sehedi Alexandr, 54. Damašek Ondřej

Rozhodčí: Vnuk Josef - Rod Miroslav, Faltys Pavel.

Sobota 29. 10. 2016 11:45

Rozhodčí: Plzák Daniel - Pešta Miroslav, Spusta Josef.

Sobota 29. 10. 2016 14:15

Branky: 8. Jandík Martin, 27. Jandoš Marek, 28. Agapkin Vladyslav (pen.) - 38. Přibyl Petr, 51. Dmejchal Jiří

Rozhodčí: Simbartl Václav - Žák Adam, Kořan Josef.

Neděle 30. 10. 2016 11:45

Branky: 54. Lískovec Martin, 63. Vojta Matyáš, 68. Lískovec Martin - 59. Černý Štěpán

Rozhodčí: Trska Adam - Jelínek Petr, Pruška Ondřej.

Neděle 30. 10. 2016 11:45

Branky: 63. Kynkor Martin - 33. Fischer Petr, 43. Kessler Lukáš, 57. Leden Jan

Rozhodčí: Průcha Miroslav - Petričák Daniel, Pravda Luboš.

Neděle 30. 10. 2016 12:45

Branky: 7. Šťáhlovský Jan, 8. Šťáhlovský Jan, 13. Peška Miroslav, 14. Aubrecht Robert, 26. Suchan Petr, 31. Šťáhlovský Jan, 33. Aubrecht Robert, 50. Kričfaluši Ondřej, 51. Aubrecht Robert, 61. Šťáhlovský Jan, 62. Sedláček Ondra

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Sieber Josef, Buzna Miroslav.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 11:45

Branky: 62. Černý Štěpán - 31. Havlíček Matyáš, 56. Vitík Martin, 58. Farid Sammy (vl.), 67. Havlíček Matyáš

Rozhodčí: Štěrba Martin - Řáda Josef, Botoš Robert.

Sobota 5. 11. 2016 16:15

Branky: 14. Brabenec Patrik (pen.), 17. Čaloun Petr, 29. Konopásek Milan (pen.), 31. Bílek Filip, 32. Konopásek Milan, 48. Krunert Michal, 55. Krunert Michal - 8. Hadáček Filip, 21. Hadáček Filip, 39. Hadáček Filip

Rozhodčí: Filip Václav - Klápa Vladislav.

Neděle 6. 11. 2016 11:45

Branky: 23. Černý Adam, 26. Joni Patrik, 39. Leden Jan, 44. Fischer Petr, 60. Leden Jan, 64. Kubín Patrik, 67. Pražák Marek - 41. Bělina Jiří (pen.)

Rozhodčí: Kapoun Michal - Kolátor Petr, Teska Miroslav.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 3. Šťáhlovský Jan - 22. Ondrejka Filip, 63. Kremlička Jakub

Rozhodčí: Talpáš Petr - Buzna Miroslav, Topinka Ondrej.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 44. Fedorišin Tung, 46. Fedorišin Tung

Rozhodčí: Klupák Petr - Mareš Bohumil, Dvořák Adam.

Neděle 6. 11. 2016 14:45

Branky: 3. Kupka Ondřej, 56. Přibyl Petr - 27. Müller Matěj, 32. Müller Matěj, 39. Vu Chung Hieu, 41. Vojta Matyáš (pen.)

Rozhodčí: Hrkal Václav - Šťastný Radek, Vanýsek Vladislav.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 11:45

Branky: 13. Bílek Filip, 15. Konopásek Milan, 35. Čaloun Petr, 36. Čaloun Petr, 38. Krunert Michal, 62. Drábek Pavel, 65. Krunert Michal

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Topinka Josef, Káš Otakar.

Sobota 12. 11. 2016 11:45

Branky: 43. Schöbl Jan, 61. Coufal Marek, 63. Coufal Marek, 69. Vitík Martin

Rozhodčí: Chustecki Jaroslaw Pawel - Karel Ondřej, Kovalčík Jan.

Sobota 12. 11. 2016 13:45

Branky: 2. Pražák Marek, 61. Kessler Lukáš

Rozhodčí: Košan Martin - Picek Lukáš, Aubrecht Jan.

Neděle 13. 11. 2016 11:15

Rozhodčí: Cichra Matěj - Rodová Alena, Šimek Jan.

Neděle 13. 11. 2016 11:45

Branky: 8. Damašek Ondřej, 16. Marek Petr, 18. Sehedi Alexandr, 39. Brzický Matěj, 41. Ondrejka Filip, 44. Marek Petr, 62. Soukup Pavel - 23. Černý Štěpán

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Kutiš Jaroslav, Lafata Matěj.

Neděle 13. 11. 2016 12:45

Branky: 15. Kričfaluši Ondřej, 17. Kraus Václav, 38. Šťáhlovský Jan, 41. Aubrecht Robert, 52. Aubrecht Robert, 53. Sedláček Ondra

Rozhodčí: Makovička Milan - Jevčák Martin, Rinth Jan.

15. kolo

Sobota 19. 11. 2016 11:45

Branky: 34. Bílek Filip, 39. Čaloun Petr, 47. Drábek Pavel, 51. Bílek Filip

Rozhodčí: Krejsa Josef - Novák Miloslav, Frydrychovský Jiří.

Sobota 19. 11. 2016 11:45

Branky: 60. Barvínek Michal, 68. Pražák Marek - 37. Vu Chung Hieu, 62. Vu Chung Hieu

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Heřman Martin, Možný Jakub.

Neděle 20. 11. 2016 11:45

Rozhodčí: Němec Václav - Rinth Jan, Novotný Jiří.

Neděle 20. 11. 2016 12:00

Branky: 3. Suchan Petr, 20. Šťáhlovský Jan, 25. Aubrecht Robert, 36. Peška Miroslav, 41. Kričfaluši Ondřej, 52. Peška Miroslav, 59. Aubrecht Robert, 64. Aubrecht Robert - 66. Linda David

Rozhodčí: Štěrba Václav - Pachtová Michaela, Tůmová Michaela.

Neděle 20. 11. 2016 12:00

Branky: 20. Blažek Michal, 39. Rohla Lukáš, 41. Zábranský Jan (pen.), 68. Rohla Lukáš (pen.) - 34. Vitík Martin

Rozhodčí: Lafek David - Svoboda Richard, Čechovský Jakub.

Neděle 20. 11. 2016 14:45

Branky: 18. Svatek Pavel - 30. Lexa Milan, 52. Kavka Filip, 57. Lexa Milan, 62. Fečo Filip

Rozhodčí: Makovička Milan - Weidenthalerová Hana, Votava Pavel.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 14. Brabenec Patrik (pen.), 44. Bílek Filip

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Tsarev Alexej, Kostka Michael.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 9. Černý Adam, 10. Leden Jan, 39. Pražák Marek, 43. Fischer Petr - 18. Vitík Martin (pen.)

Rozhodčí: Baum Tomáš - Formánek Tomáš, Teska Miroslav.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 52. Polák Aleš, 67. Charamza Matěj

Rozhodčí: Šimeček Libor - Čáka Jindřich, Fencl Jakub.

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 5. Rottner Jakub, 13. Šikanedr Jakub

Rozhodčí: Jati David - Sapoušek Jáchym, Řáda Josef.

Sobota 26. 11. 2016 13:30

Branky: 12. Kričfaluši Ondřej, 13. Kričfaluši Ondřej, 50. Sedláček Ondra, 69. Kričfaluši Ondřej

Rozhodčí: Janda Marek - König Michal, Žák Adam.

Neděle 27. 11. 2016 11:45

Branky: 6. Damašek Ondřej, 8. Sehedi Alexandr, 12. Ondrejka Filip, 20. Čuba František, 50. Zoula Miloslav, 54. Ondrejka Filip

Rozhodčí: Leška Martin - Kolář Radek, Vítek Matouš.

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 11:45
SK PETŘÍN PLZEŇ - FK Motorlet Praha
Sobota 11. 3. 2017 11:45
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Neděle 12. 3. 2017 11:45
FK FC PÍSEK - FC TEMPO PRAHA
Neděle 12. 3. 2017 11:45
FK Baník Sokolov - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 12. 3. 2017 15:00
SK Benešov - FC MAS Táborsko
Středa 22. 3. 2017 16:30
FK Litvínov - FC Slavoj Vyšehrad

20. kolo

Neděle 19. 3. 2017 11:45
SK Kladno - SK Benešov
Neděle 19. 3. 2017 11:45
FC Slavoj Vyšehrad - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 19. 3. 2017 11:45
FK Motorlet Praha - FK Ústí nad Labem
Neděle 19. 3. 2017 14:30
1.FC Karlovy Vary - FK FC PÍSEK
Neděle 19. 3. 2017 15:00
FC TEMPO PRAHA - FK Litvínov
Neděle 19. 3. 2017 15:15
FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov

21. kolo

Sobota 25. 3. 2017 11:45
SK PETŘÍN PLZEŇ - FC TEMPO PRAHA
Sobota 25. 3. 2017 12:00
FK Litvínov - 1.FC Karlovy Vary
Sobota 25. 3. 2017 15:00
FK Baník Sokolov - SK Kladno
Neděle 26. 3. 2017 11:45
FC Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha
Neděle 26. 3. 2017 11:45
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Neděle 26. 3. 2017 15:00
SK Benešov - FK Ústí nad Labem

22. kolo

Sobota 1. 4. 2017 11:45
1.FC Karlovy Vary - SK PETŘÍN PLZEŇ
Sobota 1. 4. 2017 11:45
FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov
Sobota 1. 4. 2017 11:45
FC TEMPO PRAHA - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 2. 4. 2017 11:45
FK Motorlet Praha - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 11:45
SK Kladno - FK FC PÍSEK
Neděle 2. 4. 2017 15:15
FC MAS Táborsko - FK Litvínov

Export do kalendáře