Řídící komise pro Čechy › 2016 F2B - ČLŽ U 12 B

Rozpis a výsledky

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 17. Beránek Jaroslav, 26. Kubr Dušan - 4. Strach Jakub, 5. Bzura Jonáš, 22. Vostřel Lukáš, 37. Strach Jakub, 52. Strach Jakub, 54. Melichar Dominik, 63. Strach Jakub, 72. Vostřel Lukáš, 74. Melichar Dominik

Rozhodčí: Hejl Jakub - Michek Petr.

Sobota 3. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Bužo Martin - Popelka Petr.

Sobota 3. 9. 2016 14:00

Branky: 17. Baláž Aleš, 39. Fiala Tomáš - 5. Pešek David, 16. Gruntorád Adam, 21. Gruntorád Adam, 22. Štěpnička Adam, 37. Čejka Oliver, 53. Fialka Tomáš (vl.), 55. Braný Matyáš, 60. Gruntorád Adam, 62. Gruntorád Adam, 64. Štěpnička Adam (pen.), 80. Braný Matyáš, 83. Štěpnička Adam

Rozhodčí: Krejcar Jan.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Jelínek Petr - Konvalinka Jiří.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 8. Hadinec Matěj, 10. Vokáč Jan, 12. Jirásek Filip, 20. Vokáč Jan, 58. Hadinec Matěj, 61. Bíma Pavel, 70. Jirásek Filip, 77. Málek Jan - 28. Mitterpach Samuel, 34. El-kayssi Tárik, 64. Šaláta Ondřej, 65. Dvořák Štěpán, 80. Divotyan Arman

Rozhodčí: Růžička Michal - Janeček Pavel.

Neděle 4. 9. 2016 10:15

Branky: 0. Erlebach Matyáš, 0. Erlebach Matyáš, 0. Erlebach Matyáš, 0. Erlebach Matyáš, 0. Erlebach Matyáš (pen.), 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Kucharik Jakub, 0. Brett Samuel - 0. Fajka Jindřich, 0. Došek Jakub, 0. Došek Jakub, 0. Procházka Vojtěch, 0. Beneš Dominik (pen.)

Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Vasilko Jan.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Řezníček Ondřej, 0. Divotyan Arman, 0. El-kayssi Tárik - 0. Čvančar Ondřej, 0. Čvančar Ondřej, 0. Ramadani Dino, 0. Ramadani Dino, 0. Kincl Jakub, 0. Němec Jiří, 0. Krtil Filip, 0. Novák Jan, 0. Štegl Jiří

Rozhodčí: Botoš Robert.

Sobota 10. 9. 2016 13:30

Branky: 2. Beneš Dominik, 8. Beneš Dominik, 14. Beneš Dominik, 6. Jícha Dominik, 12. Jícha Dominik, 18. Jícha Dominik, 18. Korbel Tomáš, 1. Janega Lukáš, 7. Janega Lukáš, 60. Janega Lukáš (pen.), 9. Hrubý Matouš, 21. Hrubý Matouš, 31. Hrubý Matouš (pen.), 0. Fialka Lukáš (vl.), 34. Fajka Jindřich, 58. Došek Jakub - 16. Kornalík Jan, 65. Vrba Dominik, 70. Kut Michal

Rozhodčí: Bajer Jiří - Zíka Jan.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Matouš Vladimír.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Braný Matyáš, 25. Gruntorád Adam, 31. Čejka Oliver, 55. Pešek David, 59. Gruntorád Adam, 84. Gruntorád Adam - 53. Vokáč Jan, 76. Poláček Adam, 89. Hadinec Matěj, 80. Poláček Adam

Rozhodčí: Sahula Kryštof.

Neděle 11. 9. 2016 10:15

Branky: 2. Ingardia Alex, 3. Ingardia Alex, 5. Ingardia Alex, 8. Odermatt Tomáš, 23. Port Jakub, 25. Port Jakub, 16. Borosch Ondřej, 28. Opl Michal, 56. Badinka Dominik, 43. Badinka Dominik, 58. Badinka Dominik - 8. Valentík Erik, 13. Fiker Štěpán, 21. Šelicha Matěj, 23. Šelicha Matěj, 26. Šelicha Matěj, 32. Šelicha Matěj, 36. Šelicha Matěj, 43. Petera Patrik, 51. Nejedlý Samuel

Rozhodčí: Sedláček Jiří - Kuriljak Ivan.

Středa 26. 10. 2016 10:30

Branky: 24. Bouša Kryštof, 45. Senrei Jan, 46. Bzura Jonáš, 48. Bzura Jonáš, 75. Novotný Vojtěch, 79. Bzura Jonáš, 79. Bzura Jonáš, 86. Senrei Jan - 2. Paluska Jan, 4. Paluska Jan, 8. Makovec Jan, 8. Kucharik Jakub, 12. Kucharik Jakub, 20. Paluska Jan, 22. Rmoutil Karel, 57. Rmoutil Karel, 60. Mládek Martin, 62. Seidel Lukáš (vl.), 63. Kroupa Martin, 72. Rmoutil Karel, 83. Brett Samuel

Rozhodčí: Šmíd Jiří - Vaverka Tomáš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 23. Herman Vojtěch - 13. Žorna Radek, 16. Port Jakub, 21. Hloušek Kryštof, 24. Sedlák Vilém, 42. Borosch Ondřej, 44. Sedlák Vilém, 49. Port Jakub, 55. Sedlák Vilém, 65. Hloušek Kryštof, 68. Sedlák Vilém, 70. Balázs Kenneth, 88. Abtrachymov Matyáš

Rozhodčí: Hrubý Pavel - Červený Tomáš.

Sobota 17. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Kolář Radek.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 25. Braný Matyáš, 43. Čejka Oliver, 44. Gruntorád Adam, 45. Štěpnička Adam, 57. Čejka Oliver (pen.), 60. Gruntorád Adam, 84. Gruntorád Adam, 88. Čejka Oliver - 27. Došek Jakub, 29. Jícha Dominik, 67. Korbel Tomáš, 75. Došek Jakub

Rozhodčí: Sahula Kryštof.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 2. Vrba Dominik, 3. Fiala Tomáš - 5. Senrei Jan, 10. Senrei Jan, 15. Senrei Jan, 22. Melichar Dominik, 30. Bzura Jonáš, 35. Bzura Jonáš, 36. Kubín Petr, 40. Turek Jan, 55. Turek Jan, 80. Klimeš Vítězslav

Rozhodčí: Maleček Martin - Novotný Jaromír.

Neděle 18. 9. 2016 10:15

Branky: 37. Kroupa Martin, 41. Paluska Jan, 44. Malý Jan, 56. Paluska Jan, 65. Erlebach Matyáš (pen.) - 2. Popovič Alexander Vasil, 27. Malý Matyáš, 28. Popovič Alexander Vasil, 36. Popovič Alexander Vasil, 37. Zaripov Dmitry, 67. Matějček David

Rozhodčí: Tůmová Michaela.

Neděle 18. 9. 2016 12:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Admira Praha

Rozhodčí: Hynek Jan - Černý František, Svoboda Vladimír.

Středa 12. 10. 2016 16:00

Branky: 89. Poláček Adam - 15. Čvančar Ondřej, 18. Krtil Filip, 21. Čvančar Ondřej, 22. Čvančar Ondřej, 36. Krtil Filip, 43. Ramadani Dino, 62. Ogboi Kenny, 65. Čvančar Ondřej, 67. Čvančar Ondřej, 69. Čvančar Ondřej, 81. Ramadani Dino, 81. Bystryanyk Stanislav, 88. Čvančar Ondřej

Rozhodčí: Pešta Miroslav - Růžička Michal.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Jeřábek Michal.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 2. Procházka Vojtěch, 36. Hrubý Matouš, 66. Procházka Vojtěch, 82. Vajshajtl Jan - 2. Kozikowski Daniel, 15. Kozikowski Daniel, 35. Štětina Martin, 42. Vokáč Jan

Rozhodčí: Hradecký Ondřej - Stříška Rastislav.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 7. Kleibel Jan, 8. Popovič Alexander Vasil, 24. Zaripov Dmitry, 28. Nykl Daniel, 34. Čipera Jan, 45. Kleibel Jan, 46. Popovič Alexander Vasil, 47. Kleibel Jan, 52. Matějček David, 56. Tymr Tadeáš, 65. Matějček David, 77. Matějček David, 79. Matějček David, 81. Matějček David, 85. Popovič Alexander Vasil, 88. Tychshenko Artur - 39. Fiala Tomáš, 62. Červený Martin, 83. Kučera Josef, 86. Červený Martin

Rozhodčí: Šimek Jan.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 3. Strach Jakub, 33. Novotný Vojtěch, 41. Seidel Lukáš, 90. Novotný Vojtěch - 11. Šíma Ondřej, 35. Braný Matyáš, 58. Braný Matyáš, 61. Tauer Michal, 76. Pešek David, 85. Čejka Oliver

Rozhodčí: Mecl Marcel - Provazník Adam.

Neděle 25. 9. 2016 10:15

Rozhodčí: Matas Martin - Borosch Robert.

Neděle 25. 9. 2016 11:00

Branky: 17. Divotyan Arman, 22. Šťástka Pavel (pen.), 33. Kovalčik Jan, 36. Dvořák Štěpán, 60. Šťástka Pavel, 61. Řezníček Ondřej, 63. Řezníček Ondřej, 70. Řezníček Ondřej, 78. Mitterpach Samuel, 79. Dvořák Štěpán, 83. Dvořák Štěpán, 85. Odut Zdeněk, 90. Divotyan Arman - 56. Švancara Jiří

Rozhodčí: Dvořák Matěj.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 58. Červený Martin - 3. Nykodým David, 74. Nykodým David, 37. Borosch Ondřej, 20. Borosch Ondřej, 39. Hloušek Kryštof, 49. Port Jakub, 50. Kukla Petr, 56. Abtrachymov Matyáš, 57. Odermatt Tomáš, 82. Polívka Dominik, 77. Slivka Jakub, 90. Slivka Jakub

Rozhodčí: Bretschneider Kamil - Fencl Jakub.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Svatoň Ondřej, 21. Kubr Dušan (pen.) - 5. Ramadani Dino, 11. Kincl Jakub, 24. Němec Jiří, 14. Fuchs Matyáš, 15. Bystryanyk Stanislav, 19. Ramadani Dino, 23. Němec Jiří, 28. Krtil Filip

Rozhodčí: Miksch Jiří - Kožár Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 13:30

Branky: 32. Jícha Dominik, 39. Rottner Jan, 42. Novák Vojtěch, 52. Došek Jakub, 54. Došek Jakub - 36. Turek Jan, 42. Turek Jan, 46. Turek Jan, 72. Turek Jan, 65. Novotný Vojtěch, 58. Bouša Kryštof, 63. Vostřel Lukáš

Rozhodčí: Šalamoun Martin - Bajer Jiří.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Ret Filip, 0. Ret Filip, 0. Ret Filip, 0. Jedlička Filip, 0. Matějček David, 0. Matějček David

Rozhodčí: Maťátko Roman.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 54. Rampa Václav, 65. Fuchs Dominik, 66. Brett Samuel, 27. Erlebach Matyáš, 86. Erlebach Matyáš, 5. Paluska Jan, 34. Paluska Jan, 69. Paluska Jan, 75. Paluska Jan, 57. Beneš Jan, 68. Kucharik Jakub - 56. Divotyan Arman, 29. Řezníček Ondřej, 73. Řezníček Ondřej, 79. Ljapin Petr

Rozhodčí: Sieber Josef.

Neděle 2. 10. 2016 10:15

Branky: 10. Vokáč Jan, 11. Jirásek Filip, 15. Kovář Martin, 27. Keldrych Dominik - 5. Nejedlý Samuel, 8. Nejedlý Samuel, 11. Nejedlý Samuel, 14. Šelicha Matěj, 16. Šelicha Matěj, 18. Šelicha Matěj, 19. Šelicha Matěj, 20. Fiker Štěpán, 21. Fiker Štěpán, 23. Budař Pavel, 24. Hochmann Jan, 25. Svoboda Adam, 28. Onderšin Oliver, 29. Pánek Denis

Rozhodčí: Pešta Miroslav - Svoboda Vladimír.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 10:00

Branky: 28. Čvančar Ondřej, 32. Ramadani Dino, 33. Němec Jiří, 34. Němec Jiří, 35. Fuchs Matyáš, 44. Čvančar Ondřej, 80. Němec Jiří, 82. Čvančar Ondřej - 3. Erlebach Matyáš, 10. Kroupa Martin, 51. Rampa Václav (pen.), 70. Paluska Jan, 79. Kucharik Jakub

Rozhodčí: Kušta Petr.

Sobota 8. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Ticháček Roman.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 6. Popovič Alexander Vasil, 15. Dascal Alexadru, 17. Popovič Alexander Vasil, 19. Ret Filip, 20. Matějček David, 24. Matějček David, 40. Popovič Alexander Vasil, 43. Matějček David, 53. Ret Filip, 58. Ret Tomáš, 63. Ret Filip, 65. Ducháčková Klára, 81. Ducháčková Klára - 12. Procházka Vojtěch

Rozhodčí: Vojnovič Michal.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Beran Michal, 0. Kulhánek Matěj, 0. Senrei Jan - 0. Horn Ondřej Antonín, 0. Pergl Jiří, 0. Štětina Martin, 0. Potoček Čeněk

Rozhodčí: Teska Miroslav - Kolátor Petr.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Čolič Daniel, 0. Čolič Daniel, 0. Řezníček Ondřej, 0. Řezníček Ondřej, 0. El-kayssi Tárik - 0. Fiala Tomáš, 0. Kornalík Jan

Rozhodčí: Botoš Robert.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Branky: 4. Port Jakub, 7. Raiminius Matěj, 8. Hloušek Kryštof, 10. Raiminius Matěj, 47. Port Jakub, 60. Sedlák Vilém, 64. Havlík Jakub, 67. Port Jakub, 71. Sedlák Vilém, 86. Ingardia Alex - 28. Gruntorád Adam, 62. Gruntorád Adam, 65. Braný Matyáš, 75. Braný Matyáš, 80. Braný Matyáš, 85. Gruntorád Adam

Rozhodčí: Sedláček Jiří - Karrmann Milan.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 16. Navrátil Petr - 10. Němec Jiří, 12. Čvančar Ondřej, 22. Čvančar Ondřej, 35. Krtil Filip, 54. Novák Jan

Rozhodčí: Týřl Petr - Holly Martin.

Sobota 15. 10. 2016 13:30

Branky: 5. Hrubý Matouš, 57. Brabec Jan, 60. Procházka Vojtěch, 66. Rottner Jan, 80. Port Jakub (vl.), 90. Janega Lukáš, 80. Rottner Jan - 2. Balázs Kenneth, 40. Raiminius Matěj, 42. Balázs Kenneth, 0. Abtrachymov Matyáš, 0. Port Jakub, 0. Slivka Jakub, 0. Nykodým David, 0. Port Jakub

Rozhodčí: Zíka Jan - Falta Martin.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 19. Bzura Jonáš, 25. Senrei Jan, 42. Kubín Petr, 79. Bouša Kryštof, 83. Senrei Jan - 4. Ret Filip, 46. Jedlička Filip, 54. Matějček David, 67. Matějček David, 89. Matějček David, 80. Kleibel Jan, 84. Jedlička Filip

Rozhodčí: Formánek Tomáš - Vacek Jan.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 7. Pfaf Maxim, 14. Pešek David (pen.), 22. Gruntorád Adam, 56. Braný Matyáš, 80. Gruntorád Adam - 36. Čolič Daniel (pen.), 40. Holub Miroslav, 75. Řezníček Ondřej

Rozhodčí: Kolář Radek.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 10. Pergl Jiří, 15. Poláček Adam, 20. Kozikowski Daniel, 22. Bíma Pavel, 32. Poláček Adam, 37. Pergl Jiří, 45. Kovář Martin, 47. Pergl Jiří, 60. Horn Ondřej Antonín - 27. Reiser Nick, 58. Beránek Jaroslav

Rozhodčí: Novotný Jaromír - Maleček Martin.

Neděle 16. 10. 2016 10:15

Branky: 86. Kuča Lukáš (vl.), 42. Erlebach Matyáš, 46. Mládek Martin, 55. Paluska Jan, 81. Malý Jan, 85. Paluska Jan - 4. Palinčák Peter, 6. Palinčák Peter, 7. Šelicha Matěj, 11. Čvirk Petr, 14. Svoboda Adam, 15. Šelicha Matěj, 20. Svoboda Adam, 24. Šelicha Matěj, 28. Palinčák Peter, 29. Šelicha Matěj, 40. Palinčák Peter, 43. Šelicha Matěj, 47. Palinčák Peter, 54. Kuča Lukáš, 63. Laredo Thomas David, 69. Pánek Denis, 76. Kuča Lukáš, 82. Pánek Denis, 83. Pánek Denis, 88. Fiker Štěpán

Rozhodčí: Tůmová Michaela.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Branky: 15. Čvančar Ondřej, 30. Čvančar Ondřej, 69. Čvančar Ondřej, 73. Fuchs Matyáš, 76. Čvančar Ondřej - 54. Braný Matyáš

Rozhodčí: Petrášek Pavel.

Sobota 22. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Geče Marcel.

Sobota 22. 10. 2016 11:30

Branky: 30. Švancara Jiří, 40. Švancara Jiří, 55. Janda Matěj - 17. Lukeš Jan, 27. Kucharik Jakub, 32. Kroupa Martin, 33. Brett Samuel, 37. Fuchs Dominik, 49. Paluska Jan, 58. Kucharik Jakub, 63. Paluska Jan, 67. Erlebach Matyáš, 74. Rmoutil Karel, 77. Erlebach Matyáš, 90. Rmoutil Karel

Rozhodčí: Hejl Jakub - Pöschko Jaroslav.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Novotný Josef.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 61. Divotyan Arman - 21. Korbel Tomáš

Rozhodčí: Bláha Karel.

Neděle 23. 10. 2016 10:15

Branky: 70. Sedlák Vilém - 32. Melichar Dominik, 45. Strach Jakub, 50. Novotný Vojtěch, 61. Senrei Jan, 75. Bzura Jonáš, 85. Senrei Jan

Rozhodčí: Kuriljak Ivan - Novotný Libor.

2. kolo

Středa 26. 10. 2016 16:00

Rozhodčí: Popelka Petr.

Čtvrtek 27. 10. 2016 10:00

Branky: 19. Divotyan Arman, 44. Holub Miroslav - 13. Popovič Alexander Vasil, 42. Ducháčková Klára, 60. Popovič Alexander Vasil, 68. Zaripov Dmitry, 70. Popovič Alexander Vasil, 72. Popovič Alexander Vasil, 83. Dascal Alexadru, 86. Ret Filip, 89. Popovič Alexander Vasil

Rozhodčí: Bláha Karel.

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 11. Gruntorád Adam, 20. Braný Matyáš, 27. Gruntorád Adam, 29. Gruntorád Adam, 33. Čejka Oliver, 35. Šíma Ondřej, 39. Štěpnička Adam, 45. Čejka Oliver, 50. Gruntorád Adam, 56. Gruntorád Adam, 58. Tauer Michal, 66. Jon André, 67. Tauer Michal, 73. Štěpnička Adam, 80. Čejka Oliver, 82. Vávra Josef, 84. Braný Matyáš, 85. Braný Matyáš

Rozhodčí: Hrubý Pavel - Jirsák Jaroslav.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 4. Čvančar Ondřej, 19. Krtil Filip, 48. Bystryanyk Stanislav, 9. Čvančar Ondřej, 13. Čvančar Ondřej, 46. Čvančar Ondřej, 63. Čvančar Ondřej - 16. Turek Jan, 22. Bzura Jonáš, 67. Klimeš Vítězslav, 24. Bzura Jonáš, 42. Turek Jan, 62. Bzura Jonáš, 12. Fuchs Matyáš (vl.), 32. Beran Michal

Rozhodčí: Vaněk Václav.

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 10. Kozikowski Daniel, 32. Málek Jan, 38. Málek Jan, 44. Poláček Adam, 50. Málek Jan, 55. Kovář Martin - 2. Raiminius Matěj, 11. Ingardia Alex, 27. Polívka Dominik, 30. Kučera Matěj, 47. Port Jakub, 60. Ingardia Alex, 70. Ingardia Alex, 73. Ingardia Alex, 84. Slivka Jakub, 88. Port Jakub

Rozhodčí: Hanzlík Michal - Svoboda Vladimír.

Neděle 30. 10. 2016 14:30

Branky: 2. Paluska Jan, 30. Erlebach Matyáš, 43. Kucharik Jakub, 48. Paluska Jan, 60. Paluska Jan, 65. Rmoutil Karel, 72. Kucharik Jakub - 80. Navrátil Petr, 87. Johana Jakub, 90. Johana Jakub

Rozhodčí: Buzna Miroslav.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 46. Antol Pavol, 76. Vrba Dominik - 18. Kozikowski Daniel, 21. Jirásek Filip, 35. Jirásek Filip, 37. Kozikowski Daniel, 82. Kovář Martin

Rozhodčí: Spusta Josef - Hanzlík Michal.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 11. Bouša Kryštof, 28. Bouša Kryštof, 65. Bouša Kryštof, 15. Kubín Petr, 18. Kincl Jakub, 81. Kincl Jakub, 58. Beran Michal, 80. Strach Jakub, 85. Turek Jan, 13. Melichar Dominik - 2. Nejedlý Samuel, 8. Nejedlý Samuel, 10. Nejedlý Samuel, 14. Laredo Thomas David, 16. Fiker Štěpán, 21. Nejedlý Samuel, 29. Kuča Lukáš, 38. Pánek Denis, 45. Laredo Thomas David, 55. Šelicha Matěj, 57. Šelicha Matěj, 89. Šelicha Matěj

Rozhodčí: Mecl Petr - Formánek Tomáš.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Matějček David, 0. Matějček David, 0. Matějček David, 0. Kos Adam - 0. Čvančar Ondřej, 0. Čvančar Ondřej, 0. Čvančar Ondřej, 0. Ramadani Dino, 0. Ramadani Dino, 0. Bystryanyk Stanislav, 0. Bystryanyk Stanislav

Rozhodčí: Kubr Stanislav.

Neděle 6. 11. 2016 10:15

Branky: 5. Ingardia Alex, 25. Ingardia Alex, 12. Port Jakub, 30. Port Jakub, 43. Port Jakub, 60. Kučera Matěj, 70. Balázs Kenneth, 75. Balázs Kenneth, 43. Polívka Dominik, 21. Opl Michal - 20. Řezníček Ondřej, 42. Řezníček Ondřej, 50. Řezníček Ondřej, 85. Řezníček Ondřej, 45. Dankanič Jan, 79. Divotyan Arman

Rozhodčí: Matas Martin - Kuriljak Ivan.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 2. Gruntorád Adam, 54. Pfaf Maxim, 80. Pfaf Maxim - 7. Makovec Jan, 31. Cettl Miroslav, 36. Paluska Jan, 65. Cettl Miroslav, 75. Malý Jan

Rozhodčí: Vojnovič Michal.

Neděle 6. 11. 2016 14:00

Branky: 13. Serpietri Flavio, 18. Došek Jakub, 27. Procházka Vojtěch, 29. Došek Jakub, 30. Hrubý Matouš, 41. Kloček Matěj, 55. Jícha Dominik, 58. Korbel Tomáš, 60. Došek Jakub, 63. Jícha Dominik, 66. Jícha Dominik, 7. Korbel Tomáš - 20. Janda Matěj, 68. Janda Matěj

Rozhodčí: Dvořák Adam - Kučera Michal.

1. kolo

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 22. Pešek David, 35. Gruntorád Adam - 5. Šelicha Matěj, 14. Šelicha Matěj, 18. Palinčák Peter, 24. Kuča Lukáš, 27. Nejedlý Samuel, 39. Nejedlý Samuel, 47. Fiker Štěpán, 49. Laredo Thomas David, 52. Laredo Thomas David, 58. Fiker Štěpán, 66. Laredo Thomas David, 75. Rakotomavo Tsiory Niaina, 79. Fiker Štěpán, 82. Čvirk Petr, 83. Fiker Štěpán

Rozhodčí: Hlaváč Richard.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Branky: 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Paluska Jan, 0. Cettl Miroslav, 0. Cettl Miroslav, 0. Kroupa Martin, 0. Kroupa Martin, 0. Erlebach Matyáš, 0. Rmoutil Karel - 0. Kovář Martin

Rozhodčí: Cvrk Miroslav.

Sobota 12. 11. 2016 13:30

Branky: 50. Procházka Vojtěch, 25. Beneš Dominik - 15. Ramadani Dino, 20. Čvančar Ondřej, 35. Čvančar Ondřej, 48. Čvančar Ondřej, 60. Novák Jan

Rozhodčí: Zíka Jan.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 12. Kornalík Jan, 31. Kučera Josef, 43. Červený Martin, 47. Klokoč Pavel, 53. Navrátil Petr, 75. Novák Dominik - 8. Beránek Jaroslav, 76. Švancara Jiří

Rozhodčí: Spusta Josef.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 33. Strach Jakub, 36. Bzura Jonáš, 40. Klimeš Vítězslav, 42. Turek Jan, 52. Bouša Kryštof, 63. Eisner Filip, 71. Kulhánek Matěj, 73. Beran Michal, 80. Eisner Filip - 13. Řezníček Ondřej, 17. Mitterpach Samuel, 26. Čolič Daniel, 27. Řezníček Ondřej, 29. Řezníček Ondřej, 53. Dvořák Štěpán, 58. Řezníček Ondřej, 67. Řezníček Ondřej, 69. Čolič Daniel

Rozhodčí: Zeman Jan - Zeman Miroslav.

Neděle 13. 11. 2016 10:00

Branky: 5. Matějček David, 22. Zaripov Dmitry, 25. Ret Filip, 26. Kos Adam, 32. Matějček David, 45. Ducháčková Klára, 71. Zaripov Dmitry, 82. Matějček David - 3. Sedlák Vilém, 9. Port Jakub, 10. Raiminius Matěj, 28. Ingardia Alex, 30. Ingardia Alex, 42. Ingardia Alex, 73. Sedlák Vilém, 79. Balázs Kenneth, 80. Raiminius Matěj, 86. Ingardia Alex, 89. Slivka Jakub

Rozhodčí: Hlaváček Erik.

18. kolo

Středa 29. 3. 2017 13:30
FK Baník Sokolov - FK TEPLICE
Sobota 22. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Admira Praha
Sobota 22. 4. 2017 14:30
FK Litvínov - FK Motorlet Praha
Neděle 23. 4. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Kladno
Neděle 23. 4. 2017 11:00
FK Varnsdorf - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 23. 4. 2017 14:30
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK DUKLA Praha
Sobota 1. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Admira Praha
Neděle 2. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
Neděle 2. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 2. 4. 2017 10:00
SK Kladno - FK Baník Sokolov
Neděle 2. 4. 2017 14:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Litvínov

16. kolo

Sobota 8. 4. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK Motorlet Praha
Sobota 8. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK TEPLICE
Sobota 8. 4. 2017 14:30
FK Litvínov - SK Kladno
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem
Neděle 9. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 9. 4. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC Slavoj Vyšehrad

22. kolo

Úterý 11. 4. 2017 16:30
FK Ústí nad Labem - FK TEPLICE
Sobota 20. 5. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Admira Praha
Sobota 20. 5. 2017 13:30
SK Kladno - 1.FC Karlovy Vary
Sobota 20. 5. 2017 14:30
FK Litvínov - FK DUKLA Praha
Neděle 21. 5. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Motorlet Praha
Neděle 21. 5. 2017 11:00
FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf

17. kolo

Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK DUKLA Praha
Čtvrtek 13. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - FK Litvínov
Sobota 15. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 15. 4. 2017 13:30
SK Kladno - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 16. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Varnsdorf

13. kolo

Středa 19. 4. 2017 17:00
FK TEPLICE - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 27. 5. 2017 10:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf
Sobota 27. 5. 2017 13:30
SK Kladno - FK DUKLA Praha
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 28. 5. 2017 10:00
FK Litvínov - FK Baník Sokolov
Středa 31. 5. 2017 17:00
FK Ústí nad Labem - FK Admira Praha

19. kolo

Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Ústí nad Labem - SK Kladno
Sobota 29. 4. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Varnsdorf
Sobota 29. 4. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 30. 4. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 30. 4. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK Baník Sokolov
Neděle 30. 4. 2017 10:15
FK TEPLICE - FK Litvínov

20. kolo

Sobota 6. 5. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK DUKLA Praha
Sobota 6. 5. 2017 13:30
SK Kladno - FK Motorlet Praha
Sobota 6. 5. 2017 14:30
FK Litvínov - 1.FC Karlovy Vary
Neděle 7. 5. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FK Admira Praha
Neděle 7. 5. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Ústí nad Labem
Úterý 9. 5. 2017 17:00
FC Slavoj Vyšehrad - FK TEPLICE

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FK Varnsdorf - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 13. 5. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Baník Sokolov
Sobota 13. 5. 2017 13:30
FK Admira Praha - FK Litvínov
Neděle 14. 5. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 14. 5. 2017 10:00
FK Motorlet Praha - FK Ústí nad Labem
Neděle 14. 5. 2017 10:15
FK TEPLICE - SK Kladno

14. kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK TEPLICE
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Baník Sokolov - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Varnsdorf - SK Kladno
Neděle 4. 6. 2017 10:00
FK Admira Praha - FK Motorlet Praha
Neděle 4. 6. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Litvínov
Neděle 4. 6. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FK Ústí nad Labem

12. kolo

Středa 7. 6. 2017 17:00
FK TEPLICE - FK Motorlet Praha
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Admira Praha - SK Kladno
Sobota 10. 6. 2017 10:00
FK Varnsdorf - FK Litvínov
Sobota 10. 6. 2017 10:15
FK DUKLA Praha - FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 11. 6. 2017 10:00
1.FC Karlovy Vary - FK Ústí nad Labem
Neděle 11. 6. 2017 10:15
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Baník Sokolov

Export do kalendáře