Řídící komise pro Čechy › 2016 F1A - ČLŽ U 14 A

Rozpis a výsledky

2. kolo

Pátek 19. 8. 2016 12:00

Branky: 40. Muška Pavel (vl.)

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Schmeiser Marek, Rázek Stanislav.

Sobota 20. 8. 2016 11:45

Branky: 11. Nikl Šimon - 6. Walter Martin, 7. Kabongo Christopher, 18. Lehocký Maxmilián, 48. Mareš Dominik, 49. Beránek Marek, 49. Beránek Marek, 55. Razetto Sebastian, 69. Komani Kristian

Rozhodčí: Novotný Miroslav - Šesták Vojtěch, Glogar Lukáš.

Sobota 20. 8. 2016 12:00

Branky: 19. Náprstek Matěj, 22. Višinský Denis, 37. Náprstek Matěj, 39. Náprstek Matěj, 64. Višinský Denis, 71. Náprstek Matěj

Rozhodčí: Hlaváček Erik - Vojnovič Michal, Vojáček Lukáš.

Sobota 20. 8. 2016 13:45

Branky: 16. Špaček Adam - 5. Zengler Radim, 25. Šrejber Matěj, 31. Schober Václav, 42. Schober Václav, 48. Schober Václav, 62. Semerák Jakub

Rozhodčí: Kříž Karel - Dimitrov Nikolaj, Talíř Milan.

Neděle 21. 8. 2016 12:00

Rozhodčí: Baum Tomáš - Kuriljak Ivan, Topinka Josef.

Neděle 21. 8. 2016 12:45

Branky: 55. Holakovský Vojtěch - 13. Šticha Šimon, 39. Velfl Filip

Rozhodčí: Milner Michal - Meščan Marek, Kuka Vladimír.

17. kolo

Středa 24. 8. 2016 11:45

Branky: 14. Peterka Adam, 20. Bukovaz Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Maiello Francesco, Čermák Karel.

Středa 7. 9. 2016 11:45

Branky: 5. Walter Martin, 15. Kaufman Jan, 26. Kabongo Christopher, 28. Vydra Patrik, 30. Walter Martin, 34. Rubín Aleš (pen.), 38. Vydra Patrik, 41. Vydra Patrik, 52. Stárek Josef

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Nebáznivý Jan, Burda Tomáš.

Středa 7. 9. 2016 12:45

Branky: 67. Čapek Filip - 2. Mašek Lukáš, 18. Mašek Lukáš, 21. Stránský Vojtěch, 27. Němec Vojtěch, 41. Mašek Lukáš, 45. Mašek Lukáš, 48. Schmidt Adam, 53. Vlček Jakub, 55. Zedníček Jan

Rozhodčí: Vnuk Josef - Sandr Václav, Švidkov Jiří.

Středa 7. 9. 2016 13:45

Branky: 45. Novák Sebastian, 58. Špaček Adam

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Šnajder Vlastimil, Škuthan Jaroslav.

Středa 7. 9. 2016 14:45

Branky: 5. Náprstek Matěj, 11. Behenský Pavel, 15. Náprstek Matěj, 23. Višinský Denis, 25. Veliký Christian, 44. Alijagič Denis, 45. Váňa Lukáš, 54. Horský Filip

Rozhodčí: Duda Miroslav - Havránek Martin, Domanický Robert.

Středa 7. 9. 2016 16:45

Branky: 35. Česák Tomáš, 56. Schober Václav - 15. Suchý Marek

Rozhodčí: Haleš Vladan - Slavíček Lukáš, Ludvík Jakub.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 11:45

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Sahula Kryštof, Bužo Martin.

Sobota 27. 8. 2016 11:45

Rozhodčí: Cichra Matěj - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Sobota 27. 8. 2016 12:00

Branky: 60. Smožanyk Aleš, 69. Smožanyk Aleš - 15. Mašek Lukáš (pen.), 40. Mašek Lukáš, 53. Vlček Jakub

Rozhodčí: Šimeček Libor - Maleček Martin, Krutina Radek.

Sobota 27. 8. 2016 12:00

Rozhodčí: Štefan Michal - Novotný Lubomír, Kušta Petr.

Sobota 27. 8. 2016 12:45

Branky: 25. Šrejber Matěj, 42. Šrejber Matěj, 43. Šrejber Matěj, 46. Šrejber Matěj, 7. Česák Tomáš, 10. Schober Václav, 39. Schober Václav, 54. Schober Václav, 60. Schober Václav, 16. Houdek Kevin, 49. Palma Michal, 56. Boniš Tadeáš, 69. Benák Matyáš

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Koutník Michal, Ludvík Jakub.

Středa 14. 9. 2016 13:45

Branky: 25. Prokop Filip - 7. Trmal David, 51. Bednář Patrik

Rozhodčí: Janda Marek - Schveinert Radek, Havránek Martin.

1. kolo

Středa 31. 8. 2016 11:45

Branky: 17. Muška Pavel (pen.), 25. Lilling Ondřej, 53. Peterka Adam - 63. Čapek Filip

Rozhodčí: Lafek David - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Středa 31. 8. 2016 11:45

Branky: 11. Mareš Dominik, 33. Mareš Dominik

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Štípek Zdeněk, Tričkov David.

Středa 31. 8. 2016 12:00

Branky: 17. Köstl David, 32. Lána Matyáš, 42. Vachoušek Tadeáš, 53. Lána Matyáš - 28. Gregor Tobiáš, 34. Mašek Lukáš (pen.), 67. Mašek Lukáš

Rozhodčí: Šimeček Libor - Rouček Karel, Topinka Josef.

Středa 31. 8. 2016 12:00

Branky: 60. Navrátil Robert - 9. Teplý Daniel, 21. Němec Jakub, 38. Šenkýř Adam, 51. Obermajer David, 55. Hildebrand Matěj, 67. Šenkýř Adam

Rozhodčí: Musil Jiří - Andras Lukáš, Rod Miroslav.

Středa 31. 8. 2016 12:00

Branky: 3. Višinský Denis, 6. Brejcha Jaroslav, 16. Veliký Christian, 22. Málek Metoděj, 29. Veliký Christian, 60. Váňa Lukáš, 66. Kordiak Samuel, 68. Prebsl Filip

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Dočekal Martin, Svoboda Vladimír.

Středa 31. 8. 2016 16:45

Branky: 5. Schmoranz Filip, 33. Schmoranz Filip

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Trejbal Adam, Ludvík Jakub.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 11:45

Branky: 68. Čapek Filip

Rozhodčí: Glogar Lukáš - Glogar Petr, Kubík Lukáš.

Sobota 3. 9. 2016 12:00

Branky: 17. Charamza Nikolas - 11. Kasal Matyáš, 25. Kasal Matyáš (pen.), 45. Kasal Matyáš

Rozhodčí: Baum Tomáš - Čáka Jindřich, Bretschneider Kamil.

Neděle 4. 9. 2016 12:00

Branky: 2. Suchý Marek

Rozhodčí: Plzák Daniel - Sedláček Jiří, Klimpl Miroslav.

Neděle 4. 9. 2016 12:45

Branky: 6. Krch David, 25. Pícha Václav, 55. Špaček Adam

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Kuka Vladimír, Hloucal Radek.

Neděle 4. 9. 2016 15:45

Branky: 11. Zengler Radim, 32. Semerák Jakub, 37. Hypšman Daniel, 64. Zengler Radim

Rozhodčí: Kvaček Jan - Pagáč Ladislav, Kolbaba Pavel.

Středa 14. 9. 2016 10:00

Branky: 57. Maňas Vojtěch - 28. Karabec Adam

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Sejk Ondřej, Novotný Lubomír.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 11:45

Branky: 29. Vydra Patrik, 58. Walter Martin

Rozhodčí: Hurych Jan - Vagner Tomáš, Klášterka Martin.

Sobota 10. 9. 2016 11:45

Branky: 17. Peterka Adam, 51. Panc Vojtěch, 62. Janoševič Miloš, 70. Šimunič Jan - 54. Musil Vojtěch

Rozhodčí: Musil Jiří - Lipár Dominik, Maiello Goran.

Sobota 10. 9. 2016 12:00

Branky: 4. Šrejber Matěj, 7. Schober Václav (pen.), 37. Schober Václav, 45. Šrejber Matěj - 16. Brejcha Jaroslav

Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Koutník Michal, Šlezingr Lukáš.

Sobota 10. 9. 2016 12:45

Branky: 64. Tykva Martin, 15. Stránský Vojtěch, 18. Vlček Jakub, 19. Mašek Lukáš, 30. Mašek Lukáš, 33. Stránský Vojtěch

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Burda Tomáš, Tvrz David.

Sobota 10. 9. 2016 16:15

Rozhodčí: Pečenka Jiří - Tauber Lukáš, Pícha Karel.

Neděle 11. 9. 2016 12:45

Branky: 31. Sojka Alexandr, 48. Holík František, 56. Rádl Jaroslav, 62. Rádl Jaroslav - 28. Hildebrand Matěj, 44. Beneš Petr, 66. Hildebrand Matěj

Rozhodčí: Hodek Jakub - Ježek Petr, Frgal Lukáš.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 12:00

Branky: 3. Kordiak Samuel, 12. Prebsl Filip, 14. Brejcha Jaroslav, 30. Višinský Denis (pen.), 38. Horský Filip - 20. Nedvěd Marek, 65. Planeta Šimon

Rozhodčí: Teuber Ivan - Čikara Petr, Popelka Petr.

Sobota 17. 9. 2016 12:00

Branky: 29. Michl Daniel, 58. Boček Adam, 62. Kabongo Christopher

Rozhodčí: Klupák Petr - Pešta Miroslav, Brož Ladislav.

Sobota 17. 9. 2016 12:45

Branky: 19. Dohalský Patrik, 27. Gregor Tobiáš, 30. Gregor Tobiáš, 37. Mašek Lukáš, 55. Gregor Tobiáš, 65. Zedníček Jan - 14. Nikl Šimon

Rozhodčí: Kovářová Veronika - Chovanec Petr, Stejskal Jaroslav.

Sobota 17. 9. 2016 14:45

Branky: 1. Růžička Petr

Rozhodčí: Žáková Dagmar - Šmakal Martin, Vaněk Václav.

Neděle 18. 9. 2016 12:45

Branky: 43. Suchý Marek, 62. Lána Matyáš

Rozhodčí: Kapoun Michal - Sedláček Jiří, Matas Martin.

Neděle 18. 9. 2016 15:45

Branky: 15. Němec Jakub, 31. Němec Jakub, 41. Veverka Petr - 33. Bílý Tom

Rozhodčí: Raplík Lukáš - Kovář Matouš, Mach Aleš.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 11:45

Branky: 8. Walter Martin, 12. Vydra Patrik, 14. Kabongo Christopher, 47. Kabongo Christopher, 62. Kabongo Christopher, 66. Kadlec Adam, 70. Kadlec Adam - 53. Alsterlind Noah

Rozhodčí: Hocek Petr - Belei Raphael, Gryc Leoš.

Sobota 24. 9. 2016 11:45

Branky: 3. Mašek Lukáš, 35. Stránský Vojtěch

Rozhodčí: Navrátilová Pavla - Buřil Zdeněk, Grégr Ivan.

Sobota 24. 9. 2016 12:45

Branky: 5. Hypšman Daniel, 18. Česák Tomáš, 33. Kruml Lukáš, 42. Včelák Matyáš, 46. Šrejber Matěj

Rozhodčí: Stieber Filip - Koutník Michal, Říha Luboš.

Sobota 24. 9. 2016 12:45

Branky: 20. Krůta Milan, 23. Jahodář Vladimír (vl.) - 5. Vachoušek Tadeáš, 6. Chaloupek Štěpán, 8. Köstl David, 16. Chaloupek Štěpán, 28. Chaloupek Štěpán, 30. Suchý Marek, 66. Lána Matyáš

Rozhodčí: Cihlář František - Bína Roman, Schneider Josef.

Sobota 24. 9. 2016 12:45

Branky: 12. Vykysalý Radek, 91. Čapek Filip - 4. Lisý Lukáš (vl.), 54. Jarkovský Max, 64. Veverka Petr

Rozhodčí: Žáková Dagmar - Stehlík Jan, Dubský Jindřich.

Sobota 24. 9. 2016 16:15

Branky: 63. Vančura Jan - 22. Višinský Denis, 33. Prebsl Filip, 47. Váňa Lukáš

Rozhodčí: Makovička Milan - Talíř Milan, Jindrle Karel.

18. kolo

Středa 28. 9. 2016 11:45

Branky: 4. Stránský Vojtěch, 32. Mašek Lukáš, 48. Mašek Lukáš - 58. Hodouš Petr, 63. Vaněk Jiří

Rozhodčí: Lafek David - Kožej Roman, Vokál Pavel.

Středa 28. 9. 2016 12:00

Branky: 28. Málek Metoděj, 69. Horský Filip

Rozhodčí: Musil Jiří - Nebáznivý Jan, Tsarev Alexej.

Středa 28. 9. 2016 12:00

Branky: 9. Walter Martin, 17. Michl Daniel, 22. Walter Martin, 24. Walter Martin, 57. Vydra Patrik, 65. Vydra Patrik

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Fandák Aleš, Tvrz David.

Středa 28. 9. 2016 12:00

Branky: 31. Suttner Šimon - 35. Schober Václav (pen.), 60. Ludvík Jan, 64. Šrejber Matěj, 68. Hypšman Daniel

Rozhodčí: Plzák Daniel - Hanzlík Michal, Spusta Josef.

Středa 28. 9. 2016 12:45

Branky: 21. Veverka Petr, 40. Obermajer David

Rozhodčí: Čechlovský Ondřej - Čech Karel, Svatoň Ondřej.

Středa 28. 9. 2016 12:45

Branky: 46. Šticha Šimon

Rozhodčí: Šimeček Libor - Beneš Karel, Bůžek Karel.

8. kolo

Sobota 1. 10. 2016 11:45

Branky: 60. Müller Jakub - 13. Michl Daniel, 31. Walter Martin

Rozhodčí: Leška Martin - Andras Lukáš, Klesal Tomáš.

Sobota 1. 10. 2016 12:00

Branky: 1. Náprstek Matěj, 11. Prebsl Filip, 17. Váňa Lukáš, 25. Málek Metoděj, 29. Náprstek Matěj, 32. Alijagič Denis, 34. Alijagič Denis

ČK: Šimoník

Rozhodčí: Brda Jan - Košina Josef, Volf Zdeněk.

Sobota 1. 10. 2016 12:45

Branky: 9. Mašek Lukáš, 20. Mašek Lukáš, 21. Stránský Vojtěch, 43. Mašek Lukáš, 65. Gregor Tobiáš

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Neděle 2. 10. 2016 12:00

Branky: 8. Včelák Matyáš, 12. Schober Václav, 42. Drašar Daniel, 45. Hypšman Daniel (pen.), 64. Šrejber Matěj

Rozhodčí: Brda Jan - Čikara Petr, Volf Zdeněk.

Neděle 2. 10. 2016 12:45

Branky: 4. Köstl David

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Klimpl Miroslav, Kuriljak Ivan.

Úterý 1. 11. 2016 12:45

Branky: 5. Videman Lukáš, 30. Videman Lukáš - 58. Jedlička Tomáš

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Svoboda Vladimír, Pešta Miroslav.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 11:45

Branky: 13. Walter Martin, 37. Walter Martin, 41. Walter Martin - 22. Vlček Jakub, 35. Stránský Vojtěch, 70. Mašek Lukáš, 66. Stránský Vojtěch

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Jelínek Petr, Sklenář Petr.

Sobota 8. 10. 2016 12:00

Branky: 11. Sojka Alexandr, 20. Nedvěd Marek, 49. Škoda Jaroslav (vl.), 57. Vanc Martin - 6. Růžička Petr

Rozhodčí: Kastl Jan - Jílek Aleš, Štěpán Zdeněk.

Sobota 8. 10. 2016 12:00

Branky: 11. Schober Václav, 43. Šrejber Matěj, 49. Šrejber Matěj, 68. Semerák Jakub, 69. Hypšman Daniel

Rozhodčí: Slavíček Lukáš - Šlezingr Lukáš, Říha Luboš.

Sobota 8. 10. 2016 12:45

Branky: 32. Lána Matyáš, 52. Suchý Marek, 55. Köstl David

Rozhodčí: Matyš Jakub - Jarolímek Miloš, Sandr Václav.

Sobota 8. 10. 2016 15:15

Branky: 12. Bartizal Vojtěch, 68. Vančura Jan

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Pekárek Ondřej, Dimitrov Nikolaj.

Neděle 9. 10. 2016 15:45

Branky: 19. Němec Jakub, 67. Teplý Daniel

Rozhodčí: Kvaček Jan - Svatoň Ondřej, Preclík Martin.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 11:45

Branky: 61. Petržilka Daniel

Rozhodčí: Janda Marek - Fazekaš Roman, Stěhule Borek.

Sobota 15. 10. 2016 11:45

Branky: 68. Hodouš Petr - 39. Krůta Milan, 62. Krůta Milan

Rozhodčí: Hádek Jaroslav - Heinc Lukáš, Šefránek František.

Sobota 15. 10. 2016 12:00

Branky: 4. Charamza Nikolas, 46. Duchoň Jakub - 29. Vykysalý Radek, 65. Nikl Šimon, 68. Nikl Šimon

Rozhodčí: Stupka Josef - Dočekal Martin, Hanzlík Michal.

Neděle 16. 10. 2016 12:00

Branky: 30. Kolář Roman, 49. Trmal David, 53. Němeček Michal, 62. Bílý Tom

Rozhodčí: Musil Jiří - Chustecki Jaroslaw Pawel, Čikara Petr.

Neděle 16. 10. 2016 12:45

Branky: 69. Bejček Martin - 35. Hrnčíř Tomáš

Rozhodčí: Baum Tomáš - Doležal Marek, Rouček Karel.

Středa 9. 11. 2016 15:15

Branky: 3. Alijagič Denis, 4. Šimoník Milan

Rozhodčí: Krejsa Josef - Kuba Michal, Tyl Tomáš.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 11:45

Branky: 60. Čapek Filip - 20. Škoda Jaroslav, 65. Tejnický Petr

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Šesták Matěj, Sandr Václav.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 37. Zengler Radim, 44. Drašar Daniel, 51. Schober Václav - 43. Vostřel Jan

Rozhodčí: Novák Michal - Jiříček Adam, Soukup Pavel.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 13. Kabongo Christopher, 67. Vydra Patrik

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír - Šlajs Jakub, König Michal.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 12. Brejcha Jaroslav, 28. Veliký Christian, 30. Váňa Lukáš, 45. Prebsl Filip, 63. Veliký Christian - 21. Köstl David, 40. Bejček Martin, 60. Veselý Marek

Rozhodčí: Hasíková Marika - Jeřábek Michal, Vojnovič Michal.

Sobota 22. 10. 2016 16:15

Branky: 20. Bartizal Vojtěch, 61. Bastl Libor - 28. Muška Pavel (pen.)

Rozhodčí: Tesař Tomáš - Kollmann Jaroslav, Škoda Martin.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Hock David - Bednář Jaroslav, Langr Filip.

12. kolo

Pátek 28. 10. 2016 12:45

Branky: 9. Semerák Jakub, 17. Česák Tomáš, 32. Schmoranz Filip, 64. Schober Václav

Rozhodčí: Kříž Jiří - Kříž Lukáš, Duspiva Václav.

Sobota 29. 10. 2016 11:45

Branky: 7. Bárta Zikmund, 34. Muška Pavel, 55. Lilling Ondřej

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Paukner Karel, Dubský Jindřich.

Sobota 29. 10. 2016 11:45

Branky: 34. Krch David - 6. Komani Kristian, 69. Razetto Sebastian

Rozhodčí: Babka Ondřej - Novák Roman, Syrovátka Jan.

Sobota 29. 10. 2016 12:00

Branky: 14. Snětivý Josef, 17. Behenský Pavel, 63. Veliký Christian, 70. Šimoník Milan - 46. Smožanyk Aleš

Rozhodčí: Leška Martin - Janků Tomáš, Vojáček Lukáš.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 30. Kárský Petr, 65. Jarkovský Max - 3. Kasal Matyáš, 48. Růžička Petr

Rozhodčí: Brychta Ondřej - Pavlas Jiří, Horníček Evžen.

Úterý 1. 11. 2016 14:00

Branky: 28. Mašek Lukáš (pen.), 64. Gregor Tobiáš - 38. Suchý Marek, 46. Köstl David, 67. Lána Matyáš

Rozhodčí: Machýček Lukáš - Pažout Petr, Urban Petr.

13. kolo

Sobota 5. 11. 2016 11:45

Branky: 1. Kabongo Christopher, 2. Lehocký Maxmilián, 9. Lehocký Maxmilián, 27. Razetto Sebastian, 29. Kabongo Christopher, 38. Walter Martin, 63. Walter Martin - 22. Mizera Filip

Rozhodčí: Vnuk Josef - Geče Marcel, Honzíček Pavel.

Sobota 5. 11. 2016 12:45

Branky: 18. Dohalský Patrik

Rozhodčí: Cihlář František - Žák Ondřej, Žák Adam.

Sobota 5. 11. 2016 12:45

Branky: 17. Schober Václav, 48. Ludvík Jan, 55. Schober Václav, 58. Zengler Radim, 67. Hypšman Daniel

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Pešava Otakar, Kekelák Michal.

Neděle 6. 11. 2016 11:45

Branky: 7. Veliký Christian, 21. Brejcha Jaroslav, 27. Váňa Lukáš, 41. Šimoník Milan, 48. Náprstek Matěj, 53. Alijagič Denis, 53. Šimoník Milan, 68. Alijagič Denis, 70. Náprstek Matěj

Rozhodčí: Petřík Jan - Toman Martin, Plzák Jakub.

Neděle 6. 11. 2016 12:00

Branky: 13. Cohla Tobiáš, 29. Suchý Marek, 59. Bejček Martin, 60. Korselt Matyáš, 64. Veselý Marek

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Hanzlík Michal, Spusta Josef.

Neděle 6. 11. 2016 16:45

Branky: 52. Lilling Ondřej - 60. Obermajer David

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Lafata Matěj, Bužo Martin.

14. kolo

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Branky: 10. Veliký Christian, 13. Veliký Christian - 20. Šimunič Jan, 71. Špitálský Josef

Rozhodčí: Kříž František - Vagner Tomáš, Novotný Adam.

Sobota 12. 11. 2016 12:45

Branky: 10. Krch David, 28. Hák Tomáš, 30. Krch David

Rozhodčí: Hanes Tomáš - Kříž Karel, Kabele Tomáš.

Sobota 12. 11. 2016 12:45

Branky: 18. Gregor Tobiáš, 32. Vostřel Jan, 39. Mašek Lukáš, 44. Stránský Vojtěch, 50. Vlček Jakub, 53. Mašek Lukáš, 55. Zedníček Jan, 69. Stránský Vojtěch, 70. Mašek Lukáš

Rozhodčí: Kovářová Veronika - Chlastáková Ivana, Urban Petr.

Sobota 12. 11. 2016 12:45

Branky: 6. Šrejber Matěj, 25. Štětina Tomáš, 50. Šrejber Matěj, 58. Česák Tomáš, 61. Boniš Tadeáš

Rozhodčí: Duda Miroslav - Obdržal Josef.

Neděle 13. 11. 2016 12:00

Branky: 31. Lána Matyáš

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Rouček Karel, Kuriljak Ivan.

Neděle 13. 11. 2016 13:45

Branky: 46. Walter Martin

Rozhodčí: Fojtík Martin - Ziegler Vratislav, Jehlár Radek.

15. kolo

Sobota 19. 11. 2016 11:45

Branky: 36. Walter Martin - 44. Šimoník Milan, 70. Alijagič Denis

Rozhodčí: Trska Adam - Heinzel Matyáš, Popelka Petr.

Sobota 19. 11. 2016 15:45

Branky: 37. Planeta Šimon, 40. Benedikt Jakub, 55. Ivanič David (pen.)

Rozhodčí: Šlapák František - König Vlastislav, Šimek Luboš.

Neděle 20. 11. 2016 11:15

Branky: 43. Šrejber Matěj, 68. Schober Václav

Rozhodčí: Erlebach Jiří - Stejskal Luboš, Vitvar Martin.

Neděle 20. 11. 2016 11:45

Branky: 21. Hodouš Petr, 33. Hodouš Petr

Rozhodčí: Štefan Michal - Faltys Pavel, Buřil Zdeněk.

Neděle 20. 11. 2016 14:15

Branky: 37. Kasal Matyáš - 14. Škarda Jakub

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Rod Miroslav, Rodová Alena.

Neděle 20. 11. 2016 15:15

Branky: 4. Malý Karel, 34. Malý Karel

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Tauber Lukáš, Ovčáček Josef.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 11:45

Branky: 2. Němec Vojtěch, 20. Němec Vojtěch, 29. Němec Vojtěch, 34. Stránský Vojtěch - 61. Kasal Matyáš

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Tvaroh Petr.

Sobota 26. 11. 2016 12:00

Branky: 69. König Adam - 52. Boniš Tadeáš

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Faltys Pavel, Grégr Ivan.

Neděle 27. 11. 2016 12:00

Branky: 5. Vaněk Jiří, 19. Muška Pavel, 37. Šimunič Jan, 58. Hýsek Viktor, 67. Peterka Adam

Rozhodčí: Lafek David - Růžička Michal, Dočekal Martin.

Neděle 27. 11. 2016 12:00

Branky: 29. Vydra Patrik, 35. Vydra Patrik

Rozhodčí: Šimeček Libor - Karrmann Milan, Živnůstka Filip.

Neděle 27. 11. 2016 12:15

Branky: 6. Vykysalý Radek - 12. Bílý Tom, 39. Krch David, 56. Trmal David

Rozhodčí: Hocek Petr - Soukup Marek, Chmel Jaroslav.

Neděle 27. 11. 2016 12:45

Branky: 38. Šenkýř Adam, 47. Hildebrand Matěj

Rozhodčí: Kotyza Václav - Bednář Jaroslav, Valenta Jan.

19. kolo

Sobota 11. 3. 2017 11:45
FC Hradec Králové - FK Meteor Praha VIII
Sobota 11. 3. 2017 11:45
AC Sparta Praha fotbal - Bohemians Praha 1905
Sobota 11. 3. 2017 12:45
SK Dynamo České Budějovice - FK TEPLICE
Neděle 12. 3. 2017 11:45
1. FK Příbram - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 12. 3. 2017 12:15
FC Viktoria Plzeň - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Neděle 12. 3. 2017 15:45
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav

20. kolo

Sobota 18. 3. 2017 11:45
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 18. 3. 2017 11:45
Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové
Sobota 18. 3. 2017 13:45
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 19. 3. 2017 12:45
FK TEPLICE - 1. FK Příbram
Neděle 19. 3. 2017 15:15
FK Meteor Praha VIII - FC Viktoria Plzeň
Neděle 19. 3. 2017 16:30
SK Slavia Praha - fotbal - FK Pardubice

21. kolo

Sobota 25. 3. 2017 11:45
1. FK Příbram - Mostecký fotbalový klub o.p.s.
Sobota 25. 3. 2017 11:45
SK Dynamo České Budějovice - FK Meteor Praha VIII
Sobota 25. 3. 2017 12:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Mladá Boleslav
Sobota 25. 3. 2017 12:00
FC Hradec Králové - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 25. 3. 2017 12:45
FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905
Neděle 26. 3. 2017 15:00
FK Pardubice - FK TEPLICE

22. kolo

Sobota 1. 4. 2017 11:45
AC Sparta Praha fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 1. 4. 2017 12:45
Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FK Pardubice
Sobota 1. 4. 2017 12:45
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 16:30
FK Meteor Praha VIII - 1. FK Příbram
Neděle 2. 4. 2017 12:00
FK TEPLICE - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 2. 4. 2017 15:15
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice

Export do kalendáře