Řídící komise pro Čechy › 2016 F2A - ČLŽ U 12 A

Rozpis a výsledky

8. kolo

Úterý 30. 8. 2016 12:00

Rozhodčí: Konvalinka Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 10:00

Branky: 27. Procházka Otakar, 41. Procházka Otakar, 62. Procházka Otakar, 70. Procházka Otakar, 0. Procházka Otakar, 41. Čtrnáctý Marek, 83. Klinger Jakub, 85. Klinger Jakub, 69. Jára Josef, 88. Tesáček Marek, 67. Svoboda Dominik - 30. Pekař Zdeněk (pen.)

Rozhodčí: Blahůšek Richard - Cigler Jaroslav.

Sobota 1. 10. 2016 13:30

Branky: 16. Pleticha Jan, 22. Hofman Filip, 62. Gožo František, 76. Pleticha Jan - 1. Sahula Pavel, 14. Karoch Gabriel, 32. Nechvátal Matyáš, 42. Čejka Jakub, 71. Žitný Matěj, 79. Kroupa Michal, 82. Rys Matyáš

Rozhodčí: Kostelník Lumír.

Neděle 2. 10. 2016 10:00

Branky: 20. Mařík Michal, 44. Pergler Dominik, 49. Mařík Michal, 49. Hořánek Alexandr, 56. Pergler Dominik (pen.), 57. Mařík Michal, 20. Maroušek Marek, 0. Kohout Dan - 10. Gnip Richard, 13. Mikeš Filip, 40. Šimonovský Pavel, 47. Šimonovský Pavel, 0. Šimonovský Pavel, 0. Šimonovský Pavel, 0. Šimonovský Pavel, 0. Gnip Richard, 0. Moučka Matyáš, 0. Klouček Matyáš, 0. Klouček Matyáš, 0. Šerák Ondřej

Rozhodčí: Rinth Jan - Třeštík Petr.

Čtvrtek 6. 10. 2016 12:00

Rozhodčí: Bartoš Petr.

Čtvrtek 6. 10. 2016 15:00

Branky: 3. Trojan Lukáš, 7. Gadač Lukáš, 8. Gaszczyk Pavel, 33. Houdek Samuel, 40. Houdek Samuel, 0. Gadač Lukáš, 51. Hašek Pavel, 56. Trojan Lukáš, 58. Gaszczyk Pavel, 69. Houdek Samuel

Rozhodčí: Schneider Josef.

4. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Branky: 11. Ebenstreit Jakub, 62. Panták Filip, 65. Řezníček Martin - 15. Tošnar Jakub, 20. Tošnar Jakub, 27. Tošnar Jakub, 38. Vitarigov Arsen, 40. Kožený Václav, 43. Kožený Václav, 46. Cettl Martin, 56. Tošnar Jakub, 59. Tošnar Jakub, 72. Tošnar Jakub, 76. Hrabák Lukáš, 80. Cettl Martin, 82. Tošnar Jakub, 90. Tošnar Jakub

Rozhodčí: Blahůšek Richard - Cigler Jaroslav.

Sobota 3. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Vychodil Tomáš - Sebera Filip.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 8. Baďura Rostislav, 11. Řezáč Matěj, 25. Maroušek Marek, 64. Maroušek Marek, 66. Mařík Michal, 69. Mařík Michal, 89. Maroušek Marek - 74. Novotný Lukáš, 86. Heřmanský Matyáš

Rozhodčí: Ťupa Michal - Kaštánek Libor.

Neděle 4. 9. 2016 10:00

Branky: 2. Kouba Denis, 8. Kouba Denis, 25. Kouba Denis - 43. Pleticha Jan, 59. Domanský Jan, 78. Hrdlička Adam, 80. Gožo František, 66. Pleticha Jan

Rozhodčí: Koubek Martin.

Neděle 4. 9. 2016 16:45

Branky: 9. Bálek Marek, 3. Macek Michael, 5. Lojín Alex, 7. Karnoš Patrik, 12. Lojín Alex, 13. Deml Ondřej, 30. Lojín Alex, 35. Lojín Alex, 40. Lojín Alex, 50. Čajko Matěj, 52. Deml Ondřej, 55. Rehák Filip, 56. Rehák Filip, 57. Lojín Alex, 35. Štícha Kryštof, 60. Plot Matyáš - 7. Čermák Jakub, 12. Mayerová Lucie, 25. Plachý Antonín, 56. Mayerová Lucie, 33. Šimonovský Pavel, 46. Koller Samuel, 51. Klouček Matyáš

Rozhodčí: Dvořák Jaroslav - Malý David.

Středa 7. 9. 2016 16:00

Branky: 40. Kulišan Matěj, 46. Houdek Samuel, 54. Houdek Samuel, 65. Vilímek Viktor, 65. Gaszczyk Pavel, 88. Hašek Pavel, 90. Horváth Simon - 3. Toula Daniel, 5. Blažek Šimon, 8. Blažek Šimon, 21. Planka David, 41. Jelínek Tomáš, 45. Toula Daniel, 57. Jelínek Tomáš, 78. Toula Daniel, 71. Mikulanda David, 90. Rys Matyáš

Rozhodčí: Šlajs Jakub - Žák Ondřej.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 13:30

Branky: 34. Gožo František - 87. Müller Richard, 85. Maroušek Marek, 23. Baďura Rostislav, 16. Pergler Dominik

Rozhodčí: Komanec Petr - Kořan Josef.

Sobota 10. 9. 2016 14:00

Branky: 17. Teterya Roman, 27. Teterya Roman, 56. Heřmanský Matyáš (pen.), 58. Teterya Roman, 60. Heřmanský Matyáš, 82. Dinter Robert, 90. Dinter Robert - 3. Procházka Otakar, 65. Jára Josef, 49. Průša Jan

Rozhodčí: Kušta Petr.

Neděle 11. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Novotný Lubomír.

Neděle 11. 9. 2016 13:00

Branky: 0. Wesolowsky Alex Anthony, 0. Wesolowsky Alex Anthony, 0. Wesolowsky Alex Anthony, 0. Regal Jakub, 0. Regal Jakub, 0. Boguaj Denis, 0. Boguaj Denis, 0. Boguaj Denis, 0. Sýkora Šimon, 0. Sýkora Šimon, 0. Sandev Teo, 0. Karoch Gabriel, 0. Karoch Gabriel, 0. Karoch Gabriel, 0. Malý Milan, 0. Malý Milan, 0. Malý Milan, 0. Snětivý Matyáš Bernard, 0. Sahula Pavel - 0. Kouba Denis

Rozhodčí: Chustecki Jaroslaw Pawel.

Středa 21. 9. 2016 12:00

Branky: 8. Pešek Samuel, 10. Pešek Samuel, 25. Pešek Samuel, 29. Matuška Jakub, 40. Hodina Adam, 50. Šíp Jan, 79. Špinar Martin - 34. Soupír Matěj, 38. Kulišan Matěj, 42. Dvořák Pavel, 59. Hašek Pavel, 82. Dvořák Pavel

Rozhodčí: Škuthan Jaroslav - Studený Josef.

Pátek 23. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Slavík Bohuslav.

6. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Branky: 34. Božovský Ondřej, 2. Svoboda Vojtěch - 7. Šustr Dominik, 13. Štícha Kryštof, 25. Plot Matyáš, 27. Lojín Alex, 29. Plot Matyáš, 41. Lojín Alex, 48. Rehák Filip, 58. Čajko Matěj, 65. Jonák Michal, 72. Lojín Alex, 79. Habart Jonáš, 82. Šustr Dominik, 85. Štícha Kryštof

Rozhodčí: Mikolášek Jiří - Blahůšek Richard.

Sobota 17. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Přibyl Jan - Vanýsek Vladislav.

Sobota 17. 9. 2016 11:00

Rozhodčí: Řehák Marek.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Branky: 2. Matoušek Ondřej, 53. Mařík Michal, 73. Mařík Michal - 10. Sahula Pavel, 28. Charvát Daniel, 44. Regal Jakub, 46. Wesolowsky Alex Anthony, 55. Karoch Gabriel, 59. Sandev Teo, 69. Kroupa Michal, 29. Boledovič Tobias

Rozhodčí: Toucha Matěj - Jevčák Martin.

Neděle 18. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Novotný Patrik.

Neděle 18. 9. 2016 12:00

Branky: 2. Kulišan Matěj, 9. Houdek Samuel, 11. Trojan Lukáš, 18. Gaszczyk Pavel, 20. Gaszczyk Pavel, 20. Horváth Sebastian, 24. Gaszczyk Pavel, 30. Hrdina David, 32. Gaszczyk Pavel, 32. Dvořák Pavel, 34. Trojan Lukáš, 38. Kulišan Matěj, 40. Hašek Pavel, 42. Gadač Lukáš, 46. Kulišan Matěj, 47. Hašek Pavel, 49. Horváth Simon, 50. Gadač Lukáš, 52. Mayer Jakub (vl.), 54. Trojan Lukáš, 57. Trojan Lukáš, 59. Dvořák Pavel, 60. Suchý Daniel - 18. Procházka Matěj (pen.), 19. Plachý Antonín, 44. Klouček Matyáš, 51. Radimský Tomáš

Rozhodčí: Ruda Daniel - Doksanský Tomáš.

Středa 28. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Grégr Ivan.

Čtvrtek 13. 10. 2016 14:00

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.

7. kolo

Sobota 24. 9. 2016 12:00

Rozhodčí: Honzíček Pavel.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 44. Pleticha Jan (pen.), 58. Hofman Filip, 75. Pleticha Jan (pen.) - 32. Procházka Otakar, 36. Procházka Otakar (pen.), 38. Řezníček Martin

Rozhodčí: Šlauf Jiří.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Štindl Jáchym, 0. Holeček Oliver, 0. Štindl Jáchym, 0. Štindl Jáchym, 0. Matuška Jakub, 0. Štindl Jáchym, 0. Šíp Jan, 0. Matuška Jakub, 0. Holeček Oliver, 0. Špinar Martin, 0. Matuška Jakub, 0. Smíšek Miroslav, 0. Ballák Petr - 0. Hořánek Alexandr, 0. Mařík Michal, 0. Mařík Michal

Rozhodčí: Tauber Lukáš - Průchová Nikola.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Jakl Tomáš.

Neděle 25. 9. 2016 10:00

Branky: 0. Čajko Matěj, 0. Deml Ondřej, 0. Jonák Michal, 0. Matouš Jakub, 0. Plot Matyáš, 0. Plot Matyáš, 0. Štícha Kryštof, 0. Šustr Dominik - 0. Fuka Adam, 0. Fuka Adam, 0. Matoušek Jan, 0. Matoušek Jan, 0. Sedláček Jakub

Rozhodčí: Kuchař Emil - Soukup Marek.

Neděle 25. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Zloch Roman - Buřil Zdeněk.

9. kolo

Středa 28. 9. 2016 10:00

Rozhodčí: Votava Pavel - Šplíchal David.

Sobota 8. 10. 2016 12:00

Rozhodčí: Vojáček Lukáš.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Šíp Jan, 25. Hodina Adam (pen.), 40. Faltus Matěj, 42. Matuška Jakub, 43. Matuška Jakub, 45. Pešek Samuel, 75. Štindl Jáchym

Rozhodčí: Kroutl Vít - Izugrafov Svyatoslav.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 3. Horák Roman, 5. Špírek Jakub, 42. Cettl Martin, 59. Kefurt Štěpán, 72. Špírek Jakub, 79. Špírek Jakub, 80. Špírek Jakub, 75. Horák Roman, 83. Horák Roman, 86. Horák Roman, 85. Cettl Martin, 88. Káža Filip - 36. Václavík Petr, 50. Mařík Michal

Rozhodčí: Kolář Radek.

Neděle 9. 10. 2016 10:00

Branky: 2. Čajko Matěj, 17. Plot Matyáš, 24. Lojín Alex, 25. Rehák Filip, 55. Lojín Alex, 71. Rehák Filip, 72. Rehák Filip, 79. Cipra Tomáš

Rozhodčí: Malčic Josef.

Neděle 9. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Faltys Pavel.

10. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00

Branky: 16. Klinger Jakub, 39. Tesáček Marek, 66. Řezníček Martin, 69. Čtrnáctý Marek, 79. Klinger Jakub, 89. Svoboda Dominik - 7. Šot Martin, 22. Hašek Pavel, 29. Dvořák Pavel, 73. Houdek Samuel, 84. Houdek Samuel, 86. Hašek Pavel (pen.)

Rozhodčí: Mikolášek Jiří - Frydrychovský Jiří.

Sobota 15. 10. 2016 10:15

Rozhodčí: Čikara Petr.

Sobota 15. 10. 2016 13:30

Branky: 33. Vetengl Filip, 45. Šplíchal Jan, 47. Kolářík Václav, 52. Klein Vojtěch, 59. Vetengl Filip - 6. Klouček Matyáš, 8. Mikeš Filip, 10. Šimonovský Pavel, 23. Radimský Tomáš, 62. Mikeš Filip, 75. Šimonovský Pavel, 90. Klouček Matyáš

Rozhodčí: Žák Adam - Duspiva Václav.

Neděle 16. 10. 2016 09:30

Branky: 22. Vokrouhlík Denis, 43. Kratochvíl Jakub, 44. Fišer Eric, 50. Winkelhöfer Filip, 60. Vokrouhlík Denis, 77. Vokrouhlík Denis - 3. Diviš Sebastian, 10. Káža Filip, 40. Diviš Sebastian, 46. Tošnar Jakub, 53. Cettl Martin, 65. Diviš Sebastian, 77. Novák Vojtěch, 80. Kefurt Štěpán, 82. Kefurt Štěpán, 89. Liška Jakub, 89. Káža Filip, 25. Horák Roman, 66. Horák Roman, 74. Horák Roman, 85. Horák Roman

Rozhodčí: Chrenko Pavel.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Bartoš Petr.

Neděle 16. 10. 2016 10:00

Branky: 8. Mařík Michal, 32. Hejdánek Mikuláš, 36. Hořánek Alexandr, 38. Václavík Petr - 12. Lojín Alex, 46. Plot Matyáš, 48. Jonák Michal, 55. Čajko Matěj, 83. Čajko Matěj, 86. Čajko Matěj

Rozhodčí: Kaštánek Libor - Trčka Dominik.

11. kolo

Sobota 22. 10. 2016 10:00

Rozhodčí: Šplíchal David.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Rozhodčí: Jakl Tomáš.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 5. Lojín Alex, 9. Bálek Marek, 16. Cipra Tomáš, 32. Jonák Michal (pen.), 48. Plot Matyáš, 77. Farář Václav, 80. Rehák Filip, 11. Lojín Alex, 37. Bálek Marek, 53. Rehák Filip, 12. Lojín Alex, 35. Lojín Alex, 64. Lojín Alex, 70. Lojín Alex - 79. Musil Teodor

Rozhodčí: Dubský Jindřich.

Neděle 23. 10. 2016 10:00

Branky: 0. Diviš Sebastian, 0. Diviš Sebastian, 0. Hrabák Lukáš, 0. Krulich Matouš, 0. Krulich Matouš, 0. Krulich Matouš, 0. Káža Filip, 0. Kefurt Štěpán, 0. Špírek Jakub - 0. Gožo František, 0. Gožo František

Rozhodčí: Chustecki Jaroslaw Pawel.

Neděle 23. 10. 2016 10:15

Branky: 13. Gadač Lukáš, 14. Gaszczyk Pavel, 16. Gadač Lukáš, 19. Gaszczyk Pavel, 21. Gaszczyk Pavel, 22. Šot Martin, 23. Gaszczyk Pavel, 29. Gadač Lukáš, 35. Suchý Daniel, 43. Soupír Matěj, 47. Šot Martin, 51. Gaszczyk Pavel, 56. Soupír Matěj, 58. Fremr Jan, 59. Trojan Lukáš, 60. Šedivý Martin, 62. Vilímek Viktor, 65. Šot Martin, 71. Červený Filip, 72. Soupír Matěj, 76. Gaszczyk Pavel, 80. Gaszczyk Pavel, 85. Fremr Jan

Rozhodčí: Lejsek Pavel - Homr Michal.

Neděle 23. 10. 2016 15:30

Rozhodčí: Tauber Lukáš.

1. kolo

Středa 26. 10. 2016 10:00

Branky: 10. Planka David, 16. Mikulanda David - 2. Slanina Patrick, 14. Vaněk Jaroslav, 41. Vitarigov Arsen, 78. Vitarigov Arsen, 82. Horák Roman (pen.)

Rozhodčí: Faltys Pavel.

Sobota 12. 11. 2016 10:00

Rozhodčí: Kratochvíl Jiří.

Sobota 12. 11. 2016 10:30

Branky: 0. Teterya Roman, 0. Teterya Roman, 0. Teterya Roman, 0. Marek Patrik, 0. Marek Patrik, 0. Tichý Jakub - 0. Holub Ondřej (vl.), 0. Žukov David

Rozhodčí: Sklenář Petr.

Sobota 12. 11. 2016 13:00

Branky: 74. Baďura Rostislav, 78. Maroušek Marek - 4. Hašek Pavel, 10. Trojan Lukáš, 12. Gadač Lukáš, 24. Houdek Samuel, 18. Soupír Matěj, 21. Hašek Pavel, 25. Šot Martin, 29. Suchý Daniel, 31. Hašek Pavel, 33. Hašek Pavel, 40. Horváth Simon, 43. Gadač Lukáš, 45. Šedivý Martin, 49. Houdek Samuel, 55. Vilímek Viktor, 63. Gadač Lukáš, 66. Gadač Lukáš, 82. Suchý Daniel

Rozhodčí: Landík Filip.

Neděle 13. 11. 2016 11:00

Rozhodčí: Schwarz Rudolf.

Neděle 13. 11. 2016 14:00

Branky: 14. Sieber Tadeáš, 44. Vetengl Filip - 17. Rehák Filip, 27. Deml Ondřej, 36. Plot Matyáš, 55. Bálek Marek, 79. Plot Matyáš

Rozhodčí: Frgal Lukáš.

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 18. Píša Max - 26. Čtrnáctý Marek, 66. Klinger Jakub, 73. Procházka Otakar, 88. Hronek Karel

Rozhodčí: Sliacký Petr.

2. kolo

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 0. Horák Roman, 0. Káža Filip, 0. Kefurt Štěpán, 0. Krulich Matouš, 0. Kožený Václav, 0. Kožený Václav, 0. Kožený Václav, 0. Špírek Jakub - 0. Faltus Matěj

Rozhodčí: Sahula Kryštof.

Sobota 29. 10. 2016 10:00

Branky: 12. Písařík David, 17. Kollárik Adam, 18. Matoušek Filip, 36. Mareš Petr, 57. Žukov David, 80. Smrž Adam, 86. Fuka Adam, 90. Žukov David - 44. Vetengl Filip, 82. Gožo František

Rozhodčí: Řehoř Petr.

Neděle 30. 10. 2016 10:00

Branky: 11. Bílý Matyáš, 21. Bílý Matyáš, 39. Bílý Matyáš, 29. Samek Vojtěch, 64. Hajnal Jiří, 70. Koprnický Jan - 8. Mařík Michal, 18. Mařík Michal, 22. Bláha Marek, 59. Baďura Rostislav, 67. Baďura Rostislav

Rozhodčí: Šturc Milan.

Neděle 30. 10. 2016 10:15

Branky: 5. Šot Martin, 10. Vilímek Viktor, 14. Šot Martin, 34. Šot Martin, 45. Suchý Daniel, 47. Kulišan Matěj, 56. Gadač Lukáš, 68. Vilímek Viktor - 12. Hausman Jakub, 26. Winkelhöfer Filip, 50. Winkelhöfer Filip, 75. Kratochvíl Jakub, 77. Kratochvíl Jakub, 83. Winkelhöfer Filip, 86. Hausman Jakub

Rozhodčí: Šlajs Jakub - Ruda Daniel.

Neděle 30. 10. 2016 15:00

Branky: 48. Lojín Alex - 6. Karoch Gabriel, 63. Karoch Gabriel, 7. Boguaj Denis, 23. Boguaj Denis, 74. Holub Gabriel, 75. Holub Gabriel, 28. Holub Gabriel, 60. Holub Gabriel, 32. Sýkora Šimon, 90. Charvát Daniel

Rozhodčí: Kuchař Emil.

Neděle 30. 10. 2016 15:00

Branky: 7. Klinger Jakub, 13. Průša Jan, 34. Klinger Jakub, 66. Procházka Otakar, 68. Procházka Otakar, 89. Procházka Otakar - 29. Moučka Matyáš, 53. Šimonovský Pavel

Rozhodčí: Cigler Jaroslav - Drnec Pavel.

3. kolo

Sobota 5. 11. 2016 10:00

Branky: 7. Fuka Ondřej, 20. Pešek Samuel, 38. Štindl Jáchym, 43. Špinar Martin, 55. Matuška Jakub, 65. Pešek Samuel, 55. Špinar Martin, 81. Špinar Martin, 90. Hodina Adam - 4. Plot Matyáš, 10. Plot Matyáš, 78. Nováček David

Rozhodčí: Koranda Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 12:30

Branky: 2. Herák František, 38. Herák František, 53. Herák František, 11. Musil Teodor, 34. Marek Patrik, 50. Musil Teodor, 58. Marek Patrik, 63. Musil Teodor, 70. Heřmanský Matyáš, 53. Marek Patrik, 89. Tichý Jakub

Rozhodčí: Belei Raphael.

Sobota 5. 11. 2016 13:30

Branky: 32. Klein Vojtěch, 77. Klein Vojtěch - 3. Kulišan Matěj, 38. Dvořák Pavel, 43. Hašek Pavel, 48. Šot Martin, 49. Kulišan Matěj, 52. Hašek Pavel, 71. Trojan Lukáš, 74. Fremr Jan, 76. Horváth Simon, 85. Šedivý Martin

Rozhodčí: Šiška Pavel - Doksanský Tomáš.

Neděle 6. 11. 2016 10:00

Branky: 41. Maroušek Marek, 11. Maroušek Marek, 76. Sumerauer Pavel - 36. Klinger Jakub, 2. Procházka Otakar

Rozhodčí: Plaček Tomáš.

Neděle 6. 11. 2016 13:00

Branky: 0. Prokeš Daniel, 0. Šimonovský Pavel - 0. Horák Roman, 0. Diviš Sebastian, 0. Kožený Václav, 0. Novák Vojtěch, 0. Tošnar Jakub, 0. Prior Leoš, 0. Kefurt Štěpán, 0. Cettl Martin, 0. Veselý Daniel, 0. Hrabák Lukáš, 0. Káža Filip, 0. Hrabák Lukáš, 0. Kefurt Štěpán, 0. Kožený Václav, 0. Diviš Sebastian, 0. Horák Roman, 0. Horák Roman, 0. Hrabák Lukáš, 0. Horák Roman

Rozhodčí: Sahula Kryštof.

Neděle 6. 11. 2016 16:15

Rozhodčí: Čikara Petr.

22. kolo

Sobota 25. 3. 2017 16:00
FK FC PÍSEK - FC MAS Táborsko
Středa 17. 5. 2017 16:00
SK Benešov - SK Dynamo České Budějovice
Středa 17. 5. 2017 17:30
SK Slavia Praha - fotbal - FC TEMPO PRAHA
Sobota 20. 5. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 21. 5. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram
Neděle 21. 5. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - FC Viktoria Plzeň

12. kolo

Neděle 26. 3. 2017 15:30
FC TEMPO PRAHA - SK Dynamo České Budějovice
Úterý 6. 6. 2017 15:30
FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905
Středa 7. 6. 2017 15:00
FC Viktoria Plzeň - FK FC PÍSEK
Sobota 10. 6. 2017 10:00
SK Benešov - Povltavská fotbalová akademie
Sobota 10. 6. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 11. 6. 2017 11:45
AC Sparta Praha fotbal - SK Slavia Praha - fotbal

15. kolo

Sobota 1. 4. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - FC MAS Táborsko
Sobota 1. 4. 2017 10:15
SK Slavia Praha - fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 1. 4. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 2. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - FK FC PÍSEK
Neděle 2. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Benešov
Neděle 2. 4. 2017 14:00
FC TEMPO PRAHA - 1. FK Příbram

17. kolo

Středa 5. 4. 2017 15:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK FC PÍSEK
Pátek 14. 4. 2017 10:00
FC TEMPO PRAHA - FC Viktoria Plzeň
Sobota 15. 4. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Benešov
Sobota 15. 4. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - Bohemians Praha 1905
Sobota 15. 4. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - Povltavská fotbalová akademie
Neděle 16. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC MAS Táborsko

16. kolo

Pátek 7. 4. 2017 14:30
FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 8. 4. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - FC TEMPO PRAHA
Sobota 8. 4. 2017 10:00
SK Benešov - Bohemians Praha 1905
Sobota 8. 4. 2017 10:00
1. FK Příbram - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 9. 4. 2017 16:00
FK FC PÍSEK - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 9. 4. 2017 16:30
Povltavská fotbalová akademie - SK Slavia Praha - fotbal

19. kolo

Čtvrtek 20. 4. 2017 17:00
1. FK Příbram - FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 27. 4. 2017 17:00
FC MAS Táborsko - SK Benešov
Sobota 29. 4. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - FK FC PÍSEK
Sobota 29. 4. 2017 13:15
SK Slavia Praha - fotbal - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 30. 4. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - Povltavská fotbalová akademie
Středa 3. 5. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

18. kolo

Sobota 22. 4. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - 1. FK Příbram
Neděle 23. 4. 2017 10:00
FK FC PÍSEK - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 23. 4. 2017 10:00
SK Benešov - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 23. 4. 2017 10:00
Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 23. 4. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 23. 4. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - FC TEMPO PRAHA

20. kolo

Středa 3. 5. 2017 14:00
FK FC PÍSEK - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 6. 5. 2017 10:00
SK Benešov - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 6. 5. 2017 10:30
Bohemians Praha 1905 - FC TEMPO PRAHA
Sobota 6. 5. 2017 13:30
SK PETŘÍN PLZEŇ - SK Dynamo České Budějovice
Neděle 7. 5. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - FC MAS Táborsko
Neděle 7. 5. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - 1. FK Příbram

14. kolo

Čtvrtek 4. 5. 2017 16:30
FC Viktoria Plzeň - SK PETŘÍN PLZEŇ
Sobota 3. 6. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 3. 6. 2017 10:00
1. FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 3. 6. 2017 10:00
SK Benešov - FK FC PÍSEK
Neděle 4. 6. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - FC TEMPO PRAHA
Neděle 4. 6. 2017 17:00
Povltavská fotbalová akademie - Bohemians Praha 1905

21. kolo

Sobota 13. 5. 2017 10:00
FC MAS Táborsko - Povltavská fotbalová akademie
Sobota 13. 5. 2017 10:00
SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 13. 5. 2017 10:00
1. FK Příbram - FK FC PÍSEK
Sobota 13. 5. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - SK PETŘÍN PLZEŇ
Neděle 14. 5. 2017 10:00
AC Sparta Praha fotbal - Bohemians Praha 1905
Neděle 14. 5. 2017 10:15
FC Viktoria Plzeň - SK Benešov

13. kolo

Středa 24. 5. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha fotbal
Středa 24. 5. 2017 16:30
FK FC PÍSEK - Povltavská fotbalová akademie
Sobota 27. 5. 2017 12:00
FC TEMPO PRAHA - SK Benešov
Sobota 27. 5. 2017 17:00
SK Slavia Praha - fotbal - 1. FK Příbram
Neděle 28. 5. 2017 11:00
SK PETŘÍN PLZEŇ - FC MAS Táborsko
Úterý 30. 5. 2017 13:00
Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň

Export do kalendáře