Řídící komise pro Čechy › 2016 C1A - I.Celostátní liga

Rozpis a výsledky

1. kolo

Pátek 12. 8. 2016 14:00

Branky: 51. Pak Miroslav, 57. Lingr Ondřej, 65. Hejl Ladislav - 43. Kusyn Mario

ČK: Egri

Rozhodčí: Černoevič Alexandr - Galásek Michal, Novák Michal.

Sobota 13. 8. 2016 10:30

Rozhodčí: Hájek Robert - Sedláček Tomáš, Hanáková Gabriela.

Sobota 13. 8. 2016 11:00

Branky: 45. Smejkal Tomáš - 50. Zikl Martin

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Nováček Ivo, Nejedlý Tomáš.

Sobota 13. 8. 2016 11:00

Branky: 50. Maršík Roman, 53. Rataj Michal, 75. Janota Petr - 80. Havelka Filip

Rozhodčí: Makovička Milan - Burian Michal, Doubrava Jakub.

Sobota 13. 8. 2016 11:00

Branky: 33. Jáša Mikuláš, 75. Lindák Martin (pen.) - 8. Lauricella Marco, 51. Beňo David, 66. Novák David, 91. Bucha Pavel

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Eibl Lukáš, Jarolím Jiří.

Sobota 13. 8. 2016 11:00

Branky: 16. Hašek Dominik, 63. Šípek Jakub

ČK: Kiška

Rozhodčí: Popelák Luboš - Řezníček Tomáš, Buček Vítězslav.

Sobota 13. 8. 2016 13:00

Branky: 32. Mužík Ladislav (pen.), 78. Mužík Ladislav (pen.) - 52. Vobecký Marek

Rozhodčí: Hock David - Šimek Zdeněk, Kotyza Václav.

Sobota 13. 8. 2016 13:15

Branky: 43. Pinc Dušan, 78. Vilček Tomáš

Rozhodčí: Cihlář František - Šimek František, Kanta Vlastimil.

Sobota 13. 8. 2016 14:00

Branky: 16. Vrána Matěj, 39. Vrána Matěj, 62. Socha Marek

Rozhodčí: Silný Zdeněk - Pospíšil Pavel, Zaoral Vít.

2. kolo

Pátek 19. 8. 2016 11:00

Branky: 55. Mužík Ladislav

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Nejedlo Tomáš, Vlk Miroslav.

Pátek 19. 8. 2016 14:00

Branky: 31. Pecuch Martin, 59. Bílý David, 74. Ságner Patrik - 27. Vlk Martin, 54. Lindák Martin

Rozhodčí: Dorušák Petr - Lakomý Lukáš, Kondler Petr.

Pátek 19. 8. 2016 15:00

Branky: 7. Matoušek Jan, 26. Polák Martin, 71. Ayong Karsten, 76. Hlavatý Michal

Rozhodčí: Paták Michal - Glogar Lukáš, Burian Michal.

Sobota 20. 8. 2016 11:00

Branky: 75. Petr Martin

ČK: Formela

Rozhodčí: Škrobák Lukáš - Slaminka Jozef, Dudek Matěj.

Sobota 20. 8. 2016 11:00

Branky: 7. Zikl Martin, 68. Zikl Martin - 12. Zifčák Pavel, 36. Voleský Patrik, 42. Baďura Rostislav, 45. Baďura Rostislav, 61. Sláma Jiří, 69. Voleský Patrik (pen.), 76. Voleský Patrik

Rozhodčí: Drozdy Luboš - Mayer Petr, Vondryska Luboš.

Sobota 20. 8. 2016 11:00

Branky: 80. Tkáč Pavel - 18. Průša Adam

Rozhodčí: Denev Alex - Lenfeld Oldřich, Papuga David.

Sobota 20. 8. 2016 12:00

Branky: 72. Hašek Dominik, 79. Holec Alexandr (vl.) - 53. Chvěja Ondřej

Rozhodčí: Klupák Petr - Kubišta Josef, Krucký Dušan.

Sobota 20. 8. 2016 14:30

Branky: 25. Vobecký Marek, 28. Šilhan Vojtěch (pen.) - 20. Gettler Vílem (pen.), 63. Nečas Martin, 87. Novák Filip

Rozhodčí: Váňa Josef - Černý Petr, Janeček Pavel.

Středa 21. 9. 2016 11:00

Branky: 14. Novotný Ondřej, 40. Sedláček Richard, 14. Novotný Ondřej, 70. Tvaroh Karel, 71. Mustedanagič Zinedin

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Polena Jiří, Plzák Jakub.

17. kolo

Středa 24. 8. 2016 10:15

Branky: 39. Šimeček Michal (pen.), 56. Kokeš Jakub (pen.), 90. Šimeček Michal - 13. Vrána Matěj, 52. Vrána Matěj

Rozhodčí: Klupák Petr - Zavadil Jakub, Nedvěd Vít.

Středa 24. 8. 2016 11:00

Branky: 43. Štifter Šimon

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Kroutl Vít, Formánek Luboš.

Středa 24. 8. 2016 11:00

Branky: 81. Vejr Vítek

Rozhodčí: Petřík Jan - Nejedlo Tomáš, Dragoun Radek.

Středa 24. 8. 2016 11:00

Branky: 40. Čermák Marcel, 87. Novák David (pen.) - 11. Pavlík Kryštof (pen.), 24. Mudra Lukáš, 56. Vais Jonáš (pen.)

ČK: Rychnovský

Rozhodčí: Váňa Josef - Polena Jiří, Jakl Tomáš.

Středa 24. 8. 2016 11:00

Branky: 28. Matoušek Jakub, 61. Zifčák Pavel, 64. Voleský Patrik, 80. Spáčil Jiří, 83. Brázdil Petr

Rozhodčí: Mankovecký Tomáš - Bureš Jakub, Trigas Paskal.

Středa 24. 8. 2016 11:00

Branky: 17. Šípek Jakub, 23. Miker Jiří, 31. Šípek Jakub, 34. Šípek Jakub

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Trejbal Adam, Junek Matěj.

Středa 24. 8. 2016 13:00

Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Vostrejž Ivan, Černý Josef.

Středa 24. 8. 2016 14:00

Branky: 20. Janošek Dominik, 71. Tulaydan Jiří, 78. Jambor Dan, 81. Sedlmajer Jan - 31. Nečas Martin, 33. Blažík Dominik (vl.), 35. Hellebrand Patrik, 57. Hellebrand Patrik

Rozhodčí: Machač Lukáš - Švehla Marek, Petr Zdeněk.

Středa 24. 8. 2016 16:00

Branky: 4. Smékal Dominik, 7. Smékal Dominik (pen.), 18. Freit Tomáš, 69. Buchta David, 84. Bolf Jakub, 86. Smékal Dominik

Rozhodčí: Částečka Michal - Polanský Jan, Zaoral Vít.

3. kolo

Sobota 27. 8. 2016 10:30

Branky: 62. Chylík Jan (pen.), 76. Chylík Jan (pen.)

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Hanes Tomáš, Nedvěd Petr.

Sobota 27. 8. 2016 11:00

Branky: 1. Freit Tomáš, 45. Lingr Ondřej, 74. Kopečný Adam - 7. Janošek Dominik, 36. Moučka David, 79. Moučka David

Rozhodčí: Kotala Filip - Kaloč Radim, Mojžíš Jakub.

Sobota 27. 8. 2016 11:00

Branky: 10. Zifčák Pavel, 25. Neuer Lukáš, 60. Voleský Patrik, 85. Brázdil Petr

Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Galásek Michal, Šištík Petr.

Sobota 27. 8. 2016 11:00

Branky: 15. Arzberger Tomáš, 40. Pihrt Lukáš, 60. Čihák Filip, 70. Pavlík Kryštof (pen.), 77. Vilček Tomáš, 87. Kepl Tomáš - 5. Křížek Daniel, 47. Miker Jiří (pen.), 55. Čech František, 80. Martinec Jakub, 85. Martinec Jakub

Rozhodčí: Paták Michal - Paták Viktor, Duspiva Václav.

Sobota 27. 8. 2016 13:00

Branky: 27. Janota Petr

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Schmeiser Kamil, Štěpánek Pavel.

Sobota 27. 8. 2016 13:00

Branky: 85. Sedláček Richard

Rozhodčí: Klíma Tomáš - Polanský Jan, Koláček Josef.

Sobota 27. 8. 2016 14:15

Branky: 26. Stropek Daniel, 66. Vejvar Jan, 84. Beňo David, 90. Beňo David

Rozhodčí: Hock David - Bočok Vojtěch, Toman Martin.

Sobota 27. 8. 2016 14:30

Branky: 16. Novák Daniel, 48. Šimon Matěj, 63. Rudzan Ondřej

Rozhodčí: Vojáček Milan - Lakomý Lukáš, Gloser Jan.

Neděle 28. 8. 2016 14:00

Branky: 44. Fikar Daniel

Rozhodčí: Rosický Jakub - Hanáková Gabriela, Zaplatilová Jana.

4. kolo

Středa 31. 8. 2016 14:30

Branky: 29. Mustedanagič Zinedin, 43. Drchal Václav, 61. Mustedanagič Zinedin

Rozhodčí: Petřík Jan - Čermák Karel, Maiello Francesco.

Sobota 3. 9. 2016 12:00

Branky: 17. Šípek Jakub - 55. Kočí Lukáš

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Nývlt Roman, Žerovnický David.

Sobota 3. 9. 2016 13:00

Branky: 16. Král Jan, 70. Vejr Vítek - 14. Průša Adam (pen.), 62. Svoboda Pavel (pen.)

ČK: Šimon

Rozhodčí: Váňa Josef - Meščan Marek, Nejedlo Tomáš.

Sobota 3. 9. 2016 13:00

Branky: 25. Barteska Samuel, 71. Vrána Matěj, 49. Kuzník Pavel - 17. Huf David, 90. Huf David

Rozhodčí: Lysák Václav - Novák Michal, Slaminka Jozef.

Sobota 3. 9. 2016 14:00

Branky: 89. Hruštinec Jakub

Rozhodčí: Štěrba Václav - Matas Martin, Klimpl Miroslav.

Sobota 3. 9. 2016 14:00

Branky: 32. Egri David, 44. Mooc Aleš, 60. Kusyn Mario, 90. Ciupa Jiří - 15. Bucha Pavel, 17. Bucha Pavel, 57. Lauricella Marco, 76. Žežulka Ondřej

Rozhodčí: Vrťo Peter - Kaloč Radim, Broskevič Michal.

Sobota 3. 9. 2016 14:00

Branky: 45. Matoušek Jan, 77. Matoušek Jan (pen.) - 78. Kolář Jakub

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Glogar Petr, Soukup Marek.

Středa 14. 9. 2016 11:00

Branky: 24. Řihák Adam, 70. Tkáč Pavel - 28. Pak Miroslav, 44. Lingr Ondřej

Rozhodčí: Slabý Jiří - Kondler Petr, Hlubinka Jakub.

Středa 21. 9. 2016 14:30

Branky: 33. Doubravský Ondřej, 36. Jambor Dan, 60. Janošek Dominik (pen.), 85. Zikl Martin - 31. Vilček Tomáš, 73. Mudra Lukáš

Rozhodčí: Tomanec Josef - Drozdy Luboš, Poláček David.

5. kolo

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 40. Lubovský Lukáš - 6. Egri David, 29. Macko René, 36. Blejchař Jakub, 50. Nimely Sylvanus

Rozhodčí: Běhal Radek - Svoboda Radek, Kotala Filip.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 22. Pavlík Michael

Rozhodčí: Mayer Jan - Líkař Petr, Pospíšil Pavel.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 23. Smékal Dominik - 51. Berešík Martin (pen.), 88. Vobecký Marek

ČK: Kubík

Rozhodčí: Šištík Petr - Kulička Radek, Matějek Vojtěch.

Sobota 10. 9. 2016 11:00

Branky: 69. Vejvar Jan

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Multerer Dominik, Vojnovič Michal.

Sobota 10. 9. 2016 12:00

Branky: 75. Chylík Jan, 75. Tomek Rostislav - 17. Kroutil Miroslav

Rozhodčí: Makovička Milan - Tůma Vítězslav, Eibl Lukáš.

Sobota 10. 9. 2016 12:00

ČK: Matoušek

Rozhodčí: Hájek Robert - Nejezchleb Miroslav, Šula Petr.

Sobota 10. 9. 2016 14:00

Branky: 10. Zifčák Pavel, 40. Voleský Patrik, 53. Voleský Patrik, 70. Voleský Patrik - 72. Najman Ondřej

Rozhodčí: Šamárek Jan - Šafrán Daniel, Broskevič Michal.

Sobota 10. 9. 2016 14:30

Branky: 31. Pinc Dušan (pen.), 71. Čihák Filip - 56. Gabčo David (pen.), 84. Gabčo David (pen.)

ČK: Gabčo

Rozhodčí: Váňa Josef - Šiška Pavel, Vocelka Milan.

Středa 12. 10. 2016 11:00

Branky: 2. Šafařík Dan - 71. Sedláček Richard (pen.), 93. Plachý Petr

Rozhodčí: Grimm Tomáš - Šimek Zdeněk, Schmeiser Kamil.

6. kolo

Pátek 16. 9. 2016 13:00

Branky: 7. Janošek Dominik (pen.), 28. Doubravský Ondřej

Rozhodčí: Černý Dalibor - Rosický Jakub, Ságl Petr.

Pátek 16. 9. 2016 14:00

Rozhodčí: Šťastný Vít - Schmeiser Kamil, Bleša Oldřich.

Sobota 17. 9. 2016 11:00

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Flade Jens, Formánek Tomáš.

Sobota 17. 9. 2016 12:00

Branky: 8. Miker Jiří, 22. Šípek Jakub, 25. Hašek Dominik, 38. Šípek Jakub, 46. Šípek Jakub, 50. Miker Jiří, 79. Čáp Roman - 64. Pecuch Martin

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Filip Miroslav, Mucha Tomáš.

Sobota 17. 9. 2016 13:00

Branky: 16. Fusek Tomáš

Rozhodčí: Chlevišťan Karel - Mikeska Karel, Černoevič Alexandr.

Sobota 17. 9. 2016 14:30

Branky: 35. Drchal Václav, 38. Novotný Ondřej, 53. Sedláček Richard, 56. Plachý Petr, 75. Fortelný Jan, 88. Drchal Václav

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Gotthard Vojtěch, Gunitš Patrik.

Sobota 17. 9. 2016 14:30

ČK: Čajka - Kořínek

Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - Galář Jakub, Gasnárek Michal.

Neděle 18. 9. 2016 14:00

Branky: 16. Vávra Roman - 7. Zifčák Pavel, 73. Baďura Rostislav, 90. Antl Martin

Rozhodčí: Janoch Marek - Doubrava Jakub, Malý David.

Neděle 18. 9. 2016 15:00

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Voldán Antonín, Vyhnal Karel.

Středa 28. 9. 2016 11:00

Branky: 89. Žitný Patrik

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk - Flade Jens, Formánek Tomáš.

7. kolo

Pátek 23. 9. 2016 13:00

Branky: 83. Nimely Sylvanus - 10. Křížek Daniel, 35. Šípek Jakub, 77. Šípek Jakub

Rozhodčí: Silný Zdeněk - Mojžíš Jakub, Mikeska Karel.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 90. Čihák Filip - 25. Machů Dominik

Rozhodčí: Šálková Helena - König Michal, Kříž Lukáš.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 32. Voleský Patrik

Rozhodčí: Buček Vítězslav - Kadlec Václav, Mayer Petr.

Sobota 24. 9. 2016 11:00

Branky: 70. Svoboda Pavel - 25. Bureš Vojtěch, 52. Lněnička Tomáš, 59. Šafařík Dan, 90. Zelinka Denis

Rozhodčí: Hlubinka Jakub - Nejedlý Tomáš, Heger Michal.

Sobota 24. 9. 2016 12:00

Branky: 40. Kadlec Rostislav - 5. Kučera Ladislav, 11. Frána Ondřej, 14. Švejda Zdeněk

Rozhodčí: Hurych Jan - Cichra Matěj, Šafránková Nikola.

Sobota 24. 9. 2016 12:00

Branky: 2. Bolf Jakub, 11. Smékal Dominik (pen.), 20. Smékal Dominik - 45. Matoušek Jan, 86. Ayong Karsten

Rozhodčí: Klíma Tomáš - Běhal Radek, Mankovecký Tomáš.

Sobota 24. 9. 2016 13:00

Branky: 57. Krejdl Daniel

Rozhodčí: Šťastný Vít - Hradil Jakub, Nebáznivý Jan.

Sobota 24. 9. 2016 13:30

Branky: 48. Fortelný Jan

Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Řezníček Tomáš, Polanský Jan.

Úterý 27. 9. 2016 15:00

Branky: 53. Ságner Patrik - 35. Janošek Dominik (pen.), 40. Moučka David, 49. Janošek Dominik, 61. Tulaydan Jiří, 71. Zikl Martin, 76. Krula Filip, 77. Rogožan Lukáš, 90. Kroutil Miroslav

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Bureš Jakub, Kaloč Radim.

8. kolo

Pátek 30. 9. 2016 12:00

Branky: 1. Novák David

Rozhodčí: Krupa Jan - Nejedlo Tomáš, Kubát Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 43. Hellebrand Patrik, 62. Gettler Vílem - 14. Svoboda Pavel, 53. Průša Adam

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Kostelník Tomáš, Šimoník David.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 44. Buchta David, 80. Pak Miroslav

Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Richtár Jaromír, Macrineanu Jiří.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 14. Tkáč Pavel, 28. Tischler Emil, 33. Janša Marek (pen.), 36. Gabčo David, 73. Tischler Emil, 84. Janša Marek, 89. Janša Marek - 20. Lubovský Lukáš, 63. D' Agnelli Enrico

Rozhodčí: Hájek Robert - Pospíšil Pavel, Zaoral Vít.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 65. Fortelný Jan, 70. Majka Matěj, 90. Plachý Petr, 92. Plachý Petr - 44. Šípek Jakub

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Švorc Jan, Maiello Francesco.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 12. Kiška Jiří, 27. Zifčák Pavel

Rozhodčí: Rais Ondřej - Šimek Zdeněk, Fojtík Martin.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 16. Ayong Karsten, 34. Ayong Karsten - 15. Rychnovský Martin, 87. Vilček Tomáš

Rozhodčí: Štěrba Václav - Nehasil Lukáš, Aubrecht Jan.

Sobota 1. 10. 2016 11:00

Branky: 64. Kokeš Jakub - 79. Mareš Vojtěch, 91. Pek Ondřej

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Průša Dominik, Lesňák Ondrej.

Sobota 1. 10. 2016 12:00

Branky: 14. Kropáček Martin, 66. Janošek Dominik, 69. Doubravský Ondřej - 15. Nimely Sylvanus, 55. Drbúl Marko

Rozhodčí: Popelák Luboš - Kozubík Jiří, Pospíšil Michal.

13. kolo

Úterý 4. 10. 2016 12:00

Branky: 25. Tomek Rostislav, 32. Kalousek Marek - 3. Svoboda Pavel, 57. Lorenc Tomáš

Rozhodčí: Hocek Petr - Hanes Tomáš, Peterka Marek.

Sobota 5. 11. 2016 10:15

Branky: 8. Pisarek Dominik Jaroslaw, 14. Nimely Sylvanus, 69. Mooc Aleš

Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Kaloč Radim, Kneisl Leoš.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 48. Šípek Jakub, 54. Miker Jiří - 6. Ric Lukáš

Rozhodčí: Hanousek Karel - Fryš Milan, Koutník Michal.

Sobota 5. 11. 2016 11:00

Branky: 25. Tkáč Pavel - 41. Šilhan Vojtěch

Rozhodčí: Denev Alex - Soukal Bedřich, Kadlec Václav.

Sobota 5. 11. 2016 13:00

Branky: 40. Kebísek Adam (pen.), 62. Holiš Roman - 16. Mužík Ladislav (pen.), 60. Mužík Ladislav, 84. Mužík Ladislav (pen.), 90. Rek Jakub

Rozhodčí: Silný Zdeněk - Černoevič Alexandr, Pospíšil Michal.

Sobota 5. 11. 2016 13:00

Branky: 52. Kropáček Martin, 57. Janošek Dominik (pen.), 77. Jambor Dan

Rozhodčí: Jahoda Jaroslav - Mička Adam, Nejedlý Tomáš.

Sobota 5. 11. 2016 13:30

Branky: 14. Novotný Ondřej

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Dohnálek Jan, Gloser Jan.

Sobota 5. 11. 2016 14:00

Branky: 44. Bucha Pavel, 90. Vejvar Jan

Rozhodčí: Grimm Tomáš - Janoch Marek, Jeřábek Michal.

Sobota 5. 11. 2016 14:30

Branky: 64. Pfeifer Lukáš - 58. Zifčák Pavel

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - König Michal, Pálek Ondřej.

9. kolo

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 7. Voleský Patrik (pen.) - 12. Diblík Martin (vl.), 42. Červenka Patrik, 57. Sklenář Petr

Rozhodčí: Kotala Filip - Koláček Jan, Kulička Radek.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 60. Tomek Rostislav (pen.), 70. Šplíchal Martin, 91. Tomek Rostislav - 55. Janota Petr, 88. Ayong Karsten

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Vican Miroslav, Hanes Tomáš.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Šafrán Daniel, Novák Michal.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 19. Pihrt Lukáš, 44. Suchý Martin - 88. Hurta Petr (pen.)

Rozhodčí: Hock David - Pálek Ondřej, Křen Jiří.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 38. Lauricella Marco

Rozhodčí: Šálková Helena - Jakl Tomáš, Váša Luboš.

Sobota 8. 10. 2016 11:00

Branky: 73. Šípek Jakub (pen.) - 16. Zikl Martin, 47. Kroutil Miroslav, 58. Doubravský Ondřej, 90. Tulaydan Jiří

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Fryš Milan, Rychtár Tomáš.

Úterý 11. 10. 2016 11:00

Branky: 15. Fojtík Adam - 22. Šimeček Michal (pen.), 25. Šilhan Vojtěch (pen.), 32. Kučera Ladislav, 36. Šilhan Vojtěch, 67. Vobecký Marek, 79. Ondrášek Patrik

Rozhodčí: Černoevič Alexandr - Duda Radim, Galásek Michal.

Úterý 11. 10. 2016 11:00
FC HLUČÍN - FK TEPLICE
Středa 19. 10. 2016 13:00

Branky: 57. Kubík Ondřej, 69. Smékal Dominik

Rozhodčí: Kneisl Leoš - Kozubík Jiří, Škrobák Lukáš.

Úterý 1. 11. 2016 11:00

Branky: 9. Smejkal Tomáš, 26. Lorenc Tomáš (pen.), 37. Smejkal Tomáš, 54. Vrzal Milan - 45. Novotný Ondřej, 64. Sedláček Richard (pen.), 73. Tvaroh Karel, 85. Novotný Ondřej

Rozhodčí: Nováček Ivo - Pfeifer Michal, Nejedlý Tomáš.

10. kolo

Pátek 14. 10. 2016 14:00

Branky: 19. Matkovič Jakub, 30. Hruštinec Jakub, 52. Vobecký Marek - 6. Nimely Sylvanus

Rozhodčí: Duchoň Ivo - Prágl Martin, Holec Ladislav.

Sobota 15. 10. 2016 11:00

Branky: 82. Novák Filip - 75. Kopečný Adam

Rozhodčí: Kubica Martin - Částečka Michal, Zavřel Josef.

Sobota 15. 10. 2016 11:00

Branky: 35. Spáčil Jiří, 90. Matoušek Jakub

Rozhodčí: Švehla Marek - Mička Adam, Ságl Petr.

Sobota 15. 10. 2016 11:00

Branky: 13. Janota Petr - 58. Bucha Pavel, 65. Lauricella Marco, 72. Stropek Daniel

Rozhodčí: Benedikt Ladislav - Šesták Matěj, Šusta Miloslav.

Sobota 15. 10. 2016 12:00

Branky: 37. Janša Marek (pen.), 49. Janša Marek

Rozhodčí: Možíš Dušan - Ogrodník Vlastimil, Slováček Adam.

Sobota 15. 10. 2016 12:30

Branky: 24. Mužík Ladislav (pen.) - 11. Vais Jonáš, 72. Vais Jonáš

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Braun Martin, Zita Miloslav.

Sobota 15. 10. 2016 14:00

Branky: 36. Kolísek Jan, 38. Fusek Tomáš, 61. Fusek Tomáš

Rozhodčí: Páral Roman - Pospíšil Michal, Grečmal Michal.

Sobota 15. 10. 2016 14:00

Branky: 61. Frýdek Christián - 68. Moučka David

Rozhodčí: Štěrba Václav - Stěhule Borek, Fazekaš Roman.

Sobota 15. 10. 2016 14:00

Branky: 10. Vejr Vítek, 20. Vejr Vítek, 24. Novák David, 81. Novák Jakub, 90. Novák Jakub - 28. Kebísek Adam (pen.)

Rozhodčí: Matoušek Lukáš - Kožej Roman, Kuba Michal.

11. kolo

Pátek 21. 10. 2016 14:30

Branky: 55. Formela Aron (pen.), 69. Nimely Sylvanus

Rozhodčí: Hájek Robert - Sedláček Tomáš, Hanáková Gabriela.

Sobota 22. 10. 2016 11:00

Branky: 28. Jukl Robert (pen.), 38. Hruštinec Jakub (vl.) - 69. Schettl David

Rozhodčí: Martínek Petr - Trejbal Adam, Kánská Blažena.

Sobota 22. 10. 2016 11:00

Branky: 48. Janošek Dominik, 66. Kropáček Martin, 70. Doubravský Ondřej, 71. Doubravský Ondřej - 4. Janša Marek, 55. Tkáč Pavel, 57. Kropáček Martin (vl.), 78. Janša Marek, 90. Janša Marek

ČK: Pyš

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Gasnárek Michal, Galář Jakub.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 28. Tomek Rostislav, 35. Batelka Jiří (vl.), 81. Kalousek Marek - 31. Huf David, 90. Huf David

Rozhodčí: Janoch Marek - Tůma Vítězslav, Herzog Radek.

Sobota 22. 10. 2016 12:00

Branky: 87. Malík Patrik - 79. Ayong Karsten

Rozhodčí: Richtár Jaromír - Macrineanu Jiří, Šafrán Daniel.

Sobota 22. 10. 2016 13:00

Branky: 27. Fárek Prokop, 41. Smékal Dominik

Rozhodčí: Svoboda Radek - Kondler Petr, Běhal Radek.

Sobota 22. 10. 2016 13:30

Branky: 49. Fortelný Jan, 57. Mustedanagič Zinedin, 66. Mustedanagič Zinedin, 76. Mustedanagič Zinedin (pen.)

Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Novák Michal, Zaoral Vít.

Sobota 22. 10. 2016 14:00

Branky: 4. Stropek Daniel, 39. Bucha Pavel

Rozhodčí: Hocek Petr - Kučera Karel, Gotthard Vojtěch.

Sobota 22. 10. 2016 14:30

Rozhodčí: Štrincl Pavel - Vocelka Milan, Čermák Vladimír.

12. kolo

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 1. Vrána Matěj, 33. Hurta Petr (pen.), 38. Socha Marek, 79. Keller Radim (pen.), 0. Hartmann Patrik

ČK: Malík

Rozhodčí: Novák Michal - Slaminka Jozef, Šištík Petr.

Pátek 28. 10. 2016 11:00

Branky: 22. Machů Dominik, 38. Novák David, 84. Machů Dominik (pen.)

Rozhodčí: Štefan Michal - Nejedlo Tomáš, Roth Patrik.

Pátek 28. 10. 2016 13:00

Branky: 12. Schettl David, 79. Šimeček Michal

Rozhodčí: Musil Jiří - Šmíd Jiří, Husar Vladislav.

Sobota 29. 10. 2016 11:00

Branky: 20. Zmrzlý Ondřej - 61. Šašinka Ondřej

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Páral Roman, Koláček Josef.

Sobota 29. 10. 2016 13:00

Branky: 20. Solil Tomáš, 71. Huf David, 75. Zelinka Denis

Rozhodčí: Kazda Jan - Morávek David, Štěpánek Pavel.

Sobota 29. 10. 2016 13:00

Branky: 6. Časta Pavel - 12. Řezáč Petr, 34. Pinc Dušan, 48. Pavlík Kryštof

Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Rosický Jakub, Petko Marko.

Sobota 29. 10. 2016 13:00

Branky: 60. Fortelný Jan, 74. Flak Kristián, 85. Fortelný Jan - 68. Kubala Filip

Rozhodčí: Makovička Milan - Bočok Vojtěch, Kučera Karel.

Sobota 29. 10. 2016 14:00

Branky: 15. Šplíchal Martin

Rozhodčí: Lysák Václav - Kneisl Leoš, Škrobák Lukáš.

Sobota 29. 10. 2016 14:00

Branky: 18. Ayong Karsten - 38. Nimely Sylvanus, 68. Macko René

Rozhodčí: Cupl Zbyněk - Paukner Karel, Šesták Matěj.

14. kolo

Pátek 11. 11. 2016 12:30

Rozhodčí: Novák Michal - Schmeiser Kamil, Ujec Jiří.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 33. Nečas Martin, 36. Venený David, 45. Košák Filip, 50. Nečas Martin, 55. Nečas Martin

ČK: Macík

Rozhodčí: Denev Alex - Mička Adam, Nejedlý Tomáš.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 61. Lingr Ondřej, 62. Lingr Ondřej - 29. Vacovský Filip, 48. Vacovský Filip

Rozhodčí: Poláček David - Koláček Jan, Šafrán Daniel.

Sobota 12. 11. 2016 11:00

Branky: 1. Mustedanagič Zinedin, 44. Mustedanagič Zinedin, 62. Frýdek Christián, 82. Mustedanagič Zinedin - 72. Šilhan Vojtěch, 74. Vobecký Marek

Rozhodčí: Novotný Zbyněk - Gotthard Vojtěch, Švorc Jan.

Sobota 12. 11. 2016 12:00

Rozhodčí: Klíma Tomáš - Broskevič Michal, Galásek Michal.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 2. Ayong Karsten (pen.), 29. Matoušek Jan - 9. Kříž Dominik (pen.)

Rozhodčí: Lerch Ondřej - Glogar Lukáš, Slepička Milan.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 3. Voleský Patrik (pen.), 49. Zifčák Pavel, 83. Zmrzlý Ondřej

Rozhodčí: Petr Zdeněk - Nováček Ivo, Šula Petr.

Sobota 12. 11. 2016 14:00

Branky: 85. Machů Dominik - 12. Kohút Michal, 47. Janša Marek, 82. Janša Marek

Rozhodčí: Kapoun Michal - Vrabec Slávek, Musil Jiří.

Středa 30. 11. 2016 11:00

Branky: 69. Bucha Pavel, 80. Mareš Vojtěch

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Líkař Petr, Nejezchleb Miroslav.

15. kolo

Sobota 19. 11. 2016 10:00

Branky: 21. Miker Jiří, 60. Čáp Roman - 75. Mužík Ladislav (pen.)

Rozhodčí: Hocek Petr - Koutník Michal, Junek Matěj.

Sobota 19. 11. 2016 11:00

Branky: 31. Vobecký Marek

Rozhodčí: Nehasil Lukáš - Nedorost Bohuslav, Šíma Marek.

Sobota 19. 11. 2016 11:00

Branky: 28. Formela Aron (pen.), 31. Nimely Sylvanus, 75. Nimely Sylvanus, 84. Nimely Sylvanus - 14. Tureček Miroslav

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Dohnálek Jan, Líkař Petr.

Sobota 19. 11. 2016 11:00

Branky: 58. Lingr Ondřej

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Macko Pavel, Reitinger Jiří.

Sobota 19. 11. 2016 11:00

Branky: 50. Pinc Dušan, 65. Vais Jonáš - 32. Novotný Ondřej

Rozhodčí: Melničuk Vladimír - Žák Ondřej, Schveinert Radek.

Sobota 19. 11. 2016 13:00

Branky: 18. Ságner Patrik - 11. Řezáč Martin, 24. Šteffl David, 88. Kafoněk Marek

Rozhodčí: Dorušák Petr - Běhal Radek, Svoboda Radek.

Sobota 19. 11. 2016 13:00

Branky: 28. Stropek Daniel, 48. Žežulka Ondřej, 91. Mareš Vojtěch - 12. Neuer Lukáš, 65. Zifčák Pavel

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Brychta Ondřej, Čechlovský Ondřej.

Sobota 19. 11. 2016 13:00

Branky: 2. Janošek Dominik (pen.), 33. Kroutil Miroslav, 80. Kříž Dominik - 23. Vrána Matěj, 37. Hurta Petr (pen.), 84. Štefka Tomáš

Rozhodčí: Slabý Jiří - Lakomý Lukáš, Vostrejž Ivan.

Sobota 19. 11. 2016 13:30

Branky: 28. Kubala Filip - 87. Ayong Karsten

Rozhodčí: Bernatík Tomáš - Kozubík Jiří, Gloser Jan.

16. kolo

Sobota 26. 11. 2016 10:30

Branky: 5. Jandera Rostislav, 43. Ayong Karsten, 85. Ayong Karsten - 1. Šilhan Vojtěch, 46. Šilhan Vojtěch

Rozhodčí: Grimm Tomáš - Burian Michal, Sandr Václav.

Sobota 26. 11. 2016 11:00

Branky: 25. Pihrt Lukáš, 85. Pavlík Kryštof (pen.) - 39. Matoušek Jakub

Rozhodčí: Paták Viktor - Šimek František, Kříž Lukáš.

Sobota 26. 11. 2016 11:00

Branky: 36. Fusek Tomáš - 4. Pospíšil Kryštof

ČK: Rezek

Rozhodčí: Škrobák Lukáš - Lysák Václav, Kneisl Leoš.

Sobota 26. 11. 2016 11:00

Branky: 3. Matoušek Jakub, 57. Baďura Rostislav - 7. Bernatík David

Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Mojžíš Jakub, Slaminka Jozef.

Sobota 26. 11. 2016 12:30

ČK: Vukčevič

Rozhodčí: Popelák Luboš - Zaplatilová Jana, Mayer Petr.

Sobota 26. 11. 2016 13:00

Branky: 40. Huf David, 41. Víšek Vojtěch, 49. Jirásek Jakub, 58. Mužík Ladislav, 85. Huf David - 64. Kříž Dominik, 90. Zikl Martin

Rozhodčí: Stieber Filip - Drábek Drahoslav, Jelínek Jiří.

Sobota 26. 11. 2016 13:00

Branky: 50. Svoboda Pavel (pen.) - 37. Macko René, 42. Macko René, 90. Nimely Sylvanus (pen.)

Rozhodčí: Hájek Robert - Sedláček Tomáš, Hanáková Gabriela.

Sobota 26. 11. 2016 14:00

Branky: 55. Šašinka Ondřej, 75. Šašinka Ondřej, 80. Lingr Ondřej - 73. Novák David, 83. Pek Ondřej

Rozhodčí: Vojáček Milan - Svoboda Radek, Kondler Petr.

Neděle 4. 12. 2016 11:00

Branky: 34. Fortelný Jan, 58. Mustedanagič Zinedin, 69. Čajkovský Lukáš - 88. Král Jan

Rozhodčí: Teuber Ivan - Polena Jiří, Tomšů Patrik.

18. kolo

Pátek 24. 2. 2017 14:00

Branky: 41. Janša Marek - 58. Tkáč Pavel (vl.), 17. Řihák Adam (vl.), 79. Košák Filip

Rozhodčí: Galář Jakub - Mayer Petr, Drozdy Luboš.

Sobota 25. 2. 2017 10:30

Branky: 74. Novák Daniel - 90. Veselý Vít

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Svoboda Jindřich, Trumpus Zbyněk.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 22. Vyskočil Filip, 25. Hönig Michael, 61. Vejvar Jan, 62. Vejvar Jan, 65. Bucha Pavel, 83. Stropek Daniel, 88. Bielesz Lukáš - 39. Chylík Jan

Rozhodčí: Šedivka Ondřej - Jakl Tomáš, Chustecki Jaroslaw Pawel.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 6. Drchal Václav, 43. Drchal Václav - 40. Ric Lukáš, 54. Matoušek Jan, 56. Polák Martin, 76. Matoušek Jan

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Hradil Jakub, Nebáznivý Jan.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 16. Kokeš Jakub - 66. Huf David, 89. Lněnička Tomáš

Rozhodčí: Mrkáček Michal - Kolátor Petr, Provazník Adam.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 52. Řezáč Petr, 53. Vais Jonáš (pen.), 80. Kepl Tomáš

Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Bureš Jakub, Mikeska Karel.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 22. Janošek Dominik, 70. Janošek Dominik - 29. Lorenc Tomáš, 52. Lorenc Tomáš

Rozhodčí: Vostrejž Ivan - Černý Josef, Černý Dalibor.

Sobota 25. 2. 2017 11:00

Branky: 21. Holec Alexandr

Rozhodčí: Vojkovský Jakub - Novák Michal, Fajkus Josef.

Sobota 25. 2. 2017 12:00

Branky: 62. Čech František, 84. Doležal David - 60. Baďura Rostislav, 73. Baďura Rostislav

Rozhodčí: Šob Aleš - Haleš Vladan, Fryš Milan.

19. kolo

Sobota 4. 3. 2017 11:00
FC FASTAV Zlín - FK TEPLICE

Rozhodčí: Popelák Luboš - Kolář Jaroslav, Buček Vítězslav.

Sobota 4. 3. 2017 11:00
SK Slavia Praha - fotbal - AC Sparta Praha fotbal

Rozhodčí: Leška Martin - Maiello Francesco, Nykl Daniel.

Sobota 4. 3. 2017 11:00
SK Sigma Olomouc - FC ZBROJOVKA BRNO

Rozhodčí: Tomanec Josef - Koláček Jan, Kozubík Jiří.

Sobota 4. 3. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - MFK OKD Karviná

Rozhodčí: Štrincl Pavel - Burda Miloš, Černý Tomáš.

Sobota 4. 3. 2017 11:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - 1. FC SLOVÁCKO

Rozhodčí: Slabý Jiří - Hlubinka Jakub, Nejezchleb Miroslav.

Sobota 4. 3. 2017 12:00
Slezský fotbalový club Opava - 1. FK Příbram

Rozhodčí: Richtár Jaromír - Macrineanu Jiří, Trigas Paskal.

Sobota 4. 3. 2017 13:15
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav

Rozhodčí: Drábek Drahoslav - Schmeiser Kamil, Klír Jonáš.

Sobota 4. 3. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - FC HLUČÍN

Rozhodčí: Štuk Jaromír - Tůma Vítězslav, Macko Pavel.

Neděle 5. 3. 2017 13:00
FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové

Rozhodčí: Škrobák Lukáš - Lysák Václav, Kneisl Leoš.

20. kolo

Pátek 10. 3. 2017 12:00
1. FK Příbram - FK Pardubice
Sobota 11. 3. 2017 11:00
1. FC SLOVÁCKO - SK Sigma Olomouc
Sobota 11. 3. 2017 11:00
FC ZBROJOVKA BRNO - FC Baník Ostrava
Sobota 11. 3. 2017 13:30
FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín
Sobota 11. 3. 2017 14:00
FC HLUČÍN - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 11. 3. 2017 14:00
FC Hradec Králové - FC Viktoria Plzeň
Sobota 11. 3. 2017 14:00
FK TEPLICE - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 11. 3. 2017 14:00
AC Sparta Praha fotbal - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 11. 3. 2017 14:30
MFK OKD Karviná - SK Dynamo České Budějovice

21. kolo

Pátek 17. 3. 2017 11:00
FK Pardubice - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 18. 3. 2017 11:00
SK Sigma Olomouc - FK TEPLICE
Sobota 18. 3. 2017 12:00
SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
Sobota 18. 3. 2017 12:30
FC Viktoria Plzeň - FC ZBROJOVKA BRNO
Sobota 18. 3. 2017 13:00
FC HLUČÍN - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 18. 3. 2017 14:00
FC FASTAV Zlín - 1. FK Příbram
Sobota 18. 3. 2017 14:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - FK Mladá Boleslav
Sobota 18. 3. 2017 14:30
SK Slavia Praha - fotbal - MFK OKD Karviná
Neděle 19. 3. 2017 11:00
FC Baník Ostrava - 1. FC SLOVÁCKO

22. kolo

Sobota 25. 3. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - FC FASTAV Zlín
Sobota 25. 3. 2017 11:00
FC Hradec Králové - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 25. 3. 2017 11:00
FK TEPLICE - FC Baník Ostrava
Sobota 25. 3. 2017 11:00
MFK OKD Karviná - FC HLUČÍN
Sobota 25. 3. 2017 11:00
AC Sparta Praha fotbal - FK Pardubice
Sobota 25. 3. 2017 13:00
FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
Sobota 25. 3. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 25. 3. 2017 14:00
1. FK Příbram - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 25. 3. 2017 14:30
1. FC SLOVÁCKO - FC Viktoria Plzeň

23. kolo

Sobota 1. 4. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - FK TEPLICE
Sobota 1. 4. 2017 12:00
FC HLUČÍN - FC Hradec Králové
Sobota 1. 4. 2017 13:00
SK Slavia Praha - fotbal - FC ZBROJOVKA BRNO
Sobota 1. 4. 2017 13:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 1. 4. 2017 13:30
FC FASTAV Zlín - FK Pardubice
Sobota 1. 4. 2017 14:00
FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
Sobota 1. 4. 2017 14:00
SK Sigma Olomouc - 1. FK Příbram
Sobota 1. 4. 2017 14:00
MFK OKD Karviná - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 1. 4. 2017 14:30
SK Dynamo České Budějovice - 1. FC SLOVÁCKO

24. kolo

Sobota 8. 4. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
Sobota 8. 4. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - SK Sigma Olomouc
Sobota 8. 4. 2017 12:00
FK TEPLICE - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 8. 4. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - FC HLUČÍN
Sobota 8. 4. 2017 13:00
FK Pardubice - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 8. 4. 2017 13:00
1. FC SLOVÁCKO - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 8. 4. 2017 13:30
FC Hradec Králové - MFK OKD Karviná
Sobota 8. 4. 2017 14:00
AC Sparta Praha fotbal - FC FASTAV Zlín
Sobota 8. 4. 2017 14:00
1. FK Příbram - FC Baník Ostrava

25. kolo

Pátek 14. 4. 2017 10:00
FC HLUČÍN - 1. FC SLOVÁCKO
Pátek 14. 4. 2017 12:00
MFK OKD Karviná - FC ZBROJOVKA BRNO
Sobota 15. 4. 2017 11:00
SK Sigma Olomouc - FK Pardubice
Sobota 15. 4. 2017 11:00
FC Baník Ostrava - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 15. 4. 2017 11:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK TEPLICE
Sobota 15. 4. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
Sobota 15. 4. 2017 11:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - FC FASTAV Zlín
Sobota 15. 4. 2017 11:00
FC Hradec Králové - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 15. 4. 2017 12:00
SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav

26. kolo

Sobota 22. 4. 2017 11:00
1. FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 22. 4. 2017 11:00
1. FC SLOVÁCKO - MFK OKD Karviná
Sobota 22. 4. 2017 11:00
FC FASTAV Zlín - SK Sigma Olomouc
Sobota 22. 4. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - FC Viktoria Plzeň
Sobota 22. 4. 2017 11:00
AC Sparta Praha fotbal - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 22. 4. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 22. 4. 2017 12:00
FK Pardubice - FC Baník Ostrava
Sobota 22. 4. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - FC Hradec Králové
Sobota 22. 4. 2017 14:00
FK TEPLICE - FC HLUČÍN

32. kolo

Středa 26. 4. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - FK TEPLICE
Středa 3. 5. 2017 14:00
1. FK Příbram - 1. FC SLOVÁCKO
Sobota 3. 6. 2017 10:15
FK Pardubice - FC Hradec Králové
Sobota 3. 6. 2017 11:00
FC FASTAV Zlín - MFK OKD Karviná
Sobota 3. 6. 2017 11:00
AC Sparta Praha fotbal - FC Viktoria Plzeň
Sobota 3. 6. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - FC ZBROJOVKA BRNO
Sobota 3. 6. 2017 13:00
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 3. 6. 2017 13:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - FC HLUČÍN
Sobota 3. 6. 2017 14:30
FC Baník Ostrava - SK Dynamo České Budějovice

27. kolo

Sobota 29. 4. 2017 11:00
SK Slavia Praha - fotbal - 1. FK Příbram
Sobota 29. 4. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice
Sobota 29. 4. 2017 11:00
SK Sigma Olomouc - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 29. 4. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 29. 4. 2017 11:00
MFK OKD Karviná - FK TEPLICE
Sobota 29. 4. 2017 12:00
FC Hradec Králové - 1. FC SLOVÁCKO
Sobota 29. 4. 2017 12:00
FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín
Sobota 29. 4. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - AC Sparta Praha fotbal
Neděle 30. 4. 2017 14:00
FC HLUČÍN - FK Mladá Boleslav

28. kolo

Pátek 5. 5. 2017 13:00
FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice
Pátek 5. 5. 2017 14:00
FK Mladá Boleslav - MFK OKD Karviná
Sobota 6. 5. 2017 11:00
1. FC SLOVÁCKO - FC ZBROJOVKA BRNO
Sobota 6. 5. 2017 11:00
FK TEPLICE - FC Hradec Králové
Sobota 6. 5. 2017 13:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - FC Baník Ostrava
Sobota 6. 5. 2017 13:30
1. FK Příbram - FC HLUČÍN
Sobota 6. 5. 2017 14:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Sigma Olomouc
Sobota 6. 5. 2017 14:00
Slezský fotbalový club Opava - SK Slavia Praha - fotbal
Sobota 6. 5. 2017 14:30
FC FASTAV Zlín - FC Viktoria Plzeň

29. kolo

Pátek 12. 5. 2017 10:30
FC HLUČÍN - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 13. 5. 2017 11:00
FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc
Sobota 13. 5. 2017 11:00
SK Slavia Praha - fotbal - FK Pardubice
Sobota 13. 5. 2017 11:00
MFK OKD Karviná - 1. FK Příbram
Sobota 13. 5. 2017 11:00
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
Sobota 13. 5. 2017 12:00
FC Viktoria Plzeň - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 13. 5. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - FK TEPLICE
Sobota 13. 5. 2017 13:00
1. FC SLOVÁCKO - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 13. 5. 2017 14:00
SK Dynamo České Budějovice - FC FASTAV Zlín

34. kolo

Úterý 16. 5. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - FK TEPLICE
Středa 17. 5. 2017 11:00
SK Sigma Olomouc - MFK OKD Karviná
Středa 17. 5. 2017 11:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Dynamo České Budějovice
Středa 17. 5. 2017 11:00
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav
Středa 17. 5. 2017 11:00
FC FASTAV Zlín - FC ZBROJOVKA BRNO
Středa 17. 5. 2017 12:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - FC Hradec Králové
Středa 17. 5. 2017 12:30
FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha - fotbal
Středa 17. 5. 2017 13:00
FK Pardubice - 1. FC SLOVÁCKO
Středa 17. 5. 2017 16:00
FC Baník Ostrava - FC HLUČÍN

30. kolo

Sobota 20. 5. 2017 11:00
FC VYSOČINA JIHLAVA - SK Dynamo České Budějovice
Sobota 20. 5. 2017 11:00
Slezský fotbalový club Opava - MFK OKD Karviná
Sobota 20. 5. 2017 12:00
1. FK Příbram - FC Hradec Králové
Sobota 20. 5. 2017 13:00
FK Pardubice - FC HLUČÍN
Sobota 20. 5. 2017 14:00
AC Sparta Praha fotbal - FC Baník Ostrava
Sobota 20. 5. 2017 14:00
FK TEPLICE - 1. FC SLOVÁCKO
Sobota 20. 5. 2017 14:30
SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň
Sobota 20. 5. 2017 14:30
FC FASTAV Zlín - SK Slavia Praha - fotbal
Neděle 21. 5. 2017 13:00
FK Mladá Boleslav - FC ZBROJOVKA BRNO

31. kolo

Pátek 26. 5. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - SK Sigma Olomouc
Sobota 27. 5. 2017 11:00
FK TEPLICE - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 27. 5. 2017 11:00
FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava
Sobota 27. 5. 2017 11:00
SK Slavia Praha - fotbal - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 27. 5. 2017 12:00
FC Hradec Králové - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 27. 5. 2017 12:00
MFK OKD Karviná - FK Pardubice
Sobota 27. 5. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - 1. FK Příbram
Sobota 27. 5. 2017 14:00
1. FC SLOVÁCKO - FK Mladá Boleslav
Neděle 28. 5. 2017 11:00
FC HLUČÍN - FC FASTAV Zlín

33. kolo

Sobota 10. 6. 2017 11:00
FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha fotbal
Sobota 10. 6. 2017 11:00
1. FC SLOVÁCKO - Slezský fotbalový club Opava
Sobota 10. 6. 2017 11:00
SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň
Sobota 10. 6. 2017 11:00
FK TEPLICE - 1. FK Příbram
Sobota 10. 6. 2017 12:00
FC Hradec Králové - FC FASTAV Zlín
Sobota 10. 6. 2017 13:00
FC ZBROJOVKA BRNO - FK Pardubice
Sobota 10. 6. 2017 13:00
MFK OKD Karviná - FC VYSOČINA JIHLAVA
Sobota 10. 6. 2017 14:00
SK Slavia Praha - fotbal - FC Baník Ostrava
Neděle 11. 6. 2017 11:00
FC HLUČÍN - SK Sigma Olomouc

Export do kalendáře