Břeclav › 2016 A3A - IV.třída muži, sk. A

Rozpis a výsledky

3. kolo

Sobota 20. 8. 2016 16:30

Branky: 5. Leskour František, 43. Čejka Michal, 89. Čápek Vít - 13. Gecs Erik, 15. Gecs Erik, 24. Foukal Miroslav, 34. Kopřiva Petr, 50. Foukal Miroslav, 54. Lizogub Oleg

Rozhodčí: Schaffer Antonín.

4. kolo

Sobota 27. 8. 2016 16:30

Branky: 10. Tuček Aleš, 13. Trubač Antonín, 19. Trubač Antonín, 34. Mráz Dávid, 36. Balga Kryštof, 44. Malík Eduard, 90. Mráz Dávid - 60. Skotal Jakub, 85. Čápek Vít

Rozhodčí: Veverka František.

5. kolo

Sobota 3. 9. 2016 16:00

Branky: 13. Hochman Erik, 37. Pohanka Lubor, 47. Masař Michal, 50. Pohanka Lubor, 55. Ruber Martin, 85. Pražák Zdeněk

Rozhodčí: Čápek Josef.

6. kolo

Neděle 11. 9. 2016 16:00

Branky: 10. Nedbalec David, 50. Dolák Dominik, 75. Nedbalec David, 78. Barvíř Tomáš - 55. Hicl Jiří, 65. Fric Adam

7. kolo

Sobota 17. 9. 2016 15:30

Branky: 10. Fric Adam, 13. Skotal Jakub, 17. Neuhauser Eduard, 25. Hicl Jiří, 33. Hicl Jiří, 40. Ryšavý Lukáš, 43. Fric Adam, 48. Skotal Jakub, 51. Čejka Michal, 62. Skotal Jakub, 65. Ryšavý Lukáš, 74. Skotal Jakub, 77. Brůček Ladislav, 85. Brůček Ladislav - 49. Blaha Petr

Rozhodčí: Daniel Jaroslav.

8. kolo

Neděle 25. 9. 2016 13:15

Branky: 15. Varga Josef, 21. Baťka Dušan, 45. Tuček Lukáš

Rozhodčí: Uher Antonín.

9. kolo

Neděle 2. 10. 2016 15:00

Branky: 40. Dvořák Jan, 87. Krajča Eduard - 15. Lukášek Igor, 35. Němeček Vlastimil, 60. Němeček Vlastimil, 75. Lukášek Igor

Rozhodčí: Veverka František.

1. kolo

Neděle 9. 10. 2016 15:00

Branky: 57. Ryšavý Lukáš, 88. Brůček Ladislav - 15. Šulák Milan, 39. Křen Martin

Rozhodčí: Uher Antonín.

2. kolo

Neděle 16. 10. 2016 15:00

Branky: 14. Vymyslický Martin, 73. Hubený David, 35. Vymyslický Martin, 80. Vymyslický Martin - 55. Brůček Ladislav, 60. Savara Jiří, 78. Skotal Jakub

10. kolo

Sobota 8. 4. 2017 15:30
Hlohovec B - Podivín B

11. kolo

Sobota 15. 4. 2017 16:00
Podivín B - FAK Břeclav

12. kolo

Neděle 23. 4. 2017 13:30
Valtice B - Podivín B

13. kolo

Neděle 30. 4. 2017 16:30
Podivín B - Tvrdonice B

14. kolo

Neděle 7. 5. 2017 16:30
Přítluky - Podivín B

15. kolo

Sobota 13. 5. 2017 16:30
Podivín B - Milovice

16. kolo

Sobota 20. 5. 2017 16:30
Zaječí B - Podivín B

17. kolo

Neděle 28. 5. 2017 16:30
Podivín B - Kostice B

18. kolo

Neděle 4. 6. 2017 16:30
Ladná B - Podivín B

Export do kalendáře