Tomáš Vaclík se Sevillou cestoval na hřiště Alavésu a utkání skončilo těsnou výhrou Vaclíkova týmu 1:0, kterou zařídil gólem ve 37. minutě Jordán.

Vaclík si připsal třetí čisté konto v sezóně ve čtvrtém zápase. Sevilla je s bilancí tří výher a jedné remízy první s deseti body.

V utkání Werderu Brémy s Unionem Berlín byly k vidění dvě brzké penalty. V páté minutě otevřel skóre z pokutového kopu Klaassen a ve 14. minutě poslal Jiřího Pavlenku k druhé tyči Andersson.

Třetí penaltou zápasu mohl v 55. minutě strhnout vedení na stranu Brém znovu Klaassen, tentokrát ale proti Gikiewiczovi neuspěl. Z následného rohového kopu rozhodl o druhé výhře Werderu za sebou hlavou Füllkrug.

Nervózní závěr utkání přinesl červenou kartu pro domácího Subotiče a na druhé straně pro Sahina, skóre už se ale nezměnilo.

Tomáš Koubek si po letním přestupu z Rennes do Augsburgu připsal premiérové vítězství v bundeslize. Augsburg vykročil k prvnímu vítězství v sezoně už v úvodním poločase a po trefách Richtera a Niederlechnera vedl o dva góly. V 73. minutě snížil Paciencia, na vyrovnání se už ale Frankfurt nezmohl.

Obránce Marek Suchý do utkání kvůli zranění v dresu Augsburgu nezasáhl, záložník Jan Morávek odehrál 69 minut.