Liberec poslal do vedení Oršula, ale Štěchovice rychle srovnaly. Klíčový byl druhý gól Slovanu, který dal Hybš. To zlomilo odpor domácích, navíc před poločasem zvýšil Pešek. Po změně stran pak postup favorita zpečetili Kačaraba a Koscelník.

Ještě pohodovější postup mělo Slovácko, které na začátku druhé půle vedlo už o čtyři branky po dvou zásazích Kalabišky a gólech Kubaly a Navrátila. Domácí Tasovice sice dvěma brankami snížily, ale Hellebrand nepřipustil drama.

Příbram, které už chyběla posila Slavie Matoušek, poslal do vedení stoper Tregler. Následně Slepička zakončil brejk. Zápy ale snížily a do závěru držely šanci na vyrovnání. Pět minut před koncem ale Slepička druhým gólem rozhodl a Fantiš v poslední minutě ještě upravil na konečných 4:1.

Dvougólový večer prožil i Jakubov ze Zlína, který jako střídající hráč pečetil výhru v Kroměříži. Nejprve se prosadil hlavou po standardní situaci Gajič, po změně stran skórovali Poznar a Železník a po vyloučení soupeřova hráče v 66. minutě potvrdil postup Jakubov dvěma dorážkami.

2. kolo českého fotbalového poháru MOL Cupu:

Kroměříž - Zlín 0:5 (0:1)

Branky: 68. a 76. Jakubov, 23. Gajič, 47. Poznar, 60. Železník. ČK: 66. Silný (Kroměříž).

Zápy - Příbram 1:4 (0:1)

Branky: 62. Pávek z pen. - 60. a 85. Slepička, 29. Tregler, 90. Fantiš.

Tasovice - Slovácko 2:5 (0:3)

Branky: 56. Paul, 74. Hrazdílek - 4. a 29. Kalabiška, 26. Kubala, 53. Navrátil, 77. Hellebrand.

Štěchovice - Liberec 1:5 (1:3)

Branky: 18. Batka - 16. Oršula, 21. Hybš, 45. Pešek, 60. Kačaraba, 88. Koscelník.

Rosice - Brno 0:2 (0:2).

Branky: 13. Pavlík, 19. Zezula (vlastní)