11. 1. 2019

Zimní fotbalové hry. Postavte tým a hrajte o zájezd!

Fortuna pořádá v únoru Zimní fotbalové hry v Ostravě a každý si přijde na své. Chcete si zahrát netradiční zimní fotbalový turnaj na sněhu? Přihlaste svůj tým a hrajte o letecký zájezd na skvělý evropský fotbal. Celá akce proběhne souběžně s ČEZ City Cross Sprintem v sobotu 23. února v Dolních Vítkovicích. 

 

Na místě bude připravena mimo jiné fotbalová střelnice a zde se také bude hrát o letecký fotbalový zájezd. Chtěli byste s námi letět? Stačí přijít na místo konání, zaregistrovat se nebo si vsadit na naší mobilní pobočce a my vylosujeme dva z vás, kteří poletí s námi. 

PRINCIP TURNAJE

Můžete se těšit na netradiční fotbalový turnaj na sněhu! Hrát se bude v krásných prostorech Dolních Vítkovic a turnaj bude startovat v sobotu 23. února v dopoledních hodinách. Stačí sestavit tým o 4 až 7 hráčích a přihlásit ho do turnaje.

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE

Registrace je velmi jednoduchá. Sestavte tým o 4 až 7 hráčích, pojmenujte ho, pošlete odkaz na krátké představovací video nebo fotku týmu a napište, proč byste měli zrovna vy startovat v Ostravě.

Cest je hned několik.

Využijte registrační formulář na Přihraj.cz nebo tyto informace pošlete na mail soutez@ifortuna.cz. Přihlásit tým můžete do čtvrtka 31. ledna 2019.

ODMĚNY

Hlavní cena turnaje bude stát za to! Letecký zájezd pro celý výherní tým na vybraný zahraniční zápas. Sledujte událost na Facebooku a neunikne vám žádná informace. Ale ostatní nemusí smutnit, další velké odměny jsou připraveny!

ZIMNÍ FOTBALOVÉ HRY

Fortuna si pro vás nepřipravila jen fotbalový turnaj. Celý den se ponese ve znamení zimních fotbalových her. Po netradičním fotbalovém turnaji na stejném místě vyroste oblíbená fotbalová střelnice, ale i ta bude na sněhu!

Nečeká vás tedy nic jednoduchého, ale na druhou stranu si užijete spoustu zábavy. A nejlepší tým ze střelnice také poletí na fotbalový zápas. Na místě bude také mobilní pobočka Fortuny a odměna čeká na nově registrující a sázkaře. I ti budou moci soutěžit o letecký zájezd na fotbal.

Neváhejte a zaregistrujte se do turnaje! A nebo se prostě jen přijďte podívat na Zimní fotbalové hry a ČEZ City Cross Sprint v sobotu 23. února do Dolních Vítkovic.