26. 7. 2022

ŽIVĚ: Finále národní kvalifikace UEFA Regions' Cupu ve středu 27. července

Národní kvalifikace turnaje UEFA Regions' Cup má před sebou závěrečný zápas. Finálové utkání mezi Středočeským a Zlínským KFS startuje na stadionu AFC Humpolec ve středu 27. července 2022 v 17:30 a průběh zápasu můžete sledovat živě na Youtube!

Zápas hraný na neutrální půdě v Humpolci přinese souboj týmů, které budou usilovat o postup do evropské kvalifikace UEFA Regions' Cupu. Ta proběhne v Severním Irsku, kde se vedle zástupců domácí země a zástupců České republiky představí ještě také týmy z Walesu a Švédska.

Vítěz kvalifikační skupiny, která se odehraje v termínu 10. až 16. října, pak postoupí na finálový turnaj. Ten proběhne v druhé polovině června roku 2023.

 

O postup do evropské kvalifikace se budou ve středu 27. července od 17:30 snažit týmy Středočeského KFS a Zlínského KFS. Pokud by utkání hrané na 2x45 minut skončilo nerozhodně, následovaly by rovnou pokutové kopy, pět na každé straně.

Středočeský KFS se do finálového zápasu kvalifikoval díky semifinálové výhře nad Karlovarským KFS 3:1. Zlínský KFS v semifinále uspěl nad Jihomoravským KFS, které porazil po zajímavé přestřelce 5:3.